Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 237 άτομα (24 μέλη και 213 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.665
Κριτικές
11
Like
12.495
Πόντοι
5.060
Να ρωτήσω τιμή;; Αν δεν θες να πεις δημόσια στείλε πμ
Δεν είναι κανένα μυστικό. Δε βρίσκω τώρα το λινκ της αγγελίας της, αλλά αν δεν απατώμαι ήταν 70 ευρώ το μισάωρο και 100-120 η ώρα.
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Δεν είναι κανένα μυστικό. Δε βρίσκω τώρα το λινκ της αγγελίας της, αλλά αν δεν απατώμαι ήταν 70 ευρώ το μισάωρο και 100-120 η ώρα.
Οκ. Ευχαριστώ. Για να έχω μια εικονα
 

poutanokas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
78
Κριτικές
3
Like
561
Πόντοι
20
Πέρασα και έσκισα το Χριστινάκι μεγάλου Αλεξάνδρου..είχα καιρό να την πάρω κάνα μήνα και μόλις την είδα ορμιξα στο σαλόνι και πήγα να την κατασπάραξω με το μεγάλο αξύριστο πουτσο μου την έσκισα με μανία στα 4 χωρίς ίχνος μεταμέλειας.
Είχε καλή διάθεση σήμερα αλλά γενικά η απόδοση της από την αρχή έχει πέσει.
Για δεκαρικο οκ αλλά δεν θα την ξαναπάρω ξανά για λίγο καιρό,με καβλωνε πολύ όταν την έβλεπα Αύγουστο κάθε πρωί όταν δούλευε και το Ελενάκι σε αυτόν τον οίκο να περνούνε το καφεδάκι τους με την τσατσά στον φούρνο στο μετρο και να κοιταζομαστε με πάθος..
Πέρασα από Κολωνάκι το μέτριο του μετρίου λίγο η Λάουρα άξιζε αλλά και αυτή δεν με τρέλανε καλό πουτανακι εμφανιακα νεανικό του ρίχνες εναν πουτσο.
έψαχνα την Ντάρια την καθηγήτρια γιατί μου βγάζει μια άρρωστη Καβλα και χύνω πολυ ειδικά όταν γλύφει τα αρχιδια μου με κάνει τούρμπο.
Πορνομολ τίμησα την κλασική Ιένα Κορίνα νομίζω κάπως έτσι μόλις μπαίνεις δεξιά κάτω το έχω πάρει αρκετές φορές το τιγρακι όχι κάτι τρελό αλλά πάντα με ικανοποιεί ο οίκος μύριζε χειρότερα και απο στάβλο μου θύμιζε μυρωδιές από κουνέλια στο χωριό μου.
Όταν μπήκε δεν της αρεσε ο θάμνος μου αλλά τον είχα πλύνει για άλλη μια φορά και δεν έφερε αντίθεση κάνοντας μου μια αρκετά καλή και ανωμαλη πίπα χύνοντας έβγαζα ήχους και βογκιτα η τεστοστερόνη είχε ανεβάσει κόκκινο την έδιωξα και άραξα στο κωλοκρεβατο απολαμβάνοντας το τσιγαρακι μου,ηλιόλουστη μέρα σήμερα γενικά και ευχαριστη κατέβηκα στης 6ΜΜ και το βρώμικο Καμπούλ έσταζε Καβλα και ζωντάνια.
Συνάντησα 2 κακά σαμιαμιδια στην κωλονου σε ένα στάβλο και μια πολύ κακιά τσατσά μέσα στο χαμέτιπιο και μας έδιωξαν ειρωνικά εμένα και τον φίλο μου χωρίς να κάνουμε τίποτα, απλά ξεραν ότι αυτά τα σαμιαμιδια τα δυδιμα ήταν χάλια και δεν πρόκειται νηφάλιος συναγωνιστης να τα τιμήσει.
Γενικά προτείνω να δοκιμάσετε την Χριστίνα πάντως όποιος παρθένος συναγωνιστης θέλει να γαμησει Μεταξουργείο αλλά δεν ξέρει τι να πάρει γιατί Μπόρει εύκολα να πέσει σε παγίδα και να πάρει μια πιο καλης εμφάνισης κοπέλα,που να μην τον ευχαριστήσει αλλά και να του δημιουργήσει σοκ αποσύροντας τον από την πορνεία μια και καλή.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.069
Κριτικές
1.245
Like
192.612
Πόντοι
45.465
τώρα live

Φυλής 109β Νελι μελαχρινή κοντή λεπτή με 2αρι βυζι και Κατερίνα ξανθιά μιλφ με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό,τωρα αυτό το κοριτσάκι(Νελι) πως κάνει πρόγραμμα αυταρχικου ?

Φυλής 109α Χριστίνα ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα αλλά και κοιλίτσα με 3αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Φυλής 71 Γιάννα μελαχρινή κατσαρομαλλα με μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά λεπτή αβυζι και διάφορα μικρά τατουάζ και Γιεβα ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 67 Αντριαννα με κάστανο σκούρο μαλλί κανονικό ωραίο κορμί 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Άννα με ασιατικά χαρακτηριστικά καστανή λεπτή με 1.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα, η μουσική στον οίκο λες και βρίσκεσαι σε CLUB, απίστευτα δυνατά η ένταση, είπα στην υπηρεσία να τη χαμηλώσει λίγο αλλά είπε ότι έτσι αρέσει στη κοπέλα.

Φυλής 65β Μπιουτη μαυρουλα νταρντανοχοντρη με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65α Εμμανουέλα κοκκινομάλλα κατσαρομαλλα με κανονικό ωραίο σώμα, 2αρι συν βυζι με μεγάλη ρογα, απλό πρόγραμμα, τη ρώτησα αν έκανε σιλικόνη πως μεγάλωσε το στήθος, απάντησε όχι δε ξέρω μεγάλωσε πιάσε, φυσικά έπιασα, μετά μου είπε πιάσε κ το κωλο, έπιασα, με φίλησε πεταχτά στο στόμα κ έφυγα.

Φυλής 59 κατω Άννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα κ τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66δ Μπιουτη μελαχρινή μαυρουλα με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β Ορόρα καστανή με γυαλάκια κλασσικά μαυρισμένη , σώμα με πιασίματα 3.5άρι βυζί , απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11β Αλινα ξανθιά λεπτή κοντή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Λίζα ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους, λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη καθώς και κάθετα στη σπονδυλική στήλη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,εδω έγινε η κατάθεση της βραδιάς, για άλλη μια φορά πολύ καλή η Λίζα.

Φωκαιας 7 ισόγειο Ειρήνη ξανθιά νταρντανοπαχουλη με γυαλάκια, 2.5αρι βυζι, σήμερα ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α Μόνικα ξανθιά κοπελίτσα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, μικρό τατουάζ στο δεξί πήχη, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 19 Ελένη ξανθιά κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25α Τζέσικα ξανθιά Ελληνίδα με μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτή με 3αρι βυζι, τατουάζ μικρά στα χέρια με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Σάρα μελαμψη με ξανθοκαστανα μαλλιά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α κάτω Άννα Κου μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Αλις κοπέλα με το μαλλί κόμπους μακρύ σε αποχρώσεις ξανθό και μαύρο, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, παρά πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, έχει δουλέψει κ παλιότερα με άλλο όνομα.

Φωκαίας 27Β πάνω Έλλη μελαχρινή κοντή σώμα μέ πιασιματακια 2αρι βυζι, αρκετά τατουάζ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 Ντιαννα κάστανο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό όχι όμως τελειωτικό.

Υ. Γ1 όσα μαγαζιά δεν αναφέρω στη Φυλής κ στη Φωκαιας κλειστά.

Υ. Γ2 πάρα πολύς κόσμος, παρέες νεαρών 5-6 και 7 ατόμων, κοινή συνιστώσα, παρά πολύς χαβαλές και δεν περνούσε κάνεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
τώρα live

Φυλής 109β Νελι μελαχρινή κοντή λεπτή με 2αρι βυζι και Κατερίνα ξανθιά μιλφ με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό,τωρα αυτό το κοριτσάκι(Νελι) πως κάνει πρόγραμμα αυταρχικου ?

Φυλής 109α Χριστίνα ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα αλλά και κοιλίτσα με 3αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Φυλής 71 Γιάννα μελαχρινή κατσαρομαλλα με μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά λεπτή αβυζι και διάφορα μικρά τατουάζ και Γιεβα ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 67 Αντριαννα με κάστανο σκούρο μαλλί κανονικό ωραίο κορμί 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Άννα με ασιατικά χαρακτηριστικά καστανή λεπτή με 1.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα, η μουσική στον οίκο λες και βρίσκεσαι σε CLUB, απίστευτα δυνατά η ένταση, είπα στην υπηρεσία να τη χαμηλώσει λίγο αλλά είπε ότι έτσι αρέσει στη κοπέλα.

Φυλής 65β Μπιουτη μαυρουλα νταρντανοχοντρη με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65α Εμμανουέλα κοκκινομάλλα κατσαρομαλλα με κανονικό ωραίο σώμα, 2αρι συν βυζι με μεγάλη ρογα, απλό πρόγραμμα, τη ρώτησα αν έκανε σιλικόνη πως μεγάλωσε το στήθος, απάντησε όχι δε ξέρω μεγάλωσε πιάσε, φυσικά έπιασα, μετά μου είπε πιάσε κ το κωλο, έπιασα, με φίλησε πεταχτά στο στόμα κ έφυγα.

Φυλής 59 κατω Άννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα κ τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66δ Μπιουτη μελαχρινή μαυρουλα με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β Ορόρα καστανή με γυαλάκια κλασσικά μαυρισμένη , σώμα με πιασίματα 3.5άρι βυζί , απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11β Αλινα ξανθιά λεπτή κοντή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Λίζα ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους, λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη καθώς και κάθετα στη σπονδυλική στήλη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,εδω έγινε η κατάθεση της βραδιάς, για άλλη μια φορά πολύ καλή η Λίζα.

Φωκαιας 7 ισόγειο Ειρήνη ξανθιά νταρντανοπαχουλη με γυαλάκια, 2.5αρι βυζι, σήμερα ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α Μόνικα ξανθιά κοπελίτσα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, μικρό τατουάζ στο δεξί πήχη, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 19 Ελένη ξανθιά κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25α Τζέσικα ξανθιά Ελληνίδα με μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτή με 3αρι βυζι, τατουάζ μικρά στα χέρια με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Σάρα μελαμψη με ξανθοκαστανα μαλλιά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α κάτω Άννα Κου μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Αλις κοπέλα με το μαλλί κόμπους μακρύ σε αποχρώσεις ξανθό και μαύρο, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, παρά πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, έχει δουλέψει κ παλιότερα με άλλο όνομα.

Φωκαίας 27Β πάνω Έλλη μελαχρινή κοντή σώμα μέ πιασιματακια 2αρι βυζι, αρκετά τατουάζ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 Ντιαννα κάστανο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό όχι όμως τελειωτικό.

Υ. Γ1 όσα μαγαζιά δεν αναφέρω στη Φυλής κ στη Φωκαιας κλειστά.

Υ. Γ2 πάρα πολύς κόσμος, παρέες νεαρών 5-6 και 7 ατόμων, κοινή συνιστώσα, παρά πολύς χαβαλές και δεν περνούσε κάνεις.
Μου την είπε η όρορα που με ειδεστο κινητό. " ολοι στα bourdela " είσαστε. Τώρα κατάλαβα και ποιος άλλος ηταν λίγο πρίν ???
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.069
Κριτικές
1.245
Like
192.612
Πόντοι
45.465
Φιλε Rob....πολυ θεατραλε .....αν ησουνα παρον ισως να συμφωνουσες μαζι μου....δεν ξερω για υπηρεσιες γιατι δεν περασα μαζι της.....ισως ειναι για μικροτερες ηλικιες.....οπως και της το ειπα.....αλλα εκεινη συνεχιζε....και οταν αρνηθηκα εβγαλε "νυχακια"......
Όπως τα λες, καλά έκανες κ δε πέρασες, μέσα είναι "ψόφια "
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
παρακαλω οποιος συντροφος ψωλαρας πετυχει αουρορα απο φυλης να κανει την καλη να ενημερωσει

Εάν εννοείς του Φυλής 54β ο Σμύρνης έγραψε στην ενημέρωσή του πως ήταν εκεί.
Οπότε ρίξε ένα βλέφαρο.
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Θέλω να εκφράσω ένα δριμύ κατηγορώ για αντίσυναγωνιστική συμπεριφορά, τους συνοδοιπόρους στα σοκάκια της φυλής.
Κάποια κοπέλα στο σαλονάρισμα/ψήσιμο μου άφησε στο μάγουλο μια τεράστια στάμπα από κραγιόν, σε ευκρινέστατο σχήμα γυναικείων χειλιών.
Δεν βρέθηκε ούτε ένας συνοδοιπόρος με συναγωνιστική συμπεριφορά να πει έστω "που πας ρε μπάρμπα με την κοκκινίλα στην μούρη"
Και όχι μόνο μπαινόβγαινα στα μαγαζιά έτσι αλλά και στο δρόμο κάποιοι περαστικοί με κοιτούσαν με μισό μάτι.

Ευτυχώς που 1ον δεν είμαι παντρεμένος, 2ον έχει καθρέφτη το ανσασέρ του σπιτιού
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
377
Like
260
Πόντοι
21
παιδια ποιος ψηνεται σημερα για παρτουζα με την κωσταντινα απο Βέργας 7 συναστηση στις 2 το μεσημερι η και ποιο αργα στειλτε μου μυνημα οσοι θελετε και γνωριζετε την κοπελα
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
406
Κριτικές
6
Like
2.225
Πόντοι
481
Θέλω να εκφράσω ένα δριμύ κατηγορώ για αντίσυναγωνιστική συμπεριφορά, τους συνοδοιπόρους στα σοκάκια της φυλής.
χαχαχα, μ'έκανες και γέλασα πρωί πρωί...
το περίεργο είναι πως δεν σου είπε κάτι κάποια τσατσά ή κοπέλα στους επόμενους οίκους που επισκέφτηκες, έτσι ζηλιαρόγατες που είναι όλες... ισως να μην φαινόταν στο μισοσκόταδο του σαλονιού?..

Για τους πιτσιρικάδες που έκαναν τσάρκα όπως λες δεν εκπλήσσομαι που δεν στο υπέδειξαν, δεν γνωρίζουν τι είναι η αντρική αλληλεγγύη... να είσαι σίγουρος πως εγώ θα στο είχα επισημάνει... και πέρασα από Φυλής με το αμάξι χτες αργα για να τσεκάρω ποια μαγαζιά ήταν ανοιχτά αλλά δεν μπήκα...
Επιπλέον, θα σε ρώταγα που το 'ψώνισες' το εύσημο να πάω κι εγώ να μου απονείμουν ένα :D:

Ισως να κάναμε το σημάδι από κραγιόν ένα σημάδι αναγνώρισης των απανταχού gentleman μπουρδελιάρηδων, σαν έναν τρόπο επικοινωνίας μεταξύ ημών, των παλαιάς κοπής ευγενών ανδρών:hi:

Την επόμενη φορά που θα κάνω τσάρκα θα ζητήσω επίμονα στον πρώτο οίκο που θα επισκεφτώ την απονομή του ως άνω ευσήμου και θα συνεχίσω τη βόλτα μέχρι να συναντήσω κάποιον εξ ημών:sunglasses:
 

Atridis

Ανώτατος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
395
Κριτικές
144
Like
7.832
Πόντοι
11.971
Συνάντηση χθες το απόγευμα με Ντζενη από φοκαιας 17α.ψυλο ατι καθαρη και ευγενική .γνοριζομασταν βεβεα μιας και περνάγα τακτικά με την ομοσταυλη της Άννα.στο δοματιο δεν δίνει φιλιά αν και αγκαλιάζει τριφερα.πιπα με Καποτά δεν γλύφει αρχιδια δεν δέχεται γλυφομούνι.πολυ καλό στισημο στα τέσσερα και πολύ γλυκιά από πανο
 

johnko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2016
Μηνύματα
115
Κριτικές
6
Like
262
Πόντοι
281
τώρα live

Φυλής 109β Νελι μελαχρινή κοντή λεπτή με 2αρι βυζι και Κατερίνα ξανθιά μιλφ με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό,τωρα αυτό το κοριτσάκι(Νελι) πως κάνει πρόγραμμα αυταρχικου ?

Φυλής 109α Χριστίνα ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα αλλά και κοιλίτσα με 3αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Φυλής 71 Γιάννα μελαχρινή κατσαρομαλλα με μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά λεπτή αβυζι και διάφορα μικρά τατουάζ και Γιεβα ξανθιά παχουλη με 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 67 Αντριαννα με κάστανο σκούρο μαλλί κανονικό ωραίο κορμί 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86α Άννα με ασιατικά χαρακτηριστικά καστανή λεπτή με 1.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα, η μουσική στον οίκο λες και βρίσκεσαι σε CLUB, απίστευτα δυνατά η ένταση, είπα στην υπηρεσία να τη χαμηλώσει λίγο αλλά είπε ότι έτσι αρέσει στη κοπέλα.

Φυλής 65β Μπιουτη μαυρουλα νταρντανοχοντρη με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65α Εμμανουέλα κοκκινομάλλα κατσαρομαλλα με κανονικό ωραίο σώμα, 2αρι συν βυζι με μεγάλη ρογα, απλό πρόγραμμα, τη ρώτησα αν έκανε σιλικόνη πως μεγάλωσε το στήθος, απάντησε όχι δε ξέρω μεγάλωσε πιάσε, φυσικά έπιασα, μετά μου είπε πιάσε κ το κωλο, έπιασα, με φίλησε πεταχτά στο στόμα κ έφυγα.

Φυλής 59 κατω Άννα ξανθοκαστανη χοντρουλα με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα κ τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66δ Μπιουτη μελαχρινή μαυρουλα με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54β Ορόρα καστανή με γυαλάκια κλασσικά μαυρισμένη , σώμα με πιασίματα 3.5άρι βυζί , απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11β Αλινα ξανθιά λεπτή κοντή με 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Λίζα ξανθιά με μαλλί μέχρι τους ώμους, λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη καθώς και κάθετα στη σπονδυλική στήλη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό,εδω έγινε η κατάθεση της βραδιάς, για άλλη μια φορά πολύ καλή η Λίζα.

Φωκαιας 7 ισόγειο Ειρήνη ξανθιά νταρντανοπαχουλη με γυαλάκια, 2.5αρι βυζι, σήμερα ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α Μόνικα ξανθιά κοπελίτσα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, μικρό τατουάζ στο δεξί πήχη, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 19 Ελένη ξανθιά κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 25α Τζέσικα ξανθιά Ελληνίδα με μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτή με 3αρι βυζι, τατουάζ μικρά στα χέρια με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25β Σάρα μελαμψη με ξανθοκαστανα μαλλιά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α κάτω Άννα Κου μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Αλις κοπέλα με το μαλλί κόμπους μακρύ σε αποχρώσεις ξανθό και μαύρο, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, παρά πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, έχει δουλέψει κ παλιότερα με άλλο όνομα.

Φωκαίας 27Β πάνω Έλλη μελαχρινή κοντή σώμα μέ πιασιματακια 2αρι βυζι, αρκετά τατουάζ με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 24 Ντιαννα κάστανο κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό όχι όμως τελειωτικό.

Υ. Γ1 όσα μαγαζιά δεν αναφέρω στη Φυλής κ στη Φωκαιας κλειστά.

Υ. Γ2 πάρα πολύς κόσμος, παρέες νεαρών 5-6 και 7 ατόμων, κοινή συνιστώσα, παρά πολύς χαβαλές και δεν περνούσε κάνεις.
τι έγινε ρε παιδιά όλες σε απλό πρόγραμμα..;;
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.294
Πόντοι
456
Έτσι μου λένε. Ότι και καλά τους βάζουν χέρι.ίσως για να δικαιολογηθούν. Ίσως κενέ αλήθεια. Δεν ξέρω. Στο δεκάλεπτο πάντα φωνάζει η τσατσα. Ούτε λεπτό παραπανω
Καλημερα , στο 17β οροφος η τσατσα , εχω περασει με Αννα 3φορες -Ιζα 2 και Ειρηνη (Στελλα ) 2 ποτε δεν ενοχλησε . παντα ηταν η ιδια .
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.294
Πόντοι
456
Συνάντηση χθες το απόγευμα με Ντζενη από φοκαιας 17α.ψυλο ατι καθαρη και ευγενική .γνοριζομασταν βεβεα μιας και περνάγα τακτικά με την ομοσταυλη της Άννα.στο δοματιο δεν δίνει φιλιά αν και αγκαλιάζει τριφερα.πιπα με Καποτά δεν γλύφει αρχιδια δεν δέχεται γλυφομούνι.πολυ καλό στισημο στα τέσσερα και πολύ γλυκιά από πανο
Μυστη , αυτη η ΤΖΕΝΗ που λες παλια εκανε φουλ φουλ προγραμα και μετα τα εκοφε λιγο λιγο το καθενα , και τωρα το παιζει απλο !!!!!!!
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Καλημερα , στο 17β οροφος η τσατσα , εχω περασει με Αννα 3φορες -Ιζα 2 και Ειρηνη (Στελλα ) 2 ποτε δεν ενοχλησε . παντα ηταν η ιδια .
Αν δεν ξεπερασες το δεκάλεπτο φυσικά. Έπιασες 15 ή 20 λεπτά;;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μυστη , αυτη η ΤΖΕΝΗ που λες παλια εκανε φουλ φουλ προγραμα και μετα τα εκοφε λιγο λιγο το καθενα , και τωρα το παιζει απλο !!!!!!!
Φουλ φουλ ποτε δεν έκανε…
 

Afypnismenos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
131
Like
829
Πόντοι
81
Γνωρίζει κάποιος επιθετικές/λυσσασμένες/παλαβιάρες τάνες;

Τον τελευταίο καιρό έχω βαρεθεί να ψάχνω άγριες καταστάσεις και συνέχεια να απογοητεύομαι.
Τατιάνα από Ιάσονος 2 τσεκ, Βικτώρια από Διδυμου 27 τσεκ, κάποιες milf από την Ιωαννίνων τσεκ, κ.λπ.

Συχνά διαβάζω στις κριτικές για το πόσο ''θερμές'' και ''παθιασμένες'' ήταν, όταν όμως πηγαίνω και δοκιμάζω εγώ, συμπεραίνω πως όλα ανήκουν στη σφαίρα του φανταστικού και απέχουν κατά πολύ από την πραγματικότητα.

Προσοχή! Aναφέρομαι στο να έχει ανεβασμένη απόδοση και να βγάζει νεύρο η πουτάνα, όχι μόνο να τα ανέχεται.
Διότι και η Ιζαμπέλα από Φωκαίας γουστάρει ξεφτίλισμα και ξυλοφόρτωμα, ωστόσο είναι υπερβολικά υποτακτική και δεκτική.

Με 10 και 20 ευρώ είμαι βέβαιος πως θα το βρω και υπάρχουν εκεί έξω ;)
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.785
Like
4.294
Πόντοι
456
Αν δεν ξεπερασες το δεκάλεπτο φυσικά. Έπιασες 15 ή 20 λεπτά;;;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Φουλ φουλ ποτε δεν έκανε…
Ναι εκανε και το επιβιωνει ο Ν Smirnis ,και εκτος αυτου μου το εχει πει η ιδια οταν ηταν στο 17β με Αννα (για το πρωκτοκο ) ειναι σιγουρο !!!!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom