Νέα

Γουστάρετε να γλείφετε γυναικείους κώλους;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 264
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΝΙΡΕΥΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
70
Like
285
Πόντοι
20
Θα πεθάνουμε από κάτι,ας πάμε χορτατοι....εγώ πάντως έχω ΠΑΝΤΑ μαζί μου στοματικό διάλυμα με οινόπνευμα...βοηθάει.
Οκ υπαρχουν και οι δυσαρεστες καταστασεις αλλα πιστευω σπάνιες αλλιως θα ειχαν φυγει πολλοι απο εμας τοσα χρονια. Οπως εγραψε και ενας φιλος επανω στις καυλες μπορει να κανεις απιστευτα πράγματα. Αλλωστε ο ανθρωπος εκει που ''ξεφτιλιζεται'' ειναι στο σεξ και στον θανατο του
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.961
Κριτικές
62
Like
40.445
Πόντοι
8.530
Οκ υπαρχουν και οι δυσαρεστες καταστασεις αλλα πιστευω σπάνιες αλλιως θα ειχαν φυγει πολλοι απο εμας τοσα χρονια. Οπως εγραψε και ενας φιλος επανω στις καυλες μπορει να κανεις απιστευτα πράγματα. Αλλωστε ο ανθρωπος εκει που ''ξεφτιλιζεται'' ειναι στο σεξ και στον θανατο του
Ενδιαφέρουσα η τελευταία φράση...
 

mounopanos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2018
Μηνύματα
15
Κριτικές
3
Like
66
Πόντοι
0
Το έκανα πριν από πολλά χρόνια μία φορά. Η κοπέλα ήταν απροετοίμαστη, εγώ πολύ καυλωμένος, είχα κατεβάσει και τα Ουζάκια μου. Μιλάμε για μια αφάνταστη πικραδα, σαν κίμινο. Η κοπέλα βέβαια δεν έφταιγε.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.705
Πόντοι
3.936
Το έκανα πριν από πολλά χρόνια μία φορά. Η κοπέλα ήταν απροετοίμαστη, εγώ πολύ καυλωμένος, είχα κατεβάσει και τα Ουζάκια μου. Μιλάμε για μια αφάνταστη πικραδα, σαν κίμινο. Η κοπέλα βέβαια δεν έφταιγε.
Και ποιος έφταιγε ρε τύπε δηλαδή;
Ο Ισίδωρος Αρβανίτης;
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Το έκανα πριν από πολλά χρόνια μία φορά. Η κοπέλα ήταν απροετοίμαστη, εγώ πολύ καυλωμένος, είχα κατεβάσει και τα Ουζάκια μου. Μιλάμε για μια αφάνταστη πικραδα, σαν κίμινο. Η κοπέλα βέβαια δεν έφταιγε.
Εγώ τα γαμαω τα κωλάρακια, και βάζω μέσα και εργαλείο χοντρό, αφού το περάσω μια στρώση γράσο ζωικό
 

stroumf13

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
193
Πόντοι
0
μόνο αν είναι αποτριχωμένος και καθαρός πρέπει να τον γλείψεις για να ανοίξει πιο εύκολα….
 
  • Like
Αντιδράσεις: free

Mike_k

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
180
Κριτικές
4
Like
820
Πόντοι
81
Σωρρυς ...μόνο το επώνυμο θυμόμουν.
Ποιος είναι ο Ισίδωρος Αρβανίτης;;;;;
Αυτος που φτιάχνει το ούζο.

Ούζο για το καυλωμενο παλαμάρι από το πλομαρι
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.961
Κριτικές
62
Like
40.445
Πόντοι
8.530
Αυτος που φτιάχνει το ούζο.

Ούζο για το καυλωμενο παλαμάρι από το πλομαρι
Κοίτα τι μαθαίνεις χάρη στο bou....
 

markisiosLOG

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
171
Κριτικές
40
Like
1.978
Πόντοι
2.391
Οκ υπαρχουν και οι δυσαρεστες καταστασεις αλλα πιστευω σπάνιες αλλιως θα ειχαν φυγει πολλοι απο εμας τοσα χρονια. Οπως εγραψε και ενας φιλος επανω στις καυλες μπορει να κανεις απιστευτα πράγματα. Αλλωστε ο ανθρωπος εκει που ''ξεφτιλιζεται'' ειναι στο σεξ και στον θανατο του
Γιατι στον θανατο του;
 

envyme79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
98
Κριτικές
23
Like
420
Πόντοι
290
Η μέχρι τώρα ιστορία του πολιτισμού μας, ,μας έχει δείξει ότι από όπου περνάει σκατό υπάρχει γλύκα και νοστιμιά παράδειγμα... κοκορέτσι, μαγειρίτσα κλπ... γιατί να μην έχει και η γυναικεία (μόνο, προς αποφυγή παρεξηγήσεων) κωλοτρυπίδα.... ;;
 

Satir0s

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2015
Μηνύματα
114
Like
342
Πόντοι
21
Εννοείται τρελενομαι για γλυφοκωλι, δεν υπάρχει κάτι καλύτερο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.961
Κριτικές
62
Like
40.445
Πόντοι
8.530
Η μέχρι τώρα ιστορία του πολιτισμού μας, ,μας έχει δείξει ότι από όπου περνάει σκατό υπάρχει γλύκα και νοστιμιά παράδειγμα... κοκορέτσι, μαγειρίτσα κλπ... γιατί να μην έχει και η γυναικεία (μόνο, προς αποφυγή παρεξηγήσεων) κωλοτρυπίδα.... ;;
Εμένα μου άνοιξε η όρεξη...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.961
Κριτικές
62
Like
40.445
Πόντοι
8.530

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom