Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    21
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
φιλε το βιαζομαι για να βγω παραλια

Πήγαινε σε ένα γυμναστήριο που πηγαίνουν πάρα πολλοί σφίχτες. Πιάσε τον γυμναστή(να είναι φουλ χτιστός) και δείξτου μία αφίσα που δείχνει κάποιον μποντιμπιλντερά! Πες του έτσι θέλω να γίνω μέσα σε 2-3 μήνες δώσε μου τα πάντα. Πλήρωσε τον και για πέρσοναλ τρέινινγκ!  :2funny:
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
φιλε το βιαζομαι για να βγω παραλια
Ακομα κ αν πινεις αντι για νερο ,trenbolone acetate ,,,,ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ....ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...Αν βαλεις τον κωλο σου κατω κ ξεκινησεις ΤΩΡΑ σοβαρη γυμναστικη ΧΩΡΙΣ ΑΑΣ σε κανα 3αρι χρονια κατι θα δεις...αλλιως του χρονου ΜΕ ΒΑΡΕΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΘΑ ΔΕΙΣ(ΔΕΝ ΣΤΟ ΣΥΝΙΣΤΩ)ποσο ετων εισαι φιλε?
 

MAD MAX(1)

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
9
Like
367
Πόντοι
26
ψαχνεις για θαυματα...αν εισαι υγιεις απο καρδιες,ΟΧΙ ΥΠΕΡΒΑΡΟΣ,ΟΧΙ ΠΙΕΣΗ,ΟΧΙ ΧΟΛΗΣΤΕΡΙΝΕΣ κΟΝΤΩς θες να παρεις τα ρισκα...Τοτε βρες καποιον εμπιστο ΓΝΩΣΤΗ κ μπες στον κοσμο της ντοπας...μιλαω για light  καταστασεις ΠΑΝΤΑ.ΝΑ υποθεσω οτι εχεις παιδια ετσι?παντως σκεψου ΚΑΛΑ οτι κ να αποφασισιες ειναι μεγαλο το ρισκο...εγω ειμαι 50 πατημενα..Αλλα.....να ξερεις οτι θελει ποοολες θυσιες κ διαιτες κ διατροφες κ συμπληρωματα κ φαρμακα κ εξετασεις κ ΛΕΦΤΑ,κ θεληση κ ρισκο...EISAI ETOIMOS ΓΙΑ ΑΥΤΟ??
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
ψαχνεις για θαυματα...αν εισαι υγιεις απο καρδιες,ΟΧΙ ΥΠΕΡΒΑΡΟΣ,ΟΧΙ ΠΙΕΣΗ,ΟΧΙ ΧΟΛΗΣΤΕΡΙΝΕΣ κΟΝΤΩς θες να παρεις τα ρισκα...Τοτε βρες καποιον εμπιστο ΓΝΩΣΤΗ κ μπες στον κοσμο της ντοπας...μιλαω για light  καταστασεις ΠΑΝΤΑ.ΝΑ υποθεσω οτι εχεις παιδια ετσι?παντως σκεψου ΚΑΛΑ οτι κ να αποφασισιες ειναι μεγαλο το ρισκο...εγω ειμαι 50 πατημενα..Αλλα.....να ξερεις οτι θελει ποοολες θυσιες κ διαιτες κ διατροφες κ συμπληρωματα κ φαρμακα κ εξετασεις κ ΛΕΦΤΑ,κ θεληση κ ρισκο...EISAI ETOIMOS ΓΙΑ ΑΥΤΟ??


ειμαι ετοιμος για ολα
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.553
Like
2.226
Πόντοι
606
παιδια μεχρι τις 8 αυγουστου θελω να γινω πετρα
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16

Κάτι τέτοιο είναι καλό?

stock-photo-the-famous-rock-sculpture-park-in-oslo-norway-61410898.jpg
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.553
Like
2.226
Πόντοι
606

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.603
Πόντοι
17.470
Τωρα τελευταία έρχονται στο γυμναστήριο άντρες και γυναίκες πρώτη φορά(δεν τους εχω ξαναδει)και θέλουν σώνει και καλά να γυμναστούν για να βγουν στην παραλία τον Αυγουστο...Δεν εχω καταλάβει με τι μυαλό πιστευουν οτι σε 2 μηνες θα χτίσουν σώμα...
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.553
Like
2.226
Πόντοι
606
Τωρα τελευταία έρχονται στο γυμναστήριο άντρες και γυναίκες πρώτη φορά(δεν τους εχω ξαναδει)και θέλουν σώνει και καλά να γυμναστούν για να βγουν στην παραλία τον Αυγουστο...Δεν εχω καταλάβει με τι μυαλό πιστευουν οτι σε 2 μηνες θα χτίσουν σώμα...
το λιγοτερο θελει 3 μηνες με αυστηρη διατροφη και γυμναστικη για να δειξει κατι το σωμα χωρις αναβολικα :)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
το λιγοτερο θελει 3 μηνες με αυστηρη διατροφη και γυμναστικη για να δειξει κατι το σωμα χωρις αναβολικα :)

Αν ο αρχάριος είναι γραμμωμένος λεπτός πχ παίζει ποδόσφαιρο χρόνια, αλλά δεν είχε ασχοληθεί με βάρη, τότε με σωστή καθοδήγηση στην προπόνηση και με μία πρωτεινούλα μπορεί να κάνει καλό σωματάκι σε 3 μήνες συστηματικής προπόνησης!
 

karablaxos

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
882
Like
14
Πόντοι
6
..με τετοια μυαλα δεν προκειται να κανει τιποτα....θελει το αποτελεσμα χωρις να του αρεσει η προσπαθεια για αυτο...
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
Αν ο αρχάριος είναι γραμμωμένος λεπτός πχ παίζει ποδόσφαιρο χρόνια, αλλά δεν είχε ασχοληθεί με βάρη, τότε με σωστή καθοδήγηση στην προπόνηση και με μία πρωτεινούλα μπορεί να κάνει καλό σωματάκι σε 3 μήνες συστηματικής προπόνησης!

εγω εχω τροπο για πιο φθηνα και γρηγορα να φτιαξει σωμα

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • 000swma.jpg
    000swma.jpg
    76 KB · Εμφανίσεις: 13

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom