Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 104 άτομα (2 μέλη και 102 επισκέπτες)

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
απο καταλαβα παιζουνε μπαλα με το γνωστο ροστερ των τελευταιων χρονων ετσι??
 

romeooo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
426
Κριτικές
2
Like
45
Πόντοι
1
Καλημερα!!
καλη δυναμη!
η Αννα Πορνοσταρ και η Μπετυ απο Τριώροφων τις εχει πετυχει κανενας?
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.369
Πόντοι
13.040

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.935
Like
6.777
Πόντοι
1.056
Καλημέρα συναγωνιστές επειδή δεν έχω κατέβει ακόμη για βόλτα ξέρει κανείς εάν η Βάσια το μιλφ που ήταν Βέργας 7 δουλεύει και αν που δουλεύει
Και παρακαλώ εάν ξέρει κανείς που μπορώ να βρω γκιλφ
Ευχαριστώ παιχτες ??
Καλο μεσημερι Kallitexni......(συναδελφος)για gilf ριξε μια ματια ...αν εισαι χλιαρων καταστασεων Τριφωνιου Ισογειο με 3 κοριτσια "Λουκουμι"....Ολγα πρωινη βαρδια....και Ελενη -Ειρηνη απογευματινη...αν εισαι ντεμι καταστασεων ριξε μια ματια στην Κολωνου 48 Ευαρα......αν τωρα εισαι πιο σκληρων καταστασεων ριξε μια ματια Μαγνησιας 1......το Ξανθο Κοριτσι....Νταινα με αρκετα χιλιομετρα στο κοντερ.....Καλα να περασεις.....
 

Kashindros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2016
Μηνύματα
59
Κριτικές
10
Like
412
Πόντοι
290
Γιατί ρε παιδιά είναι κλειστό το φ74 αριστερά;
Η Κατερίνα και η Εύα ήταν ίσως απο τις πιο VFM επιλογές έχουν υπάρξει στη φυλής κατά την άποψη μου.

Ξέρει κανείς αν θα ανοίξει ή που μπορούμε να βρούμε τις κοπέλες;
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Γιατί ρε παιδιά είναι κλειστό το φ74 αριστερά;
Η Κατερίνα και η Εύα ήταν ίσως απο τις πιο VFM επιλογές έχουν υπάρξει στη φυλής κατά την άποψη μου.

Ξέρει κανείς αν θα ανοίξει ή που μπορούμε να βρούμε τις κοπέλες;
Οντως ρε φιλε αυτές κατα την αποψη μου ηταν VFM και γω τις αναζητώ οπότε αν μάθεις κάτι στειλε ενα μνμ...
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
271
Like
162
Πόντοι
1
Καλο μεσημερι Φιλε Βυζαραβου....εχτες ηταν στο ποστο της.....με αρκετη κινηση στην καμαρα της....
ευχαριστω φιλε μου, καταλαβα θα εχει αναμονη καμια ωρα, ετσι οπως πιανει κουβεντα κιολας αυτη
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
να φανταστω πιατσα

σιμονα
σονια
μιχαελλα
αννα ιλονα
ορορα
μπιουτυ κλπ κλπ

σαν να μην περασε μια μερα

τριτη βαρδυα ??ανοικτα??
 

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
119
Like
589
Πόντοι
81
Ρε παιδιά πως την έχουν δει κάποιες τσατσάδες; Μπαίνω μέσα κάθομαι, πάω να ρωτήσω την τσατσά κάτι και με διέκοψε να μου πει ότι δεν φοράω μάσκα. Το θέμα είναι ότι δεν φόραγε ούτε αυτή ούτε και στο πιγούνι καθόλου και της ανταπάντησα ούτε εσύ φοράς. Και τι μου είπε ρε μάγκες. Εγώ είναι εδώ 1 μέτρο απόσταση από σένα.
 

kallitexnis777

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2021
Μηνύματα
246
Κριτικές
5
Like
370
Πόντοι
21
Καλο μεσημερι Kallitexni......(συναδελφος)για gilf ριξε μια ματια ...αν εισαι χλιαρων καταστασεων Τριφωνιου Ισογειο με 3 κοριτσια "Λουκουμι"....Ολγα πρωινη βαρδια....και Ελενη -Ειρηνη απογευματινη...αν εισαι ντεμι καταστασεων ριξε μια ματια στην Κολωνου 48 Ευαρα......αν τωρα εισαι πιο σκληρων καταστασεων ριξε μια ματια Μαγνησιας 1......το Ξανθο Κοριτσι....Νταινα με αρκετα χιλιομετρα στο κοντερ.....Καλα να περασεις.....
Να σαι καλά παίχτη μακάρι να προλάβω σήμερα να περάσω μια να δω τι παίζει
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.060
Κριτικές
7
Like
3.771
Πόντοι
736
Ρε παιδιά πως την έχουν δει κάποιες τσατσάδες; Μπαίνω μέσα κάθομαι, πάω να ρωτήσω την τσατσά κάτι και με διέκοψε να μου πει ότι δεν φοράω μάσκα. Το θέμα είναι ότι δεν φόραγε ούτε αυτή ούτε και στο πιγούνι καθόλου και της ανταπάντησα ούτε εσύ φοράς. Και τι μου είπε ρε μάγκες. Εγώ είναι εδώ 1 μέτρο απόσταση από σένα.
:cheesy::cheesy::cheesy: 'Επρεπε να της πείς ότι είναι ΔΥΟ μέτρα η απόσταση :face-medical-mask:------2 μ------- :face-medical-mask:
 

Συνημμένα

  • Pinakida - Simansis 2m.jpg
    Pinakida - Simansis 2m.jpg
    32,2 KB · Εμφανίσεις: 29
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.369
Πόντοι
13.040
Συναγωνιστές κανένα νέο για τα κωλοχωνευτήρια Ντιάνα από Διδύμου 18 και Τζουλιάνα από Φυλής 69 και Φωκαίας 19?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
να φανταστω πιατσα

σιμονα
σονια
μιχαελλα
αννα ιλονα
ορορα
μπιουτυ κλπ κλπ

σαν να μην περασε μια μερα

τριτη βαρδυα ??ανοικτα??
Ναι, σαν να μην πέρασε μια μέρα, δεν είδαμε καμια καινούρια ακόμα...

Αλλα τα μπουρδέλα κλείνουν στις 11 45 με 12 00, οπότε 3η βάρδια ως να αρθούν τα μέτρα περιορισμού ωραρίου δεν παίζει!!
 

Dimjim2312

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους χυστες ξέρετε άμα η Άννα η μιλφ από Κολωνού 30 έχει ξεκινησει κ αν ναι τι ωρες
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.767
Κριτικές
18
Like
5.570
Πόντοι
1.796
Ναι, σαν να μην πέρασε μια μέρα, δεν είδαμε καμια καινούρια ακόμα...

Αλλα τα μπουρδέλα κλείνουν στις 11 45 με 12 00, οπότε 3η βάρδια ως να αρθούν τα μέτρα περιορισμού ωραρίου δεν παίζει!!
βαρεθηκα ηδη
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom