Νέα

Γουστάρετε να γλείφετε γυναικείους κώλους;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 264
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΙΡΕΥΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
70
Like
285
Πόντοι
20
Γιατι στον θανατο του;
Επειδη πολλες φορες βλεπουμε πως ''κατανταει'' ο ανθρωπος επειτα απο μια αρρωστεια αγνωριστος και ζωγραφισμενη στο προσωπο του η αγωνια του θανατου. Η φθορα τον ''ξεφτιλιζει'' σε εισαγωγικα πάντα. Με αυτη την εννοια το εγραψα.
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.118
Κριτικές
148
Like
2.729
Πόντοι
6.925
Όταν είναι καθαρή. Δεν έχω δοκιμάσει αλλιώς ...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.170
Κριτικές
62
Like
40.770
Πόντοι
8.530
Οι πουτανες είναι πάντα καθερες και έτοιμες...οι ερασιτέχνες πάντα είναι αμφίβολες.
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
Το γλυφοκωλι ειναι ωραιο αν το σουφρακι ειναι περιποιημενο, δεν παιζουν τριχες και ειναι ροζ ροζ μαι μυρωραδο.
Στην πραγματικοτητα ειχε μες την τριχα, μαυριζει και εμδεχομενως βρωμαει.
Η γκομενα πρεπει να ειναι καυλιαρα, να γουσταρει να καθαριζει τον κωλο της με κλισμα και να δεχεται γλυψιμο, οι περισσοτερες ειναι μπουχεσες
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.344
Like
2.911
Πόντοι
456
Το γλυφοκωλι ειναι ωραιο αν το σουφρακι ειναι περιποιημενο, δεν παιζουν τριχες και ειναι ροζ ροζ μαι μυρωραδο.
Στην πραγματικοτητα ειχε μες την τριχα, μαυριζει και εμδεχομενως βρωμαει.
Η γκομενα πρεπει να ειναι καυλιαρα, να γουσταρει να καθαριζει τον κωλο της με κλισμα και να δεχεται γλυψιμο, οι περισσοτερες ειναι μπουχεσες
Σε όλες τις σχέσεις μου έκανα γλειφοκωλάδα, πάντα. Ακόμη κι αυτές που στην αρχή δεν θέλανε μετά το δεχόταν.

Σε ξεπέτες το ίδιο, εκεί δεν είχα ποτέ αντίρρηση.
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Apatsi

SweetZeta

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2022
Μηνύματα
29
Like
16
Πόντοι
0
Γλειφοκωλι δεν έχω κάνει αλλά να σας πω μια διαφορετική εμπειρία που είχα με μια κοπέλα. Ξεκινήσαμε να κάνουμε σεξ και κατά την διάρκεια έβλεπα να ξεχειλίζουν αίματα στο σεντόνι. Ήμασταν και σε ξενοδοχείο, γάμησε τα. Αυτή μου έλεγε να κλείσουμε τα φώτα και να μην την κοιτάω στο μουνι επειδή υποτίθεται ντρεπόταν χωρίς να μου πει τον λόγο. Ούτε εγώ όμως είχα καταλάβει τι γινόταν. Με τα πολλά κατάφερα να τελειώσω αλλά το σπέρμα είχε και αίματα μαζί. Τα σεντόνια, τα μαξιλάρια, όλα ήταν με αίματα και όταν την ρώτησα τι είναι μου είπε ότι αιμορραγεί από τα δόντια της χαχαχα
 
Τελευταία τροποποίηση:

markisiosLOG

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
171
Κριτικές
40
Like
1.978
Πόντοι
2.391
Χεζεσαι πάνω σου. Αδειάζει το έντερο. Δεν λειτουργεί ο εγκέφαλος και ο κωλο σφιγκτήρας χαλαρωνει
Οχι και τοσο συχνο, εχω δει πεθαμενους και χεσμενοι δεν ειναι
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.421
Πόντοι
2.487
Οτι κωλοτρυπιδα εχω γαμησει στην προσωπικη μου ζωη, την εχω γλυψει κιολας
Στην επαγγελματικη σου ζωη;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γλειφοκωλι δεν έχω κάνει αλλά να σας πω μια διαφορετική εμπειρία που είχα με μια κοπέλα. Ξεκινήσαμε να κάνουμε σεξ και κατά την διάρκεια έβλεπα να ξεχειλίζουν αίματα στο σεντόνι. Ήμασταν και σε ξενοδοχείο, γάμησε τα. Αυτή μου έλεγε να κλείσουμε τα φώτα και να μην την κοιτάω στο μουνι επειδή υποτίθεται ντρεπόταν χωρίς να μου πει τον λόγο. Ούτε εγώ όμως είχα καταλάβει τι γινόταν. Με τα πολλά κατάφερα να τελειώσω αλλά το σπέρμα είχε και αίματα μαζί. Τα σεντόνια, τα μαξιλάρια, όλα ήταν με αίματα και όταν την ρώτησα τι είναι μου είπε ότι αιμορραγεί από τα δόντια της χαχαχα
Φιλε μου, κατι δν σου πε μαλλον.
Τσεκαριστηκες;
 

θανος_38

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
90
Like
153
Πόντοι
0
Ρε παιδια εγώ τρελένομαι να γλείφω κώλο...μου αρέσει πολύ να την έχω στα τέσσερα και να της γλείφω την κωλάρα ενώ της βάζω δάχτυλο στο μουνάκι ταυτόχρονα..πιστεύω σε ολες αρέσει, αρκεί να ξεπεράσουν το κόμπλεξ και τις αναστολές τους.

Εσάς σας αρέσει? Το κάνετε στις γυναίκες?
Καύλα δάση φιλαράκι, γλυψιμο μουνόχειλο και κωλοτρυπιδα!!
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
697
Κριτικές
26
Like
3.405
Πόντοι
1.436
Όπως σε όλα μα όλα , τίποτε δεν είναι απορριπτέο όταν υπάρχουν οι κατάλληλες προϋποθέσεις , και τίποτα δεν είναι αποδεκτό όταν θα διακινδυνεύσεις την υγεία σου . Τώρα το πόσο μπορείς να εξασφαλίσεις και να προστατεύσεις αυτά τα δυο , είναι μόνο στην κρίση του καθενος .

Αν έχω το αγγελάκι πεντακάθαρο και μοσχομυριστό , με συγχωρείτε αλλά θα το μουλιασω πατοκορφα…… Αν έχω την πατσαβούρα που το παίζει δήθεν και βρωμάει , νόμιμη η παράνομη , απλά θα φύγω. Το θέμα είναι εκεί να σκεφτεις καθαρά με το πάνω κεφάλι . Δύσκολο μεν, πρέπει δε
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.036
Πόντοι
2.246
Όπως σε όλα μα όλα , τίποτε δεν είναι απορριπτέο όταν υπάρχουν οι κατάλληλες προϋποθέσεις , και τίποτα δεν είναι αποδεκτό όταν θα διακινδυνεύσεις την υγεία σου . Τώρα το πόσο μπορείς να εξασφαλίσεις και να προστατεύσεις αυτά τα δυο , είναι μόνο στην κρίση του καθενος .

Αν έχω το αγγελάκι πεντακάθαρο και μοσχομυριστό , με συγχωρείτε αλλά θα το μουλιασω πατοκορφα…… Αν έχω την πατσαβούρα που το παίζει δήθεν και βρωμάει , νόμιμη η παράνομη , απλά θα φύγω. Το θέμα είναι εκεί να σκεφτεις καθαρά με το πάνω κεφάλι . Δύσκολο μεν, πρέπει δε
Αυτο που λες ειναι μια πολυ απλη πράξη για τον εγκεφαλο, αν μυριζει ιχθυόσκαλα οχι δεν τολμας να "κατεβεις", ντύνεσαι και φευγεις.Αν μοσχοβολάει εννοειται πως θα ανταμείψεις αυτη και τον εαυτο σου με full service, ασε που της φτιαχνεις και τη διαθεση για ενα δυνατο κωλογαμησι.Ειναι σαν την ωραια επιθεση που η ομαδα ανοιγει σαν βενταλια, με τα μπακ να ανεβαινουν και την επιθεση να ειναι σε κινηση
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
972
Like
11.036
Πόντοι
2.246
Τα πιο ωραια ξεκωλιασματα τα κανω σε προσεγμενο 40+ χωρισμενο μιλφακι,γυαλιζει παντου και αναβλυζει μυρωδατα ζουμακια
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.511
Like
65.528
Πόντοι
11.956
Γλειφοκωλι δεν έχω κάνει αλλά να σας πω μια διαφορετική εμπειρία που είχα με μια κοπέλα. Ξεκινήσαμε να κάνουμε σεξ και κατά την διάρκεια έβλεπα να ξεχειλίζουν αίματα στο σεντόνι. Ήμασταν και σε ξενοδοχείο, γάμησε τα. Αυτή μου έλεγε να κλείσουμε τα φώτα και να μην την κοιτάω στο μουνι επειδή υποτίθεται ντρεπόταν χωρίς να μου πει τον λόγο. Ούτε εγώ όμως είχα καταλάβει τι γινόταν. Με τα πολλά κατάφερα να τελειώσω αλλά το σπέρμα είχε και αίματα μαζί. Τα σεντόνια, τα μαξιλάρια, όλα ήταν με αίματα και όταν την ρώτησα τι είναι μου είπε ότι αιμορραγεί από τα δόντια της χαχαχα
Μήπως σου έκοψε το πουλί με τα δόντια
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.267
Κριτικές
7
Like
3.406
Πόντοι
736
Μόνο κωλούς από ανατολικό μπλοκ και Ασία ...
εκει οι κωλοι είναι καλογιαλισμενοι και έτοιμοι για δράση ...!

Είναι καυλα να τους γυαλίσεις τη σουφρα με τη γλώσσα και να τις ανοίγεις βασανιστηκα ...

Σε εμπιστευονται περισσότερο και μετά παίρνουν και τον πουτσο ...
 

freeGk87

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2022
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Όπως σε όλα μα όλα , τίποτε δεν είναι απορριπτέο όταν υπάρχουν οι κατάλληλες προϋποθέσεις , και τίποτα δεν είναι αποδεκτό όταν θα διακινδυνεύσεις την υγεία σου . Τώρα το πόσο μπορείς να εξασφαλίσεις και να προστατεύσεις αυτά τα δυο , είναι μόνο στην κρίση του καθενος .

Αν έχω το αγγελάκι πεντακάθαρο και μοσχομυριστό , με συγχωρείτε αλλά θα το μουλιασω πατοκορφα…… Αν έχω την πατσαβούρα που το παίζει δήθεν και βρωμάει , νόμιμη η παράνομη , απλά θα φύγω. Το θέμα είναι εκεί να σκεφτεις καθαρά με το πάνω κεφάλι . Δύσκολο μεν, πρέπει δε
Όπως ακριβώς τα λες.
Το ιδανικό είναι καθαρό κωλαράκι. Αφού το γλείφεις - παίζεις μαζί του, κάνεις υπέροχο γαμήσι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom