Νέα

Ηλία Ηλιού 82

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELOXIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 137K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα. της μαριλενα υπαρχουν φωτογραφιες. της τζουλυ σημερα ,αυριο θα μπουν.
 

palios_episkeptis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2009
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά η Αννα στο 82 ειναι οντως γυναικα?Κατι φιλαρακια μου λενε οχι.
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Κοίτα, ΕΙΝΑΙ γυναίκα, και μάλιστα εντυπωσιακή.
Το τι ΗΤΑΝ είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο. Διάβασε όλο το νήμα για να διαφωτιστείς.
 

palios_episkeptis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2009
Μηνύματα
31
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Κοίτα, ΕΙΝΑΙ γυναίκα, και μάλιστα εντυπωσιακή.
Το τι ΗΤΑΝ είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο. Διάβασε όλο το νήμα για να διαφωτιστείς.
Μ εμενα μου κανει για γυναικα και μαλιστα ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ και γι αυτο ρωταω.
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.  ευχαριστω .....deicidious
 

tasos999

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2008
Μηνύματα
974
Κριτικές
16
Like
120
Πόντοι
606
Έξοδο με καλό δικό μου άτομο (πήγαμε έφοδο να δούμε τί παίζει).  Η τσατσά μας λέει ελληνίδα (μάλλον Άννα).  Δεν βιάζεται στο δωμάτιο.  Μετά από 6 λεπτά βγαίνει-μπήκε την ώρα που είμασταν στο σαλονάκι (άκουσα την πόρτα).  Μας κάνει μια βόλτα, για τραβέλι μου έκανε (αν και καλό transformer).  Ψηλή με κορμάκι λεοπαρδαλέ και μελαχρινή και φυσικά έντονα χαρακτηριστικά πχ σαγόνι. 
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Μωρακια μου καλησπερα.Απο αυριο ερχονται καποιες καινουριες κοπελες ! Δευτερα βραδυ,τριτη βραδυ,τεταρτη πρωι,πεμπτη πρςωι, και σαββατο πρωι..!!!!!  οσοι πιστοι ...προσελθετε..!!! φιλαααααααααααακια
Να σου πω...........Έχουν έρθει νέες κοπέλες..........Όπως η Βερόνικα και η Γκαμπριέλα που είναι αυτές που με ενδιαφέρουν,κιόλας............Λένε,πες μου κυριολεκτικά γιατί θα έρθω με παιδί που δεν έχει μεγάλη πείρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Η Βερόνικα βασικά,γιατί λέω να περάσω αύριο το απόγευμα!
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα.!! η γκαμπριελα δεν παιζει καν.!!! μαπα.!!!! η βερονικα ειναι αστερι ετσι κι αλλιως ,ειναι καθε σαββατο βραδυ. ηρθαν και αλλες καινουριες αλλα ξερετε πως ειναι.!!! ολα υπο δοκιμην. τα φιλια μου.......( χαχαχαχ  καλο αυτο με το σαγονι....καινουριο)
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα  παιδια..!!!!!!!!!  Αποφασισα να μετατρεψω το στουντιο σε μια πιο πολυποικιλη κατασταση..!!!!!!!!  απο τις επομενες ημερες θα υπαρχουν ΚΑΙ "κοριτσια"  για ολα τα γουστα.!!!!!!  και οταν σας λεω για ολα ....εννοω για ολα..!!!!!!!!!! θα σας ενημερωσω εντος των ημερων..!!!!!!!!!!  ¨))))))
 

gamao_ke_derno

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
14
Πόντοι
0
Καλησπερα  παιδια..!!!!!!!!!  Αποφασισα να μετατρεψω το στουντιο σε μια πιο πολυποικιλη κατασταση..!!!!!!!!  απο τις επομενες ημερες θα υπαρχουν ΚΑΙ "κοριτσια"  για ολα τα γουστα.!!!!!!  και οταν σας λεω για ολα ....εννοω για ολα..!!!!!!!!!! θα σας ενημερωσω εντος των ημερων..!!!!!!!!!!   ¨))))))

έτσι μανάρι μου. φέρε κανα καλό τούμπανο σαν και σένα..κανα φρέσκο,πιτσιρίκι...'οχι σαν την Κουμαριανού τον δεινόσαυρο που σαλονάρει στο 99 σαν έφηβη :2funny: :grin:

περιμένουμε νέα σου :kissass:
τρελή χανιώτισα
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Δηλαδή ο .. Ηλίας Ηλιου  θα γίνει .. travelling studio !!    :2funny: :o
 

djpapas

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
καλησπερα τωρα που πηρα φορα γραφω για ολα.απευθηνομαι στην φοωερη ΑνναΚ και θα ηθελα να μου δωσει εξηγησεισ για το τι εννοει με αυτο της το μηνυμα...
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Ανοιξαν τα ματακια βλεπω..!!!!!!!..¨))))))))))Ο ηλιας ηλιου  θα ειναι απ ολα παιδια..!!!! απ τις γυναικες που εχω θα μεινουν οι πιο καλες και θα μπουν και τραβεστι καποες συγεκριμενες μερες..(και μιλαω για θεες)με συγεκριμενα προγραμματα. θα υπαρχουν και τρανσεξουαλ για αλλα γουστα  .!! ελπιζω να σε καλυψα..djpapas... :kissass:
 

djpapas

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
θα ηθελα βεβαια να επισημανω οτι θα πρεπει να υπαρχουν σεξυ φωτογραφιες για ολες τις κοπελες και οχι για ορισμενες...νομιζω....
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
εννοειται καλε μου.!!! απλα δωστε μου καποιο χρονο να οργανωθω....για τα καλυτερα αποτελεσματα.... :tits2:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Ανοιξαν τα ματακια βλεπω..!!!!!!!..¨))))))))))Ο ηλιας ηλιου  θα ειναι απ ολα παιδια..!!!! απ τις γυναικες που εχω θα μεινουν οι πιο καλες και θα μπουν και τραβεστι καποες συγεκριμενες μερες..(και μιλαω για θεες)με συγεκριμενα προγραμματα. θα υπαρχουν και τρανσεξουαλ για αλλα γουστα  .!! ελπιζω να σε καλυψα..djpapas... :kissass:
:think: Με προσόντα και υδραυλικα εξαρτήματα?
Αν είναι έτσι θα προτωπορήσεις πανελληνίως!!! :dancing:
 

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
κι εγω πιστευω οτι ο "χωρος" χρειαζεται ανανεωση πραγματικη .και ηλικιακα και ποιοτικα. και δεν μιλαω για το στουντιο που παντα ηταν καλο. μιλαω για νεο αιμα..που αν υπαρχει...σιγουρα δεν θα παει χαμενο..
 

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
προσωπικα θα ηθελα feminin trans και πολλα πληρως μεταμορφωμενα ...
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Φέρε τρανσέξουαλ χωρίς προσόντα και νάσαι σίγουρη ότι θα σε τιμούμε πιο συχνά.
Κάτι Μαριαλένες και άλλες, τον πούλο.
 

petrrr

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2005
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
συμφωνω με το συναγωνιστη αλλα οχι τιποτε θεορατες...καντε και καμια εισαγωγη απο ταυλανδη..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom