Νέα

Ηλία Ηλιού 82

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELOXIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
προσωπικα θα ηθελα feminin trans και πολλα πληρως μεταμορφωμενα ...
Φέρε τρανσέξουαλ χωρίς προσόντα και νάσαι σίγουρη ότι θα σε τιμούμε πιο συχνά.
Κάτι Μαριαλένες και άλλες, τον πούλο.
Άλλο το πλαστικό αυταρχικό και άλλο το αυταρχικό με κρέας!!
Θα γεμίσει η Ηλία πισογλέντηδες!!!! :grin:
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Εννοειται πως θα προσπαθησω για το καλυτερο..!!!! εχω πολλα στο μυαλο μου. θελω μια μικρη βοηθεια.!!! ποιος θα γινει νονος? θελω να αλλαξω και το ονομα του στουντιο..!!!!!!!!!!!!!!  δεχομαι μονο σοβαρες προτασεις...χαχαχαχαχχαχαχ  (το στυλακι το πιασατε. λιγο απ ολα.. )
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Εννοειται πως θα προσπαθησω για το καλυτερο..!!!! εχω πολλα στο μυαλο μου. θελω μια μικρη βοηθεια.!!! ποιος θα γινει νονος? θελω να αλλαξω και το ονομα του στουντιο..!!!!!!!!!!!!!!  δεχομαι μονο σοβαρες προτασεις...χαχαχαχαχχαχαχ  (το στυλακι το πιασατε. λιγο απ ολα.. )

Γκρόβερ Land
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.290
Κριτικές
18
Like
1.975
Πόντοι
4.375
To βρήκα ... :dancing:

Studio    .. Tutti  Frutti  !!! :)
 

djpapas

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Angel studio η' κατα το ελλινικο Στουντιο Αγγελοι και εχω και αλλεσ ιδεες αλλα σιγα σιγα...
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:think:Άννούλα αν καταθέσω το σωστό όνομα και είμαι πολύ σίγουρος πως θα το υιοθετήσεις , θα με αφήσεις για μια ωρίτσα να παίξω με τη ροδέλα σου? :grin:
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Τραβεστι και τρανς;;;;; Ρε αγάπη μου ....αν εχει μόνο τραβεστι και τρανς , τι να κάνουμε και εμείς που θελουμε γυναίκα 100%!!! Η ιδέα για ταυ είναι καβλωτική πολύ και μου αρέσει υπερβολικά........
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα σας.  Αγορι μου δεν διαβασες καλα αυτα που ειπα.!!! ειπα ...ολα θα τα εχει το μαγαζι..!!!!! Φυσικα θα εχει και γυναικες και στο προγραμμα θα γραφει διπλα στο ονομα της καθε κοπελας  την ιδιοτητα της και τι προγραμμα κανει..!!!!! Και το ονομα βρεθηκε. Το site θα ειναι ετοιμο την κυριακη και απο δευτερα ξεκιναμε..!!!!!!  KINKY STUDIO...!!!!!!!!      :s&m_1:
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Καλησπερα σας.  Αγορι μου δεν διαβασες καλα αυτα που ειπα.!!! ειπα ...ολα θα τα εχει το μαγαζι..!!!!! Φυσικα θα εχει και γυναικες και στο προγραμμα θα γραφει διπλα στο ονομα της καθε κοπελας  την ιδιοτητα της και τι προγραμμα κανει..!!!!! Και το ονομα βρεθηκε. Το site θα ειναι ετοιμο την κυριακη και απο δευτερα ξεκιναμε..!!!!!!   KINKY STUDIO...!!!!!!!!       :s&m_1:
kinky ??? :o μας ανοιγεις την ορεξη να ξερεις και θα ερθουμε με..απαιτησεις :grin:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Καλησπερα σας.  Αγορι μου δεν διαβασες καλα αυτα που ειπα.!!! ειπα ...ολα θα τα εχει το μαγαζι..!!!!! Φυσικα θα εχει και γυναικες και στο προγραμμα θα γραφει διπλα στο ονομα της καθε κοπελας  την ιδιοτητα της και τι προγραμμα κανει..!!!!! Και το ονομα βρεθηκε. Το site θα ειναι ετοιμο την κυριακη και απο δευτερα ξεκιναμε..!!!!!!   KINKY STUDIO...!!!!!!!!       :s&m_1:

Άννα εγώ θα σου πρότεινα STUDIO ANNA(L)!!!  :zfuck:
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
15
Πόντοι
616
KINKY-TRAVEL  ! Σας ταξιδεύουμε οπως κανείς άλλος !  :2funny:
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα σας.  Αγορι μου δεν διαβασες καλα αυτα που ειπα.!!! ειπα ...ολα θα τα εχει το μαγαζι..!!!!! Φυσικα θα εχει και γυναικες και στο προγραμμα θα γραφει διπλα στο ονομα της καθε κοπελας  την ιδιοτητα της και τι προγραμμα κανει..!!!!! Και το ονομα βρεθηκε. Το site θα ειναι ετοιμο την κυριακη και απο δευτερα ξεκιναμε..!!!!!!   KINKY STUDIO...!!!!!!!!       :s&m_1:
Να σου πω.....κοιτα,πιστεύω ότι θα βγει γαματο το αποτέλεσμα μα τώρα για τρανσεξουαλ και τέτοια , δεν λέει !!!! Προτιμώ τραβεστι με φουλ τρανσφορμ παρά αυτό το πράγμα!! Δεν φερνεις και κανά αγοράκι αν το πάμε έτσι για τους μαλακες που χουν καυλες!!!!!! Καλά να ξέρεις ότι θα το τιμαω το μαγαζί όπως και πριν. Μακάρι να ξέρεις τι κάνεις !! Πάντως φέρε και από ταυλανδη αν μπορείς ..................
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Βρε αγορι μου εγω αυτο που θελω να καταφερω ειναι να καλυψω ολα τα γουστα...ολων των αντρων. Σε τελευταια αναλυση...ολα εχουν ζητηση..!!!!!!!!!  Γιατι οχι και αγορακι στο μελλον?  Σ ημασια εχει αυτος που ερχεται να φευγει ευχαριστημενος. Νομιζω ειναι το ζητουμενο ολων μας.    :lheel:
 

gepanpatra

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Περιμένουμε με ανυπομονησία τις νέες αφίξεις και το νεο χαρακτήρα του studio..... :happy:
Αααα και φωτογραφίες ε!!!!!!!!!!!! :tits: :tits2:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
:think:Να σας πω ένα ποίημα?  ;) :grin:
 

gepanpatra

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2006
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Αρχικά με γεια στο νέο site!!!!
Θα υπάρχουν και αλλαγές στο χώρο? Γιατί δε βλέπω τις φωτογραφίες που ξέραμε......
Επίσης ανέφερε μας ποιες κοπέλες έχουν προσόντα και ποιες όχι :pipa2: :fuck2:
Περιμένουμε να ολοκληρωθεί! :coffee: :coffee: :coffee: :hmm:
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σασ. οχι αλλαγες στο χωρο δεν θα υπαρξουν. για ποιο λογο αλλωστε? μια χαρα ειναι..!!! απλα σημερα το βραδυ  ξεκιναμε λιγο.....δυναμικα..!!!  ¨)))))))))  κουραγιο.............¨))))))))))))) :s&m_1:
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Αυτα ειναι !! πρωτοποριες !! μ'αρεσετε !!

αντε βαλτε φωτο απο τα μεταλαγμενα και μη μεταλαγμενα να ξερουμε για τι να ερθουμε.....μη κανουμε και τοσο δρομο τσαμπα...

ΑΑ και μια προταση ................... Καντε το ωραριο και μετα της 3 ........ 5-6 θα ηταν μια χαρα...

Καλη φαση παντος !! καλη ιδεα
 

kojak

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
229
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
Εκτός από τα classicos Μυτιλήνης και Πιπίνου, υπάρχει πλέον και studio με τρανς και τραβεστί.
edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom