Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 217 άτομα (15 μέλη και 202 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
Τελευταία τροποποίηση:

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

scorpio16673

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
23
Like
90
Πόντοι
10
Ξέρει κανεις συνάδελφος αν η Μαιρη με τα τατουαζ απο Περγάμου έχει επανακάμψει;
Ειχα ακούσει οτι σταμάτησε, αλλά ποτε δε ξέρεις οταν τελειωνουν τα φράγκα....
 

stroumf13

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
193
Πόντοι
0
Ξέρει κανεις συνάδελφος αν η Μαιρη με τα τατουαζ απο Περγάμου έχει επανακάμψει;
Ειχα ακούσει οτι σταμάτησε, αλλά ποτε δε ξέρεις οταν τελειωνουν τα φράγκα....
Επανέκαμψε πριν 2 εβδομάδες και για Κάποιες μέρες και μετά αγνοητε παλι
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

kostasN99

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2018
Μηνύματα
77
Like
125
Πόντοι
0
Βολτα πριν απο λιγο και συγκεκριμενα στην φωκαιας οπου στο 25 οροφο (φωλοσπιτο) εχουν ερθει δυο καινουριες που δεν μιλανε γρι ελληνικα ,εκ των οποιων η μια μοιαζει να ειναι πολυ κατω των 18.η τσατσα στην τρελα της..
Τι παιζει με τον συγκεκριμενο οικο;Γιατι προσωπικα θεωρω πως οι περισςοτερες κοπελες που δουλευουν εκει ειναι θυματα trafficking.. ( εχω παρατηρησει πολλα κυριως σε συμπεριφορα των κοριτσιων, της τσατσας και τον τροπο λειτουργιας του μαγαζιου)
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

WASP4

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
128
Πόντοι
1
Μολις τωρα η τσατσα στον οικο Περγάμου 1 στον όροφο, με πληροφορησε οτι τωρα που μιλαμε δουλευει η Μαιρη με τα τατουαζ και μέχρι τις 11 αποψε μαλλον.
 

Kostas21_

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2019
Μηνύματα
62
Like
40
Πόντοι
0
Μολις τωρα η τσατσα στον οικο Περγάμου 1 στον όροφο, με πληροφορησε οτι τωρα που μιλαμε δουλευει η Μαιρη με τα τατουαζ και μέχρι τις 11 αποψε μαλλον.
Μπορεις να γραψεις λεπτομερείς για την Μαίρη; Αξιζει η επίσκεψη ;
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
15
Like
11.694
Πόντοι
3.246
Ευτυχώς που έβαλες κάλυψη στην φωτογραφία τύπε και ΔΕΝ με έδωσες φόρα παρτίδα...
:hi:
Ναι ρε τύπε μου! Δυστυχώς πέρασαν οι εποχές που έβγαιναν τηλέφωνα, πρόσωπα και διευθύνσεις στη φόρα (από κάτι Παρακμιακους, Τζουνηδες κ.τ.λ.), όπου γινόταν το τζερτζελο...:undecided-old: Τώρα θα κυκλοφορούν σε φιμε έκδοση...:rockon::2funny:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.729
Κριτικές
6
Like
8.945
Πόντοι
1.686
Δευτέρα 07 Νοεμβρίου 2022
στην πρωινή βάρδια στο Φυλής 109 Β (κάτω)
ήταν η Φωτεινή στα κέφια της !
Τι γυναικάρα ρωσόφωνη είναι αυτή !

Intersection_of_sets.png


Θεωρώ την Φωτεινή στανταράκι, στανταράρα
για την ακρίβεια, και αρκετοί άλλοι συναγωνιστές
οπότε περιλαμβάνεται στην τομή των συνόλων
των προτιμήσεών μας !

Μου θυμίζει αρκετά την ηθοποιό Linda Hamilton σε παλιά ταινία

:bigdick:

:bigdick::bigdick:

ΜΟΥΝΑΡΑ Φωτεινή να είσαι πάντα καλά !
 

Συνημμένα

  • 9f72da7679d50d85138cf8a4edc841ce.jpg
    9f72da7679d50d85138cf8a4edc841ce.jpg
    16,9 KB · Εμφανίσεις: 21

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
384
Like
1.995
Πόντοι
201
Δευτέρα 07 Νοεμβρίου 2022
στην πρωινή βάρδια στο Φυλής 109 Β (κάτω)
ήταν η Φωτεινή στα κέφια της !
Τι γυναικάρα ρωσόφωνη είναι αυτή !

Intersection_of_sets.png


Θεωρώ την Φωτεινή στανταράκι, στανταράρα
για την ακρίβεια, και αρκετοί άλλοι συναγωνιστές
οπότε περιλαμβάνεται στην τομή των συνόλων
των προτιμήσεών μας !

Μου θυμίζει αρκετά την ηθοποιό Linda Hamilton σε παλιά ταινία

:bigdick:

:bigdick::bigdick:

ΜΟΥΝΑΡΑ Φωτεινή να είσαι πάντα καλά !
Η πενταμορφη και το τερας μυστη...??
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
23.729
Κριτικές
6
Like
8.945
Πόντοι
1.686
Η πενταμορφη και το τερας μυστη...??


Παλιά ταινία που έχω δει στο Netflix ,
με τίτλο terminator και πρωταγωνιστή τον
Σβαρτσενέγκερ , και παίζει και η πιο πάνω
που μου την θυμίζει κάπως η Φωτεινή

Πριν λίγη ώρα πήγα Φυλής 66α και ήταν
η Ειρήνη, ρωσόφωνη όμορφη
επίσης στανταράκι ! :rockon:

Το πρόσωπό της μου θυμίζει κάπως
τις κάτω


mila-kunis-1-382607b12a19499284812fccf1bfeb9e.jpg
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Βολτα πριν απο λιγο και συγκεκριμενα στην φωκαιας οπου στο 25 οροφο (φωλοσπιτο) εχουν ερθει δυο καινουριες που δεν μιλανε γρι ελληνικα ,εκ των οποιων η μια μοιαζει να ειναι πολυ κατω των 18.η τσατσα στην τρελα της..
Τι παιζει με τον συγκεκριμενο οικο;Γιατι προσωπικα θεωρω πως οι περισςοτερες κοπελες που δουλευουν εκει ειναι θυματα trafficking.. ( εχω παρατηρησει πολλα κυριως σε συμπεριφορα των κοριτσιων, της τσατσας και τον τροπο λειτουργιας του μαγαζιου)
Ρε φίλε, σόρρυ που θα στο πω, αλλά επειδή πριν 1 ώρα πέρασα να δω τι παίζει με τα μάτια μου, μήπως υπερβάλλεις λίγο;

Καταρχήν, είχε δύο "Κολομβιανές". Η μία Σιένα, αν θυμάμαι καλά το όνομα της, ήρθε και μόνο που δεν πέταξε το καβλί μου στο σαλόνι.
Μαυρομάλλα με κότσο πιασμένα τα μαλλιά, φορούσε ένα κορμάκι και πέδιλα με σκοινιά. Ψιλοκανονικό σώμα, 1,5άρι-2άρι βυζί. Καραμέτρια γενικώς, αλλά καμία περίεργη συμπεριφορά. Ίσα ίσα την είδα και πολύ θερμή για σαλονάρισμα λατίνας.

Η δεύτερη κοπέλα, πρέπει να ήταν μία "Κολομβιανή" πάλι που είχε δει ο @n.smirni76 σε κάποιο από τα Αλκιβιάδου, γιατί μου θύμισε την περιγραφή του. (ΜΠΟΡΕΙ)
Επειδή είναι 35 κιλά, σαν σκελετός ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ δεν την κάνει και κάτω των 18 χρονών...
Όποιος θέλει να πάρει κοπέλα με νευρική ανορεξία, μπορεί να πάει να την δεί.
Χωρίς καμία υπερβολή, γιατί ξεφεύγει κατά πολύ από τα όρια του skinny.

Περάσανε τον έλεγχο του HELL. ✅
Μπορούνε πλέον να συνεχίσουν τις δουλειές τους τα κορίτσια. ✅
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Σε άλλα νέα,
Τα δύο Φιλιππίδου ήταν κλειστά και δεν πέρασα σε κανένα άλλο.

Κατέβηκα Σπύρου Πάτση, όπου είναι το στανταράκι μου η Μισέλ, που την παίρνω 1-2 φορές το μήνα.
Πάντα πεντακάθαρη, την πρόλαβα στο τσακ αφού την κλείσανε μία ώρα πρόγραμμα μετά.

Χωρίς καμία βιασύνη, χαμουρευτήκαμε στα όρθια, ενώ στήθηκε στα τέσσερα και της έκανα μία σπέσιαλ γλειφοκωλάδα στο πεντακάθαρο πραγματικά κωλοτρυπίδι της.
Την Μισέλ δεν την έχω πετύχει ποτέ με περίεργες οσμές στο μουνάκι της, πόσο μάλλον σε βυζιά κτλπ, αφού είναι κολλητή με το μπάνιο.

Θα μπορούσα να κάτσω άνετα μισάωρο και να την τρώω. Γούσταρε πολύ και κατάφερε να μου τον κάνει τσιμέντο πριν καλά καλά τον αγγίξει.
Της γάμαγα εντωμεταξύ τα μπούτια καθώς την έγλειφα και εκείνη τιναζόταν από το γλωσσίδι μου που είχε πάρει φωτιά.

Λίγο τσιμπούκι και έπειτα ιεραποστολικό γεμάτο 10λεπτο με 20 εναλλαγές. Πόδια, πατούσες αλλάξανε 10 φορές θέση.
Όταν έχυσα μέσα της, συνεχίσαμε να χαμουρευόμαστε και της τον ξαναχώνω αφού δεν έλεγε να πέσει με τίποτα.

Αφού χτύπησε η πόρτα την άφησα να φύγει. Χρόνος παραμονής 15-16'.
Μπράβο στην τσατσά που ενώ είχε κλείσει ο άλλος 1 ώρα δεν ξεκίνησε να μαλακίζεται με τις πόρτες.
Για την Μισέλ δεν έχω παράπονο ούτε με τον χρόνο ούτε με τις υπηρεσίες.
 

No_French_Letter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2022
Μηνύματα
194
Like
1.697
Πόντοι
201
Πήγα να δω την Τζανίνα στο Φωκαίας 25 ισόγειο, μιας και με είχε καυλώσει η κριτική ''γλείψε τη μουνάρα μου''.
Το μόνο που αντίκρισα ήταν μια μπασκλας γυφτορουμάνα. Τα βυζιά της ήταν σιτεμένα και μικρά, κάπως έσωζε την κατάσταση το ψηλό σώμα. Ήταν παρέα με το αλητοπούτανο τη Σάρα, ενώ το τρίο στούτζες συμπλήρωνε ο τσάτσος που μερικοί λένε ότι μοιάζει με τον Τρύφωνα (δεν θα το έλεγα, απλώς από τα μπότοξ έχει παραμορφωθεί η φάτσα του, ακριβώς όπως στις κωλόγριες που πάνε και γίνονται σαν μουνί καλιγραφίας από τις πλαστικές και έχουν όλες αυτήν την ψεύτικη φάτσα τύπου Μαρινέλλας).

Προφανώς και δεν πέρασα.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
Βγήκα με τρελές καύλες το απόγευμα και πήγα καρφί στο Περγάμου (Εβελίνα) για να μη χάνω το χρόνο μου με άσκοπες μπουρδελότσαρκες.
Δυστυχώς η Εβελίνα είχε περίοδο όπως με ενημέρωσε η τσατσά όταν τη ρώτησα αν η κοπέλα συνεχίζει να δουλεύει κανονικά.
Κατηφόρισα στην περιοχή Φυλής-Φιλιππίδου-Φωκαίας που μπορεί να περιγραφεί με μια μόνο λέξη: τραγωδία. Παρασκευή 2η βάρδια και να είναι τα μισά κλειστά και τα υπόλοιπα χωρίς τα στανταράκια τους· και μιλάμε τώρα για mainstream μαγαζιά όπου άλλοτε σχηματίζονταν ουρές.
Τελικά κατέβηκα Κέντρο για ποτό και επιστρέφοντας προς τα πάνω, είπα να περάσω από πιάτσα Λιοσίων μπας και βρω κάτι ενδιαφέρον στη μεταμεσονύκτια βάρδια. Ο όρος "τραγωδία" βρίσκει την τέλεια εφαρμογή του κι εδώ.
Κατέληξα στη Φωκίωνος Νέγρη και την πλατεία Κυψέλης για κάνα βρώμικο, αλλά με λύπη μου διαπίστωσα πως ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ διατίθεται στις 3πμ εν έτει 2022.
Τελειώνουμε κύριοι, πάρτε το χαμπάρι...

Γιατί πήγες Κυψέλη ρεεέεεεε τύπε και ΔΕΝ πήγες παραδίπλα αφού βρισκόσουν Λιοσίων στον Χρηστάρα;;;;; :think:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.946
Κριτικές
31
Like
25.926
Πόντοι
7.046
Φυλής 69Α Ρωξανη, δεν το έχω ξαναδεί αυτό το μικροκαμωμένο φρουτο. Όποιος έχει πληροφορίες ας τις ρίξει. Ελευθερο στοματικό ανακοινώθηκε. Μικρος ζουμερος κωλακος.
Επίσης τσεκαρισμα στην ιστορική Μικαέλα Φωκαιας. Ρε μάγκες πως έχει γίνει έτσι; Ολική μεταμόρφωση! Χείλια ροφός, μαλλί σφουγγαριστρα, πιθανά μποτοξ στη φάτσα. Κριμας γιατί έχει καλό πάτο! Από τα 30+ της έχει γίνει χάλια.... Ποιοι μαλακες άραγε τις σιγοντάρουν να παραμορφωνουν τις φάτσες τους ετσι; Έχει γίνει πολυ αντιαισθητικη και δεν της παει καθόλου.
Επίσης όσοι θέλουν την Βασίλισσα Εβε, πλεον πρωινη βαρδια 11:00 με 16:30. Πήγα ξαναμενος το απογευμα αλλά είχε μια άλλη που ουτε καν εκανα τον κόπο να δω.
 

WASP4

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
128
Πόντοι
1
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom