Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 256 άτομα (21 μέλη και 235 επισκέπτες)

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Επι τελους το χωνεψες η οχι ακομα οτι δεν σου λεγαμε , αρλουμπες και οτι καναμε τους σπουδαιους οτι γαμησαμε τον κωλο την Τζενης .ημαρτον !!!
Γιατί εκνευρίζεσαι αγαπητέ. Στην Ελλάδα ζούμε. Ο καθένας είναι ότι δηλώσει. Ευχαριστώ για την ανταλλαγή πληροφοριων
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.929
Κριτικές
37
Like
2.833
Πόντοι
1.446
παίδες (ίσως έχει αναφερθεί) αλλά τι έγιναν τα sites των Λιοσίων 73 και Σπύρου Πάτση?
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.853
Πόντοι
25.056
Πάντως από τις "νεες* παρουσίες στη Φυλής η Άντζελα από Φυλής 86α δεν μου έκανε εντύπωση. Η Ανφισα από Έλλης 3 και η Ραμονα από Διδύμου 22 μου φάνηκαν αδιάφορες.
Η Ειρήνη από Φώκαιας 17β όροφο μου άρεσε αλλά δεν την δοκίμασα. Βγάζει πάντως θετικη ενέργεια στο σαλόνι. Ίσως είναι καλή στο δωματιο
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
608
Κριτικές
21
Like
5.629
Πόντοι
1.436
Θέλω να εκφράσω ένα δριμύ κατηγορώ για αντίσυναγωνιστική συμπεριφορά, τους συνοδοιπόρους στα σοκάκια της φυλής.
Για τους πιτσιρικάδες που έκαναν τσάρκα όπως λες δεν εκπλήσσομαι που δεν στο υπέδειξαν, δεν γνωρίζουν τι είναι η αντρική αλληλεγγύη... να είσαι σίγουρος πως εγώ θα στο είχα επισημάνει...

Πάντως, Paliotsarkadoros, επειδή θα μου φαινόταν κουλό, ούτε εγώ θα σου το έλεγα. Πιο πολύ γιατί θα νόμιζα ότι το ήξερες και θα το επεδείκνυες. Κατά τα άλλα η αλληλεγγύη είναι μέρος της ιδιοσυγκρασίας μου. Και είμαι αρκετά νέος.

Μήπως ρε παιδιά πέρασαν το συναγωνιστή για κανένα περίεργο και οι υπόλοιποι; Εγώ κάτι τέτοιο θα καταλάβαινα.

Καλά που μας το είπες, πάντως, να έχουμε το νου μας για τους άλλους και για τους ίδιους.
:hi:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.032
Κριτικές
1.245
Like
191.110
Πόντοι
45.465
Πάντως από τις "νεες* παρουσίες στη Φυλής η Άντζελα από Φυλής 86α δεν μου έκανε εντύπωση. Η Ανφισα από Έλλης 3 και η Ραμονα από Διδύμου 22 μου φάνηκαν αδιάφορες.
Η Ειρήνη από Φώκαιας 17β όροφο μου άρεσε αλλά δεν την δοκίμασα. Βγάζει πάντως θετικη ενέργεια στο σαλόνι. Ίσως είναι καλή στο δωματιο
επιστροφή Tommy μετά από 3 χρόνια... Πάντως καμία από τις 4 που αναφέρεις δεν είναι καινούργια ( "νέα") μια ερώτηση μόνο τη Ραμονα ποτε την πέτυχες γιατί τη ψάχνω καιρό
 

Tony xx ☭

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.074
Πόντοι
3.556
Πάντως από τις "νεες* παρουσίες στη Φυλής η Άντζελα από Φυλής 86α δεν μου έκανε εντύπωση. Η Ανφισα από Έλλης 3 και η Ραμονα από Διδύμου 22 μου φάνηκαν αδιάφορες.
Η Ειρήνη από Φώκαιας 17β όροφο μου άρεσε αλλά δεν την δοκίμασα. Βγάζει πάντως θετικη ενέργεια στο σαλόνι. Ίσως είναι καλή στο δωματιο
επιστροφή Tommy μετά από 3 χρόνια... Πάντως καμία από τις 4 που αναφέρεις δεν είναι καινούργια ( "νέα") μια ερώτηση μόνο τη Ραμονα ποτε την πέτυχες γιατί τη ψάχνω καιρό
Όντως βρε μύστες, που χαθηκε η Ραμονα να της ριξουμε κανα μερεμέτι;
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
15
Like
11.620
Πόντοι
3.246
IMG_20210925_114908.jpg
μυστες έχετε υποψην σας πως η πορτοκαλοδα Λουξ είναι ανώτερη της Φαντα για μετά την κατάθεση.
ΥΓ. τον καφέ του ερωτιαρη δεν τον φτάνει όμως ούτε η Λουξ είναι εκτός συναγωνισμού?
Μύστη Ζέρο, πέρα από τη Λουξ, με ακάποτο νερό από το Κεφαλόβρυσο,
προτείνω και τη συνταγή του Τζούνη που αποτελείται από τα εξής:
  1. 2-3 πορτοκάλια ωμά και όχι σε χυμό, για να διατηρούνται οι βιταμίνες αναλλοίωτες. Αποφεύγουμε δια ροπάλου τεχνητά σκευάσματα, όπως Fanta.
  2. 2-3 μανταρίνια ωμά, για τον ίδιο λόγο.
  3. 1 σοκολάτα υγείας με πορτοκάλι, γιατί ο εξτράκιας πρέπει να έχει ψηλά το ηθικό του στο πεδίο της ''μάχης''. Η σοκολάτα αυξάνει τη λίμπιντο, τη ροή ενέργειας και την οξυτοκίνη (''ορμόνη της ''αγάπης''). Επίσης, το σπέρμα γίνεται γλυκύτερο και ευκολοπόσιμο.
  4. 1 αναβράζον δισκίο Echinacea με Βιταμίνη C και ψευδάργυρο. Θωρακίζει το ανοσοποιητικό σύστημα, ενώ παράλληλα βοηθά στην ενδυνάμωση της άμυνας του οργανισμού ενάντια στα παράνομα μικρόβια. Επιπρόσθετα, επιταχύνει τη γρήγορη ανάρρωση από το κρυολόγημα για να μη βήχουμε κατά τη διάρκεια των προκαταρκτικών και του ρεκτιφιέ.
  5. 2-3 σταγόνες σπαθόλαδο ως υπογλώσσιο. Το περίφημο βάλσαμο των αρχαίων Σπαρτιατών είναι ιδανικό για πληγές και χτυπήματα, μώλωπες, εκχυμώσεις, στραμπουλήγματα, εγκαύματα, φλεγμονές, τσιμπήματα. Οι καθημερινές βλάβες από τις επιδρομές θα γίνουν παρελθόν
  6. Προαιρετικά:
    1 δισκίο Λεκιθίνης σόγιας. Η λεκιθίνη και τα φωσφολιπίδια που περιέχει αποτελούν τα ενισχυτικά της διάνοιας. Ο νους του επιδρομέα πρέπει να είναι μόνιμα επάγρυπνος για τους γνωστούς λόγους. Επίσης, η λεκιθίνη ενισχύει τη μνήμη, η οποία βάλλεται καθημερινά από το μολυσμένο αέρα της πόλης και από τα μέταλλα των προωθητικών αερίων στα αποσμητικά χώρου των τσαρδιών.
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
Επίσης μιας και υπάρχει αναπόληση και συζήτηση για τη Δευκαλίωνος , υποθέτω και για το αδελφόν Συγγρού 248 (αρχικά απέναντι, στο 245)... Να πώ εδώ , χωρίς προσωπικά δεδομένα, ότι δυστυχώς δύο από τις κοπέλες που δούλευαν στα εν λόγω, έχουν φύγει πλέον απ' τη ζωή εδώ και χρόνια . Η κ. Βούλα απρβίωσε το 2016 και τότε εκλεισε το Σ 248 / Camelot ....
Ποιες???μας γμησες πέθανε η Βούλα????έλειπα χρόνια έξω...ξεκίνησα σαν πελάτης κ γίναμε φίλοι στο τέλος μετά έχασα τα ίχνη όλων τους.ποιες κοπέλες πέθαναν???στείλε pm..ο cult Χάρης ζει??
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Μάλλον φιλε είστε τυχεροί εσείς οι δυο. Respect
Εκτός κι αν εσύ φίλε μου έχεις κανένα ματσακόνι σα ρόπαλο του baseball και δεν θέλει να την ανοίξεις στα 2, για αυτό δεν σε αφήνει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.331
Κριτικές
15
Like
11.620
Πόντοι
3.246
είναι σίγουρο, την πρώτη βδομάδα που δούλεψε την πήρα για δοκιμή, από τότε δεν την έχω ξαναπάρει, αλλά τη σημάσια έχει πολλές αλλάζουν πρόγραμμα, παραδείγματα υπάρχουν πολλά, όποιος θυμάται την Αντινα τώρα Ελένη στο Φυλής 67 όταν παλιά πριν τις σιλικόνες δουλευε Διδύμου 8α έκανε πρωκτικο, η Άννα Ιλονα κάποια στιγμή που μάζευε επειγόντως λεφτά να φύγει για Μολδαβία να διευθετήσει κάποιες δουλειές είχε εντάξει στο πρόγραμμα της ελεύθερο στοματικό, η Άννα στο Φυλής 59 κάτω έκανε πρωκτικο το σταμάτησε κλπ
Πολύ σωστά μύστη!
Επίσης, η Άννα-Ιλόνα έκανε τα πάντα εκτός από κώλο (γλωσσόφιλα, ΑΚΑΠΟΤΟ στοματικό με τελειωτικό, 69) στο
Λαγουμιτζή 23 που δούλεψε ως Γιούλια για ένα διάστημα, επί καραντίνας. Με λίγη ''ζάχαρη άχνη''
πιστεύω ότι θα κάνει τα πάντα στο δωμάτιο. Για μια περίοδο από ότι θυμάμαι γυάλιζε το
μάτι της λόγω συχνής χρήσης. Λογικά τώρα θα την έχει ελαττώσει/κόψει... :hi:
 

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
Θέλω να εκφράσω ένα δριμύ κατηγορώ για αντίσυναγωνιστική συμπεριφορά, τους συνοδοιπόρους στα σοκάκια της φυλής.
Κάποια κοπέλα στο σαλονάρισμα/ψήσιμο μου άφησε στο μάγουλο μια τεράστια στάμπα από κραγιόν, σε ευκρινέστατο σχήμα γυναικείων χειλιών.
Δεν βρέθηκε ούτε ένας συνοδοιπόρος με συναγωνιστική συμπεριφορά να πει έστω "που πας ρε μπάρμπα με την κοκκινίλα στην μούρη"
Και όχι μόνο μπαινόβγαινα στα μαγαζιά έτσι αλλά και στο δρόμο κάποιοι περαστικοί με κοιτούσαν με μισό μάτι.

Ευτυχώς που 1ον δεν είμαι παντρεμένος, 2ον έχει καθρέφτη το ανσασέρ του σπιτιού
φίλε το έχω πάθει παλιά στο μετάξουργειο.
πασαλειμμένος με κραγιόν από πουτάνα παντού μάγουλα χειλιά κτλ.

δεν μου το είπε ούτε η πουτάνα όταν έφυγε, ούτε η τσατσά ούτε κανένας στο δρόμο.
και φεύγω από μετάξουργειο και πάω να δω κάτι φίλους σε μαγαζί βράδυ. και μόλις σβήνω το αμάξι να κατέβω το βλέπω τελευταία στιγμή στον καθρέπτη!!!
θα είχα γίνει ξεφτίλα επικών διαστάσεων!! γιατί φαινόταν σαν να είχα βαφτεί κλόουν!!!

ευτυχώς είχα νερό στο αμάξι και καθαριστικα γιατί δεν έβγαινε κιόλας.

αλλά αυτό δεν είναι θέμα συναγωνιστών είναι θέμα κοινωνίας και αποξένωσης, που δεν μιλάει ο ένας στον άλλο.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
608
Κριτικές
21
Like
5.629
Πόντοι
1.436

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
φίλε το έχω πάθει παλιά στο μετάξουργειο.
πασαλειμμένος με κραγιόν από πουτάνα παντού μάγουλα χειλιά κτλ.

δεν μου το είπε ούτε η πουτάνα όταν έφυγε, ούτε η τσατσά ούτε κανένας στο δρόμο.
και φεύγω από μετάξουργειο και πάω να δω κάτι φίλους σε μαγαζί βράδυ. και μόλις σβήνω το αμάξι να κατέβω το βλέπω τελευταία στιγμή στον καθρέπτη!!!
θα είχα γίνει ξεφτίλα επικών διαστάσεων!! γιατί φαινόταν σαν να είχα βαφτεί κλόουν!!!

ευτυχώς είχα νερό στο αμάξι και καθαριστικα γιατί δεν έβγαινε κιόλας.

αλλά αυτό δεν είναι θέμα συναγωνιστών είναι θέμα κοινωνίας και αποξένωσης, που δεν μιλάει ο ένας στον άλλο.

χτες έφυγα με κραγιόν στο πουλί μου, μου το πε η πουτάνα μεν, αλλά επειδή ούτως ή άλλως δεν έχω θέμα τ άφησα και απλά έκανα ντουζάκι στο σπίτι
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Τίμησα τη Σβέτα στο Φυλής 105 και πέρασα σούπερ. Μελαχρινό ρωσιδάκι 23 χρονών, λεπτή, κοντούλα, με 2άρι στήθος, πολύ χαλαρό όμως, και απλό πρόγραμμα. Μέσα παίχτηκαν γλωσσόφιλα, δαχτυλάκια και 69. Δε μιλάει αγγλικά ή ελληνικά. Ήταν πάντως δεκτική σε όλα, τουλάχιστον μαζί μου.
 
Τελευταία τροποποίηση:

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Α και να προσθέσω ότι φεύγοντας περίμενε στην είσοδο να μπει ένας σκουρόχρωμος (μαύρος αν θυμάμαι καλά) που δε τον έδιωξε ο τσάτσος. :confused:
 

christos9595

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
13
Like
20
Πόντοι
0
κάποια πρόταση ρε παιδιά κοντά σε Χαλάνδρι παίζει τπτ?
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
388
Like
757
Πόντοι
81
Καλησπέρα έχεις κάποιος να μου προτείνει καμία λατίνα η μαύρη να αξίζει λίγο από φυλής η Μεταξουργείο ...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom