Νέα

Γουστάρετε να γλείφετε γυναικείους κώλους;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 264
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
1.953
Like
6.323
Πόντοι
1.056
Υπάρχουν πάρα πολύ τέτοιοι....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γιατί είναι χρηματοδότες...για το ωραίο σεξ τους κάθονται οι ωραίες γκόμενες;
Εκεί καταλήγουμε λοιπόν!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.690
Κριτικές
62
Like
41.515
Πόντοι
8.530

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.100
Πόντοι
11.956
Αυτό που θα πω το ξέρω χρόνια οποίος το ξέρει μπορεί να το πει χωρίς να δώσει λεπτομέρειες γιατί έτσι θα γίνει στοχοποίηση ανθρώπους που δεν έχουν γεννηθεί Ελλάδα....ξέρω ότι μια κατηγορία ανθρώπων από συγκεκριμένη περιοχή Έλληνες αλλά όχι γεννημένοι στην Ελλάδα....δεν γλύφουν ούτε μουνι ούτε κώλο ...δεν γλύφουν ποτέ ....σε ένα τρίο με την γυναίκα του όταν την εγλυψα μπρος πίσω η γυναίκα σήκωσε το τετράγωνο στο πόδι από τις φωνές ...και μου το είπαν μετά ...ότι ο άντρας της δεν
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.690
Κριτικές
62
Like
41.515
Πόντοι
8.530
Αυτό που θα πω το ξέρω χρόνια οποίος το ξέρει μπορεί να το πει χωρίς να δώσει λεπτομέρειες γιατί έτσι θα γίνει στοχοποίηση ανθρώπους που δεν έχουν γεννηθεί Ελλάδα....ξέρω ότι μια κατηγορία ανθρώπων από συγκεκριμένη περιοχή Έλληνες αλλά όχι γεννημένοι στην Ελλάδα....δεν γλύφουν ούτε μουνι ούτε κώλο ...δεν γλύφουν ποτέ ....σε ένα τρίο με την γυναίκα του όταν την εγλυψα μπρος πίσω η γυναίκα σήκωσε το τετράγωνο στο πόδι από τις φωνές ...και μου το είπαν μετά ...ότι ο άντρας της δεν
Ξέρω μάν....έχω μιλήσει για το θέμα.
Με εντυπωσιάζει η λεπτή προσέγγιση σου στο θέμα αν και δεν θα έπρεπε γιατί οι συγκεκριμένοι δεν νιώθουν από αυτά.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.681
Πόντοι
2.356

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.827
Πόντοι
4.496
Αυτό που θα πω το ξέρω χρόνια οποίος το ξέρει μπορεί να το πει χωρίς να δώσει λεπτομέρειες γιατί έτσι θα γίνει στοχοποίηση ανθρώπους που δεν έχουν γεννηθεί Ελλάδα....ξέρω ότι μια κατηγορία ανθρώπων από συγκεκριμένη περιοχή Έλληνες αλλά όχι γεννημένοι στην Ελλάδα....δεν γλύφουν ούτε μουνι ούτε κώλο ...δεν γλύφουν ποτέ ....σε ένα τρίο με την γυναίκα του όταν την εγλυψα μπρος πίσω η γυναίκα σήκωσε το τετράγωνο στο πόδι από τις φωνές ...και μου το είπαν μετά ...ότι ο άντρας της δεν
Τηγανοκέφαλοι ρε;;;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.243
Κριτικές
90
Like
10.277
Πόντοι
17.885
γλύψτε κώλους αφεντικών να κάνετε καριέρα και που ξέρετε, μια μέρα μπορεί να γλείφουν και τον δικό σας
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.690
Κριτικές
62
Like
41.515
Πόντοι
8.530

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
261
Like
1.192
Πόντοι
201
Δύο φορές μου έχει τύχει, η μία τρελαινόταν και το ανταπέδιδε φυσικά, βασικά το ξεκίνησε κιόλας, και ήταν από τις πιο έντονες φάσεις που μου έτυχαν. Βέβαια αυτή ξεκωλιαζόταν και έχυνε ασταμάτητα οπότε λογικό είναι να γουστάρει και γλωσσίτσα. Πεντακάθαρες και οι δύο τις απογείωνε το γλύψιμο και ανέβαζε το προστυχόμετρο κατακόρυφα. Η συγκεκριμένη είχε πει, "μπορούμε να φτάσουμε τη βρωμιά στο πήδημα σε απροσδιόριστα επίπεδα. Δυστυχώς το χάλασα για άλλους λόγους και με στοιχειώνει...
Ότι τρελαίνει τη γυναίκα αξίζει να το επιχειρούμε κι όποιος γουστάρει και αντέξει...
 

Apeiros1234

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2021
Μηνύματα
159
Κριτικές
2
Like
512
Πόντοι
21
Προσωπικά το κάνω στη γυναίκα μου για να μου ανταποδώσει ή για να επακολουθησει πρωκτικό. Σε επαγγελματία η αλήθεια είναι φοβάμαι να το κάνω.
 

Sandro86

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2018
Μηνύματα
493
Κριτικές
22
Like
2.261
Πόντοι
1.191
Τις πολυ ομορφες παντα τις γλυφω στο κωλοτρυπιδι τους.Κανόνας στα πριβε στα στριπ,πρωτη κινηση-ματ ειναι να στησω τη μοντελαρα-χορευτρια στα 4 και να την ταραξω στο γλυφοκωλι μεσα στο μισοσκοταδο.Δε μου εχει αρνηθει καμια και το απολαμβανουν!και επειδη δεν το περιμενουν,ξεροχυνουν και γουσταρουν!συνδιαστικα γινεται επισης γλυφοκωλι και παιξιμο κλειτοριδας για γερα χυσιματα.Σε μια ρωσιδαρα χορευτρια που το κανα προσφατα μου λεει ''ohhh babyyyy, you are professional!''
Επισης σε στουντιο μερικες φορες αν κατσει φαση.σε ολες αρεσει.Προσφατα ειχα παει στην κουκλαρα cataleya , η οποια ειναι ενα ξανθο αγγελουδι και την πρωτη φορα εκανα ενα περασμα ''αναγνωριστικο'' απο την κωλοτρυπιδα της,οπου τσινησε και μου ειπε ''i don't like this baby''.σε 2η επισκεψη στην ιδια ,τη γυριζω στα 4 και βλεπω το μεγαλειο κ τελειοτητα των γλουτων και της κωλοτρυπιδας της.Καρφωθηκε με τη μια η γλωσσα μου στο μυρωδατο κωλοτρυπιδακι της και αρχισα να γλυφω σα να μην υπαρχει αυριο!το μωρο να βογγαει απο ηδονη!Ωσπου γυριζω και τη ρωταω ''do u like it baby?'' και απανταει ολο καβλα:'' Yeeeeeeeeees!!!!!!!''
Οπότε μη μασατε τυποι, γουσταρουν φουλ τα κοριτσακια. Φυσικα με την προυποθεση να ειναι καλο το μωρο και καθαρος ο ποπος!
 

Trifonbakatsoulias

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Ιαν 2022
Μηνύματα
3.076
Κριτικές
30
Like
10.533
Πόντοι
2.046

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.536
Like
66.100
Πόντοι
11.956
Πολύ καύλα να βάζεις μέσα στην τρύπα γλώσσα και από την καύλα να πετάγεται τινάζεται η γκόμενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom