Νέα

Γουστάρετε να γλείφετε γυναικείους κώλους;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 264
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
283
Like
877
Πόντοι
81
Πάντα στο σεξ θα κατέβω να γλείψω το μουνακι της γυναίκας μου και πάντα θα κάνω ένα πέρασμα από κωλο. Από όσα έχω κουβεντιάσει κατά καιρούς με πρώην ακομπλεξαριστες τους αρέσει πάρα πολύ το γλυψιμο της σουφρας τους εννοείται πάντα με πλήρη καθαριότητα αφού όσες είναι καθαρές μόνο τότε χαλαρώνουν κ οι ίδιες κ σαφηνουν να το κάνεις. Στο σεξ πρέπει να γίνονται όλα αυτά αφού το παιχνίδι μόνο τότε θα γίνει ωραίο. Δε λέει τίποτα το μπες βγες χυσε και τέλος. Ειδικά για τις γυναίκες τα προκαταρκτικά, γλυψιματα τρύπας κώλου δάχτυλα κλπ παίζουν μεγάλο ρολο
 

bdsm72

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2021
Μηνύματα
291
Κριτικές
1
Like
1.073
Πόντοι
81
Αν θέλεις να τον γαμήσεις, ο καλύτερος τρόπος είναι πρώτα να τον γλείψεις. Την χαλαρώνει όχι μόνο σωματικά, αλλά και ψυχικά. Και μετά... βουρ στον πατσά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.478
Κριτικές
62
Like
41.225
Πόντοι
8.530
Πάντα στο σεξ θα κατέβω να γλείψω το μουνακι της γυναίκας μου και πάντα θα κάνω ένα πέρασμα από κωλο. Από όσα έχω κουβεντιάσει κατά καιρούς με πρώην ακομπλεξαριστες τους αρέσει πάρα πολύ το γλυψιμο της σουφρας τους εννοείται πάντα με πλήρη καθαριότητα αφού όσες είναι καθαρές μόνο τότε χαλαρώνουν κ οι ίδιες κ σαφηνουν να το κάνεις. Στο σεξ πρέπει να γίνονται όλα αυτά αφού το παιχνίδι μόνο τότε θα γίνει ωραίο. Δε λέει τίποτα το μπες βγες χυσε και τέλος. Ειδικά για τις γυναίκες τα προκαταρκτικά, γλυψιματα τρύπας κώλου δάχτυλα κλπ παίζουν μεγάλο ρολο
Για τις ΜΗ κομπλεξικες ισχύουν αυτά...πολλές είναι ανυπόφορα κομπλεξικες σε σημείο ώστε να ψάχνουν κάτι άλλο οι άντρες τους πολλοί εκ των οποίων τυγχάνουν συναγωνιστές μας.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.478
Κριτικές
62
Like
41.225
Πόντοι
8.530
Δε γίνεται να τον γαμας χωρίς να τον γλυψεις. Ειναι γαιδουρια.
Υπάρχουν τύποι που δεν γλείφουν τίποτα...σαν Ταλιμπανεζοι....θεωρούν μη αρρενωπό να δίνεις ευχαρίστηση στην γυναίκα.Εγωισμος στα όρια της καφριλας.....
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
911
Like
488
Πόντοι
26
Υπάρχουν τύποι που δεν γλείφουν τίποτα...σαν Ταλιμπανεζοι....θεωρούν μη αρρενωπό να δίνεις ευχαρίστηση στην γυναίκα.Εγωισμος στα όρια της καφριλας.....
Ναι, ξερω ατομα που ειναι τέτοια γομαρια. Ε δεν ευχαριστιεσαι τίποτα ετσι, μονο ξεκαυλωνεις για λιγο.

Ο πιο σιγουρος τροπος για να περάσεις καλά με μια γυναίκα ειναι να φροντίσεις πρώτα να περασει καλά αυτή και θα ανταμοιφθεις.
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
1.923
Like
6.202
Πόντοι
1.056
Σωστός! Φαντάζεσαι να γαμήσεις χωρίς μια πίπα πρώτα!

Ναι, ξερω ατομα που ειναι τέτοια γομαρια. Ε δεν ευχαριστιεσαι τίποτα ετσι, μονο ξεκαυλωνεις για λιγο.

Ο πιο σιγουρος τροπος για να περάσεις καλά με μια γυναίκα ειναι να φροντίσεις πρώτα να περασει καλά αυτή και θα ανταμοιφθεις.
Γομαρια όπως λες και να έχουν και γυναίκα μουνάρα!!!!
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.397
Κριτικές
2
Like
5.579
Πόντοι
2.356
Να σου κάτσει αυτή και να συχενεσαι να την γλύψεις …… ιεροσυλία θα ναι ύστερα
Μου είχε κάτσει τέτοια αντίστοιχη αλλά "έπασχε" λίγο από καθαριότητα και εγώ δεν τόλμησα μάγκα μου. χαχαχχα
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
1.923
Like
6.202
Πόντοι
1.056

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.478
Κριτικές
62
Like
41.225
Πόντοι
8.530
Ναι, ξερω ατομα που ειναι τέτοια γομαρια. Ε δεν ευχαριστιεσαι τίποτα ετσι, μονο ξεκαυλωνεις για λιγο.

Ο πιο σιγουρος τροπος για να περάσεις καλά με μια γυναίκα ειναι να φροντίσεις πρώτα να περασει καλά αυτή και θα ανταμοιφθεις.
Αυτοί οι τύποι τσιγκουνευονται και το σάλιο τους ακόμα...για πέντε ψωλιες και τελειωμα στο Εμετουργειο είναι και για τίποτα άλλο.
 
Εγγρ.
30 Οκτ 2018
Μηνύματα
911
Like
488
Πόντοι
26
Βέβαια, αναγνωρίζω σε αυτά τα γομάρια, οτι παίζουν σημαντικό ρόλο στην κοινωνία. Αυτοί είναι που μπορούν και γαμάνε κάτι ελεεινά μπάζα που οχι γλύψιμο αλλά ούτε για καλημέρα δεν είναι...
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
1.923
Like
6.202
Πόντοι
1.056
Βέβαια, αναγνωρίζω σε αυτά τα γομάρια, οτι παίζουν σημαντικό ρόλο στην κοινωνία. Αυτοί είναι που μπορούν και γαμάνε κάτι ελεεινά μπάζα που οχι γλύψιμο αλλά ούτε για καλημέρα δεν είναι...
Γιατί νομίζω όμως ότι οι περισσότεροι από αυτούς γαμανε ωραία μουνια
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.478
Κριτικές
62
Like
41.225
Πόντοι
8.530
Όταν λέω γομαρια εννοώ βάζουν μέσα την πουτσα χύνουν και γύρισμα πλάτη μετά!
Υπάρχουν πάρα πολύ τέτοιοι....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γιατί νομίζω όμως ότι οι περισσότεροι από αυτούς γαμανε ωραία μουνια
Γιατί είναι χρηματοδότες...για το ωραίο σεξ τους κάθονται οι ωραίες γκόμενες;
 

manilakano

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2021
Μηνύματα
47
Like
153
Πόντοι
0
Χανω πασα ιδεα!!!! Να αρεσε σε καποιον το γλυψιμο του κλανια...επειδη τη βρισκει με τη γευση ή την αισθηση...να πω παει καλα. Αλλα οι περισσοτεροι γλειφουν κωλο για να ευχαριστησουν τη γκομενα να τους πει μπραβο πηδηχταρα μου...Δε ξερω βρε παιδια, εγω δε κανω απολυτως τιποτα για να ικανοποιησω τη γκομενα και μονο. Θα κανω οτι μου αρεσει οσο μου αρεσει κι αν της αρεσει παει καλα, αν δε της αρεσει ντυνεται και φευγει...στο πουτσο μου!!!! Και επι του θεματος ναι εχω γλυψει μερικες κωλοτρυπες, την ειδα ετσι και το κανα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom