Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    21
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
εγω εχω τροπο για πιο φθηνα και γρηγορα να φτιαξει σωμα

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

aa631c6280bc2d2a2c337a2a50098f4c.jpg


Ακόμα πιο οικονομική πατέντα!  :wanker:
 

Neymar

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.332
Like
0
Πόντοι
16
Ψόφησε αυτό το θρεντ; :S

Πέρσι τέτοια εποχή γινόταν πανικός.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
σιγα τον μυωδη


εγω ειμαι 100 μοσχαρι
 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
16
Κανενα καλο λιποδιαλυτη ξερουμε ?
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
232
Κριτικές
45
Like
3.329
Πόντοι
1.431
Κανενα καλο λιποδιαλυτη ξερουμε ?
Μπές  στο protein24.gr . Επικοινώνησε με το τηλ. που θα βρείς . Οτι σου πεί ο μάστερ .
ΤΕΛΟΣ .
Βεβαια εξαρταται τι και πως πάντα . Εισαι αθλητης ή απλα ετσι  να χάσεις κάποια κιλα ?
 

Tmac1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2015
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Παιδες θελω απο Σεπτεμβρη να ξεκινησω σοβαρα γυμναστηριο!! Εκανα και παλιοτερα σοβαρα, αλλα δεν επαιρνα κανενα συμπληρωμα!!! Θελω τωρα να ξεκινησω, δε με ενδιαφερει το χρονικο διαστημα μεχρι να παρουσιασω βελτιωση, ξερω οτι παιρνει καιρο!! Τι εχετε να προτεινετε; Που πρεπει να απευθυνθω για το τι θα παρω κτλ;
 

Neymar

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.332
Like
0
Πόντοι
16
Κάποτε σε αυτό το θρέντ υπήρχε ποιότητα, τώρα έχει πεθάνει. :S

Billy13,lopez,bianco_verde,hitman και όλα τα παιδιά, ας συμβάλλουμε στο να αναστηθεί!

Πρέπει να γίνουμε μυώδεις, πομπώδεις, τερατώδεις και ινεςςςςςςςςςςςςςςςς! :rockon: :rockon:

Κάνω την αρχή, λέγοντας πως για πρώτη φορά απο τότε που ξεκίνησα gym, εδώ και ένα μήνα έχω σταματήσει την διατροφή bodybuilding(5-6 γεύματα την μέρα κλπ κλπ) που έκανα εδω και μήνες/χρόνια.

Το γύρισα σε intermittent fasting.Στην αρχή δυσκολεύτηκα, πλέον μου έχει αλλάξει την ζωή.

Ζω ακόμα πιο φυσιολογικά την ζωή μου (δεν βλέπω συνεχώς στο ρολόι αν πέρασαν 2-3 ώρες) δηλ flexible eating, καλύτερα αποτελέσματα (κυρίως στην γράμμωση, όγκο δεν έχω κάνει ακόμα) και μεγαλύτερη ηδονή επι των γευμάτων. :wanker:


 

paris2000

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2007
Μηνύματα
463
Like
1
Πόντοι
1
Κάποτε σε αυτό το θρέντ υπήρχε ποιότητα, τώρα έχει πεθάνει. :S

Billy13,lopez,bianco_verde,hitman και όλα τα παιδιά, ας συμβάλλουμε στο να αναστηθεί!

Πρέπει να γίνουμε μυώδεις, πομπώδεις, τερατώδεις και ινεςςςςςςςςςςςςςςςς! :rockon: :rockon:

Κάνω την αρχή, λέγοντας πως για πρώτη φορά απο τότε που ξεκίνησα gym, εδώ και ένα μήνα έχω σταματήσει την διατροφή bodybuilding(5-6 γεύματα την μέρα κλπ κλπ) που έκανα εδω και μήνες/χρόνια.

Το γύρισα σε intermittent fasting.Στην αρχή δυσκολεύτηκα, πλέον μου έχει αλλάξει την ζωή.

Ζω ακόμα πιο φυσιολογικά την ζωή μου (δεν βλέπω συνεχώς στο ρολόι αν πέρασαν 2-3 ώρες) δηλ flexible eating, καλύτερα αποτελέσματα (κυρίως στην γράμμωση, όγκο δεν έχω κάνει ακόμα) και μεγαλύτερη ηδονή επι των γευμάτων. :wanker:
Κλειστό λόγω διακοπών.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Κάποτε σε αυτό το θρέντ υπήρχε ποιότητα, τώρα έχει πεθάνει. :S

Billy13,lopez,bianco_verde,hitman και όλα τα παιδιά, ας συμβάλλουμε στο να αναστηθεί!

Πρέπει να γίνουμε μυώδεις, πομπώδεις, τερατώδεις και ινεςςςςςςςςςςςςςςςς! :rockon: :rockon:

Κάνω την αρχή, λέγοντας πως για πρώτη φορά απο τότε που ξεκίνησα gym, εδώ και ένα μήνα έχω σταματήσει την διατροφή bodybuilding(5-6 γεύματα την μέρα κλπ κλπ) που έκανα εδω και μήνες/χρόνια.

Το γύρισα σε intermittent fasting.Στην αρχή δυσκολεύτηκα, πλέον μου έχει αλλάξει την ζωή.

Ζω ακόμα πιο φυσιολογικά την ζωή μου (δεν βλέπω συνεχώς στο ρολόι αν πέρασαν 2-3 ώρες) δηλ flexible eating, καλύτερα αποτελέσματα (κυρίως στην γράμμωση, όγκο δεν έχω κάνει ακόμα) και μεγαλύτερη ηδονή επι των γευμάτων. :wanker:




ειμαι κ εγω εδω φιλε ρωταμε οτι θες
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
13
Πόντοι
16
Κάποτε σε αυτό το θρέντ υπήρχε ποιότητα, τώρα έχει πεθάνει. :S

Billy13,lopez,bianco_verde,hitman και όλα τα παιδιά, ας συμβάλλουμε στο να αναστηθεί!

Πρέπει να γίνουμε μυώδεις, πομπώδεις, τερατώδεις και ινεςςςςςςςςςςςςςςςς! :rockon: :rockon:

Κάνω την αρχή, λέγοντας πως για πρώτη φορά απο τότε που ξεκίνησα gym, εδώ και ένα μήνα έχω σταματήσει την διατροφή bodybuilding(5-6 γεύματα την μέρα κλπ κλπ) που έκανα εδω και μήνες/χρόνια.

Το γύρισα σε intermittent fasting.Στην αρχή δυσκολεύτηκα, πλέον μου έχει αλλάξει την ζωή.

Ζω ακόμα πιο φυσιολογικά την ζωή μου (δεν βλέπω συνεχώς στο ρολόι αν πέρασαν 2-3 ώρες) δηλ flexible eating, καλύτερα αποτελέσματα (κυρίως στην γράμμωση, όγκο δεν έχω κάνει ακόμα) και μεγαλύτερη ηδονή επι των γευμάτων. :wanker:
Απο την ώρα που ο περπατημένος λιμενάρχης σταμάτησε να ενημερώνει για το πόσο ταχίνι και αμύγδαλα έφαγε, πόσο έτρεξε, αν βγήκε, πότε κοιμήθηκε κλπ η κίνηση έπεσε κατά 90%
Αναμένουμε να κατασταλάξει στη σχέση με αυτή που τον ξεπαρθένεψε ώστε να αισθανθεί πάλι ηθικά άνετος και να συνεχίσει το ημερολόγιο διαδικτυακού αυνανισμού
 

bianco_verdi

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.723
Like
55
Πόντοι
16
Κάποτε σε αυτό το θρέντ υπήρχε ποιότητα, τώρα έχει πεθάνει. :S

Billy13,lopez,bianco_verde,hitman και όλα τα παιδιά, ας συμβάλλουμε στο να αναστηθεί!

Πρέπει να γίνουμε μυώδεις, πομπώδεις, τερατώδεις και ινεςςςςςςςςςςςςςςςς! :rockon: :rockon:

Κάνω την αρχή, λέγοντας πως για πρώτη φορά απο τότε που ξεκίνησα gym, εδώ και ένα μήνα έχω σταματήσει την διατροφή bodybuilding(5-6 γεύματα την μέρα κλπ κλπ) που έκανα εδω και μήνες/χρόνια.

Το γύρισα σε intermittent fasting.Στην αρχή δυσκολεύτηκα, πλέον μου έχει αλλάξει την ζωή.

Ζω ακόμα πιο φυσιολογικά την ζωή μου (δεν βλέπω συνεχώς στο ρολόι αν πέρασαν 2-3 ώρες) δηλ flexible eating, καλύτερα αποτελέσματα (κυρίως στην γράμμωση, όγκο δεν έχω κάνει ακόμα) και μεγαλύτερη ηδονή επι των γευμάτων. :wanker:

Ποτέ δεν ήμουν των πολλών γευμάτων, δεν με βόλευαν. 2-3 μεγάλα καλά γεύματα είναι για μένα το ιδανικό. Πριν κάποια χρόνια εφάρμοζα κι εγώ ΙF . Θέλει πάνω από 8 μήνες για να δείξει τα αποτελέσματά της- είναι και θέμα οργανισμού φυσικά.
 

Neymar

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.332
Like
0
Πόντοι
16
Ποτέ δεν ήμουν των πολλών γευμάτων, δεν με βόλευαν. 2-3 μεγάλα καλά γεύματα είναι για μένα το ιδανικό. Πριν κάποια χρόνια εφάρμοζα κι εγώ ΙF . Θέλει πάνω από 8 μήνες για να δείξει τα αποτελέσματά της- είναι και θέμα οργανισμού φυσικά.

Συμφωνώ περί αριθμού γευμάτων.Και δυστυχώς μου πήρε χρόνια να το εφαρμόσω.Συνεχώς φοβόμουν τις αηδίες περί μεταβολισμού και ινσουλίνης.

Αυτό γιατί το λες;Εγώ λίγο περίπου έναν μήνα που την ακολουθώ έχω δει διαφορές στο σώμα, και χάνω 0.5-1.2 kg/week.

 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
μολις εφαγα 4 τζιζ από μακ,μια πατατες μεγαλη με 3 κετσαπακια,μια κοκα κολα μικρη κι ένα μακφλερι νομιζω με κιτ κατ :erection:

 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
ωραιος κ με μεγαλυτερη σαπιοκοιλια ευχομαι
ρε σιχαμα δεν ειπες να μη σε παραθετω

αντε βρες καναν εκτορ λοπεζ εδώ να πειτε ο ενας στον αλλον τα ψεματα σας νουμερα

να λες εσυ για τη μωβ ζωνη να σ λεει αυτος για την πυγμαχια στον εθνικο :2funny:
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
γατακια,ην ψαρωνετε απο τις φωτο στο ιντερνετ κ τα θεικα κορμια στις παραλιες..ειναι  φτιαγμενα με κοπο νηστεια,ΑΛΛΑ Κ ΠΟΟΟΛΥ ΦΑΡΜΑΚΟ...ΚΑΝΤΕ γυμναστικουλα,φατε σωστα κ γαματε οσο εισαστε νεοι...αργοτερα αν εχετε αρχιδια καντε μερικους κυκλους κ θα καταλαβετε...
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
ρε σιχαμα δεν ειπες να μη σε παραθετω

αντε βρες καναν εκτορ λοπεζ εδώ να πειτε ο ενας στον αλλον τα ψεματα σας νουμερα

να λες εσυ για τη μωβ ζωνη να σ λεει αυτος για την πυγμαχια στον εθνικο :2funny:

pastelakia  :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom