Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 251 άτομα (22 μέλη και 229 επισκέπτες)

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Ναι εκανε και το επιβιωνει ο Ν Smirnis ,και εκτος αυτου μου το εχει πει η ιδια οταν ηταν στο 17β με Αννα (για το πρωκτοκο ) ειναι σιγουρο !!!!!!!
Δεν αμφιβάλλω για την εγκυρότητα του nsmirni αλλά νομίζω ότι ίσως να μπερδεύτηκες… η τζενη ( από το 2018) που πρωτοήρθε δεν έκανε ποτε πρωκτικό τελειωτικό κ Αρχιδογλυψιμο. Έκανε 69 κ ελεύθερο στοματικό. Τουλάχιστον αυτό ανακοινωνόταν κ αυτά τηρούσε. Αν τα έκανε σε κάποιον άλλον συναγωνιστή γράψε λάθος μου
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Κ νομίζω ο μέγιστος nsmirni έχει την ίδια άποψη. Δες σελίδα 7331
 
Εγγρ.
31 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.058
Κριτικές
2
Like
2.399
Πόντοι
456
τώρα live

Φυλής 109β Νελι μελαχρινή κοντή λεπτή με 2αρι βυζι και Κατερίνα ξανθιά μιλφ με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό,τωρα αυτό το κοριτσάκι(Νελι) πως κάνει πρόγραμμα αυταρχικου ?

Φυλής 109α Χριστίνα ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα αλλά και κοιλίτσα με 3αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Φυλής 71 Γιάννα μελαχρινή κατσαρομαλλα με μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά λεπτή αβυζι και διάφορα μικρά τατουάζ και Γιεβα ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 67 Αντριαννα με κάστανο σκούρο μαλλί κανονικό ωραίο κορμί 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Άννα με ασιατικά χαρακτηριστικά καστανή λεπτή με 1.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα, η μουσική στον οίκο λες και βρίσκεσαι σε CLUB, απίστευτα δυνατά η ένταση, είπα στην υπηρεσία να τη χαμηλώσει λίγο αλλά είπε ότι έτσι αρέσει στη κοπέλα.

Φυλής 65β Μπιουτη μαυρουλα νταρντανοχοντρη με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65α Εμμανουέλα κοκκινομάλλα κατσαρομαλλα με κανονικό ωραίο σώμα, 2αρι συν βυζι με μεγάλη ρογα, απλό πρόγραμμα, τη ρώτησα αν έκανε σιλικόνη πως μεγάλωσε το στήθος, απάντησε όχι δε ξέρω μεγάλωσε πιάσε, φυσικά έπιασα, μετά μου είπε πιάσε κ το κωλο, έπιασα, με φίλησε πεταχτά στο στόμα κ έφυγα.

Φυλής 59 κατω Άννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα κ τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66δ Μπιουτη μελαχρινή μαυρουλα με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β Ορόρα καστανή με γυαλάκια κλασσικά μαυρισμένη , σώμα με πιασίματα 3.5άρι βυζί , απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11β Αλινα ξανθιά λεπτή κοντή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Λίζα ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους, λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη καθώς και κάθετα στη σπονδυλική στήλη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,εδω έγινε η κατάθεση της βραδιάς, για άλλη μια φορά πολύ καλή η Λίζα.

Φωκαιας 7 ισόγειο Ειρήνη ξανθιά νταρντανοπαχουλη με γυαλάκια, 2.5αρι βυζι, σήμερα ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α Μόνικα ξανθιά κοπελίτσα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, μικρό τατουάζ στο δεξί πήχη, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 19 Ελένη ξανθιά κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25α Τζέσικα ξανθιά Ελληνίδα με μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτή με 3αρι βυζι, τατουάζ μικρά στα χέρια με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Σάρα μελαμψη με ξανθοκαστανα μαλλιά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α κάτω Άννα Κου μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Αλις κοπέλα με το μαλλί κόμπους μακρύ σε αποχρώσεις ξανθό και μαύρο, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, παρά πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, έχει δουλέψει κ παλιότερα με άλλο όνομα.

Φωκαίας 27Β πάνω Έλλη μελαχρινή κοντή σώμα μέ πιασιματακια 2αρι βυζι, αρκετά τατουάζ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 Ντιαννα κάστανο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό όχι όμως τελειωτικό.

Υ. Γ1 όσα μαγαζιά δεν αναφέρω στη Φυλής κ στη Φωκαιας κλειστά.

Υ. Γ2 πάρα πολύς κόσμος, παρέες νεαρών 5-6 και 7 ατόμων, κοινή συνιστώσα, παρά πολύς χαβαλές και δεν περνούσε κάνεις.
Να φανταστώ λιζαρα τσιμπουκαρα ο παίκτης
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.990
Κριτικές
490
Like
36.676
Πόντοι
41.447
IMG_20210925_114908.jpg
μυστες έχετε υποψην σας πως η πορτοκαλοδα Λουξ είναι ανώτερη της Φαντα για μετά την κατάθεση.
ΥΓ. τον καφέ του ερωτιαρη δεν τον φτάνει όμως ούτε η Λουξ είναι εκτός συναγωνισμού?
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.786
Like
4.294
Πόντοι
456
Δεν αμφιβάλλω για την εγκυρότητα του nsmirni αλλά νομίζω ότι ίσως να μπερδεύτηκες… η τζενη ( από το 2018) που πρωτοήρθε δεν έκανε ποτε πρωκτικό τελειωτικό κ Αρχιδογλυψιμο. Έκανε 69 κ ελεύθερο στοματικό. Τουλάχιστον αυτό ανακοινωνόταν κ αυτά τηρούσε. Αν τα έκανε σε κάποιον άλλον συναγωνιστή γράψε λάθος μου
Για να τελειωνουμε με αυτο το θεμα και την εχω παρει πρωκτικα , και επειδη επιμενεις ρωτα την ιδια , ειναι η Βουλγαρα η μελαχρινη και ψηλη , για το τελειωτικο δεν πολυ θυμαμαι , αυτα δεν κρατω και πληρες βιογραφικο της καθε κοπελας , για το πρωκτιο εινα ΣΙΓΟΥΡΟ .
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.872
Κριτικές
24
Like
11.307
Πόντοι
9.477
μυστες έχετε υποψην σας πως η πορτοκαλοδα Λουξ είναι ανώτερη της Φαντα για μετά την κατάθεση.
ΥΓ. τον καφέ του ερωτιαρη δεν τον φτάνει όμως ούτε η Λουξ είναι εκτός συναγωνισμού?
μύστη, είσαι μια όαση επιστημονικής αλήθειας και εγκυρότητας
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.990
Κριτικές
490
Like
36.676
Πόντοι
41.447
μύστη, είσαι μια όαση επιστημονικής αλήθειας και εγκυρότητας
χαίρομαι που το αναγνωρίζεις φίλε Οξωαποδω!
και πάντα με ανθρακικό η πορτοκαλάδα γιατι χωρίς δεν λειτουργεί σωστά!
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Για να τελειωνουμε με αυτο το θεμα και την εχω παρει πρωκτικα , και επειδη επιμενεις ρωτα την ιδια , ειναι η Βουλγαρα η μελαχρινη και ψηλη , για το τελειωτικο δεν πολυ θυμαμαι , αυτα δεν κρατω και πληρες βιογραφικο της καθε κοπελας , για το πρωκτιο εινα ΣΙΓΟΥΡΟ .
Την έχω ρωτήσει. Κ της έχω προσφέρει κ παραπάνω χρήματα. Είπε ότι δεν κάνει ποτε. Ελπίζω να είμαι μόνο εγώ. Δεν ξέρω αν υπάρχει άλλος που πήρε πρωκτικο.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.786
Like
4.294
Πόντοι
456
Την έχω ρωτήσει. Κ της έχω προσφέρει κ παραπάνω χρήματα. Είπε ότι δεν κάνει ποτε. Ελπίζω να είμαι μόνο εγώ. Δεν ξέρω αν υπάρχει άλλος που πήρε πρωκτικο.
Ρε φιλε δεν καταλαβαινεις οτι την στιγμη που εκοψε μαρικα πραγματα απο το προγραμματης γιατι δεν της αρεσε να θελει να παραδεχτει και να λεει τι εκανε παλια μεχρι να βγαλει καποιο ονομα στην πιατσα , αμαν ρε φιλε με την επιμονη σου , ποσες φορες θες να το πουμε και ο Ν Σ κ εγω οτι εκανε πρωκτικο και καλο !!!!!!!!! φτανει επιτελους .
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
252
Κριτικές
15
Like
1.555
Πόντοι
6.240
IMG_20210925_114908.jpg
μυστες έχετε υποψην σας πως η πορτοκαλοδα Λουξ είναι ανώτερη της Φαντα για μετά την κατάθεση.
ΥΓ. τον καφέ του ερωτιαρη δεν τον φτάνει όμως ούτε η Λουξ είναι εκτός συναγωνισμού?
Στα μπουρδελα των Τρικαλων κα ιτης Καρδιτσας δεν κανει δουλεια... Θελει Κλιάφα.
 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
78
Κριτικές
2
Like
363
Πόντοι
20
Αξιότιμε smirni76 αν για τον οποιοδήποτε λόγο μάθεις πληροφορία για το που βρίσκεται ή τι απέγινε η Άντζελα formet όπως την αποκαλείς (που αποκλείεται ο formet να την έχει τιμήσει όσο εγώ) σε παρακαλώ ενημέρωσε γιατί μαζεύω τόσο καιρό για να τα αδειάσω όλα πάνω της και κοντεύω να εκραγω. Σε ευχαριστώ.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
193.997
Πόντοι
45.465
Κ νομίζω ο μέγιστος nsmirni έχει την ίδια άποψη. Δες σελίδα 7331
στο πρώτο πέρασμα της το πρόγραμμα της ηταν ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο(την είχα τιμήσει) , τώρα στο δεύτερο πέρασμα μετά το άνοιγμα των οίκων απλό πρόγραμμα
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Ρε φιλε δεν καταλαβαινεις οτι την στιγμη που εκοψε μαρικα πραγματα απο το προγραμματης γιατι δεν της αρεσε να θελει να παραδεχτει και να λεει τι εκανε παλια μεχρι να βγαλει καποιο ονομα στην πιατσα , αμαν ρε φιλε με την επιμονη σου , ποσες φορες θες να το πουμε και ο Ν Σ κ εγω οτι εκανε πρωκτικο και καλο !!!!!!!!! φτανει επιτελους .
Πολλά νεύρα χωρίς λόγο. Η απάντηση είναι ότι ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΤΗΣ δεν λέει ούτε μια για πρωκτικο. Κ ας τον Σμύρνη να απαντήσει μόνος του. Εάν είσαι ο θεός κ τυχερός που μόνο με σένα πήγε μπράβο σου. Μαγκιά σου
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
στο πρώτο πέρασμα της το πρόγραμμα της ηταν ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο(την είχα τιμήσει) , τώρα στο δεύτερο πέρασμα μετά το άνοιγμα των οίκων απλό πρόγραμμα
Μάλλον φιλε είστε τυχεροί εσείς οι δυο. Respect
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.131
Κριτικές
1.245
Like
193.997
Πόντοι
45.465
Μάλλον φιλε είστε τυχεροί εσείς οι δυο. Respect
είναι σίγουρο, την πρώτη βδομάδα που δούλεψε την πήρα για δοκιμή, από τότε δεν την έχω ξαναπάρει, αλλά τη σημάσια έχει πολλές αλλάζουν πρόγραμμα, παραδείγματα υπάρχουν πολλά, όποιος θυμάται την Αντινα τώρα Ελένη στο Φυλής 67 όταν παλιά πριν τις σιλικόνες δουλευε Διδύμου 8α έκανε πρωκτικο, η Άννα Ιλονα κάποια στιγμή που μάζευε επειγόντως λεφτά να φύγει για Μολδαβία να διευθετήσει κάποιες δουλειές είχε εντάξει στο πρόγραμμα της ελεύθερο στοματικό, η Άννα στο Φυλής 59 κάτω έκανε πρωκτικο το σταμάτησε κλπ
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
είναι σίγουρο, την πρώτη βδομάδα που δούλεψε την πήρα για δοκιμή, από τότε δεν την έχω ξαναπάρει, αλλά τη σημάσια έχει πολλές αλλάζουν πρόγραμμα, παραδείγματα υπάρχουν πολλά, όποιος θυμάται την Αντινα τώρα Ελένη στο Φυλής 67 όταν παλιά πριν τις σιλικόνες δουλευε Διδύμου 8α έκανε πρωκτικο, η Άννα Ιλονα κάποια στιγμή που μάζευε επειγόντως λεφτά να φύγει για Μολδαβία να διευθετήσει κάποιες δουλειές είχε εντάξει στο πρόγραμμα της ελεύθερο στοματικό, η Άννα στο Φυλής 59 κάτω έκανε πρωκτικο το σταμάτησε κλπ
Μιλάς για 2018;
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.786
Like
4.294
Πόντοι
456
Μάλλον φιλε είστε τυχεροί εσείς οι δυο. Respect
Επι τελους το χωνεψες η οχι ακομα οτι δεν σου λεγαμε , αρλουμπες και οτι καναμε τους σπουδαιους οτι γαμησαμε τον κωλο την Τζενης .ημαρτον !!!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.990
Κριτικές
490
Like
36.676
Πόντοι
41.447

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
2.951
Κριτικές
31
Like
26.013
Πόντοι
7.046

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Επίβεβαιωνω και εγώ για την Τζ νη,την έχω πάρει και εγώ από κωλο
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom