Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 309K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Οχι δεν ισχυει. Ειναι το στανταρ απο την ωρα που θα μπεις μεχρι την ωρα που θα βγεις 1 ωρα.
Μια χαρά αν είναι έτσι και δεν ισχύει η μείωση του χρόνου . Σωστές υπηρεσίες δεν νοούνται κάτω από 40-45 λεπτα
 

Mrnoboby

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2022
Μηνύματα
14
Like
5
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους τους μύστες έχω καιρό να επισκεφτώ το εν λόγω ίδρυμα και λέω μέσα στις επόμενες μέρες να κάνω μια επίσκεψη,εχει αλλάξει κάτι από τις υπηρεσίες η τα γνωστά χαλαρό μασαζάκι και εκτονώσει με το χέρι;;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
343
Κριτικές
1
Like
244
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους τους μύστες έχω καιρό να επισκεφτώ το εν λόγω ίδρυμα και λέω μέσα στις επόμενες μέρες να κάνω μια επίσκεψη,εχει αλλάξει κάτι από τις υπηρεσίες η τα γνωστά χαλαρό μασαζάκι και εκτονώσει με το χέρι;;
Αν είχες φιλοτιμηθεί κι είχες γράψει κάποια κριτική από τις επισκέψεις σου ίσως θα σου απαντούσα...τώρα θα πας να δεις αν άλλαξε κάτι
 

Mrnoboby

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2022
Μηνύματα
14
Like
5
Πόντοι
0
Αν είχες φιλοτιμηθεί κι είχες γράψει κάποια κριτική από τις επισκέψεις σου ίσως θα σου απαντούσα...τώρα θα πας να δεις αν άλλαξε κάτι
Δεκτή η άποψη σου τσακαλε! Αλλά δεν είχα κάποια έξτρα εμπειρία από αυτά που έχουν γράψει οι υπόλοιποι όποτε δεν το θεώρησα αναγκαίο…εαν είχα κάνει κατι διαφορετικό απο άλλους ευχαρίστως να ενημέρωνα! Καλές γιορτές
 

Zimpampoue89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2021
Μηνύματα
458
Like
1.322
Πόντοι
201
Καλησπέρα στο νήμα πολύ σύντομα θα επισκεφτώ την Λάρισα μιας και είμαι από κοντινή πόλη ας μου δώσει κάποιος την γνώμη του ποια κοπέλα αξίζει και αν δίνει και κάτι παραπάνω εκτός μασάζ στο τέλος ?
 

volos1937

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
24
Like
38
Πόντοι
0
ΜΟΝΟ ΜΑΓΚΥ....ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΤΟ ΧΑΟΣ
 
  • Like
Αντιδράσεις: Massa

volos1937

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
24
Like
38
Πόντοι
0

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.781
Κριτικές
8
Like
2.549
Πόντοι
506
Θα την ξαναδοκιμασω
 

Jtmor

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
19
Like
15
Πόντοι
0
Καλησπέρα . Μετα από πολύ καιρό αποχής αλλά παίχτης από το 2003 από το πρώτο μαγαζί Θεσσαλονίκη να επίσκεψη στο golden spa. Πέρασμα με Άρια . Απλά εκπληκτική . Πρώτο δεύτερο μέρος . Θα σημειώσω ότι έχω μεγάλη εμπειρία στον εν λόγω χώρο και ότι παίζει ρόλο η χημεία και φυσικά ο εκατέρωθεν σεβασμός. Οπως φέρεσαι θα σου φερθούν . Την συστήνω ανεπιφύλακτα. Χαρούμενη ευέλικτη . Σούπερ πρόγραμμα.
 

johnbou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
49
Like
100
Πόντοι
0
Χαιρετώ την παρέα. Έχω πολύ καιρό να πάω βόλτα από τα λαδερά κορίτσια και γενικά ακούω όλο και χειρότερα σχόλια. Όποιος έχει πρόσφατη εμπειρία ας ενημερώσει. Να περνάτε όμορφα και να βγάζετε γούστα
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.781
Κριτικές
8
Like
2.549
Πόντοι
506
Χαιρετώ την παρέα. Έχω πολύ καιρό να πάω βόλτα από τα λαδερά κορίτσια και γενικά ακούω όλο και χειρότερα σχόλια. Όποιος έχει πρόσφατη εμπειρία ας ενημερώσει. Να περνάτε όμορφα και να βγάζετε γούστα
Προσφατη εμπειρια περιπου στο μηνα εχω με την Αρια. Οπως ειπε και ο φιλος πιο πάνω περασα πολυ καλα και την συνιστω. Θελω να παω ξανα οταν βρω χρονο γιατι μου έλλειψε η Νεφελη και σκέφτομαι και για Μαγκυ να ξαναπαρω
 

Jtmor

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
19
Like
15
Πόντοι
0
Καλησπέρα κύριοι . Άλλη μια φορά επίσκεψη στο Γκόλντεν πέρασμα με Άρια ξανά . Πύραυλος η κοπέλα . Χαρούμενη με όρεξη με διάθεση με χαμόγελο . Χαλάλι της . Εξαιρετική συνέδρια ...
 

Spitharas84

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2019
Μηνύματα
75
Like
150
Πόντοι
0
Ξερει κανένας αν άλλαξε χώρο το golden spa?
 

the_crafty

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
242
Like
33
Πόντοι
1
Υποψιν οτι υπαρχει κι ενα καινουριο στην Ηρώων Πολυτεχνείου 216 και λεγεται Calio spa.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom