Νέα

Γυμνισμός, σεξ στο ΚΑΠΕ στο Σούνιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kayliariskwstas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 231
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
Τυπε τραβα απογευμα στο ΚΑΠΕ, δεν εχει θεμα με νοτια. Επισης θα γουσταρεις την ωρα που θα πηγαινεις να βλεπεις ολους τους μ@λακες να γυρνανε,(αυτους που ειχαν παει απο τις 10:00) και να εχουν κολλησει στην κινηση. Πας χαλαρος κατα τις 18:00 και φευγεις μετα τις 22:00 για να επιστρεψεις ανετος.
Τυπε τελικά πήγα 48 αλλά τιγκαρε νωρίς και μετά πήγα σε 2 καβατζες εκεί κοντά και ήταν όμορφα ... Με λίγα λόγια έκανα τουρ ...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.367
Κριτικές
124
Like
6.507
Πόντοι
5.097
Τυπε τελικά πήγα 48 αλλά τιγκαρε νωρίς και μετά πήγα σε 2 καβατζες εκεί κοντά και ήταν όμορφα ... Με λίγα λόγια έκανα τουρ ...
Χαιρομαι που μ επιστευτηκες τυπε. Αν θες γραψε και για τις καβατζες τι παιχτηκε.
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Τον Αύγουστο πρέπει να ήταν ήρεμα τα πράγματα αν δε κάνω λαθος
 

kosta_kiss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ χθες έμαθα τι παίζει εκεί...και ξαφνικά βλέπω δημοσίευση.... Τυχαίο..?? Μάλλον πρέπει να κατέβω καμία βόλτα....
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Τον Αύγουστο πρέπει να ήταν ήρεμα τα πράγματα αν δε κάνω λαθος
Έχει γεμίσει παντού γκέι, κάτι γίνεται και πολλαπλασιάζονται γρήγορα η μοναδική παραλία γυμνιστών που έχω πετύχει αρκετές γυναίκες πέρα από ζευγάρια είναι, στην Κινέτα και λίγο στον Άγιο Νικόλαο, στην παραλία που βρίσκεται στην Ανάβυσσο, πέρα από εκεί ΠΙΚΠΑ Βούλας λιμανάκια,καπε,βραβρονα Ραμνούντα γεμάτο γκέι υπόλοιποι τρανς και ανωμαλιαριδες πανηδονυστες σπάνια ζευγάρι και έστω γυναίκες
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Στο καπε πάρα πολλές γυναίκες και πολύ συχνά αστέρια
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Επειδή πάω σχεδόν κάθε μέρα.εχτος τον Αύγουστο θεωρω τα κορίτσια που σκάνε απίστευτα πολλά και πολύ ωραια., αλλά είναι και μέρες που έχει τον ίδιο κλασσικό κόσμο.
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
175
Like
281
Πόντοι
21
Αυτοι μπηκαν απο την παραλια γυμνιστων? ξερει κανεις? γιατι κατα καιρους εβλεπα ενα τυπο ψηλο που εκανε καταδυσεις με φιαλες ΓΙΑΝΝΗ νομιζω τον ελεγαν
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Δεν είναι 46 αλλά πάνω από 55 αυτός που λες
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
175
Like
281
Πόντοι
21
Σημερινη επισκεψη μετα απο ενα μηνα σχεδον..πολλα ιδια προσωπα, 2-3 αγνωστες κοπελες με συνοδους, ολογυμνες!
και ο κλασικος κοκκινοτριχης , μονος και να χωνεται σε ο,τι κινειται...ημουν μαρτυρας χυλοπιτας απο νεαρη κοπελα μονη της και ολογυμνη που της την επεσε οταν βουτηξε στο νερο
 
  • Like
Αντιδράσεις: jim28

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Ευχαριστούμε για ανταποκριση
 

akis georgiou

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2018
Μηνύματα
175
Like
281
Πόντοι
21
Λες βλακιες,οι ντυμενοι και οι ντυμενες ερχονται για να παρουν ματι εκ του ασφαλους χωρις να εκτιθενται γυμνοι.Δεν τους χωρανε ολες σχεδον οι παραλιες της Αττικης που ειναι για ντυμενους???οι ψωλετρες ερχονται να δουνε χαλαρα τις λαδωμενες ψωλες κ εσυ τους δικαιολογεις κ λες τους γυμνιστες ματακιδες,οχι αυτους.Ποσο βλημα μπορει να εισαι???
οσοι συμφωνησατε με την κοινη λογικη, κραξτε αυτον τον γελοιο ραντανμπλαν που δικαιολογει τους ντυμενους...τι θελει ο βλακας να μην εχουμε ουτε μια παραλια για γυμνιστες???
 

grman39

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2015
Μηνύματα
107
Like
140
Πόντοι
1
Γενικά υπάρχουν πολλές καβατζες για γυμνισμό όπου συναντάς πολλές γυναίκες μόνες ή με καμμία φίλη τους. Εδώ γράφεται για αυτές που με ένα απλό ψάξιμο στο Google για παραλίες γυμνιστών τις βρίσκεις. Τίς άλλες δύσκολο να τις αποκάλυψει κάποιος γιατί θα αρχίσει να γίνεται χαμός πράγμα που σημαίνει ότι θα χάσει η παραλία την μαγεία της. Σήμερα ήμουν σε μια παραλία που είχε 2 παρέες με γυναίκες (όχι λεσβίες) εκ των οποίων οι 3 ηταν γυμνές και η μία topless. Οι 3 ήταν αστέρια το πολύ 30 χρονών μόνο η μια είχε κάποια κιλά παραπάνω
 
Τελευταία τροποποίηση:

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
οσοι συμφωνησατε με την κοινη λογικη, κραξτε αυτον τον γελοιο ραντανμπλαν που δικαιολογει τους ντυμενους...τι θελει ο βλακας να μην εχουμε ουτε μια παραλια για γυμνιστες???
Η κοινή λογική λέει ότι οι ντυμένοι έχουν από το φλοισβο μέχρι το Σούνιο 100 επιλογές ενώ οι γυμνιστές 2,3. Αυτό δε δίνει το δικαίωμα να τραμπουκιζεις κόσμο που θα σκάσει ντυμένος, είναι βασικό θέμα της κοινωνίας να σέβεται τις μοιψηφιες, από εκεί φενεταξ και πόση δημοκρατία υπάρχει.. θα θελα όμως να σου πω ότι αν θες μα χαίρεσαι την παραλία γυμνιστών θα πρέπει να το κάνεις όχι με τσαμπουκάς, γιατί μπορεί ο συσχετισμός μια μέρα να μας περνει μια άλλη όχι.η λύση είναι να κάνεις οργανωμένο αγώνα για νομιμοποίηση στην Αττική 3,4 παραλιών γυμνιστών.μα είναι γνωστές να το ξέρουν και οι τουρίστες και να μην ζούμε με το άγχος ότι μια μέρα θα έχει μόνο ντυμένους όπως τόσες άλλες πρώην γυμνιστών. Αυτα
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Ο ρανταμπλαν δε δικαιολογεί τους ντυμένους , σου εξηγεί οτιβδε μπορείς να κερδίσεις με το να τους διώχνεις, γιατί πχ τις μέρες που ειμαι μόνος και συμβαίνει συχνά, αν μου σκάσουν 3,4 ζευγάρια ντυμένους πως θα τους διώξω, σορυ αλλά δε το έχω,μην κοιτάς το σκ που είμαστε όλοι.
 

grman39

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2015
Μηνύματα
107
Like
140
Πόντοι
1
Η κοινή λογική λέει ότι οι ντυμένοι έχουν από το φλοισβο μέχρι το Σούνιο 100 επιλογές ενώ οι γυμνιστές 2,3. Αυτό δε δίνει το δικαίωμα να τραμπουκιζεις κόσμο που θα σκάσει ντυμένος, είναι βασικό θέμα της κοινωνίας να σέβεται τις μοιψηφιες, από εκεί φενεταξ και πόση δημοκρατία υπάρχει.. θα θελα όμως να σου πω ότι αν θες μα χαίρεσαι την παραλία γυμνιστών θα πρέπει να το κάνεις όχι με τσαμπουκάς, γιατί μπορεί ο συσχετισμός μια μέρα να μας περνει μια άλλη όχι.η λύση είναι να κάνεις οργανωμένο αγώνα για νομιμοποίηση στην Αττική 3,4 παραλιών γυμνιστών.μα είναι γνωστές να το ξέρουν και οι τουρίστες και να μην ζούμε με το άγχος ότι μια μέρα θα έχει μόνο ντυμένους όπως τόσες άλλες πρώην γυμνιστών. Αυτα
Στην Ελλάδα είμαστε πολύ πίσω στο θέμα του γυμνισμού. Μιλάς για αναγνώριση 3-4 παραλιών γυμνιστών στην Αττική όταν σε όλη την Ελλάδα είναι 3 οι επίσημα αναγνωρισμένες τις οποίες έχω αναφέρει εδώ κάποιες σελίδες πίσω
 

a.step

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
1.498
Κριτικές
7
Like
2.952
Πόντοι
736
Λέω ότι όλοι αυτοί που είναι έτοιμοι να τσακωθούν με δύο τρεις κοπέλες ή άσχετους για το μαγιό καλύτερα να οργανωθούμε και να διεκδικήσουν κάθε νόμιμος να έχει και παραλιες γυμνιστων. Και εγώ νοιώθω όπως ο akis αλλά δεν οδηγεί κάπου θεωρω
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Σύμφωνα απόλυτα με όσα γράφεις. Είμαι χρόνια γυμνιστης πάνω από 20 και δεν θα μπορούσες να περιγράψεις καλύτερα την κατάσταση που επικρατεί σε αυτές τις παραλίες. Το μόνο που νομίζω ότι ξέχασες είναι τους ενοχλητικούς που κολλάνε δίπλα σε ζευγάρια και γυναίκες μόνες και χαϊδεύουν συνεχώς το γεννητικό τούς όργανο. Επίσης Οι μοναδικές αναγνωρισμένες παραλίες για γυμνιστές από τις τοπικές αρχές, είναι τρεις:

- Φαληράκι Ρόδου: Αναγνωρισμένη από το 1980
- Σαρακίνικο Γαύδου: Αναγνωρισμένη από το 2011
- Βελανιό Σκοπέλου: Αναγνωρισμένη από το 2012

Άρα οπουδήποτε αλλού απογοητεύεται και έχει δικαίωμα το λιμεναρχείο να επιβάλλει τις αντίστοιχες κυρώσεις που προβλέπονται από το νόμο
Συμπληρώνω και την παραλία Γύψοι στον Αφιάρτη Καρπάθου, επίσημη με απόφαση Δημ. Συμβουλίου από το 2015
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.906
Κριτικές
38
Like
4.945
Πόντοι
2.696
Λέω ότι όλοι αυτοί που είναι έτοιμοι να τσακωθούν με δύο τρεις κοπέλες ή άσχετους για το μαγιό καλύτερα να οργανωθούμε και να διεκδικήσουν κάθε νόμιμος να έχει και παραλιες γυμνιστων. Και εγώ νοιώθω όπως ο akis αλλά δεν οδηγεί κάπου θεωρω
Οργάνωση δεν μπορεί να υπάρξει.Ο λόγος είναι ότι πολλοί κάνουν γυμνισμό "κρυφά".Δεν το ξέρουν ούτε κάποιοι φίλοι τους!Ο λόγος είναι ότι πολλοί θεωρούν ότι αν κάνεις γυμνισμό είσαι ανώμαλος!Τη νομιμοποίηση και τη δημιουργία παραλιών για γυμνισμό θα έπρεπε να την κάνει από μόνο του το υπουργείο τουρισμού,για να συγκεντρώσει και τουρίστες που έρχονται στην Ελλάδα και θέλουν να κάνουν γυμνισμό,όπως γίνεται π.χ στην Κροατία,τη Βουλγαρία,τη Ρουμανία και να μην αναφέρω τη "Μέκκα" του γυμνισμού στην Ευρώπη,τη Γαλλία δηλαδή.Που κερδίζει και η χώρα από τουρίστες που πάνε για να κάνουν διακοπές γυμνοί.Αλλά σε μια χώρα που το παίζουν καθώς πρέπει όλοι,ανεξάρτητα αν έχουμε παιδεραστές ακόμα και "επιφανείς" πολίτες,μην περιμένει κανείς τίποτα τέτοιο.Εγώ δεν τσακώνομαι,αν δεν το καταλαβαίνουν οι άλλοι που πάνε με μαγιό ότι εκεί είναι για γυμνιστές,θα "υπομείνουν" να με βλέπουν γυμνό.Ε τώρα αν έρθει καμία μεγάλη παρέα και μου επιβάλλουν να ντυθώ,θα σηκωθώ να φύγω.Αν κάτσω πέρα από τον καβγά θα έχω και προβλήματα με το νόμο,και δεν έχω όρεξη καμία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom