Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 107 άτομα (4 μέλη και 103 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Σήμερα η απεργία των ΜΜΜ είναι παράνομη!

Δεν διανοείται σε Ευρωπαϊκή χώρα όπως η Ελλάδα ιδίως στην Αθήνα σε μία Ευρωπαϊκή πόλη με 7.000.000 εκατομμύρια πληθυσμό να μην υπάρχουν ΜΜΜ..... ούτε ένα ταξί..... τίποτα απολύτως!
ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΑ - ΣΧΙΖΟΦΡΕΝΕΙΑ!


#Αλλά είπαμε εδώ είναι ΕΛΛΑΔΙΣΤΑΝ το ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΣ!:shit:

Τα ίδια λέει & ο "ηγέτης όλων των εποχών" ρεεέεεεε τύπε!
ΟΛΕΣ οι μαζώξεις, συγκεντρώσεις κτλ. είναι παράνομες!
Όποιος αποφασίσει να διαμαρτυρηθεί επειδή ΔΕΝ έχει λεφτά να πάρει γάλα στα παιδιά του είναι κομμουνιστής....
Ζήτω η "δημοκρατία" !


Σήμερα βλέπω να υπολειτουργούν οι οίκοι λόγω της απεργίας

Ενώ τις προηγούμενες ημέρες ΔΕΝ ήξερες πού να πρωτομπείς τύπε... ειδικά 3η μεταμεσονύχτια....
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
662
Κριτικές
11
Like
5.930
Πόντοι
1.336
Μετά από μια εβδομάδα συνεχόμενων απωλειών στο καζίνο της Πάρνηθας αποφάσισα να επιστρέψω σε έναν πιο οικονομικό τρόπο διασκέδασης

Περιμένω την Εύα η οποία φάνηκε δυνατό μωρό για να γίνει η αρχή της απεξάρτησης

Από Ότι φαίνεται δεν είχε δουλειά σήμερα
 

Συνημμένα

  • IMG_20221110_013031.jpg
    IMG_20221110_013031.jpg
    554,1 KB · Εμφανίσεις: 39
  • IMG_20221110_013018.jpg
    IMG_20221110_013018.jpg
    711,8 KB · Εμφανίσεις: 40

bihtis

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.706
Κριτικές
7
Like
382
Πόντοι
36
Μετά από μια εβδομάδα συνεχόμενων απωλειών στο καζίνο της Πάρνηθας αποφάσισα να επιστρέψω σε έναν πιο οικονομικό τρόπο διασκέδασης

Περιμένω την Εύα η οποία φάνηκε δυνατό μωρό για να γίνει η αρχή της απεξάρτησης

Από Ότι φαίνεται δεν είχε δουλειά σήμερα
απεξάρτηση με μια άλλη σοβαρή εξάρτηση καλό
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.224
Κριτικές
255
Like
10.904
Πόντοι
19.505
Πρωινή απεργία

Φωκαίας 25 η Ρόζα, κολομβιανή τίγκα τατού, χάλια μάπα
Τώρα που το ξανασκέφτομαι, η Ρόζα πρέπει να είναι η Αμαρυλίς του νέου στούντιο Crystal
Οπότε το concept είναι φολιάζουμε όσους μπορούμε το πρωί στο εικοσάρικο και πάμε το βράδυ για το πενηντάρικο
 

giteytis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2008
Μηνύματα
33
Like
134
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους... Παλιούς και νέους... Δε συνηθίζω να γράφω αν και πανάρχαιο μέλος εδώ μέσα...

Ρε παιδιά !!!!!! Δεν υπάρχει ούτε ένα αξιόλογο μουνι ! Ούτε ένα σοβαρό στανταρακι πλέον! Για να μην λέω ψέματα , εχω ένα ! + Εβελίνα που αξίζει για ότι κυκλοφορεί στα μπουρδέλα.

Τα πράγματα είναι χυρωτερα από κάθε άλλη φορά, επίσης έχω παρατηρήσει ότι αν γαμησεις κάποια λίγο άγρια... Μετά δεν σε ξανά δέχονται... Εμένα προσωπικά μου έχει συμβεί με 3 φορές τα τελευταία 2-3 χρόνια..με τελευταία την ειρήνη από Φώκαιας οπου δεν αντέχει αγριαδες.... Η αλήθεια είναι ότι τελείωσα στο λαρύγγι της, με είχε καυλώσει υπερβολικά και έδειχνε ότι γουστάρει... Αλλά δε με ξανά δέχτηκε... Τέλος πάντων, υπάρχει κάποιο αξιόλογο καθαρό μουνι σε μπουρδέλο? Πιστεύετε ότι υπάρχει κάποια πουτανα που να κάνει καλά τι δουλειά της?

* Και μια ερώτηση εκτός τοπικ, ξέρει κανείς που μπορώ να βρω τη Δάφνη Ελληνίδα, πρωιν Τζίνα, δούλευε στα στούντιο και για τους ποιο παλιούς αναφέρομαι στη Τζίνα από Καλύμνου.
 

giteytis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2008
Μηνύματα
33
Like
134
Πόντοι
0
Το πρόγραμμα που γυρεύεις είναι φουλ υποτακτικό pse φάση!
Αυτό το πρόγραμμα είναι η κορυφή του παγόβουνου!
Το δυσκολότερο!
Αυτό το πρόγραμμα σε οίκο ανοχής είναι πάρα πολύ σπάνιο!

Εγώ προσωπικά στα 15 χρόνια μπουρδελοκαριερας μου μόνο με μία το έζησα αυτό!

Ήταν η ψυχανομαλαρα Μητρομάνης άρρωστη για πουτσα και ξύλο.....μιλφαρα ρωσιδαρα Όλγα από Διδυμου 27.

Η γυναίκα ήταν περιπτωσαρα υποτακτικής pse φάσης!
Το έβλεπες στα μάτια της: Γαμαμε και Βαραμε.....!!!!!
Τα πάντα όλα!
Θυμάμαι την είχα στα 4
Της ξεμουνιαζα κατά ριπάς την μουναρα της με την ψωλαρα μου.....με το αριστερό μου χέρι να της τραβάω με δύναμη τα μαλλιά.....και με το δεξί μου χέρι να τις κατακοκκινιζω το δεξί κωλομερι της από το σφαλιαριδι..... δυνατό ζουμπηγμα και τράβηγμα προς τα κάτω τα βυζομπαλα της..... πέσανε και μερικά σφαλιαριδια στη μούρη της.....ροχαλες.....μπινελικια.....λαρυγγωτη κατάποση ψωλοχυματων..... σχιζοφρενής η γκόμενα.....γουστάρε κάργα.....νταβαη μου'λεγε.....!!!!!

ΟΛΓΑΡΑ 4EVER! :rockon:
Αυτά τα κάνω μόνο με μια αυτή τη περίοδο όπου και αυτή ξεκίνησε να μην με δέχεται γιατί μου λέει ότι μετά δε μπορεί να δουλέψει με τους πελάτες και πονάει... Μέχρι και λουράκι στο λαιμό της βάζω .. ανέφερα παραπάνω ότι είναι σωστή η Εβελίνα... Μην παρεξηγηθω η γυναίκα δεν είναι τέτοια φάση.... Μια φορά την έφτυσα στο στόμα και τρελάθηκε!!

Όπως και να έχει.... Θέλω σώμα Εβελίνας τουλάχιστον και δεκτική σε όλα !

Αυτός είναι ο και ο σκοπός που της ιερόδουλης... Να δέχεται της ανωμαλίες μας ! Διαφορετικά δεν θα υπήρχε και λογος να πληρονουμε για μια πουτσα!

Κάτι τελευταίο, και καλό θα είναι να το ξεκινήσετε όλα τα μέλη μπας και έρθουν τα πράγματα στα φυσιολογικά επίπεδα.... Οπότε περνάω σε δωμάτιο ξεκαθαρίζω για περάσω θέλω την ησυχία μου... Και πως αν ακούσω πόρτα μου πέφτει και άντε πάλι από την αρχή.... Τα 20€ κάποιος δουλειη 6 ώρες να τα βγαλει... Δε παίρνουν τπτ αν κάτσουν 15-20 λεπτά μέσα... Όταν λένε ότι τα αφεντικά κοιτάνε από κάμερα χρόνους και τέτοιες πίπες , τους λέω αν δεν θέλουν πελάτη θα πάω αλλού .. και όλα καλά!

Καταργήστε χτυπήματα και 10 λεπτά .... Αφού μπορώ εγώ μπορείτε και εσείς!
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Καλημέρα!!! Έχουμε καμία ενημέρωση ποια ειναι στο Φώκαιας 25 όροφο τώρα?
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Πιπάρες πιπάρες πιπάρες πιπάρες πιπάρες πιπάρες πιπάρες πιπάρες πιπάρες πιπάρες
Υπάρχει κάποιος λόγος που κράζεις? Που είναι οι διαχειριστές του site να τον πετάξουν έξω παρακαλω?
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Καλημέρα σε όλους... Παλιούς και νέους... Δε συνηθίζω να γράφω αν και πανάρχαιο μέλος εδώ μέσα...

Ρε παιδιά !!!!!! Δεν υπάρχει ούτε ένα αξιόλογο μουνι ! Ούτε ένα σοβαρό στανταρακι πλέον! Για να μην λέω ψέματα , εχω ένα ! + Εβελίνα που αξίζει για ότι κυκλοφορεί στα μπουρδέλα.

Τα πράγματα είναι χυρωτερα από κάθε άλλη φορά, επίσης έχω παρατηρήσει ότι αν γαμησεις κάποια λίγο άγρια... Μετά δεν σε ξανά δέχονται... Εμένα προσωπικά μου έχει συμβεί με 3 φορές τα τελευταία 2-3 χρόνια..με τελευταία την ειρήνη από Φώκαιας οπου δεν αντέχει αγριαδες.... Η αλήθεια είναι ότι τελείωσα στο λαρύγγι της, με είχε καυλώσει υπερβολικά και έδειχνε ότι γουστάρει... Αλλά δε με ξανά δέχτηκε... Τέλος πάντων, υπάρχει κάποιο αξιόλογο καθαρό μουνι σε μπουρδέλο? Πιστεύετε ότι υπάρχει κάποια πουτανα που να κάνει καλά τι δουλειά της?

* Και μια ερώτηση εκτός τοπικ, ξέρει κανείς που μπορώ να βρω τη Δάφνη Ελληνίδα, πρωιν Τζίνα, δούλευε στα στούντιο και για τους ποιο παλιούς αναφέρομαι στη Τζίνα από Καλύμνου.
Ή εβελινα που δουλευει μυστ?
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Το πρόγραμμα που γυρεύεις είναι φουλ υποτακτικό pse φάση!
Αυτό το πρόγραμμα είναι η κορυφή του παγόβουνου!
Το δυσκολότερο!
Αυτό το πρόγραμμα σε οίκο ανοχής είναι πάρα πολύ σπάνιο!

Εγώ προσωπικά στα 15 χρόνια μπουρδελοκαριερας μου μόνο με μία το έζησα αυτό!

Ήταν η ψυχανομαλαρα Μητρομάνης άρρωστη για πουτσα και ξύλο.....μιλφαρα ρωσιδαρα Όλγα από Διδυμου 27.

Η γυναίκα ήταν περιπτωσαρα υποτακτικής pse φάσης!
Το έβλεπες στα μάτια της: Γαμαμε και Βαραμε.....!!!!!
Τα πάντα όλα!
Θυμάμαι την είχα στα 4
Της ξεμουνιαζα κατά ριπάς την μουναρα της με την ψωλαρα μου.....με το αριστερό μου χέρι να της τραβάω με δύναμη τα μαλλιά.....και με το δεξί μου χέρι να τις κατακοκκινιζω το δεξί κωλομερι της από το σφαλιαριδι..... δυνατό ζουμπηγμα και τράβηγμα προς τα κάτω τα βυζομπαλα της..... πέσανε και μερικά σφαλιαριδια στη μούρη της.....ροχαλες.....μπινελικια.....λαρυγγωτη κατάποση ψωλοχυματων..... σχιζοφρενής η γκόμενα.....γουστάρε κάργα.....νταβαη μου'λεγε.....!!!!!

ΟΛΓΑΡΑ 4EVER! :rockon:παίζει ακόμα κάπου? Ερωτώ για ένα φίλο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.136
Κριτικές
1.245
Like
194.084
Πόντοι
45.465

gamao_gamao

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2022
Μηνύματα
54
Κριτικές
3
Like
153
Πόντοι
0
Μαγκες η Αουρορα απο Βουρβαχη 19 ειναι η ιδια με το Φ54??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom