Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 305K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

talepa12

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
30
Like
42
Πόντοι
0
Μυστες ερώτηση. Η μαγκυ τι φαση;
Νταξει καλο μασαζ. Μετριο δευτερο μερος. Αλλα στο δευτερο μερος ενω την πρωτη φορα τα εβγαλε ολα και εμεινε με κατω εσωρουχο. Τη δευτερη το παιζε σεμνη και την τριτη φορα τα ιδια. Οποτε θελει τα βγαζει; δώστε τα φωτα σας.
αφηστε την ενα μηνα στην "διαιτα" και μετα θα βγαζει και το δερμα της :2funny:
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
285
Like
1.333
Πόντοι
201
αφηστε την ενα μηνα στην "διαιτα" και μετα θα βγαζει και το δερμα της :2funny:
Τι ισχυει ομως; αναλογα με τα κεφια της ειναι; ειναι απο αυτες που δεν μπαινουν στη διαιτα μυστη. 10 ραντεβου τη μερα κτλ.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
285
Like
1.333
Πόντοι
201
αρα τα θελει ο κωλαρακος σας...(χωρις παρεξηγηση)
Ειναι προσωπικη εμπειρια. Και εγω να τη ριξω μαυρο ειναι γκομενα που την προτιμανε αλλοι. Αυτο εννοω. Αλλα γενικα το κανει αυτο η με μενα ξυπνησε; αυτο ρωταω.
 

johnbou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
49
Like
100
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές ισχύει πως η μαγκυ είναι λίγο ποιο μαζεμένη αλλά εμένα μια χαρά μου έδειξε τις βυζαρες της και άφησε να πιάσω κωλαρακι πάνω από το κολλάν βέβαια . Γενικά φαίνεται να το αποφεύγει Αλλά άμα της το ξεκαθαρίζεις πως εγώ έρχομαι εδώ για αυτό και όχι για μασάζ μια χαρά κάθετε . Τώρα βέβαια πάντα θα υπάρχουν και οι αγαπουληδες που θα δίνουν Αβάντα σε τέτοιες συμπεριφορές .
 

Spidy333

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
120
Like
100
Πόντοι
1
Φωτογραφίες παίζει να δούμε καμιά;
 
Εγγρ.
1 Οκτ 2022
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Καλημέρα αδέρφια επιτέλους χθες είχα την πρώτη μου συνάντηση με την Βίκυ.
Για μένα ότι καλύτερο έχω ζήσει όσα χρόνια ασχολούμαι με το άθλημα.
Βίκυ με κλειστά μάτια πλέον.
 

Kaoumpois

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
65
Like
32
Πόντοι
0
Καλημέρα αδέρφια επιτέλους χθες είχα την πρώτη μου συνάντηση με την Βίκυ.
Για μένα ότι καλύτερο έχω ζήσει όσα χρόνια ασχολούμαι με το άθλημα.
Βίκυ με κλειστά μάτια πλέον.
Γιατί αδερφέ ;; Πες μας αν είναι να την πάρουμε και εμείς
 

Papi0011

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2022
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρουμε αν τελικά παίζε με παραπάνω λεφτά να παιχτεί τίποτα άλλο ;
 

Tink1223

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2017
Μηνύματα
37
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Έχει πάει κανεις πρόσφατα; Ποιες κοπέλες παίζουν; Είχε Instagram ο χώρος αλλά έκλεισε το προφίλ
 

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Τι έγινε ρε παιδιά;
Έχουμε κανένα νεότερο από golden spa?
Γιατί μαθαινω ότι έχει όλο τις ίδιες κ δεν πλησιάζω αν δε φέρει νέο αίμα.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
285
Like
1.333
Πόντοι
201
Τα ιδια και τα ιδια. Μονο η βικη αξιζει απο ολες. Ξερει τι θες στο δινει και απο υπηρεσιες ειναι κορυφη. Υστερει σε εμφανιση κατ εμε. αλλα για μενα που παω να ξεκαυλωσω και να χαλαρωσω μαγκες ειναι οτι πρεπει. Καλη και στο μασαζ και στο δευτερο μερος κ ευχαριστη μεσα στο δωματιο καθολη την διαρκεια. Οι αλλες οι πιτσιρικες ειναι τρεις λαλουν και δυο χορεύουν. Μια με τις μερες τους μια μα και μου. Το 50ρικο 50ρικο ομως.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Τα ιδια και τα ιδια. Μονο η βικη αξιζει απο ολες. Ξερει τι θες στο δινει και απο υπηρεσιες ειναι κορυφη. Υστερει σε εμφανιση κατ εμε. αλλα για μενα που παω να ξεκαυλωσω και να χαλαρωσω μαγκες ειναι οτι πρεπει. Καλη και στο μασαζ και στο δευτερο μερος κ ευχαριστη μεσα στο δωματιο καθολη την διαρκεια. Οι αλλες οι πιτσιρικες ειναι τρεις λαλουν και δυο χορεύουν. Μια με τις μερες τους μια μα και μου. Το 50ρικο 50ρικο ομως.
Φίλος είχε γράψει ότι η 1 ωρα έγινε λίγα λεπτα … ισχύει αυτό εσυ φίλε που έχεις πρόσφατη εμπειρια ?
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Δηλαδή πόσο ρε παιδιά;45 λεπτά;
Πολύ λιγότερα … κάτι έγραψαν για 20 - 25 αν θυμάμαι καλά . Αν κοιτάξεις 2-3 σελίδες πίσω θα το δεις γιατί το νήμα δεν κινείται πολύ τελευταία
 

athena 9

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2021
Μηνύματα
45
Κριτικές
20
Like
766
Πόντοι
990
Πολύ λιγότερα … κάτι έγραψαν για 20 - 25 αν θυμάμαι καλά . Αν κοιτάξεις 2-3 σελίδες πίσω θα το δεις γιατί το νήμα δεν κινείται πολύ τελευταία
Όχι τόσο λίγο ρε παιδιά...
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
285
Like
1.333
Πόντοι
201
Φίλος είχε γράψει ότι η 1 ωρα έγινε λίγα λεπτα … ισχύει αυτό εσυ φίλε που έχεις πρόσφατη εμπειρια ?
Οχι δεν ισχυει. Ειναι το στανταρ απο την ωρα που θα μπεις μεχρι την ωρα που θα βγεις 1 ωρα.
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
117
Like
88
Πόντοι
1
Δεν ισχύει για 25λεπτα.... τουλάχιστον στις επισκέψεις που έχω κάνει εγώ. Από εκεί και πέρα, χρειάζεται επειγόντως ανανέωση των κοριτσιών και ίσως η επιλογή για κάτι παραπάνω, με το ανάλογο κόστος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom