Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Γιατι πιστεύω πως εκτός απο μία δύο κριτικές όλοι οι άλλοι απλά λένε πόσο καλά περάσανε σε διπλανά σπιτάκια ή αλλου νταλού για μη τους γαμήσουν τις γκόμενες; ε ρωτάω απλά απο περιέργεια.
 

xgeo1234

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
164
Like
221
Πόντοι
21
Χθες την πήρα κούρσα...
Είχε έρθει 21:30 γιατί πίστευε ότι θα δουλέψει βράδυ αλλά τελικά 12:30 έκλεισε..
Σήμερα λογικά απογευμα
Σήμερα που πήγα για Πάμελα 5.30 ήταν στην γωνία για καφέ.
 

xgeo1234

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
164
Like
221
Πόντοι
21
Γιατι πιστεύω πως εκτός απο μία δύο κριτικές όλοι οι άλλοι απλά λένε πόσο καλά περάσανε σε διπλανά σπιτάκια ή αλλου νταλού για μη τους γαμήσουν τις γκόμενες; ε ρωτάω απλά απο περιέργεια.
Υπερβολικός νομίζω...απλά μερικοί οταν βρουν κάτι καλό κάνουν μόκο .Αλλά και πάλι θέμα χρόνου είναι,οπότε τζίφος.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Για να μην κατηγορηθώ ότι δεν λέω για δυνατές γκόμενες. Μία Ελληνοιταλίδα μουνί δυνατό με τατουάζ παντού και γκάνια στα μπούτια την ξέρετε; Δεν θυμάμαι όνομα αλλα είχε αγγελία στο Etaires.gr.

Πολύ δυνατό μωρό. Την είχα πάρει μία φορά απο αγγελία όταν ήταν να μπει στο επάγγελμα και άλλη μία όταν άρχιζε να εκδίδεται. Δεν βλέπω πια αγγελία. κτλβ κανείς ποια λέω;
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.033
Πόντοι
2.846
Καλησπέρα σε όλους τους συναγωνιστές!
Πρώτη τσάρκα μετά το άνοιγμα των οίκων σήμερα Φυλής.
Από τη 13:00 μέχρι και πριν 5' στην κυριολεξία ΔΕΝ άφησα μπουρδέλο για μπουρδέλο που να ΜΗΝ επισκέφθηκα...
Τα πόδια μου καίνε.. ειλικρινά ΔΕΝ τα αισθάνομαι....
Από κει και πέρα απορώ ειλικρινά με τα μέλη που επισκέφθηκαν εχθές τα τσαρδιά και ΔΕΝ υπέπεσε στην αντίληψή τους παρουσία από τα τελειωμένα στην κυριολεξία πρεζόνια που έχουν κάνει κατάληψη κατά μήκους της Φυλής, Φωκαίας, Διδύμου και σχεδόν σε όλη την ευρύτερη περιοχή...
*Εγώ με τα ίδια μου τα μάτια όσες ώρες βρισκόμουν στην περιοχή είδα 3 φορές τους μπάτσους να κάνουν αισθητή την παρουσία τους σε μικροεπεισόδια που δημιούργησαν τα τζάνκια.. στην πρώτη περίπτωση ακριβώς έξω από τον γωνιακό φούρνο που πλέον έχει βάλει οριστικό λουκέτο στο δεξί χέρι όπως κατεβαίνουμε από πλατεία Βικτωρίας τον πεζόδρομο...
Στην δεύτερη περίπτωση έξω από το παλιό βενζινάδικο που βγήκαν μαχαίρια...
Όσον αφορά τις τάνες.. περσινά ξινά σταφύλια....
Καμιά απολύτως διαφοροποίηση των ρόστερ....
Πολλοί οίκοι κλειστοί... αρκετοί τσάρκαραν τριγύρω ελάχιστοι έπαιρναν το ρίσκο να κάψουν το 20€.
Ελάχιστες περιπτώσεις θεωρώ πως άξιζαν το μπλε παράβολο.. προσωπικά κατέθεσα στην Ελένη σε αυτό της Διδύμου & στην Εβελίνα στο Αχαρνών 85 {θα ανεβάσω κριτικές με την πρώτη ευκαιρία} για όσους ενδιαφέρονται.
Εν ολίγοις προσωπικά απογοητεύτηκα τρομερά οφείλω να ομολογήσω...
:confused: :confused::confused::confused:
και εγω φιλε εχθες που πηγα στα περιξ ειδα ολα τα ζακια αλλα οταν τα ειπα εδω μεσα επεσε ο αλλος να με φαει.Μα καλα τι ωρα πηγες και ειδες πρεζακια με ρωταγε.Η μαλακια συννεφο
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

xgeo1234

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
164
Like
221
Πόντοι
21
και εγω φιλε εχθες που πηγα στα περιξ ειδα ολα τα ζακια αλλα οταν τα ειπα εδω μεσα επεσε ο αλλος να με φαει.Μα καλα τι ωρα πηγες και ειδες πρεζακια με ρωταγε.Η μαλακια συννεφο
Είναι ρευστή η κατάσταση.Πάνε έρχονται πλακώνονται.Άσχετα με το τι πέτυχε ο καθένας ας ελπίσουμε να λήξει οριστικά σύντομα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Όντως η μαλάκια σου πάει σύννεφο fake μοντελοπνιχτη μου... εγώ ήμουν πρώτος που έγραψα ότι γίνεται της πουτανας από πρεζακια Φυλής και πέριξ πριν ανοίξουν, χθες ήμουν εκεί από τις 1630 μέχρι και τις 1900 και είχε μόνο ένα πρεζακι στη Φερών, αντε τραβά πάλι να βγάλεις καμία να γαμισεις έξω όπως τη Γιασμιν ??? και άσε εμάς τους άλλους... Ούτε το νικ νειμ δε γράφεις
Καλή συνέχεια μοντελοπνιχτη και που κ που γράφε και καμιά αλήθεια
Καλά να περνάς

ΥΓ φαντάσου πόσο παπαρας πρέπει να είσαι που σε ενόχλησε και παρεξηγήθηκες που σε ρώτησα τι ώρα πήγες.
Ιστορικό post... Ο smirnis ήρθε σε αντιπαράθεση με άλλο μέλος...
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Σήμερα που πήγα για Πάμελα 5.30 ήταν στην γωνία για καφέ.
Ρε φίλε πλάκα μας κανείς εγώ τότε πήγα άντε να ήταν 5.45 και μπήκα κανονικά και ήταν όλα τα δωμάτια φουλ και μου λέει Ειμοα ήδη μια μισή ώρα εδώ
 

xgeo1234

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
164
Like
221
Πόντοι
21
Όντως η μαλάκια σου πάει σύννεφο fake μοντελοπνιχτη μου... εγώ ήμουν πρώτος που έγραψα ότι γίνεται της πουτανας από πρεζακια Φυλής και πέριξ πριν ανοίξουν, χθες ήμουν εκεί από τις 1630 μέχρι και τις 1900 και είχε μόνο ένα πρεζακι στη Φερών, αντε τραβά πάλι να βγάλεις καμία να γαμισεις έξω όπως τη Γιασμιν ??? και άσε εμάς τους άλλους... Ούτε το νικ νειμ δε γράφεις
Καλή συνέχεια μοντελοπνιχτη και που κ που γράφε και καμιά αλήθεια
Καλά να περνάς

ΥΓ φαντάσου πόσο παπαρας πρέπει να είσαι που σε ενόχλησε και παρεξηγήθηκες που σε ρώτησα τι ώρα πήγες.
Φίλε το βράδυ γινόταν χαμός όντως.Θύμιζε Σατωβριανδου.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
και εγω φιλε εχθες που πηγα στα περιξ ειδα ολα τα ζακια αλλα οταν τα ειπα εδω μεσα επεσε ο αλλος να με φαει.Μα καλα τι ωρα πηγες και ειδες πρεζακια με ρωταγε.Η μαλακια συννεφο

ΔΕΝ σου κάνω πλάκα όταν πάτησε το πόδι μου στην περιοχή και είδα αυτό το χάλι κατευθείαν μου ήρθες εσύ στο μυαλό {έτυχε και διάβασα την χθεσινή σου ανάρτηση}.
 

xgeo1234

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2016
Μηνύματα
164
Like
221
Πόντοι
21
Ρε φίλε πλάκα μας κανείς εγώ τότε πήγα άντε να ήταν 5.45 και μπήκα κανονικά και ήταν όλα τα δωμάτια φουλ και μου λέει Ειμοα ήδη μια μισή ώρα εδώ
Δεν είμαι νταβαζης μπρο να βγάζω προγραμμα.10 πάνω 10 κάτω δεν ξέρω πόση ώρα κάνει η πουτάνα να πιεί τον καφέ.Δεν κατάλαβα τι ζόρι τραβάς.
 

Sevasmiotatos13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
122
Like
297
Πόντοι
21
Γιατι πιστεύω πως εκτός απο μία δύο κριτικές όλοι οι άλλοι απλά λένε πόσο καλά περάσανε σε διπλανά σπιτάκια ή αλλου νταλού για μη τους γαμήσουν τις γκόμενες; ε ρωτάω απλά απο περιέργεια.
Ρε φίλε από ποιο τρολλοπήγαδο ξετρύπωσες;
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Δεν είμαι νταβαζης μπρο να βγάζω προγραμμα.10 πάνω 10 κάτω δεν ξέρω πόση ώρα κάνει η πουτάνα να πιεί τον καφέ.Δεν κατάλαβα τι ζόρι τραβάς.
Ένταξη ρε φίκε μια άποψη είπαμε γιατί σκαλώνεις.μπορεί εγώ να έκανα λάθος με τον χρόνο δεν θα χαλαστούμε για αυτό
 

Sevasmiotatos13

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2017
Μηνύματα
122
Like
297
Πόντοι
21
Συρροή ασυναρτησιών θα το χαρακτήριζα...
Εδώ καλά καλά ακόμη δεν άνοιξαν, οι περισσότεροι κάνουν λόγο για (±) ίδιο και απαράλλαχτο ρόστερ και συ τους κράζεις ότι σου κρύβουν τις μούνες τις σωστές!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Συρροή ασυναρτησιών θα το χαρακτήριζα...
Εδώ καλά καλά ακόμη δεν άνοιξαν, οι περισσότεροι κάνουν λόγο για (±) ίδιο και απαράλλαχτο ρόστερ και συ τους κράζεις ότι σου κρύβουν τις μούνες τις σωστές!
Γνωμη σου αυτά που γράφω ότι είναι ασυναρτησίες. Άρα τζίφος το άνοιγμα; Απλα πληρώνετε το ίδιο αυτο που φέρνατε σπίτι σας στην καραντίνα και τώρα δεν σας αρέσει;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
Μου λεγανε για ναυαγια και τετοιες μαλακιες.Τελικα οντος υπαρχουν και ειναι και μπαζογαμηκουλες που θελουνε να το παιξουν οτι κατι ειναι.Που?Εδω μεσα?Ρε παπαρα εβγακαι λιγο εξω στη ζωη στην κοινωνια και μετα ελα πες μου τις μαλακιες σου.Καλα ακομα δεν καταλαβες τι κανεις?Λυπαμα τετοια ατομα σαν εσενα που ειναι μηδενικα η σχεδον μηδενικα στη ζωη τους και ψαχνουν καπου να αναγνωριστουν σε πλατφορμες και αλλα τετοια.Ανθρωπε μου ειλικρινα εμενα δε με ακουμπας οτι και να κανεις οτι και να πεις.Γελοιος εισαι και ετσι θα μεινεις.Ο μιστερ πορνοενημερωτης , μιλαμε εχεις ανεβει σε κλιμακα πρεπει να σε βλεπουνε στο δρομμο και να σου σφιγγουν το χερι.Εβγε μπραβο σου συνεχεισε την πορεια σου και ψηλα το κεφαλι.Σωραιος
σε ποιον αναφέρεσαι;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom