Νέα

Η αρετή και η εννοιολογική της πορεία...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
με την απορια θα μεινεις...
 Κανενα προβλημα,ουτε με νοιαζει και ουτε το ειπα για καμια σφηνα...απλως δεν εχω καταλαβει τι παιζεται εδω μεσα και γιατι υπαρχουν ανισες μεταχειρισεις στα μελη????? Μημπως καποια μελη ειναι σεβαστα και καποια οχι?? Μημπως συμβαινει τιποτα αλλο αγνωστε φιλε ''Τιμημενε''....και φυσικα μην το παρεις σε προσωπικο επιπεδο και ουτε αρμοδιος εισαι εσυ για να απαντησεις.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Ωραία. Το γαμίσαμε .... κάντε μια βόλτα παιδιά μέχρι να καθαρίσω λίγο και τα λέμε αργότερα.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
 Κανενα προβλημα,ουτε με νοιαζει και ουτε το ειπα για καμια σφηνα...απλως δεν εχω καταλαβει τι παιζεται εδω μεσα και γιατι υπαρχουν ανισες μεταχειρισεις στα μελη????? Μημπως καποια μελη ειναι σεβαστα και καποια οχι?? Μημπως συμβαινει τιποτα αλλο αγνωστε φιλε ''Τιμημενε''....και φυσικα μην το παρεις σε προσωπικο επιπεδο και ουτε αρμοδιος εισαι εσυ για να απαντησεις.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
πως να το παρω;αφου σε μενα απευθυνεσαι....
 

arcans78

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
201
Like
1
Πόντοι
1
Ωραία. Το γαμίσαμε .... κάντε μια βόλτα παιδιά μέχρι να καθαρίσω λίγο και τα λέμε αργότερα.
γιατι το γαμησαμε τυπε.συζητηση κανουμε για την αρετη και την εννοια τις.απλα φεραμε και καποια παραδειγματα.δεν βριζομαστε.
 

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
χεχεχε....

σωστά δεν "βρίζεστε", ανταλλάσετε χαρακτηρισμούς απλά.
 

arcans78

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
201
Like
1
Πόντοι
1
 Κανενα προβλημα,ουτε με νοιαζει και ουτε το ειπα για καμια σφηνα...απλως δεν εχω καταλαβει τι παιζεται εδω μεσα και γιατι υπαρχουν ανισες μεταχειρισεις στα μελη????? Μημπως καποια μελη ειναι σεβαστα και καποια οχι?? Μημπως συμβαινει τιποτα αλλο αγνωστε φιλε ''Τιμημενε''....και φυσικα μην το παρεις σε προσωπικο επιπεδο και ουτε αρμοδιος εισαι εσυ για να απαντησεις.Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
παιχτουρα ξερεις τι συμβαινει θα σου πω εγω να ξερεις.ολοι οι μοντ πλεον ξερουν ποιοι ειναι οι γλυφτες και ποιοι ειναι οι γνησιοι.εγω μπορει να εχω φαει 78 μπαν να με εχουν για μαλακα ολοι,αλλα ποτε δεν ρουφανιεψα και εγλυψα κανενα μοντ.ο γλυφτης επειδη συγχρονος ειναι και συλλεκτης ποστ,μολις φαει κανενα μιουτ αρχιζει και ρουφιανευει και γλυφει στελνοντας πμ στο μοντ που του εκανε το μιουτ.ο μοντ για μην το εχει στο κεφαλι του και ζαλιζει τα αρχιδια του ολη μερα με αυτον τον ξεμιουταρει,αλλα ξερει οτι εχει να κανει με μαλακα και ρουφιανο πλεον.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Ως ενδειξη Αρετης προτεινω τα δυο μελη να ζητησουν ιεραρχικως συγνωμη μεταξυ τους και συνεχιζουν αν επιθυμουν σε προσωπικα μηνυματα.... τον κοσμιο διαλογο και αντιλογο :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans78

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
201
Like
1
Πόντοι
1
χεχεχε....

σωστά δεν "βρίζεστε", ανταλλάσετε χαρακτηρισμούς απλά.
τυπε και η εννοια τις αρετης πολυ συχνα ειναι το ιδιο με την ρουφιανια.
πιστευω να καταλαβαινεις τι λεω. ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ως ενδειξη Αρετης προτεινω τα δυο μελη να ζητησουν ιεραρχικως συγνωμη μεταξυ τους και συνεχιζουν αν επιθυμουν σε προσωπικα μηνυματα.... τον κοσμιο διαλογο και αντιλογο :2funny: :2funny: :2funny:
να μας λειπουν τα πμ :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans78

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
201
Like
1
Πόντοι
1
Ως ενδειξη Αρετης προτεινω τα δυο μελη να ζητησουν ιεραρχικως συγνωμη μεταξυ τους και συνεχιζουν αν επιθυμουν σε προσωπικα μηνυματα.... τον κοσμιο διαλογο και αντιλογο :2funny: :2funny: :2funny:
μην κανεις και εσυ το κινεζο ρε μαλακα τωρα.αφου καταλαβαινεις τι γινετε.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
παιχτουρα ξερεις τι συμβαινει θα σου πω εγω να ξερεις.ολοι οι μοντ πλεον ξερουν ποιοι ειναι οι γλυφτες και ποιοι ειναι οι γνησιοι.εγω μπορει να εχω φαει 78 μπαν να με εχουν για μαλακα ολοι,αλλα ποτε δεν ρουφανιεψα και εγλυψα κανενα μοντ.ο γλυφτης επειδη συγχρονος ειναι και συλλεκτης ποστ,μολις φαει κανενα μιουτ αρχιζει και ρουφιανευει και γλυφει στελνοντας πμ στο μοντ που του εκανε το μιουτ.ο μοντ για μην το εχει στο κεφαλι του και ζαλιζει τα αρχιδια του ολη μερα με αυτον τον ξεμιουταρει,αλλα ξερει οτι εχει να κανει με μαλακα και ρουφιανο πλεον.
  Το ενα σκελος ειναι αυτο....σε καθε περιπτωση δεν υπαρχει λογος να αρπαζομαστε εδω μεσα και να σπανε πλακα αλλοι...εφοσον δεν εχουμε τιποτα να μοιρασουμε και δεν εξυπηρετουμε κανενα συμφερον .
 

arcans78

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
201
Like
1
Πόντοι
1
  Το ενα σκελος ειναι αυτο....σε καθε περιπτωση δεν υπαρχει λογος να αρπαζομαστε εδω μεσα και να σπανε πλακα αλλοι...εφοσον δεν εχουμε τιποτα να μοιρασουμε και δεν εξυπηρετουμε κανενα συμφερον .
εχεις δικιο ρε φιλε.αλλα εχεις πολλους αρρωστους εδω μεσα να ξερεις.
ενας ρωσσοποντιος, δεν του δινω σημασια καθολου,να καταλαβεις μεχρι και την μανα του την πεθανε ο μαλακας,απο τις μαλακιες που εκανε,τωρα κολλησε και ασχολητε μαζι μου.η θεια του το πηγαινει σε κατι γιατρους,τον εχουν με τα χαπια και αυτος ακομα ασχολητε μαζι μου.
κριμα φιλε,το σαιτ ειναι τελικα ενας καθρεφτης τις κοινωνιας που ζουμε.

ρωσσοποντιε ξεκολαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
''Οπλον μεγιστον εστι αρετη βροτοις''( Η πιο μεγαλη ασπιδα για τον ανθρωπο ειναι η αρετη).Μενανδρος.
 

arcans78

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
201
Like
1
Πόντοι
1
καταλαβαινεις παιχτουρα τωρα με τι προβληματικα παιδια εχουμε να κανουμε.
ο ρωσσοποντιος δεν απανταει σε αυτο το θρεντ γιατι θα βγει καρτα,ενω σε κατι αλλα θρεντ κελαιδουσε η πουτανιτσα η ξεφτυλισμενη.
αλλα απο ανθρωπο που σκοτωσε την ιδια του την μανα,τι να περιμενεις?
τιποτα ακριβως,αυτο περιμενεις.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
[move]το επομενο που θα ανοιχτει να ειναι για την μαλακια και την εννοιολογικη της πορεια....[/move] :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

[size=12pt]αν ανοιγα ομως εγω π.χ ενα εντελως ασχετο θεμα με την θεματολογια του σαιτ,το τι γαμησιατικα θα ακουγα δεν λεγεται....[/size]
 Σκοπος του καθε θρεντ ειναι να ανοιξει ενα φεγγιτη,για να περασει το φως,που τοση αναγκη το εχει η σημερινη ζωη- κοινωνια και η αμοραλιστικη εποχη μας.Εχουμε καθηκον να διακηρυξουμε την βεβαιοτητα οτι δεν ειναι μονοδρομος ο κατηφορος των καιρων μας,αλλα υπαρχει αισιοδοξια και Αρετη..Ποιο Ελληνικο..η..και ξενο site,μπορει να το απαγορεψει αυτο,οταν εδω μεσα ειμαστε μια μικρογραφια της κοινωνιας???Ανεξαρτητα απο την θεματολογια που εχει το καθε site?? Μετα τιμης ο Παιχτουρας.
 

arcans78

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
201
Like
1
Πόντοι
1
ο τζι ελ τουπεκιαστικιε εντελως.
δεν θελει να στεναχωρησει την πουτσα που εγλυψε.
ο ρωσσοποντιος κρυβετε για να μην βγει καρτα.
πιστευω να καταλαβανεις ποιες ειναι οι πραγματικες πουτανες τωρα.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
ο τζι ελ τουπεκιαστικιε εντελως.
δεν θελει να στεναχωρησει την πουτσα που εγλυψε.
ο ρωσσοποντιος κρυβετε για να μην βγει καρτα.
πιστευω να καταλαβανεις ποιες ειναι οι πραγματικες πουτανες τωρα.
 γιατι δεν κοιτας να χαλαρωσεις και να μην προκαλεις αν δεν τους ξερεις και εξω.Σου το ξαναλεω εδω μεσα και ηλεκτρονικα δεν λεει για διχως λογους να ανεβαινουν τονοι...μετα σκεψου οτι αυριο μπορει να τα ξαναβρεις παλι και ολα μελι-γαλα.Σε καθε περιπτωση προσωπικα εγω δεν εχω λογους να σας απαντω(εκτος οτι και οι δυο σας μου γαματε το θρεντ)γιατι σας σεβομαι ολους καθοτι μου εισατε αγνωστοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom