Νέα

Γυμναστήριο (ασκήσεις - συμπληρώματα διατροφής κλπ)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ειναι τριτοδευτερα τα ελλ.Γυμναστηρια;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    21

Neymar

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.332
Like
0
Πόντοι
16
Φίλε μου και εγώ έχω δοκιμάσει IF αλλά με διαλείμματα. Έχασα μέσα σε 1 μήνα 7,5 κιλά !!! Αλλά είχα μέσα μέρα σαβούρας και αρκετό έλλειμμα θερμίδων για να βάλω τη σαβούρα μου. Στο σύνολο έβγαινε και πάλι μείον όμως.

Τώρα προσοπικά δε ξέρω αν δουλεύει καλύτερα ή όχι. Το θέμα είναι ότι δουλεύει. Και με άλλους τρόπους χάνεις, αλλά χάνεις και με αυτό.

Πάντως το προτειμώ, γιατί δεν παλεύεται να τρώς ανά τρείς ώρες, με ταπεράκια, να γίνεσαι αντικοινωνικός και να μη βγαίνεις επειδή πρέπει να φας και να είσαι ψυχωτικός με το ρολόι. Με το IF μπουκώνεις το γεύμα σου και είσαι αρχοντιά. Με βολεύει.

Δεν κατάλαβα όμως και πάλι γιατί πρέπει να περάσουν 8 μήνες που είπε ένας άλλος. Δε νομίζω ότι ισχύει.

Tου έδωσες και κατάλαβε τύπε :grin:

Εγω 4 κιλά έχασα μέσα σε έναν μήνα αλλά χωρίς καθόλου αερόβια,ξεκούραστα.

Δεν προπονούμαι νυστικός μέχρι τώρα.Πιστεύω αν το αλλάξω και αυτό, μπορεί να μου δώσει ένα boost. :rockon:

 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Μύστη δεν ασχολούμαι...
Ο άλλος ο ανάπηρος - κώστας κάτι τέτοιο -,έγραφε ότι προωθούμε τα "φάρμακα"...
Ότι θέλετε ,με π.μ... :hi:

Κάποτε σε αυτό το θρέντ υπήρχε ποιότητα, τώρα έχει πεθάνει. :S

Billy13,lopez,bianco_verde,hitman και όλα τα παιδιά, ας συμβάλλουμε στο να αναστηθεί!

Πρέπει να γίνουμε μυώδεις, πομπώδεις, τερατώδεις και ινεςςςςςςςςςςςςςςςς! :rockon: :rockon:

Κάνω την αρχή, λέγοντας πως για πρώτη φορά απο τότε που ξεκίνησα gym, εδώ και ένα μήνα έχω σταματήσει την διατροφή bodybuilding(5-6 γεύματα την μέρα κλπ κλπ) που έκανα εδω και μήνες/χρόνια.

Το γύρισα σε intermittent fasting.Στην αρχή δυσκολεύτηκα, πλέον μου έχει αλλάξει την ζωή.

Ζω ακόμα πιο φυσιολογικά την ζωή μου (δεν βλέπω συνεχώς στο ρολόι αν πέρασαν 2-3 ώρες) δηλ flexible eating, καλύτερα αποτελέσματα (κυρίως στην γράμμωση, όγκο δεν έχω κάνει ακόμα) και μεγαλύτερη ηδονή επι των γευμάτων. :wanker:
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
:rockon:
 

Συνημμένα

  • Abs-No-Exercise.jpg
    Abs-No-Exercise.jpg
    37,7 KB · Εμφανίσεις: 11

Neymar

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.332
Like
0
Πόντοι
16
Πρώτη φορά εδω και χρόνια προπόνηση νηστικός απο την προηγούμενη μέρα.

Μου άρεσε, θα προσπαθήσω να το συνεχίσω :rockon:
 

Tmac1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2015
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Κανα σαιτ που να εξηγει την IF διατροφη υπαρχει;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Βλέπω συνεχώς πολλά άτομα που κουμπώνουν τρελή ντόπα και παρόλα αυτά ούτε ακμή έχουν, ούτε τριχόπτωση και μία χαρά γκόμενες έχουν ούτε στυτικές δυσλειτουργίες ούτε τίποτα! Τελικά μήπως το φάρμακο κάνει μόνο καλό και αν ξέρεις τι να κουμπώσεις, τις ποσότητες και σωστές αποθεραπείες την βγάζεις 100% καθαρός και απλά έχεις γίνει πολύ βελτιωμένος εμφανισιακά και είναι από τα πιο επικοδομητικά φράγκα που έχεις δαπανήσει για την προσωπική εμφάνιση? Μήπως αυτοί που την πατάνε είναι απλά οι τυχοδιώκτες, ανεγκέφαλοι που κουμπώνουν ότι να ναι χωρίς καθοδήγηση και γνώση?
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
παιδια εγω θελω να γινω σαν τον τουλιατο
 

Tmac1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2015
Μηνύματα
299
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Μαγκες παιζω μπασκετ, εχω προετοιμασια με την ομαδα και ταυτοχρονα κανω και βαρη μια ωρα 4 φορες τη βδομαδα!!! Το θεμα ειναι οτι δε μπορω να βγαλω την προπονηση στα βαρη πια γιατι ειμαι εξαντλημενος απο την προετοιμασια το πρωι!!! Προσεχω τη διατροφη μου και τον υπνο μου αλλα τον τελευταιο καιρο βγαζω πολυ δυσκολα ολοκληρωμενα σετ λογω κουρασης!!! Καμια συμβουλη ;
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.033
Κριτικές
4
Like
799
Πόντοι
96
:effemine:
Μαγκες παιζω μπασκετ, εχω προετοιμασια με την ομαδα και ταυτοχρονα κανω και βαρη μια ωρα 4 φορες τη βδομαδα!!! Το θεμα ειναι οτι δε μπορω να βγαλω την προπονηση στα βαρη πια γιατι ειμαι εξαντλημενος απο την προετοιμασια το πρωι!!! Προσεχω τη διατροφη μου και τον υπνο μου αλλα τον τελευταιο καιρο βγαζω πολυ δυσκολα ολοκληρωμενα σετ λογω κουρασης!!! Καμια συμβουλη ;
Στην ομαδα που παιζεις δεν εχεις προπονητη; Μηπως θα επρεπε να ρωτησεις τον ιδιο που σε γνωριζει κιολας και οσο για τον υπνο δεν βλεπω να προσεχεις και πολυ
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.744
Κριτικές
10
Like
2.113
Πόντοι
3.187
Μαγκες παιζω μπασκετ, εχω προετοιμασια με την ομαδα και ταυτοχρονα κανω και βαρη μια ωρα 4 φορες τη βδομαδα!!! Το θεμα ειναι οτι δε μπορω να βγαλω την προπονηση στα βαρη πια γιατι ειμαι εξαντλημενος απο την προετοιμασια το πρωι!!! Προσεχω τη διατροφη μου και τον υπνο μου αλλα τον τελευταιο καιρο βγαζω πολυ δυσκολα ολοκληρωμενα σετ λογω κουρασης!!! Καμια συμβουλη ;

Φιλαράκι, πρέπει να ξεσκιστείς στις βιταμίνες και τα συμπληρώματα διατροφής. Πάρε την συμβουλή κάποιου διατροφολόγου που να ξέρει τι του γίνεται. Με τις τροφές που τρώς δεν βγαίνει η προπόνηση. Οι τροφές που τρώμε είναι όλες πλαστικούρα και φυτοφάρμακα.  :vomit: :vomit:
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
166
Μαγκες παιζω μπασκετ, εχω προετοιμασια με την ομαδα και ταυτοχρονα κανω και βαρη μια ωρα 4 φορες τη βδομαδα!!! Το θεμα ειναι οτι δε μπορω να βγαλω την προπονηση στα βαρη πια γιατι ειμαι εξαντλημενος απο την προετοιμασια το πρωι!!! Προσεχω τη διατροφη μου και τον υπνο μου αλλα τον τελευταιο καιρο βγαζω πολυ δυσκολα ολοκληρωμενα σετ λογω κουρασης!!! Καμια συμβουλη ;
ε αφου τα προσεχεις όλα τι συμβουλη θες?για φαρμακο?απλα δεν αντεχεις τοση προπονηση

σεξ ποσο κανεις?αν κανεις πολύ ελαττωσε το,αν δεν κανεις καθολου κανε λιγο

τα βαρη τα κανεις για το μπάσκετ ή για σενα?αν τα κανεις για σενα κοψτα ή ελαττωσε τα

αν συνεχισεις στον ιδιο ρυθμο είναι ζητημα χρονου ο τραυματισμος ή η υπερκοπωση
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
ε αφου τα προσεχεις όλα τι συμβουλη θες?για φαρμακο?απλα δεν αντεχεις τοση προπονηση

σεξ ποσο κανεις?αν κανεις πολύ ελαττωσε το,αν δεν κανεις καθολου κανε λιγο

τα βαρη τα κανεις για το μπάσκετ ή για σενα?αν τα κανεις για σενα κοψτα ή ελαττωσε τα

αν συνεχισεις στον ιδιο ρυθμο είναι ζητημα χρονου ο τραυματισμος ή η υπερκοπωση


:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom