Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 252 άτομα (24 μέλη και 228 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
νόμιζα ότι μου την είπες όπως έγραψες μετά απο μένα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Σε ευχαριστώ πολύ, Σμύρνη!
Άλλη λέω!
Μολδαβή, κοντούλα, μελαχρινή. 33 χρόνων που φαίνεται για 23. Αλλά όχι τόσο αδύνατη όσο αυτή του ισογείου.
Αυτή η μικροσκοπική του ισογείου είναι για δράκουλες.
σαν να ξέρεις πολλά μύστη. Τι ιστορία μας κρύβεις.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.351
Κριτικές
94
Like
46.656
Πόντοι
17.311
Σε ευχαριστώ πολύ, Σμύρνη!
Άλλη λέω!
Μολδαβή, κοντούλα, μελαχρινή. 33 χρόνων που φαίνεται για 23. Αλλά όχι τόσο αδύνατη όσο αυτή του ισογείου.
Αυτή η μικροσκοπική του ισογείου είναι για δράκουλες.
μαλλον εννοεις την νελλυ που επαιζε μπαλα και στο 81 με τα μεγαλα βυζια.
 

TheFappening

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Γιατί ρε παιδιά είναι κλειστό το φ74 αριστερά;
Η Κατερίνα και η Εύα ήταν ίσως απο τις πιο VFM επιλογές έχουν υπάρξει στη φυλής κατά την άποψη μου.

Ξέρει κανείς αν θα ανοίξει ή που μπορούμε να βρούμε τις κοπέλες;
Επείδη την Ευα την εχω παρει αρκετες φορές και εν τελει την εχω ψυχολογησει σχεδον πληρως. Η τυπισα ειναι απο αυτες της χωριατοπουλες της Ρουμανιας που λεγανε οτι θα πανε σε μια αλλη χωρα για να πιασουν καριερα (χωρις να το ξερει η οικογενεια της, οτι εκδιδεται) και πηγαινοερχετε στις δυο χωρες για να πει ενα γεια. Εγω εκτιμω οτι και οι δυο ειτε θα αργησουν να ερθουν λογω COVID ή μαλλον δεν θα τις δουμε.

Υ.Γ. αυτες τις μερες δεν εχω παει Φυλης για να τσεκαρω τι γινετε στον οικο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Φιλιππίδου 11ΑΚάτω
Αυτό που έγραψα μου το είπε η τσατσα στην απογευματινή βάρδια... :hmm: Μαλακισμένη σκατορωσίδα!! Επειδή δεν πέρασα με την τραβελοφερμένη γκόμενα που έχει;; και ρώτησα για την Σόνια και μου λέει κατα λέξη "την μικρή;; πάει είναι έγκυος έχει σταματήσει"...

Την επόμενη φορά :argue:

Σε ευχαριστώ!!
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
609
Κριτικές
21
Like
5.671
Πόντοι
1.436

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Γιατι πιστεύω πως εκτός απο μία δύο κριτικές όλοι οι άλλοι απλά λένε πόσο καλά περάσανε σε διπλανά σπιτάκια ή αλλου νταλού για μη τους γαμήσουν τις γκόμενες; ε ρωτάω απλά απο περιέργεια.
ρε φιλε οντως εχεις βγει απτο τσερνομπιλ; τι κάλο εχει ο εγκεφαλος σου;

Σου απαντησα και προχτες, ναι, γαμαμε ολα τα καινουρια κορμια για 5 μερες (μερα παρα μερα, 3 γυροι) χωρις να βγαλουμε αχνα, μετα στελνουμε πμ σε φιλους και γνωστους να πανε (αν ειναι οντως καλη), και μετα απο 2 μερες γραφουμε κριτικη. Θα περιμενεις 1 βδομαδα για να γαμησεις τα κοκκαλακια που θα σου πεταξω, αυτο ειναι το προνομιο μου οταν γαμαω στα τυφλά.

Δεν καταλαβαινω που ζοριζεσαι, χαρτζιλικι μου δινεις; θελεις να παιρνεις μηπως ματι την ωρα που γαμαω στο δωματιο; Γιατι να μοιραστω τη ΜΟΥΝΑΡΑ την πιτσιρικα με εναν μπαστουνοβλαχο, πριν την αρμεξω; Αμα γουσταρεις βγες κανε τσαρκα και βρες την να τη γαμησεις :zfuck: Αλλιως αραξε και παιξτην με τις υπολοιπες κριτικες που θα ανεβασουμε μεχρι τοτε.

Το οτι καποιος βαζει χερι στο φορουμ οτι δεν του δινουν καθημερινα στο πιατο ολες τις πληροφοριες, με ξεπερναει αληθεια. Ελπιζω να εισαι πιτσιρικας, να αρπαξεις λιγες ακομα καρπαζιες στην ζωη σου πριν μεγαλωσεις, γιατι προλαβαινεις δεν προλαβαινεις να το σωσεις...
 
Τελευταία τροποποίηση:

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.005
Πόντοι
10.336
Αν θες παντως, θα σε παρω μαζι μου απτο χερακι, να παμε στο κρυφο μπουρδελο, να μου πληρωσεις την συναντηση και να αραξεις στην ακρη του δωματιου να με βλεπεις να σκιζω την πουτανα.

Οι κανονες ειναι,
βλεπεις και δεν αγγιζεις, θα εισαι ορθιος, σου επιτρεπω να χαιδευεσαι, αλλα με τα χερια στις τσεπες, θα φορας μασκα και μπουφαν χειμερινο χοντρο, θα χτυπας ρυθμικα το ποδι σου σε καθε μου διεισδυση, και οταν χυνω θα φωναζεις τον εθνικο υμνο. Πες μου αν ενδιαφερεσαι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
ρε φιλε οντως εχεις βγει απτο τσερνομπιλ; τι κάλο εχει ο εγκεφαλος σου;

Σου απαντησα και προχτες, ναι, γαμαμε ολα τα καινουρια κορμια για 5 μερες (μερα παρα μερα, 3 γυροι) χωρις να βγαλουμε αχνα, μετα στελνουμε πμ σε φιλους και γνωστους να πανε (αν ειναι οντως καλη), και μετα απο 2 μερες γραφουμε κριτικη. Θα περιμενεις 1 βδομαδα για να γαμησεις τα κοκκαλακια που θα σου πεταξω, αυτο ειναι το προνομιο μου οταν γαμαω στα τυφλά.

Δεν καταλαβαινω που ζοριζεσαι, χαρτζιλικι μου δινεις; θελεις να παιρνεις μηπως ματι την ωρα που γαμαω στο δωματιο; Γιατι να μοιραστω τη ΜΟΥΝΑΡΑ την πιτσιρικα με εναν μπαστουνοβλαχο, πριν την αρμεξω; Αμα γουσταρεις βγες κανε τσαρκα και βρες την να τη γαμησεις :zfuck: Αλλιως αραξε και παιξτην με τις υπολοιπες κριτικες που θα ανεβασουμε μεχρι τοτε.

Το οτι καποιος βαζει χερι στο φορουμ οτι δεν του δινουν καθημερινα στο πιατο ολες τις πληροφοριες, με ξεπερναει αληθεια. Ελπιζω να εισαι πιτσιρικας, να αρπαξεις λιγες ακομα καρπαζιες στην ζωη σου πριν μεγαλωσεις, γιατι προλαβαινεις δεν προλαβαινεις να το σωσεις...
Έχεις ξεφύγει απλά. Πρέπει να κακογαμησες η να σε κακογαμησαν πιο σωστά.
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
1623212711480.png
 

milflover04

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
153
Κριτικές
2
Like
597
Πόντοι
81
Χθες την πήρα. Λες; Τόσο γρήγορα;

στον ίδιο οίκο δουλεύει πρωινή βάρδια μια Σόνια που μου είπαν ότι δεν είναι η γνωστή Σόνια η Αλβανίδα που δούλευε απογευματινή βάρδια προ covid εποχές.
Ισχύει τελικά αυτό???
 

milflover04

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
153
Κριτικές
2
Like
597
Πόντοι
81
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Αν θες παντως, θα σε παρω μαζι μου απτο χερακι, να παμε στο κρυφο μπουρδελο, να μου πληρωσεις την συναντηση και να αραξεις στην ακρη του δωματιου να με βλεπεις να σκιζω την πουτανα.

Οι κανονες ειναι,
βλεπεις και δεν αγγιζεις, θα εισαι ορθιος, σου επιτρεπω να χαιδευεσαι, αλλα με τα χερια στις τσεπες, θα φορας μασκα και μπουφαν χειμερινο χοντρο, θα χτυπας ρυθμικα το ποδι σου σε καθε μου διεισδυση, και οταν χυνω θα φωναζεις τον εθνικο υμνο. Πες μου αν ενδιαφερεσαι.

Ειμαι περίεργος για την κριτική σου για το στραπονάρισμα. Κατα πάσα πιθανότητα αγαπούλη εκεί που τον έχωνες είχα χύσει ακάποτα και τζαμπέ. Εκεί που φίλαγες ρούφαγε τα χύσια μου. Άρα υπάρχουν πολλές πιθανότητες εσύ να έφαγες αποφάγια.

Επιπλέον θελω να σε φέρω στην πραγματικότητα διότι όλες τον έχουν φάει άπειρες φορες πριν πας εσύ και έχουν και νταβά - άντρα. Άρα έχεις φάει δύο φορές αποφάγια τουλάχιστον απο μία φορά απο όλους εδω μέσα.

Μπούλη και ακοινώνητε. Αποφάγια απο τις πουτάνες. Εγω δεν σε λυπάμαι γιατί παίρνεις αυτό που σου αξίζει και μου ξανααπευθυνθείς διότι δεν είσαι σοβαρός.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
στον ίδιο οίκο δουλεύει πρωινή βάρδια μια Σόνια που μου είπαν ότι δεν είναι η γνωστή Σόνια η Αλβανίδα που δούλευε απογευματινή βάρδια προ covid εποχές.
Ισχύει τελικά αυτό???
Μας γάμησες τώρα... εκεί που είχαν ξεκαθαρίσει όλα!! Θα πρέπει να ζητήσω και συγνώμη απο την τσατσά που την έφτυσα στην μούρη... :2funny:
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
1
Like
663
Πόντοι
81
Καλημερα , ξέρουμε αν σε κάποια βάρδια στο Έλλης 3 είναι Μαρία η αλβανεζα με τον «βραζιλιάνικο» κωλο;;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
ολο το stock εχει ξεμεινει
 
  • Like
Αντιδράσεις: fil69
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
στη φωκαιας 25 εκει που ειναι η Σαρα εχει ερθει και μια πρωινη καινουργια ξανθια δε θυμαμαι ονομα....μην μπειτε στο κοπο! εγω προειδοποιησα!
 

stergio

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαΐ 2007
Μηνύματα
590
Κριτικές
13
Like
16
Πόντοι
4.165
πριν το λοκ νταουν στο φωκαίας 27 την υπόγα δούλευε σταθερά μία ρωσίδα μιλφ, μικρό στήθος, ασιατικά χαρακτηριστικά, κοντό μαλλί ξανθό η Νάταλυ, αρκετά φιλότιμη. Την έχει δει κάποιος?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom