Νέα

Γυμνισμός, σεξ στο ΚΑΠΕ στο Σούνιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 231
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

grman39

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2015
Μηνύματα
107
Like
140
Πόντοι
1
Καλημέρα αυτό που έχω να πω είναι ότι έχουν χαθεί πολλά σποτ γυμνιστών επειδή τα ανακάλυψαν ή άρχισαν να πηγαίνουν textiles έτσι τους λένε οι ξένοι τους ντυμένους στις παραλίες γυμνιστών. Το βίωσα και εγώ μέσα στα χρόνια. Για αυτό καλό είναι να κρατάμε τον χαρακτήρα της παραλίας για να μην χάσουμε και αυτές τις λίγες που έχουν απομείν

Αυτοί είναι από μόνοι τους μια κατηγορία!!!Προβληματικοί άνθρωποι που δεν έχουν καμία ζωή και προσπαθούν να αυτοεπιβεβαιωθούν από μαλακίες που κάνουν.Οι περισσότεροι δεν πρόκειται να γαμήσουν αν κάτσει φάση.Τους αρκεί αυτό που κάνουν και φαντασιώνονται .

Αυτοί είναι από μόνοι τους μια κατηγορία!!!Προβληματικοί άνθρωποι που δεν έχουν καμία ζωή και προσπαθούν να αυτοεπιβεβαιωθούν από μαλακίες που κάνουν.Οι περισσότεροι δεν πρόκειται να γαμήσουν αν κάτσει φάση.Τους αρκεί αυτό που κάνουν και φαντασιώνονται .
Επίσης αυτό που έχω παρατηρήσει στα τόσα χρόνια γυμνισμού είναι η κατηγορία τουρ που αποκαλώ εγώ προσωπικά. Ξεκινάνε και ελέγχουν τις γνωστές παραλίες γυμνιστών και αν δουν ζευγάρι ή γυναίκα μόνη κάθονται αλλιώς πάνε στην επόμενη. Επίσης επικοινωνούν μεταξύ τους μέσω κινητών. Πριν κάνα 2 χρόνια με την τότε σύντροφό μου είμαστε σε παραλία γυμνιστών και είναι ακόμα 2 ζευγάρια και απολαμβάνουμε το μπάνιο μας. Έρχεται τύπος μόνος του ο οποίος έκατσε σχετικά δίπλα μας τόσο ώστε μπορούσαμε να ακούσουμε τι έλεγε στο τηλέφωνο. Κάποια στιγμή αποφασίσαμε να φύγουμε όπως και τα άλλα 2 ζευγάρια. Μόλις το κάναμε αυτό ειδοποίησε κάποιον φίλο του να μην έρθει στην παραλία και ότι έρχεται αυτός να βρεθούν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Εγώ όταν είχα πάει στα Μαντωματα δεν υπήρχε ίχνος μαγιό. Ήταν ωραία φάση η καλύτερη εμπειρία που είχα ποτέ σαν γυμνιστης.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.943
Πόντοι
2.696
Δεν ε

Επίσης αυτό που έχω παρατηρήσει στα τόσα χρόνια γυμνισμού είναι η κατηγορία τουρ που αποκαλώ εγώ προσωπικά. Ξεκινάνε και ελέγχουν τις γνωστές παραλίες γυμνιστών και αν δουν ζευγάρι ή γυναίκα μόνη κάθονται αλλιώς πάνε στην επόμενη. Επίσης επικοινωνούν μεταξύ τους μέσω κινητών. Πριν κάνα 2 χρόνια με την τότε σύντροφό μου είμαστε σε παραλία γυμνιστών και είναι ακόμα 2 ζευγάρια και απολαμβάνουμε το μπάνιο μας. Έρχεται τύπος μόνος του ο οποίος έκατσε σχετικά δίπλα μας τόσο ώστε μπορούσαμε να ακούσουμε τι έλεγε στο τηλέφωνο. Κάποια στιγμή αποφασίσαμε να φύγουμε όπως και τα άλλα 2 ζευγάρια. Μόλις το κάναμε αυτό ειδοποίησε κάποιον φίλο του να μην έρθει στην παραλία και ότι έρχεται αυτός να βρεθούν.
Δεν το γνώριζα...Θα είναι κάποιοι σαν αυτούς που ρωτάνε εδώ "έχει μόνες;Γίνονται φάσεις;" ΜΑΛΑΚΕΣ εν ολίγοις...
Δυστυχώς ο γυμνισμός έχει χάσει το νόημα του και την αίγλη του...Από τις πολλές τσόντες που βλέπουν μερικοί,νομίζουν ότι όσες πάνε εκεί είναι πουτάνες που θα τις γαμήσουν,και τσάμπα μάλιστα!Άλλοι νομίζουν ότι θα βρουν τον ψωλαρά να τους γαμήσει,ή θα γαμήσουν ανδρικούς κώλους,λες και όποιος κάνει γυμνισμό είναι κατ΄ανάγκη ομοφυλόφιλος ή οι κοπέλες πουτάνες...
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Για σήμερα που λέτε να είναι καλά στην Αττική ? Οι Νοτιαδες τελευταίες 2 βδομάδες μας έχουν τσακίσει.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.943
Πόντοι
2.696
Εγώ όταν είχα πάει στα Μαντωματα δεν υπήρχε ίχνος μαγιό. Ήταν ωραία φάση η καλύτερη εμπειρία που είχα ποτέ σαν γυμνιστης.
Και όμως εκεί,παρόλο που είναι οργανωμένη έχω δει και με μαγιό!!!Μπορεί να τα φόρεσαν μετά αλλά ήταν.Δεν έτρεχε τίποτα όμως για κανέναν
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.943
Πόντοι
2.696
Για σήμερα που λέτε να είναι καλά στην Αττική ? Οι Νοτιαδες τελευταίες 2 βδομάδες μας έχουν τσακίσει.
Σήμερα κάτσε σπίτι σου...Σήμερα θα γίνεται χαμός στις παραλίες,γυμνιστών και μη...Αν ήθελες να πας σήμερα,έπρεπε να ήσουν ήδη στην παραλία
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
661
Like
268
Πόντοι
26
Επίσης αυτό που έχω παρατηρήσει στα τόσα χρόνια γυμνισμού είναι η κατηγορία τουρ που αποκαλώ εγώ προσωπικά. Ξεκινάνε και ελέγχουν τις γνωστές παραλίες γυμνιστών και αν δουν ζευγάρι ή γυναίκα μόνη κάθονται αλλιώς πάνε στην επόμενη. Επίσης επικοινωνούν μεταξύ τους μέσω κινητών. Πριν κάνα 2 χρόνια με την τότε σύντροφό μου είμαστε σε παραλία γυμνιστών και είναι ακόμα 2 ζευγάρια και απολαμβάνουμε το μπάνιο μας. Έρχεται τύπος μόνος του ο οποίος έκατσε σχετικά δίπλα μας τόσο ώστε μπορούσαμε να ακούσουμε τι έλεγε στο τηλέφωνο. Κάποια στιγμή αποφασίσαμε να φύγουμε όπως και τα άλλα 2 ζευγάρια. Μόλις το κάναμε αυτό ειδοποίησε κάποιον φίλο του να μην έρθει στην παραλία και ότι έρχεται αυτός να βρεθούν.
Eπικοινωνούν μεταξύ τους? Δε φτάνει που ήταν μεμονωμένοι τώρα κάνανε και ντουέτα? Τραγικοί. Η φάση είναι ότι στον αριθμό πάνω που διαβάζουν πάνω το νήμα είναι μερικοί απο αυτούς. Εν τω μεταξύ δε βαριούνται μες τη κάψα να πέρνουν σβάρνα και να αλλάζουν παραλία κάθε τρεις και λίγο χωρίς κανένα όφελος κιόλας?
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Σπιτι δεν κάθομαι με τίποτα υπάρχουν καβαντζες με λίγο κόσμο. Οι Νοτιαδες είναι το προβλημα και σκεφτόμουν μέχρι και Ραμνούντα.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.943
Πόντοι
2.696
Η φάση είναι ότι στον αριθμό πάνω που διαβάζουν πάνω το νήμα είναι μερικοί απο αυτούς.
Το μόνο σίγουρο!!!Αλλά να ξέρουν ότι είναι ΜΑΛΑΚΕΣ δεν είναι "μάγκες" όπως νομίζουν...
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.943
Πόντοι
2.696
Σπιτι δεν κάθομαι με τίποτα υπάρχουν καβαντζες με λίγο κόσμο. Οι Νοτιαδες είναι το προβλημα και σκεφτόμουν μέχρι και Ραμνούντα.
Αν το αμάξι σου αντέχει τον κωλόδρομο να πας.Καλά είναι.
Αλλιώς δες και την Κερατέα.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Το αμάξι αντέχει είναι για τέτοιες καταστάσεις!!! Η τσέπη δεν άντεχει είναι πολλά τα χιλιόμετρα.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.943
Πόντοι
2.696
Κάπου 70χλμ είναι.Τόσο είναι και το ΚΑΠΕ...
 

grman39

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2015
Μηνύματα
107
Like
140
Πόντοι
1
Eπικοινωνούν μεταξύ τους? Δε φτάνει που ήταν μεμονωμένοι τώρα κάνανε και ντουέτα? Τραγικοί. Η φάση είναι ότι στον αριθμό πάνω που διαβάζουν πάνω το νήμα είναι μερικοί απο αυτούς. Εν τω μεταξύ δε βαριούνται μες τη κάψα να πέρνουν σβάρνα και να αλλάζουν παραλία κάθε τρεις και λίγο χωρίς κανένα όφελος κιόλας?
Κάποιοι από αυτούς σίγουρα θα το διαβάζουν. Το έβαλα απλώς προς γνώση των υπολοίπων όσο για αυτούς να γνωρίζουν πώς δεν είναι έξυπνοι και εμείς οι υπόλοιποι ΜΑΛΑΚΕΣ
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.367
Κριτικές
124
Like
6.507
Πόντοι
5.097
Για σήμερα που λέτε να είναι καλά στην Αττική ? Οι Νοτιαδες τελευταίες 2 βδομάδες μας έχουν τσακίσει.
Τυπε τραβα απογευμα στο ΚΑΠΕ, δεν εχει θεμα με νοτια. Επισης θα γουσταρεις την ωρα που θα πηγαινεις να βλεπεις ολους τους μ@λακες να γυρνανε,(αυτους που ειχαν παει απο τις 10:00) και να εχουν κολλησει στην κινηση. Πας χαλαρος κατα τις 18:00 και φευγεις μετα τις 22:00 για να επιστρεψεις ανετος.
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.440
Κριτικές
2
Like
18.548
Πόντοι
3.836

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.452
Like
16.501
Πόντοι
3.556
Επίσης αυτό που έχω παρατηρήσει στα τόσα χρόνια γυμνισμού είναι η κατηγορία τουρ που αποκαλώ εγώ προσωπικά. Ξεκινάνε και ελέγχουν τις γνωστές παραλίες γυμνιστών και αν δουν ζευγάρι ή γυναίκα μόνη κάθονται αλλιώς πάνε στην επόμενη. Επίσης επικοινωνούν μεταξύ τους μέσω κινητών. Πριν κάνα 2 χρόνια με την τότε σύντροφό μου είμαστε σε παραλία γυμνιστών και είναι ακόμα 2 ζευγάρια και απολαμβάνουμε το μπάνιο μας. Έρχεται τύπος μόνος του ο οποίος έκατσε σχετικά δίπλα μας τόσο ώστε μπορούσαμε να ακούσουμε τι έλεγε στο τηλέφωνο. Κάποια στιγμή αποφασίσαμε να φύγουμε όπως και τα άλλα 2 ζευγάρια. Μόλις το κάναμε αυτό ειδοποίησε κάποιον φίλο του να μην έρθει στην παραλία και ότι έρχεται αυτός να βρεθούν.
Οργανωμένα πράματα..
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
175
Like
281
Πόντοι
21
Λιγότερο βλήμα πάντως απ΄ότι είσαι εσύ...
Αν δεν ξέρεις να διαβάζεις,και να κατανοείς τι γράφει κάποιος,πρέπει να ξαναπάς στο σχολείο,στην Α΄Δημοτικού συγκεκριμένα.Αν τους χωράνε ή όχι οι άλλες παραλίες είναι άλλο θέμα.Αυτό που έγραψα κόπανε,σου απαντάω στο ύφος που μου απευθύνθηκες,είναι ότι δεν μπορείς να απαγορεύσεις σε κάποιον να έρθει στην παραλία που είναι γυμνιστές,εφόσον δε σου επιβάλλουν να ντυθείς.Το αν παίρνει μάτι ή όχι είναι κάτι που προσωπικά δε με αφορά,αν με ενδιέφερε δε θα πήγαινα καν σε τέτοιες παραλίες.Και πολλοί απ΄όσους κάνουν γυμνισμό για μάτι και ψωνιστήρι πάνε.Αλλά δε βλέπω πολλούς από εσάς να σας ενοχλούν άτομα που πάνε και την πέφτουν σε άλλους για να γαμηθούν...Αυτό μάλλον σας αρέσει διότι ή το κάνετε κι εσείς ή περιμένετε την ευκαιρία να ανταποκριθείτε σε κάποια πρόταση για επίδοξο γαμιά ή να γαμήσετε κανέναν...Όταν πηγαίνεις σε μια παραλία,είναι 1 κοπέλα μόνη της και το μάτι σου είναι επάνω της συνεχώς να είσαι σίγουρος ότι είναι ενοχλητικό.Το ίδιο ισχύει και για τους άντρες που νιώθουν άλλους άντρες,ή και γυναίκες να κοιτάζουν συνεχώς.Το επίμονο κοίταγμα σε έναν άνθρωπο είτε είναι σε παραλία γυμνιστών είτε παραλία κανονική είτε στο δρόμο και στο λεωφορείο,είναι ενοχλητικό.Αλλά μάλλον εσύ είσαι από τα λιγούρια που μόλις δουν γυμνή γυναίκα ή άνδρα καρφώνουν τα μάτια τους εκεί και δεν κοιτάζουν παραπέρα.28 χρόνια κάνω γυμνισμό,έχω πάει και σε παραλίες στο εξωτερικό και έχω δει λιγούρια και λιγούρια και επίσης και τσαμπουκάδες που έχουν γίνει για τον ίδιο λόγο.Όπως επίσης είναι εκνευριστικό να έχει η παραλία χώρο και να έρχεσαι δίπλα μου να στρώνεις την πετσέτα σου ή να στήνεις την ομπρέλα σου.Δε θα σου πω τίποτα,τυπικά έχεις το δικαίωμα,αλλά αν δεν μπορείς να καταλάβεις ότι είναι ενοχλητικό το πρόβλημα το έχεις εσύ.Για να μην αναφερθώ στους μαλάκες με τα κινητά που βγάζουν συνεχώς φωτογραφίες,και δεν είναι λίγοι.Είναι οι ίδιοι πιθανόν που ποστάρουν εδώ φωτογραφίες γυναικών από παραλίες.Αν νομίζεις κι εσύ και οι άλλοι όμοιοι σου ότι οι παραλίες είναι τσοντοσινεμά να αναθεωρήσεις και να μην ξαναπατήσεις σε παραλία τέτοια.Άσε να πηγαίνουν όσοι δε δημιουργούν πρόβλημα...
Εισαι τελειως ηλιθιος και ειναι το τελευταιο που γραφω κ στα τετοια μου αν καταλαβαινεις ή οχι.Ρε βλημα εχει η Αττικη απειρες παραλιες για ντυμενους, γιστι δεν πανε εκει? πρεπει να ερθουν κ σε 2-3 που εχουν απομεινει στους γυμνιστες?Εσυ αν πας κ γδυθεις σε μια κανονικη παραλια δεν θα εχεις θεμα?γιατι λοιπον να ερχονται κ ντυμενοι σε εμας ρε γελοιε,λογικο ειναι???
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.943
Πόντοι
2.696
Εισαι τελειως ηλιθιος και ειναι το τελευταιο που γραφω κ στα τετοια μου αν καταλαβαινεις ή οχι.Ρε βλημα εχει η Αττικη απειρες παραλιες για ντυμενους, γιστι δεν πανε εκει? πρεπει να ερθουν κ σε 2-3 που εχουν απομεινει στους γυμνιστες?Εσυ αν πας κ γδυθεις σε μια κανονικη παραλια δεν θα εχεις θεμα?γιατι λοιπον να ερχονται κ ντυμενοι σε εμας ρε γελοιε,λογικο ειναι???
Ρε πουτανόσπερμα τι δεν καταλαβαίνεις;ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΡΑΕΙ ΜΑΓΙΟ
Αν πας σε κανονική παραλία και τα βγάλεις ναι θα έχεις πρόβλημα.Διότι ο γυμνισμός επισήμως απαγορεύεται.Τι δεν μπορείς να καταλάβεις,και αποκαλείς εμένα ηλίθιο,ο αρχιηλίθιος εσύ...Αν πας σε μια παραλία κανονική και τα βγάλεις θα σε σκίσει το λιμενικό,θα σε πάει στο αυτόφωρο με τη μία.Πόσες παραλίες έχει για ντυμένους δεν έχει να κάνει.Εγώ μπορεί αύριο να πάω στο ΚΑΠΕ και να κάνω μπάνιο με μαγιό.Αν έχεις τ΄αρχίδια έλα να μου πεις γιατί φοράω μαγιό.Αν το πεις με τον τρόπο που γράφεις πρώτα θα φας τις πέτρες της παραλίας και μετά θα σε μαζέψει το λιμενικό.Να είσαι σίγουρος.Και μην απαντήσεις ξανά σε ότι γράφω,δε θ΄ασχοληθώ με έναν καθυστερημένο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom