Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (0 μέλη και 51 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.068
Πόντοι
45.465
Φιλε Smirni.....δεν την ξερω .....μαλλακι μεχρι τους ωμους....καλο κορμι μπορω να πω...τσιμπουκοχειλα....μιλφακι.....αξιζει η αξιζε???φουλ προγραμμα με κωλο.....αν ημουνα οπαδος του Κωλου ισως περναγα.....
αυτή είναι
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Τους ελέγχουν για χρόνο;Δηλαδή πόσο είναι το όριο; Δεκάλεπτο;
Έτσι μου λένε. Ότι και καλά τους βάζουν χέρι.ίσως για να δικαιολογηθούν. Ίσως κενέ αλήθεια. Δεν ξέρω. Στο δεκάλεπτο πάντα φωνάζει η τσατσα. Ούτε λεπτό παραπανω
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.133
Κριτικές
1.245
Like
194.068
Πόντοι
45.465
σφηνάκι live

Κολωνού 23β Νίκη η "Βραζιλιανα" η πρώην γυρολόγος της Φυλής μελαχρινή κοντή χοντρή κατσαρομαλλα με 3.5αρι βυζι απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Άννα ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α Λάουρα ξανθιά κοπέλα λεπτή με μακρύ μαλλί 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος πρώτο δεξιά(δηλαδή στην ουσία άλλη πόρτα για το 45 δεξια) Έλενα ξανθιά χοντρή με πράσινα μάτια 2.5αρι βυζι απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος δεύτερο δεξιά Τζοαννα ξανθιά χοντρή με πολλά τατουάζ, με πρωκτικο.

Κολωνού 47 ισόγειο Ζανα ξανθιά γκρανι χοντρουλα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 όροφος Ελένη η ξανθιά μιλφ το τελευταίο ραντεβού της βάρδιας.

Κολωνού 48 Βαλερία ξανθιά μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 53 Έλενα ξανθό γκρανι με κοντό μαλλί χοντρουλα με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Υ. Γ όλα τα υπόλοιπα επί της Κολωνού που δεν αναφέρω κλειστά, σε κάποια ελάχιστα θα γίνει αλλαγή για 3η βάρδια στα περισσότερα αύριο πάλι

Υ. Γ bonus από Μεγαλου Αλεξάνδρου

21 ισόγειο Ρωξανη μελαχρινή χοντρή με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί 2.5αρι συν βυζι και Βαλερία ξανθιά με ψιλοκανονικό σώμα 2άρι συν βυζί, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

28 νέο κουρτίνα Κατερίνα ξανθιά μιλφογκιλφ με κοντό μαλλί σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

28α αριστερά Ελένη μελαχρινή μιλφ με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Δεν γράφω συχνά αλλά η κατάσταση έχει φτασει στο απροχώρητο. Τον τελευταίο μήνα επισκέπτομαι συχνά τα 17 αρια της φωκαιας. Κάθε φορά η τσατσα ακριβώς στο δεκάλεπτο αρχίζει κ φωνάζει το όνομα της κοπέλας. Και εάν δεν βγει αμέσως φωνάζει ανά λεπτό. Η κατάσταση είναι εκνευριστική. Και η δικαιολογία που ακούω κάθε φορά όταν κάνω παράπονα σαν τακτικός πελάτης είναι ότι τους ελέγχουν από τις κάμερες και τους βάζουν χέρι.
Εμένα μου έχουν πει και ότι πήρε τηλέφωνο, επειδή η κοπέλα ξεπέρασε κατά πολύ το χρόνο στο δωμάτιο. Δεν ξέρω, μου φαίνεται παρατραβηγμένο το αφεντικό να μην έχει άλλη δουλειά να κάνει από το να κάθεται 18 ώρες πάνω από μια κάμερα και να παρακολουθεί το χρόνο.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.649
Κριτικές
2
Like
15.210
Πόντοι
3.556
Φωκαιας 27α...υπογειο...η υπηρεσια μου παρουσιασε την Νταιανα.....ενα "Ζουμπα".....εκανε και την καυλιαρα παναθεμα το.....
απο τα σκαλάκια την πήγαν υπόγα ?
πάντως το κοντοπούτανο κάνει καλό γαμήσι,καυλιάρα κ μέσα στο δωμάτιο.
Τελευταία φορά που την πήρα είχε υπηρεσία έναν ξεδοντιάρη κυριούλη,
ξημερώματα πριν 2 εβδομάδες.
Έκατσα πάνω απο 20λεπτο στο δωμάτιο με τη νταιάνα χωρίς καμία ενόχληση
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Εμένα μου έχουν πει και ότι πήρε τηλέφωνο, επειδή η κοπέλα ξεπέρασε κατά πολύ το χρόνο στο δωμάτιο. Δεν ξέρω, μου φαίνεται παρατραβηγμένο το αφεντικό να μην έχει άλλη δουλειά να κάνει από το να κάθεται 18 ώρες πάνω από μια κάμερα και να παρακολουθεί το χρόνο.
Συμφωνώ. Και αν σκεφτείς ότι τα 17 άρια κάνουν κ Τρίτη βάρδια μιλάμε από 9 το το πρωί έως 7 το άλλο πρωί. Σιγά μην κάθετε ο άλλος 22 ώρες κ να χρονομετραει
 

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
650
Κριτικές
30
Like
5.892
Πόντοι
11.005
Νομίζω αυτό με το χρόνο, ίσως έχει να κάνει σε ένα βαθμό με τον ιδιοκτήτη, κυρίως όμως έχει να κάνει με το κορίτσι.

Αν θέλει το κορίτσι να κάτσει παραπάνω χρόνο στο δωμάτιο, θα κάτσει.
Παραδείγματα, αμέτρητα.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
απο τα σκαλάκια την πήγαν υπόγα ?
πάντως το κοντοπούτανο κάνει καλό γαμήσι,καυλιάρα κ μέσα στο δωμάτιο.
Τελευταία φορά που την πήρα είχε υπηρεσία έναν ξεδοντιάρη κυριούλη,
ξημερώματα πριν 2 εβδομάδες.
Έκατσα πάνω απο 20λεπτο στο δωμάτιο με τη νταιάνα χωρίς καμία ενόχληση
Φιλε Rob....πολυ θεατραλε .....αν ησουνα παρον ισως να συμφωνουσες μαζι μου....δεν ξερω για υπηρεσιες γιατι δεν περασα μαζι της.....ισως ειναι για μικροτερες ηλικιες.....οπως και της το ειπα.....αλλα εκεινη συνεχιζε....και οταν αρνηθηκα εβγαλε "νυχακια"......
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
8.649
Κριτικές
2
Like
15.210
Πόντοι
3.556
Φιλε Rob....πολυ θεατραλε .....αν ησουνα παρον ισως να συμφωνουσες μαζι μου....δεν ξερω για υπηρεσιες γιατι δεν περασα μαζι της.....ισως ειναι για μικροτερες ηλικιες.....οπως και της το ειπα.....αλλα εκεινη συνεχιζε....και οταν αρνηθηκα εβγαλε "νυχακια"......
ναι όντως όπως τα λες :) τρελιάρα
Την πρώτη φορά πριν μήνες ,την πήρα αφου είχε σκύψει στο στύλο και με χαμούρευε με τη μουσούδα της:cheesy:

όσο πιο αργά, ξημέρωμα, και με λίγο κόσμο να κυκλοφορεί
τόσο περισσότερες πιθανότητες να περάσεις καλά τουλάχιστον με τη συγκεκριμένη
και ακόμη καλύτερα με υπηρεσία τον χαλαρό κυριούλη στα σκαλάκια του 27.
Το λέω διότι ξέρεις, ότι για τη συμπεριφορά των κοριτσιών παίζουν άστατοι παράγοντες
 
Τελευταία τροποποίηση:

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Νομίζω αυτό με το χρόνο, ίσως έχει να κάνει σε ένα βαθμό με τον ιδιοκτήτη, κυρίως όμως έχει να κάνει με το κορίτσι.

Αν θέλει το κορίτσι να κάτσει παραπάνω χρόνο στο δωμάτιο, θα κάτσει.
Παραδείγματα, αμέτρητα.
Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω. Από εκεί που έχω αναφερει δηλ φωκαιας 17 έχω ακούσει την κοπέλα να κράζει την τσατσα που της φώναξε στο δεκάλεπτο. Κ μάλιστα το έκανε χωρις να είμαι μπροστά. Δήθεν για ξεκάρφωμα. Αλλά της έβαλε χέρι επειδή είμαι και τακτικός πελάτης. Άλλωστε κ να θέλει η κοπέλα να μείνει παραπάνω δεν μπορεί να το κάνει όταν η τσατσα φωνάζει μετά το δεκάλεπτο ανά λεπτό.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Συμφωνώ. Και αν σκεφτείς ότι τα 17 άρια κάνουν κ Τρίτη βάρδια μιλάμε από 9 το το πρωί έως 7 το άλλο πρωί. Σιγά μην κάθετε ο άλλος 22 ώρες κ να χρονομετραει
Μπορεί από την άλλη να το κάνει μόνο σε ώρες αιχμής όπως απογεύματα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Νομίζω αυτό με το χρόνο, ίσως έχει να κάνει σε ένα βαθμό με τον ιδιοκτήτη, κυρίως όμως έχει να κάνει με το κορίτσι.

Αν θέλει το κορίτσι να κάτσει παραπάνω χρόνο στο δωμάτιο, θα κάτσει.
Παραδείγματα, αμέτρητα.
Αν θέλει το κορίτσι να κάτσει παραπάνω το καταλαβαίνεις από το αν σε αφήσει στα κρύα του λουτρού και εξαφανιστεί με το που τη φωνάξει η τσατσά ή θα προσπαθήσει να τελειώσεις.
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Αν θέλει το κορίτσι να κάτσει παραπάνω το καταλαβαίνεις από το αν σε αφήσει στα κρύα του λουτρού και εξαφανιστεί με το που τη φωνάξει η τσατσά ή θα προσπαθήσει να τελειώσεις.
Θα επιμείνω. Σε όλες τις περιπτώσεις η κοπέλα δεν με άφησε στα κρύα του λουτρού. Αλλά ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ να ακούς ακριβώς στο δεκάλεπτο να την φωνάζει είναι ασχημο
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Θα επιμείνω. Σε όλες τις περιπτώσεις η κοπέλα δεν με άφησε στα κρύα του λουτρού. Αλλά ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ να ακούς ακριβώς στο δεκάλεπτο να την φωνάζει είναι ασχημο
Σε πιστεύω, γενικά είναι τίμιες οι πουτάνες εκεί. Η τσατσά ήταν μία μεσήλικη, μελαχρινή, λίγο κακομούτσουνη;
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Σε πιστεύω, γενικά είναι τίμιες οι πουτάνες εκεί. Η τσατσά ήταν μία μεσήλικη, μελαχρινή, λίγο κακομούτσουνη;
Δυστυχώς δεν είναι μια. Όλες οι τσατσαδες στα 17αρια
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

ntinosam

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
650
Κριτικές
30
Like
5.892
Πόντοι
11.005
Θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω. Από εκεί που έχω αναφερει δηλ φωκαιας 17 έχω ακούσει την κοπέλα να κράζει την τσατσα που της φώναξε στο δεκάλεπτο. Κ μάλιστα το έκανε χωρις να είμαι μπροστά. Δήθεν για ξεκάρφωμα. Αλλά της έβαλε χέρι επειδή είμαι και τακτικός πελάτης. Άλλωστε κ να θέλει η κοπέλα να μείνει παραπάνω δεν μπορεί να το κάνει όταν η τσατσα φωνάζει μετά το δεκάλεπτο ανά λεπτό.
Η τοποθέτηση μου είναι γενική. Ασφαλώς δεν μπορώ να γνωρίζω τι συμβαίνει με την συγκεκριμένη κοπέλα και τσατσά, στο συγκεκριμένο οίκο.
 

fmx

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2020
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
Τετάρτη 23.08 τώρα πρωινή βάρδια αλλά είπα να δουλέψω Μεταξουργείο.Ευκαιρία λέω για καμιά χοντρή....Απογοήτευση οικτρή!!!!Συναγωνιστές μου τι παρακμή και αηδία ήταν αυτή????Κάτι μικρά σαν καημένα κοριtσόπουλα του χωριού αγέλαστα που φαινόταν ξεκάθαρα ότι κάνουν αγγαρεία....Οι περισσότερες τσατσάδες αγενέστατες και κωλόγριες,οι χώροι βρωμερότατοι και γενικά Πακιστάν-Ινδία συμμαχία....Να μη μιλήσω και για ρωσίδες τσατσάδες και πουτάνες που έφυγα και με έβριζαν σε άπταιστη ρωσική....Ακόμα και τα 15 ευράκια μας στο δρόμο τα βρίσκουμε?????Ήταν η πρώτη φορά στην καριέρα μου που ολοκλήρωσα βόλτα χωρίς να καθήσω σε κανένα μπουρδέλο.Δεν ξέρω αν φταίει η εποχή αλλά το μεταξουργείο δεν έλεγε μία....
Περδικας 2 απογευμα μεχρι πρωι...
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Η τοποθέτηση μου είναι γενική. Ασφαλώς δεν μπορώ να γνωρίζω τι συμβαίνει με την συγκεκριμένη κοπέλα και τσατσά, στο συγκεκριμένο οίκο.
Δεκτό. Απλά μίλησα για τα 17αρια. Δεν έχω προσωπικά με καμμία τσατσα. Γιαυτο άλλωστε είπα ότι όλες στα 17αρια. Δεν ξέρω στα αλλά μαγαζιά τι γίνεται. Αν κ εκεί παίζει το ίδιο σκηνικό οκ. Αν όμως δεν παίζει τότε το πράγμα πρέπει να διορθωθεί.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Δυστυχώς δεν είναι μια. Όλες οι τσατσαδες στα 17αρια
Δες μήπως κανονίσεις με καμιά από τις κοπέλες να βρεθείτε σε ξενοδοχείο. Μαλακία να αναγκαστείς να ξεκόψεις από ένα σπιτάκι λόγω της πολιτικής με το χρόνο.
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
279
Κριτικές
43
Like
3.328
Πόντοι
11.020
Δες μήπως κανονίσεις με καμιά από τις κοπέλες να βρεθείτε σε ξενοδοχείο. Μαλακία να αναγκαστείς να ξεκόψεις από ένα σπιτάκι λόγω της πολιτικής με το χρόνο.
Ωραία πρόταση. Δεν ξέρω κατά ποσο είναι εφικτό. Παίζει τέτοιο σενάριο;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom