Νέα

Γυμνισμός, σεξ στο ΚΑΠΕ στο Σούνιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 231
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
Αυτοι μπηκαν απο την παραλια γυμνιστων? ξερει κανεις? γιατι κατα καιρους εβλεπα ενα τυπο ψηλο που εκανε καταδυσεις με φιαλες ΓΙΑΝΝΗ νομιζω τον ελεγαν
Αυτοί ήταν στην παραλία γυμνιστών.Ένας από τους "θαμώνες" ειδοποίησε το λιμενικό.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
Σημερινη επισκεψη μετα απο ενα μηνα σχεδον..πολλα ιδια προσωπα, 2-3 αγνωστες κοπελες με συνοδους, ολογυμνες!
και ο κλασικος κοκκινοτριχης , μονος και να χωνεται σε ο,τι κινειται...ημουν μαρτυρας χυλοπιτας απο νεαρη κοπελα μονη της και ολογυμνη που της την επεσε οταν βουτηξε στο νερο
Ο κοκκινοτρίχης και την προηγούμενη εβδομάδα προσπαθούσε να χωθεί σε 4 κοπέλες που ήταν μόνες τους.Εν τω μεταξύ αν τυχόν πας προς το μέρος που "συχνάζει" το άκρο της παραλίας,έρχεται βάζει την ομπρέλα του ακριβώς δίπλα σου στο 1μ από εσένα το πολύ για να σε αναγκάσει να φύγεις...Και η παραλία έχει χώρο...
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.727
Πόντοι
6.925
Δυστυχώς έτσι είναι, σε μη επίσημη παραλία (99,999% δλδ) αν στην πέσουν μαζεύεσαι. Στις γνωστές ακόμη και στο google δεν θα ντυθώ παρά μόνον όπως είπε ο rantanplan έχει μαζικό bulling, για αυτό και συμφέρει όλους τους λάτρεις του γυμνισμού να είναι συγκεντρωμένοι σε spots. Στον Σχοινιά π.χ. στα 50-60 μέτρα που μας φιλοξενεί ξεφυτρώνουν πιτσιρικοπεθεροπαντρεμένοι με πλήρη εξάρτηση και στην σπάνε. Παρότι υπάρχουν άλλα 5950 μέτρα παραλίας με ντυμένους αυτοί θέλουν εκεί και δεν μπορείς να τπυς πεις και κάτι. Οταν είναι όμως οι σταθεροί γυμνοί και 1-2 guests κοντά κοντά τους αγνοούμε ...
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
Ο ρανταμπλαν δε δικαιολογεί τους ντυμένους , σου εξηγεί οτιβδε μπορείς να κερδίσεις με το να τους διώχνεις, γιατί πχ τις μέρες που ειμαι μόνος και συμβαίνει συχνά, αν μου σκάσουν 3,4 ζευγάρια ντυμένους πως θα τους διώξω, σορυ αλλά δε το έχω,μην κοιτάς το σκ που είμαστε όλοι.
Ακριβώς.Ούτε έναν δεν μπορείς να διώξεις.Δεν έχεις το νομικό έρεισμα καταρχήν.Αν δε θέλεις να μπλέξεις,να έρθει το λιμενικό και να σου επιβάλλει αυτό να ντυθείς,τους ανέχεσαι και συνεχίζεις το μπάνιο σου γυμνός.Απλό είναι.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
38
Like
4.934
Πόντοι
2.696
Δυστυχώς έτσι είναι, σε μη επίσημη παραλία (99,999% δλδ) αν στην πέσουν μαζεύεσαι. Στις γνωστές ακόμη και στο google δεν θα ντυθώ παρά μόνον όπως είπε ο rantanplan έχει μαζικό bulling, για αυτό και συμφέρει όλους τους λάτρεις του γυμνισμού να είναι συγκεντρωμένοι σε spots. Στον Σχοινιά π.χ. στα 50-60 μέτρα που μας φιλοξενεί ξεφυτρώνουν πιτσιρικοπεθεροπαντρεμένοι με πλήρη εξάρτηση και στην σπάνε. Παρότι υπάρχουν άλλα 5950 μέτρα παραλίας με ντυμένους αυτοί θέλουν εκεί και δεν μπορείς να τπυς πεις και κάτι. Οταν είναι όμως οι σταθεροί γυμνοί και 1-2 guests κοντά κοντά τους αγνοούμε ...
Το σημαντικό είναι να τους αγνοήσεις και να κάνεις το μπάνιο σου όπως πριν.Αν κάνουμε το λάθος για 2-3 άτομα με μαγιό να ντυθούμε πάει η παραλία χάθηκε...Αλλά ο τσαμπουκάς δε βοηθάει σε τίποτα.Αν πέσουν "ψιλές" μεταξύ γυμνιστών και μη γυμνιστών θα γίνει ντόρος στα ΜΜΕ,τα οποία θα αρχίσουν να λένε "στερείται μια παραλία από τον κόσμο από κάποιους που δεν έχουν δικαίωμα" και άλλα τέτοια παρεμφερή και μετά θα κάνουμε μπάνιο μόνο στην μπανιέρα μας.Δε συμφέρει με τίποτα ο τσαμπουκάς.
 

antonisstepway

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Καλύτερα να κράξουμε εσένα τον ψευτόμαγκα.Αν έχεις αρχίδια μόλις μπει κάποιος με μαγιό να πας να του επιβάλλεις να γδυθεί ή να φύγει.Να μάθουμε μετά ότι άρπαξες μερικές μπουνιές μήπως έρθεις στα συγκαλά σου...
Ρε μην τσακώνεστε.το καλυτερο προσπαθουμε όλοι. Αλλά έχετε διαφορετικούς χαρακτήρες, καξ ακις αυτο που νοιωθουμε λέει, εγω παρα πολλες φορες θελω να τσακωθω καποιους που σκανε ντυμενοι και βγαζουν φωτο και το παιζουν τρελιτσα.αλλα τονιζω αυτό που συμφωνούμε όλοι είναι να γίνουν κάποιες νόμιμες. Το θέμα είναι πως θα γίνει αυτό. Εγώ διαφωνώ ότι επειδή κάποιοι ντεροπνται δεν υπάρχουν άλλοι σε όλη την Αθήνα που θα το διεκδικούσαν επισημα
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.426
Like
4.067
Πόντοι
456
οσοι συμφωνησατε με την κοινη λογικη, κραξτε αυτον τον γελοιο ραντανμπλαν που δικαιολογει τους ντυμενους...τι θελει ο βλακας να μην εχουμε ουτε μια παραλια για γυμνιστες???

Βλαμμενος εισαι ρε

Θα επιβαλλεις σε καποιον πως θα ντυθει σε εναν χωρο? Και αν θα τα βγαλει ολα η τα μισα?
Δηλαδη αν μια τυπισσα ειναι τοπλες θα πας να της πεις να βγαλει και το απο κατω? Η μονο στον αντρα θα το πεις?

Ο γυμνισμος ειναι προνομιο που σου δινετε για εσενα που θες, οχι υποχρεωση.

Σου παραχωρειται ενας χωρος για να κανεις τη φαση σου. Δεν ηξερα οτι εισαι εκει για να μπανιζεις πουτσες. Νομιζα ηταν για τη παρτυ σου.

Το να παραπονιεσαι γιατι ο αλλος παιρνει ματι ανεξοδα ενω εσυ οχι, σε κανει αυτοματα μπανιστιρτζη το καταλαβαινεις ετσι?

Γι αυτο οι περισσοτεροι/ρες πανε πλεον σε ερημικες παραλιες μονοι τους για να μην ερχονται σε επαφη με weirdos.
 
Τελευταία τροποποίηση:

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
165
Like
273
Πόντοι
21
Βλαμμενος εισαι ρε

Θα επιβαλλεις σε καποιον πως θα ντυθει σε εναν χωρο? Και αν θα τα βγαλει ολα η τα μισα?
Δηλαδη αν μια τυπισσα ειναι τοπλες θα πας να της πεις να βγαλει και το απο κατω? Η μονο στον αντρα θα το πεις?

Ο γυμνισμος ειναι προνομιο που σου δινετε για εσενα που θες, οχι υποχρεωση.

Σου παραχωρειται ενας χωρος για να κανεις τη φαση σου. Δεν ηξερα οτι εισαι εκει για να μπανιζεις πουτσες. Νομιζα ηταν για τη παρτυ σου.

Το να παραπονιεσαι γιατι ο αλλος παιρνει ματι ανεξοδα ενω εσυ οχι, σε κανει αυτοματα μπανιστιρτζη το καταλαβαινεις ετσι?

Γι αυτο οι περισσοτεροι/ρες πανε πλεον σε ερημικες παραλιες μονοι τους για να μην ερχονται σε επαφη με weirdos.
αλλος ηλιθιος εδω
που μου παραχωρειται χωρος ρε γελοιε ,αν πλακωσουν οι ντυμενοι?αν ερθουν στην αρχη λιγοι,χωρις να τους πει κατι καποιος,την επομενη φορα περισσοτεροι,κοκ,και παει η παραλια...ντυμενοι παντου
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
165
Like
273
Πόντοι
21
Η κοινή λογική λέει ότι οι ντυμένοι έχουν από το φλοισβο μέχρι το Σούνιο 100 επιλογές ενώ οι γυμνιστές 2,3. Αυτό δε δίνει το δικαίωμα να τραμπουκιζεις κόσμο που θα σκάσει ντυμένος, είναι βασικό θέμα της κοινωνίας να σέβεται τις μοιψηφιες, από εκεί φενεταξ και πόση δημοκρατία υπάρχει.. θα θελα όμως να σου πω ότι αν θες μα χαίρεσαι την παραλία γυμνιστών θα πρέπει να το κάνεις όχι με τσαμπουκάς, γιατί μπορεί ο συσχετισμός μια μέρα να μας περνει μια άλλη όχι.η λύση είναι να κάνεις οργανωμένο αγώνα για νομιμοποίηση στην Αττική 3,4 παραλιών γυμνιστών.μα είναι γνωστές να το ξέρουν και οι τουρίστες και να μην ζούμε με το άγχος ότι μια μέρα θα έχει μόνο ντυμένους όπως τόσες άλλες πρώην γυμνιστών. Αυτα
κανεις δεν ειπε να τραμπουκισεις κανεναν..μπορεις να το εξηγησεις ευγενικα,οπως εχω κανει καποιες φορες και εγω
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.426
Like
4.067
Πόντοι
456
αλλος ηλιθιος εδω
που μου παραχωρειται χωρος ρε γελοιε ,αν πλακωσουν οι ντυμενοι?αν ερθουν στην αρχη λιγοι,χωρις να τους πει κατι καποιος,την επομενη φορα περισσοτεροι,κοκ,και παει η παραλια...ντυμενοι παντου
Ενταξει αρρωστος
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.426
Like
4.067
Πόντοι
456
πολλες φορες εχω μιλησει ευγενικα σε ντυμενους οι οποιοι αφου το σκεφτηκαν ειτε αποχωρησαν ειτε γθυθηκαν.ποιες μπυνιρε και κουραφεξαλα ρε γελοιε?μπορω να το εξηγησω ευγενικα,οπως και εγινε κια το σεβαστηκαν

Φαντασου να εισαι ενας τυπος που πλησιαζει παρεες και τους λεει να γδυθουν αλλιως να φυγουν.

Επικος weirdo.

Καταλαβαμε τσολια μου.
Εσυ δε πας εκει που σου επιτρεπεται να εισαι εσυ γυμνος θες και οι αλλοι να ειναι να μπανιζεις πουτσες.

Αρρωστος οχι αστεια
 

gizaha

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2011
Μηνύματα
28
Like
89
Πόντοι
0
Φαντασου να εισαι ενας τυπος που πλησιαζει παρεες και τους λεει να γδυθουν αλλιως να φυγουν.

Επικος weirdo.

Καταλαβαμε τσολια μου.
Εσυ δε πας εκει που σου επιτρεπεται να εισαι εσυ γυμνος θες και οι αλλοι να ειναι να μπανιζεις πουτσες.

Αρρωστος οχι αστεια
Σάλτα γαμήσου ρε πουτανας γιέ.
Ολόκληρη παραλία, στους γυμνιστές βρήκατε να πάτε.
Αν δεν ήταν αυτοί εκεί θα πηγαίνατε;
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.426
Like
4.067
Πόντοι
456
Σάλτα γαμήσου ρε πουτανας γιέ.
Ολόκληρη παραλία, στους γυμνιστές βρήκατε να πάτε.
Αν δεν ήταν αυτοί εκεί θα πηγαίνατε;

Weirdo vibe over 9000%

nudist-68091898.png
 

antonisstepway

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.493
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Μπορείτε να χαλαρώσετε λίγο όλοι.ο Άκης το ξεκαθάρισε ότι δε λέει να πάει να τραμπουκισει αλλά ευγενικά να το λέμε και σε αυτό έχει δίκιο.
Απλά ξανά έω ότι ακόμα και αυτό είναι θέμα συσχετισμων.δλδ μια Κυριακή που το 90%γυμνοί το κάνεις πιο εύκολα γιατί θα το πουν άλλοι 20 αν παίξει στραβή μια καθημερινή όμως που μπορεί να είμαστε δύο άτομα, αν σκάσουν δύο ζευγάρια ντυμένα ή παρεάκι με διαφορά ηλικίας 20 ετών θα είναι πολύ περίεργο να τους το πεις όσο ευγενικός και να είσαι.για αυτο λεω μόνο με νομιμοποίηση μπορεί να σωθεί η φαση
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.337
Like
2.898
Πόντοι
456
Στην Ελλάδα είμαστε, νόμοι δεν υπάρχουν ή δεν τηρούνται να το πω πιο σωστά.

Θέλεις να κάνεις γυμνισμό ? Κάνε.

Αν έρθει κάποιος για μάτι μόνο με ξύλο φεύγει, έτσι είναι δυστυχώς. Αν μπορείς να το δώσεις.

Να έρθει κάποιος να μου πει ντύσου τον γράφω στα παπάρια μου, αν μπορεί ας με ντύσει αυτός ή ας φέρει αστυνομία. Έτσι πάει δυστυχώς από τη στιγμή που δεν υπάρχει οργανωμένος τρόπος.:hi:
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.403
Κριτικές
107
Like
7.859
Πόντοι
6.585
Αυτοι μπηκαν απο την παραλια γυμνιστων? ξερει κανεις? γιατι κατα καιρους εβλεπα ενα τυπο ψηλο που εκανε καταδυσεις με φιαλες ΓΙΑΝΝΗ νομιζω τον ελεγαν

Δεν είναι 46 αλλά πάνω από 55 αυτός που λες
αν κατάλαβα καλά, ο ψηλός τύπος, είναι μελαχρινός κ γεροδεμένος, σπορτίφ τύπος, τον θυμάμαι από τα τέλη της δεκαετίας του 1990 (1998 κ μετά) να βουτάει από εκεί (ΚΑΠΕ) με μπουκάλες, μαζί με έναν ακόμη που δεν θυμάμαι τα χαρακτηριστικά του ..
Και το όνομα του δεν είναι Γιάννης (αν θυμάμαι καλά μάλλον Νίκος μου έρχεται στο μυαλό ..)
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
165
Like
273
Πόντοι
21
Φαντασου να εισαι ενας τυπος που πλησιαζει παρεες και τους λεει να γδυθουν αλλιως να φυγουν.

Επικος weirdo.

Καταλαβαμε τσολια μου.
Εσυ δε πας εκει που σου επιτρεπεται να εισαι εσυ γυμνος θες και οι αλλοι να ειναι να μπανιζεις πουτσες.

Αρρωστος οχι αστεια
Εσυ γιατι πας ρε πουτανοσπερμα ντυμενος μεσα στους γυμνους???μπας και δεις το μουνι της προγιαγιας σου???αντε σαλτα και γαμησου γελοιε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αν κατάλαβα καλά, ο ψηλός τύπος, είναι μελαχρινός κ γεροδεμένος, σπορτίφ τύπος, τον θυμάμαι από τα τέλη της δεκαετίας του 1990 (1998 κ μετά) να βουτάει από εκεί (ΚΑΠΕ) με μπουκάλες, μαζί με έναν ακόμη που δεν θυμάμαι τα χαρακτηριστικά του ..
Και το όνομα του δεν είναι Γιάννης (αν θυμάμαι καλά μάλλον Νίκος μου έρχεται στο μυαλό ..)
ναι ΝΙΚΟΣ λεγοταν αυτος, εχεις δικο ,αυτος ειναι ο αγνοουμενος?κριμα ρε γαμωτο...
 
Τελευταία τροποποίηση:

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.426
Like
4.067
Πόντοι
456
Εσυ γιατι πας ρε πουτανοσπερμα ντυμενος μεσα στους γυμνους???μπας και δεις το μουνι της προγιαγιας σου???αντε σαλτα και γαμησου γελοιε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ναι ΝΙΚΟΣ λεγοταν αυτος, εχεις δικο ,αυτος ειναι ο αγνοουμενος?κριμα ρε γαμωτο...

Εγινε weirdako καμια απορια που πηγαινεις και ζητας το λογο στις κοπελιτσες με αυτο το μειλιχιο υφος.

Φαινεσαι αρωστο απο χιλιομετρα δε κρυβεται.

Ξεκινα να παιρνεις σβαρνα και τα βαφτισια να δεις κανενα πιπι κατεστραμμενε αποκληρε της ζωης.


im-a-natural-born-nudist-71792365.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom