Νέα

Ηλία Ηλιού 82

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ELOXIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 875
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Και κατι αλλο. τωρα πηρα ειδηση οτι μου στειλατε καποια μηνυματα στο ΡΜ......Συγγνωμη αλλα σα ειπα ειμαι λιγο ασχετη.!! Οποτε θα μιλαμε και απο κει πια.   Και παλι φιλακια
Να σου πω.Αύριο το πρωί γίνεται να μου πεις ποια δουλεύει για να έρθω.......................... ? Επείγει!!!!!!!!!!!!!!!
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Αυριο το πρωι ειναι η μαριλενα...μετα απο διακοπεσ....ανανεωμενη......
 

Deicidious

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.281
Κριτικές
20
Like
17
Πόντοι
2.945
Βρε αγόρι μου, τι θα σου πει η ιδιοκτήτρια; Ότι δεν αξίζει;
Μια κριτική υπάρχει (μη με ρωτήσεις πού). Διάβασέ τη και πορεύσου. ;)
 

mikemeister

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Βρε αγόρι μου, τι θα σου πει η ιδιοκτήτρια; Ότι δεν αξίζει;
Μια κριτική υπάρχει (μη με ρωτήσεις πού). Διάβασέ τη και πορεύσου. ;)
Η ιδιοκτήτρια...............!Σοβαρά δεν το ήξερα.Ευχαριστώ ρε φίλε ,όμως!
 

Babel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2009
Μηνύματα
420
Κριτικές
22
Like
0
Πόντοι
231
... η ιδιοκτήτρια...

Aφού η Αννα είναι η ιδιοκτήτρια θα μπορούσε να μας εξηγήσει την αλλόκοτη τιμολόγηση του απλου προγράμματος + στάση 69, που κοστίζει 80 €.
Τα περισσότερα στούντιο χρεώνουν 60 €, ενω το Φυλης 104 50 €. Και το αστείο είναι ότι με το Φ104 έχουν και κοινές κοπέλες. Με την Νανά πχ πληρώνεις 50€ στο Φ104 και 80€ στο Ηλια Ηλιού. Μιλάμε για 30 € διαφορά για ακριβώς το ίδιο "προιόν"...

 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Aφού η Αννα είναι η ιδιοκτήτρια θα μπορούσε να μας εξηγήσει την αλλόκοτη τιμολόγηση του απλου προγράμματος + στάση 69, που κοστίζει 80 €.
Tα περισσότερα στούντιο χρεώνουν 60 €, ενω το Φυλης 104 50 €. Και το αστείο είναι ότι με το Φ104 έχουν και κοινές κοπέλες. Με την Νανά πχ πληρώνεις 50€ στο Φ104 και 80€ στο Ηλια Ηλιού. Μιλάμε για 30 € διαφορά για ακριβώς το ίδιο "προιόν"...
Είναι αρκετά τα "ιδρύματα" που το 69 το έχουν στα 70 ή 80 ευρώ... ;) ;) ;)
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Η ιδιοκτητρια δεν την συμφερει να πει ψεμματα. το μαγαζι δεν το πηρα για ενα μηνα.Φυσικα και αξιζει η μαριλενα..Τα ραντεβου της το αποδεικνυουν.Εξαλλου την προηγουμενη εβδομαδα σας ειπα οτι δεν θα εχω ωραια κοριτσια λογω διακοπων. Και σας ξαναλεω ,σεβομαι τα χρηματα σας..Οσο για τισ τιμες καλε μου, δεν ειναι ακριβως οι ιδιες υπηρεσιες. ......!!! και ο χωροσ μετραει,η καθαριοτητα πανω απ ολα ..αλλα και ο χρονος. καλος σας βραδυ αγαπουλες.!!!!!!
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Η ιδιοκτητρια δεν την συμφερει να πει ψεμματα. το μαγαζι δεν το πηρα για ενα μηνα.Φυσικα και αξιζει η μαριλενα..Τα ραντεβου της το αποδεικνυουν.Εξαλλου την προηγουμενη εβδομαδα σας ειπα οτι δεν θα εχω ωραια κοριτσια λογω διακοπων. Και σας ξαναλεω ,σεβομαι τα χρηματα σας..Οσο για τισ τιμες καλε μου, δεν ειναι ακριβως οι ιδιες υπηρεσιες. ......!!! και ο χωροσ μετραει,η καθαριοτητα πανω απ ολα ..αλλα και ο χρονος. καλος σας βραδυ αγαπουλες.!!!!!!

Καλά τα λές!!!
Αααααχ αυτός ο χωροχρόνος!!!!!  Θέλει διαφορικές εξισώσεις για να γίνει κατανοητός!!!!  :grin:
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα μωρα μου....!!!χαθηκαμε...!!!ολα καλα? κανενα παραπονο?.....η μαριλενα οκ???????
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Μια καινουρια..ομολογουμενως...πολυ ομορφη. ελσα
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδια. Δεν μπορω να ξερω τι παιχνιδια παιζονται με τις κριτικες,οπως ανεφερε καποιος νικος νομιζω. Οντως βλεπω μια εμπαθεια με το ηλιου και δεν καταλαβαινω το λογο.Η μαριλενα ειναι αποδεδειγμενα καλη στη δουλεια της....!!!! με οτι αυτο σημαινει για τον καθενα που εχει διαφορετικα γουστα. ειμαι της δουλειας και γνωριζω πως δεν γινεται να ειναι ολοι ευχαριστιμενοι.  αυτη η επιμονη ειναι ομως....αμφιβολη. Οσο για την αλλη κοπελα  που ...χαθηκε......γυμνα στο μαγαζι μου δεν επιτρεπω...παντα με σεβασμο προς εσας.
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Καλησπερα παιδια. Δεν μπορω να ξερω τι παιχνιδια παιζονται με τις κριτικες,οπως ανεφερε καποιος νικος νομιζω. Οντως βλεπω μια εμπαθεια με το ηλιου και δεν καταλαβαινω το λογο.Η μαριλενα ειναι αποδεδειγμενα καλη στη δουλεια της....!!!! με οτι αυτο σημαινει για τον καθενα που εχει διαφορετικα γουστα. ειμαι της δουλειας και γνωριζω πως δεν γινεται να ειναι ολοι ευχαριστιμενοι.  αυτη η επιμονη ειναι ομως....αμφιβολη. Οσο για την αλλη κοπελα  που ...χαθηκε......γυμνα στο μαγαζι μου δεν επιτρεπω...παντα με σεβασμο προς εσας.
      καλησπερα annak.εγω ειμαι ο καποιος νικος.
  τσιμπησα ;)και ηρθα οπως βλεπεις :)

  1.κριτικες ψευτικες υπαρχουν πολλες για αρκετα στουντιο,αλλα και για το δικο σου.δε χρειαζεται κανα πτυχιο μαστερ για να το καταλαβει καποιος.
  2.η κριτικη και αποψη μου για τη μαριλενα ηταν αυτη που διαβασες.ετσι εγιναν, ετσι τα εγραψα.ουτε εχω ορεξη να καψω καποια κοπελα ουτε ομως να τη προμοταρω.αν κανει πολλα ραντεβου οπως λες...μαγκια της,μαγκια σου,μαγκια τους σε οσους περνανε.περι ορεξεως και γουστου... :sunglasses: η αποψη μου ομως δεν αλλαζει.καλα ναναι η κοπελα παντως.
  3.για την αλλη που χαθηκε... οπως λες...εκανα απλα μια προταση να την ξαναφερεις,  αν  οχι αυτη ,καποια αυτου του επιπεδου ;) γυμνα και τετοια ρισκαδορικα προσωπικα δε ζηταω. ηταν ομως αστερι απο εμφανιση,διαθεση και υπηρεσιες(γυμνες η σκουφωμενες).βεβαια η επιχειρηση ειναι δικη σου και εσυ βαζεις τους κανονες,σεβαστο.
4. εμπαθεια υπαρχει με το ψεμα και την κοροιδια και μονο. ουτε με σενα, ουτε με το μαγαζι.αν διαβασεις παλλι την τελευταια παραγραφο θα δεις θετικα και αρνητικα σημεια.αν καποιος ειναι εμπαθης εχει μονο αρνητικα να πει νομιζω...
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Βρε καποιε νικο....γιατι τσιμπισες τοσο αγρια? Δεν ειπα τιποτα με κακη διαθεση.Απλα τον τελευταιο καιρο βλεπω μια επιθετικη συμπεριφορα απο καποια ατομα....και με υποψιαζει.Αυτο ειπα. Πολυ καλα εκανες και ειπες την αποψη σου για την οποιαδηποτε κοπελα.Γι αυτο "υπαρχουμε" εδω. για τις ψευτικες κριτικες ειναι μεγαλη κουβεντα και ακρη δεν θα βρεθει και το ξερεις πολυ καλα τι παιχνιδια παιζονται. Σ αυτο το παιχνιδι δεν μπαινω ομως. η εμπαθεια πηγαινε οχι στην κριτικη σου για την συγκεκριμενη κοπελα, ουτε και για σενα προσωπικα. Το κερασακι ησουν. σε φιλω... :-*
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Βρε καποιε νικο....γιατι τσιμπισες τοσο αγρια? Δεν ειπα τιποτα με κακη διαθεση.Απλα τον τελευταιο καιρο βλεπω μια επιθετικη συμπεριφορα απο καποια ατομα....και με υποψιαζει.Αυτο ειπα. Πολυ καλα εκανες και ειπες την αποψη σου για την οποιαδηποτε κοπελα.Γι αυτο "υπαρχουμε" εδω. για τις ψευτικες κριτικες ειναι μεγαλη κουβεντα και ακρη δεν θα βρεθει και το ξερεις πολυ καλα τι παιχνιδια παιζονται. Σ αυτο το παιχνιδι δεν μπαινω ομως. η εμπαθεια πηγαινε οχι στην κριτικη σου για την συγκεκριμενη κοπελα, ουτε και για σενα προσωπικα. Το κερασακι ησουν. σε φιλω... :-*
καλημερα αννακ.
τσιμπησα ναι(δεν ειναι κακο + ηθελα και τσιμπησα) και επρεπε να σου απαντησω για να λυθει η οποια παρεξηγηση αν οντως υπηρξε.στο χωριο μου λενε οτι οι καλοι λογαριασμοι κανουν τους καλους τους φιλους. αγρια οχι με τιποτα...καμια σχεση :)εδω ειμαστε για να συνεργαζομαστε και βοηθιομαστε βασικα.βλεπω ειμαστε στο ιδιο μηκος κυματος και για να μην πλατιαζουμε και κουραζουμε το κοσμο και εμας θεωρω το θεμα ληξαν.καλη συνεχεια και καλες δουλειες!
με φιλικους χαιρετισμους απο το μετωπο της ηδονης απο τον "καποιο νικο" :-* :-*
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
Μωρακια μου καλησπερα.Απο αυριο ερχονται καποιες καινουριες κοπελες ! Δευτερα βραδυ,τριτη βραδυ,τεταρτη πρωι,πεμπτη πρςωι, και σαββατο πρωι..!!!!!  οσοι πιστοι ...προσελθετε..!!! φιλαααααααααααακια
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Μωρακια μου καλησπερα.Απο αυριο ερχονται καποιες καινουριες κοπελες ! Δευτερα βραδυ,τριτη βραδυ,τεταρτη πρωι,πεμπτη πρςωι, και σαββατο πρωι..!!!!!  οσοι πιστοι ...προσελθετε..!!! φιλαααααααααααακια
Καινούριες όσον αφορά το μαγαζί ή την πιάτσα γενικώς?  :think: :think: :think: :think:
 

AnnaK

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2009
Μηνύματα
150
Like
0
Πόντοι
1
χαχααχαχχ....μαλλον και τα δυο....¨)))))))))))
 

topey

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως μπορεί να υπάρχουν φωτογραφίες στο site για τα καινούρια κορίτσια που εργάζονται στο στούντιο (Μαριλένα, Κορίνα, Τζούλη).
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom