Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 362 άτομα (29 μέλη και 333 επισκέπτες)

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.023
Like
1.135
Πόντοι
216
Καλησπερα για να μν πουμε για του κωλους που δινουνε εκτος μπουρδελου
μια φορα ειχα ζητησει κολο απο καποια, φαινοταν δουλεμενη η τρύπα της, δεν εκανε πρωκτικο στο μπουρδελο. Μου απάντησε <<κολο μονο στο σπίτι>>
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.161
Πόντοι
746
μια φορα ειχα ζητησει κολο απο καποια, φαινοταν δουλεμενη η τρύπα της, δεν εκανε πρωκτικο στο μπουρδελο. Μου απάντησε <<κολο μονο στο σπίτι>>
Τότε έπρεπε να της πεις: «καλά πάμε σπίτι σου, δεν έχω πρόβλημα»:confused:
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
3
Like
4.764
Πόντοι
736
Κατέβηκα για Τζέσικα στη Φώκαιας αλλά Τζιφός,στη θέση της μια λατίνα νταρντανα με πλαστικά βυζιά και πάρα πολλά τατουάζ,μέτρια σαν παρουσια,την έκανα.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.895
Κριτικές
98
Like
47.287
Πόντοι
21.511
λιγο πριν σε ψιλοερημικη πιατσα και σε λιγα που μπηκα ενεκα δουλειας...

διδυμου 8 αριστερα βερονικα,

φυλης
66 δεξια σοφια (βεργας, χωματιανου),
66 αριστερα κωνσταντινα,
65 οροφος χριστινα,
65 σκαλακια αννα μαρια,
86 νικολ,
86 οροφος φολαννα ταϊ (ειπε καβλαντης που κατεβαινε και δεν εκανα τον κοπο),

φιλιππιδου
11 ισογειο τανια (φωκαιας 27 οροφος),
11 οροφος ινεζ.

φωκαιας
13 δεξια ιζαμπελα,
17 αριστερα ναταλυ.

χωματιανου 11 οροφος αντριαννα.

περασμα με ναταλυ μετα απο πολυ καιρο και πρωτη φορα που θα μαυρισω κοπελα που ειχα περασει σουπερ.
οπως γραφω οταν περναω καλα η' πολυ καλα, ετσι γραφω και οταν περναω μετρια, χαλια η' αναθεωρω ακομα και με κοπελες που εχω "θεοποιησει" σε καποιες κριτικες μου. αν δειτε σχολια, θα καταλαβετε.
κοινως δε χαριζω καστανο, ουτε αγαπουλιζω, ιδιως σε εποχη που τα λεφτα βγαινουν δυσκολα πλεον.
κανω κοπι-παστα το σχολιο που εχω αφησει και στην κριτικη μου για να υπαρχει και εδω.

"επειδη θελω να, κοιταω να και ειμαι παντα δικαιος, αναγκαζομαι να αναθεωρησω την κριτικη μου στην κοπελια.
περασμα μετα απο καιρο και εφαγα την πιο επικη φολα σε ολη μου την πορνοκαριερα εβερ.
καμια σχεση με την πρωτη φορα (της κριτικης). παρα πολυ μεγαλη αρνητικοτητα απο την αρχη, μην ακουμπας εδω, μην ακουμπας εκει, οχι τετοια πραγματα δεν κανω, μπορεις να με βλεπεις μονο, αλλα οχι να με ακουμπας.
και υπ'οψιν με θυμοταν.
οπως καταλαβαινετε το λοιπον, οχι μονο δε μπορουσα να καβλωσω, αλλα μου εγινε γαριδακι απο την τρομερη ντεκαβλιαση.
αισθανθηκα λες και ειμαι δεμενος ξαπλα.
καλομαθε προφανως η κοπελια, ισως να επαιξε και ωραια το εργακι ετσι χαλαρο gfe και καλα μην τη ξεπατωσουμε και ολα οκ.
για πρώτη φορα στα χρονικα και οσο ειμαι μελος...
ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ !!!"
 
Τελευταία τροποποίηση:

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.909
Like
5.747
Πόντοι
1.056
λιγο πριν σε ψιλοερημικη πιατσα και σε λιγα που μπηκα ενεκα δουλειας...
Ρε μυστη σε ευχαριστουμε που μας λες προγραμματα, αλλα με σκετα ονοματα δεν υπαρχει ουσια..

Περιεγραψε μας και λιγο τα κοριτσια..

Στα λεω τελειως φιλικα..
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
355
Κριτικές
1
Like
803
Πόντοι
81

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.909
Like
5.747
Πόντοι
1.056
Εγω παντως που ειμαι ολη μερα στους δρομους, δεν συναντησα πολυ κινηση..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.895
Κριτικές
98
Like
47.287
Πόντοι
21.511
Ρε μυστη σε ευχαριστουμε που μας λες προγραμματα, αλλα με σκετα ονοματα δεν υπαρχει ουσια..

Περιεγραψε μας και λιγο τα κοριτσια..

Στα λεω τελειως φιλικα..
απο τις 0 κριτικες σου που βλεπω με ετος 2018, ειναι καποια που δε ξερεις, δεν εχεις παρει η' θες να παρεις?
γιατι αν προσεξεις σε δικες μου παλιες ενημερωσεις, περιγραφη κανω μονο σε καινουριες κοπελες για μενα η' αν εχει γινει καμια αξιολογη αλλαγη στο λουκ καποιας.
δε χρειαζεται να γραφω τα ιδια η' να κανω κοπι-παστες, γιατι ολες οι παλιες υπαρχουν και εχουν αναφερθει ηδη.
για προγραμματα τελος, ποτε δεν εχω γραψει γιατι δε δινω σημασια και δε με ενδιαφερουν.
 

pannnos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2021
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
38
Πόντοι
0
Παιδες,η Αλιονα απο διδυμου 18 δουλευει ακομα;
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.803
Πόντοι
736
Καπάκι μετά την Αουρόρα που με αστραποναρε πίτα και Φυλής 67 και έριξα ένα πουτσο στην Αλίσα
Άμα είσαι πολυαιγαλιο.!!!!¡
Ρωταω γιατι δε ειμαι σιγουρος οτι γνωριζω..
Σε αστραποναρε εννοεις οτι σου εχωνε ψευτικο καυλι στο γκωλο?
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
872
Κριτικές
11
Like
2.058
Πόντοι
496
Ξέρει κανεις αν παίζει Εβελίνα τώρα περγαμου;
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
408
Κριτικές
155
Like
8.402
Πόντοι
23.733
Ρωταω γιατι δε ειμαι σιγουρος οτι γνωριζω..
Σε αστραποναρε εννοεις οτι σου εχωνε ψευτικο καυλι στο γκωλο?
20 cm με ξεκολιασε.ατην αρχή ενθουσιάστηκε.αλλα γενικά δεν λέει είναι λίγο σιχασιαρα
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.258
Κριτικές
8
Like
2.803
Πόντοι
736
20 cm με ξεκολιασε.ατην αρχή ενθουσιάστηκε.αλλα γενικά δεν λέει είναι λίγο σιχασιαρα
:buck2:
εεελα ρε φιλε, σε ξεκοιλιασε θες να πεις μαλλον..
Ατριδης Κολοτρυπιδης δλδ! Αυτα ειναι!!
Και να καταλαβω για να το κανεις αυτο και να πηγαινεις και με γυναικα εισαι Bisexual ετσι? Ή οχι?
 

Atridis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
408
Κριτικές
155
Like
8.402
Πόντοι
23.733
:buck2:
εεελα ρε φιλε, σε ξεκοιλιασε θες να πεις μαλλον..
Ατριδης Κολοτρυπιδης δλδ! Αυτα ειναι!!
Και να καταλαβω για να το κανεις αυτο και να πηγαινεις και με γυναικα εισαι Bisexual ετσι? Ή οχι?
Είμαι εδώ και χρόνια .το ψάρι ψηνεται και απ' τις δυο μεριές.
Απόστολος γκλετσος
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.999
Κριτικές
67
Like
29.008
Πόντοι
10.336
σορρυ λαθος, αντζελα :confused:
#150,382
εεε τωρα, εμ κανεις ενημερωσεις χωρις περιγραφη προγραμμα κριτικη αναλυτικο ρεπορταζ, εμ σου ξεφευγουν και λαθη............................................. ρεπορτ, μπαν, πισσα και πουπουλα


τωρα πως θα πανε στην πιατσα οι κηφηνες που με περισσιο θρασος κανουν υποδειξεις; ε;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.895
Κριτικές
98
Like
47.287
Πόντοι
21.511
εεε τωρα, εμ κανεις ενημερωσεις χωρις περιγραφη προγραμμα κριτικη αναλυτικο ρεπορταζ, εμ σου ξεφευγουν και λαθη............................................. ρεπορτ, μπαν, πισσα και πουπουλα


τωρα πως θα πανε στην πιατσα οι κηφηνες που με περισσιο θρασος κανουν υποδειξεις; ε;
καλα ενας αλλος θεουλης ειχε ρωτησει ποσα κιλα ηταν καποια και του ειχα ζητησει συγγνωμη που ειχα ξεχασει να παρω τη ζυγαρια μαζι μου. :confused:
ωραιος τυπακος :tooth:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
935
Κριτικές
48
Like
4.815
Πόντοι
2.836
Αγαπητοί συνάδελφοι,
Ρωτήστε με να σας πω τους αριθμούς του Τζόκερ. Κωλόφαρδος σήμερα.

Λίγο πριν τις 8 μ.μ. φτάνω Λιοσίων 73Β για να γνωρίσω τη Μισέλ, που την είχα στα υπόψη κι εγώ δεν ξέρω από πότε.
Βρίσκω την κοπέλα σε δωμάτιο, περιμένω στο σαλόνι και, πριν περάσουν 2 λεπτά αφότου μπήκα, μπουκάρει μερακλής συναγωνιστής που την πήρε για 1 ώρα.
Ίσα που πρόλαβα δηλαδή. Εάν δεν είχα περάσει το πορτοκαλί Κοδριγκτώνος και Αχαρνών και είχα φτάσει στο μαγαζί 2-3 λεπτά αργότερα, αντί για τη Μισέλ θα είχα πάρει το μακρύτερο.

Από Φυλής πέρασε κανείς απόψε; Δούλευαν τα μαγαζιά ή λόγω της απεργίας είχαμε σβηστά φώτα;
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
34
Like
4.408
Πόντοι
7.195
Εάν δεν είχα περάσει το πορτοκαλί Κοδριγκτώνος και Αχαρνών και είχα φτάσει στο μαγαζί 2-3 λεπτά αργότερα, αντί για τη Μισέλ θα είχα πάρει το μακρύτερο.
Μπά, ήταν που ο άλλος σταμάτησε για τσιγάρα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom