Νέα

Golden Spa Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα thecleverone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 312K
  • Ετικέτες
    λάρισα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

volpan2

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2022
Μηνύματα
23
Like
16
Πόντοι
0
μια ερωτηση για να μαθουμε και εμεις?πως γινεται να βγαλουν τα ρουχα οι κοπελες?το κανονιζεις πριν μπεις?το ζητας μεσα?και αν αρνηθει τι γινεται?
 

the_crafty

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
243
Like
33
Πόντοι
1
μια ερωτηση για να μαθουμε και εμεις?πως γινεται να βγαλουν τα ρουχα οι κοπελες?το κανονιζεις πριν μπεις?το ζητας μεσα?και αν αρνηθει τι γινεται?
οι κοπελες τα βγαζουν απο μονες τους μεσα στο δωματιο αν βεβαια παρεις μασαζακι με ιδιαιτερη περιποιηση η και με 2 κοπελες μεσα.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.788
Κριτικές
8
Like
2.576
Πόντοι
506
Υποψιν οτι υπαρχει κι ενα καινουριο στην Ηρώων Πολυτεχνείου 216 και λεγεται Calio spa.
Κανονικο μασατζιδικο. Δυσκολο να γινεται κατι εκει. Μεχρι και στο ινστα πριν λιγες μερες ανεβασαν στορι που λεγανε οτι απαγορευεται να κανουμε μασαζ χωρις εσωρουχο και αυτο λεει το κανανε επειδη εχουν συχνα αυτην την ερωτηση. Τωρα αν παιζει οντως κατι δε το ξερω αλλα το θεωρω δυσκολο
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.788
Κριτικές
8
Like
2.576
Πόντοι
506
μια ερωτηση για να μαθουμε και εμεις?πως γινεται να βγαλουν τα ρουχα οι κοπελες?το κανονιζεις πριν μπεις?το ζητας μεσα?και αν αρνηθει τι γινεται?
Πηγαινε διαλεξε την κοπελα που θελεις και ολα θα παρουν τον δρομο τους. Μην ανησυχείς ξερουν αυτες. Ετσι και αλλιως ολοι μας για αυτο το λογο παμε στο συγκεκριμενο
 

manolatsi

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2010
Μηνύματα
72
Κριτικές
5
Like
51
Πόντοι
0
προσφατη αποχη απ το εν λογω ιδρυμα χωρις να σημαινει οτι δεν περασα καλα οσες φορες πηγα. λιγο παιδιαστικο ισως το νεαρο της ηλιακιας των εκαστωτε κοριτσιων χωρις επισης να σημαινει οτι δεν υπηρχε κατι το ενδιαφερον. θα σημειωσω εδω οτι σκεφτομαι να οργανωσω επισκεψη σημερα. υπαρχουν αποψεις για την παρουσα κατασταση;
 

manolatsi

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2010
Μηνύματα
72
Κριτικές
5
Like
51
Πόντοι
0
Τελικά προτίμησα την Άρια ισχύουν εν τέλη τα λεγόμενα όσων 0ηγαν μαζί της. Στα του αγώνα πολύ καλό μασάζ κ αξιοπρεπέστατο 2ο μέρος. Γλυκύτατες κ οι υπόλοιπες κοπέλες που δεν συγκράτησα τα ονόματά τους. Πολύ ωραίος χώρος στη καινούργια διεύθυνση .
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.788
Κριτικές
8
Like
2.576
Πόντοι
506

Jtmor

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
19
Like
15
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους . Πέρασμα στο Γκόλντεν πρωί απόγευμα
Πρωί με Μάγκυ . Πρώτο πρόγραμμα τουλάχιστον εξαιρετικό δεύτερο πρόγραμμα ικανοποιητική . Στο δεύτερο πάντα παίζει ρόλο και η χημεία οπότε δεν μπορεί να είναι αντικειμενικό . Παρόλαυτα όλα θέλουν τον χρόνο τους . Το ευχαριστήθηκα . Αξιοπρεπέστατη συνέδρια .
Απόγευμα με Νεφέλη .
Όπως είπα και παραπάνω παίζει ρόλο και η χημεία . Θα πω εκρηκτική χαμογελαστή πρόσχαρη με απογείωσε .
Σημειώνω σε όλους επειδή διαβάζω διάφορα , το έχω αναφέρει ξανά ότι θα πρέπει να σέβεσαι τον χώρο και τον άνθρωπο για να σε σέβονται . Το ότι δίνεις ένα ποσό δεν σημαίνει ότι σου ανήκει ή ότι είναι αντικείμενο . Συνοψιζω ότι για να περάσεις καλά θα πρέπει και εσύ να φέρεσαι αντίστοιχα . Άρα .
Άρια , Νεφέλη , Μάγκυ προς το παρόν από εμένα πήραν έγκριση για τα γούστα μου και θα επισκεφτώ ξανά . Καλή συνέχεια
 

Kostasix

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2023
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά..πείτε και σε μας λίγο που δεν έχουμε πάει και θέλουμε να πάμε πρώτη φορά..πως επιλέγης την κοπέλα που θες?ειναι ας πούμε την ώρα που θα κλείσεις ραντεβού 2-3 και επιλέγης?μέσα τι γίνεται?σου κανει μασάζ κανονικά και βγάζει ρούχα?εμείς επιτρέπεται να κάνουμε τίποτα..γενικά πείτε κάποιος που έχει πάει πως και τι να μάθουμε..μην πάμε και κάνουμε καμιά μαλακια..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Massa
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Καλησπέρα σε όλους . Πέρασμα στο Γκόλντεν πρωί απόγευμα
Πρωί με Μάγκυ . Πρώτο πρόγραμμα τουλάχιστον εξαιρετικό δεύτερο πρόγραμμα ικανοποιητική . Στο δεύτερο πάντα παίζει ρόλο και η χημεία οπότε δεν μπορεί να είναι αντικειμενικό . Παρόλαυτα όλα θέλουν τον χρόνο τους . Το ευχαριστήθηκα . Αξιοπρεπέστατη συνέδρια .
Απόγευμα με Νεφέλη .
Όπως είπα και παραπάνω παίζει ρόλο και η χημεία . Θα πω εκρηκτική χαμογελαστή πρόσχαρη με απογείωσε .
Σημειώνω σε όλους επειδή διαβάζω διάφορα , το έχω αναφέρει ξανά ότι θα πρέπει να σέβεσαι τον χώρο και τον άνθρωπο για να σε σέβονται . Το ότι δίνεις ένα ποσό δεν σημαίνει ότι σου ανήκει ή ότι είναι αντικείμενο . Συνοψιζω ότι για να περάσεις καλά θα πρέπει και εσύ να φέρεσαι αντίστοιχα . Άρα .
Άρια , Νεφέλη , Μάγκυ προς το παρόν από εμένα πήραν έγκριση για τα γούστα μου και θα επισκεφτώ ξανά . Καλή συνέχεια
Και καλή κριτική johnmor και σωστή η σκέψη σου για χημεία και σεβασμό ..
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.788
Κριτικές
8
Like
2.576
Πόντοι
506
Εχω να δω την Μαγκυ πανω απο χρονο και τελικα καταφερα και την εκλεισα. Η τυπισα οντως πολυ καλη. Για εμενα εχει ακρως αισθησιακη φωνη που με φτιαχνει. Σωμα δεν το συζητώ, σωματα. Στο μασαζ η καλυτερη. Κανει οντως μασαζ. Στο δευτερο γυρω αργο και αισθησιακο παιξιμο και απιστευτο eye contact που σε συνδιασμο με την φωνη σε στελνει. Κατεβασε κολαν και ανεβσα μπλουζα. Ολοστρογκυλα και υπεροχα ολα. Ειδικα την κωλαρα της οπως την ειδα και στημενη με το μαυρο στρινγκ την σκευτομουν και μετα στο σπιτι. Επομενο ραντεβου θα γινει με Νεφελη
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.788
Κριτικές
8
Like
2.576
Πόντοι
506
Καλησπέρα παιδιά..πείτε και σε μας λίγο που δεν έχουμε πάει και θέλουμε να πάμε πρώτη φορά..πως επιλέγης την κοπέλα που θες?ειναι ας πούμε την ώρα που θα κλείσεις ραντεβού 2-3 και επιλέγης?μέσα τι γίνεται?σου κανει μασάζ κανονικά και βγάζει ρούχα?εμείς επιτρέπεται να κάνουμε τίποτα..γενικά πείτε κάποιος που έχει πάει πως και τι να μάθουμε..μην πάμε και κάνουμε καμιά μαλακια..
Θα κλεισεις ραντεβου θα πας και θα σε περιμενουν τα κορασια στο σαλονι. Εκει επιλεγεις την κοπελα που θες. Θα κανεις το ντουζακι σου και θα σου ερθει. Ξεκιναει με μασαζ και στο τελος εχει παιξιμο. Κατα την διαρκεια η κοπελα θα βγαλει ρουχα. Εσυ χουφτωνεις. Αλλα οπως ειπε και ο φιλος απο πανω πρεπει ολοι να σεβομαστε τα κοριτσια. Αν εισαι μαλακας και το παρακανεις και ζητας πραγματα θα σου φερθουν αναλογα και θα εχουν και δικιο. Το μαγαζι προσφερει μασαζ και μαλακια μονο.
 

Kostasix

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2023
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Θα κλεισεις ραντεβου θα πας και θα σε περιμενουν τα κορασια στο σαλονι. Εκει επιλεγεις την κοπελα που θες. Θα κανεις το ντουζακι σου και θα σου ερθει. Ξεκιναει με μασαζ και στο τελος εχει παιξιμο. Κατα την διαρκεια η κοπελα θα βγαλει ρουχα. Εσυ χουφτωνεις. Αλλα οπως ειπε και ο φιλος απο πανω πρεπει ολοι να σεβομαστε τα κοριτσια. Αν εισαι μαλακας και το παρακανεις και ζητας πραγματα θα σου φερθουν αναλογα και θα εχουν και δικιο. Το μαγαζι προσφερει μασαζ και μαλακια μονο.
Ευχαριστώ για την απάντηση φιλαράκι!τουλάχιστον για μένα που θα πάω πρώτη φορά να ξέρω πάνω κάτω πως να κινηθώ.. πάνω στην στιγμή αν δεν ξέρεις μην γίνει κάτι που δεν πρέπει..
ΥΓ..έχει καταφέρει κανείς να κλείσει ραντεβού για κάτι παραπάνω με κάποια κοπέλα..
ΥΓ για τι κόστος μιλάμε περιπου για μασάζ κλπ?
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Ρε τυπαρα @ZoReN τι εχεις γραψει ρε Θεούλη!Ηθελα εχθες να παω οπως προέγραψα,ομως περασε η ωρα και το έκαψα.Σημερα μετα απο απογευματινές υποχρεωσεις,αφέθηκα στα γραπτα του συναγωνιστή Zoren.Τηλεφωνώ,ζητάω απ ευθειας Μαγκυ κ μ λεει σε 40’ διαθέσιμη.Οκ λεω,μηπως υπαρχει κατι πιο άμεσο;
-Με την ιδια με ρωτάει;
-Παντα,της απαντω.
-Εαν μπορειτε σε 10’ μ λεει…
-Βεβαιως,ανταπαντώ.
-Τοτε σας περιμενω.

Χτυπάω κουδούνι,μου ανοιγει μια φοβερη παρουσια,κοντουλα,εξαιρετικο χαμογελο με όμορφη οδοντοστοιχία,ωραια Tattoo στο σωμα κ στα χερια και μια κορμοστασιά πολυ «δεμένη» γενικα.

Μ λεει εγω ειμαι η Μαγκυ κ μιλαγαμε μαζι λιγο πριν στο τηλ.Της λεω επειδη ειναι πρωτη φορα στη ζωη μ,να με κατατοπίσει τι πρεπει να κανω
-Περασε μεσα,κανε ντουζακι,χτυπα μ πορτα και θα έλθω.
-Οκ της λεω,φοραω κατι;
-Οχι μ απαντα,οπως θα βγεις απ το ντους και Αφου σκουπιστείς θα μ χτυπήσεις πορτα,θα ξαπλώσει σ να χαλαρωσεις κ θα μπω εγω.

Ετσι κ εγινε.

Μπηκε η κοπελα,γυρνα μπρούμυτα μ ειπε,αρχισε ενα εξαιρετικο μασαζ με εμενα οντως μπρούμυτα,εξαιρετικη φωνουλα καθως κ μασαζ σε συνδιασμο με σοσιαλ.

Αρχιζουμε να γνωριζομαστε,φτάνουμε στο δευτερο μισο,μ λεει
-Γυρνα προσεκτικά ανάσκελα μην πεσεις κ να σ ρυθμίσω το κεφαλαρι π θα εισαι ανετα.Ξεκινάμε και οι δυο τα «βρωμολογα» στις εμπειριες μας,της λεω
-μπορω να σε αγγίξω;
-Ναι αλλα με «μετρο»

Αγγίζω το κολαρακι της,μ λούζει το τρομπόνι και μ ξεκινα:
-Μ κανε εντυπωση το πως ζητησες απ ευθειας εμενα,χωρις να γνωριζομαστε και χωρις ανάλογη εμπειρια σου.Αυτο μονο απο πελατες συμβαινει.Εκτος αυτου να σ ενημερωσω πως εγω απ το πρωτο ραντεβου «τυραννάω» τον πελατη και δεν βγαζω κατι.Ισως επομενες φορες…

Της ανεφερα πως δεν νομιζω πως θα υπαρξει,αλλα το σιγουρο ειναι πως αν ναι,θα ναι μονο μαζι σου.
-Γιατι αυτο;Ρωτα
-Γιατι της λεω απ την τηλεφωνική επαφη τακτοποιήθηκαν ολα ευκολα και γιατι μολις μ άνοιξες κ σε ειδα με καυλωσες (Η Μαγκυ τακτοποιούσε την μαλαστουκα ταυτοχρονα)

Μ λεει
-τι ακριβως σε καυλωσε;
-Της λεω το στυλ σου,το χαμογελο,η οδοντοστοιχία σου,τα τατου σου κ τωρα π σ αγγίζω μπορεις κοιτωντας τον «τραμπακουλα» μου να δεις αν καυλωνω μαζι σου.

Μ λεει ειμαι σεξομανής,δε αρκούμαι στο σεξ,παιζω και με τα δονηταρια μ.Τα καίω,καυλωνω γενικως…Της λεω
-Αφου εισαι υπερκαυλα δεν μ
κανει εντυπωση.

Οποτε της λεω θα βγαλεις κατι σε επομενη συνέδρια;
-θα δειξει μ απαντα.

Αρχιζουμε να εξιστορούμε εμπειριες μας οπου της αναφερω ποσο γαματο βυζι εχει η κοπελα που πηδιόμαστε αυτον τον καιρο.(μιλαγαμε για γυναικεία σημεια π λαχταρούν οι αντρες κ εγω)

Μ λεει
-τωρα μ κίνησες την περιεργεια ,σήκωσε μ το μπουστακι γιατι εχω λαδια,το κανω,σήκωσε μ κ το σουτιέν.Το κανω,τι στηθαρα ειχες Μαγκυ μου.Τι όπλο εισαι;

Μ λεει πες μ διαφορές,
-της απαντω μονο με φωτογραφια θα σε πείσω,π εχω.Μ λεει
-εγω ειμαι στο 3αρι
-ειναι μεγαλυτερο της λεω
-ισως μ λεει εβαλε σιλικόνη
- αποκλειεται της λεω.

Τι καυλα σωμα εχεις,τι σφιχτό!Μ λεει
-τελειώνει ο χρονος σου.
- οκ της λεω.Πρεπει κατι να κανω;
-Μ λεει να τελειωσεις.
-Χαχα της απαντω,σ ειπα δεν τελειωνω ετσι.Εκτος αυτου εχω πολυ δραστήρια σεξουαλικη ζωη,δεν τελειωνω με μαλλαξεις.

-Της ειπα,θα μ αφησεις να δω το τατου σου στα πλευρα ως που φτανει;με το στηθος σε κοινη θεα.

-Οκ.Της κατεβάζω το κολανακι,πετρα η κοπελα.Βλεπω στριγκακι και αρχιζω να της τριβω το κωλαρακι.Κολαει μπροστα μ κ αρχιζω να της θηλάζω το στηθος,με πιρσιγκ στην μια της θηλή.

Ανεβαζει ενταση,γλυφω ολη και πιο πολυ το υπέροχο σκληρο αυτο στηθος,ωσπου…

Αρχιζω να χυνω διαδοχικά,τα κανα πουτανα.Η Μαγκουλα μαγκώθηκε.Μπεμπυ μου λεει τι εγινε μολις τωρα;Πρωτη ή το πολυ δευτερη φορα βιώνω τοσο σπερμα να ρέει ανεξελεγκτα!

Της λεω η αποδειξη μου το ποσο με καυλωσες.
-Μ λεει μ εκανες να νιωσω πρωτάρα.Εχω χρονια να δω τοσο πολυ σπερμα.Πες μ σε παρακαλω τι παιρνεις και το κανες αυτο;
-Γελάκια απο μερους μου,της λεω τιποτα.Ειλικρινα…

Χαμόγελα και απ τους δυο,την ευχαρίστησα,εκανα ντουζ,ντύθηκα & βγηκα σαλόνι.

Μ γνώρισε την Νεφέλη και Σοφια (νομιζω),αλλα Μαγκυ δεν ηταν.

50€ πληρωσα.Τα καλυτερα € π εχω πληρωσει τελευταια.

Μαγκυ μου να εισαι παντα καλα.

Τυπαρα μου να εισαι παντα καλα.

Τρεχάτε χωρις ενδοιασμούς οι μασαζονομαχοι.Παντα με προσοχη τα κοριτσια γιατι να στε σιγουροι θα σας περιποιηθούν.

Χαρηκα για την ανταλλαγή τέτοιων εμπειριών εδω μεσα.
Μπράβο φίλε massa , πολύ μα πολύ καλή λεπτομερής περιγραφή ! Σαν να είναι κάποιος μέσα στο δωμάτιο … χαχα !
Μπράβο
 

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
294
Κριτικές
21
Like
352
Πόντοι
1.505
Χθεσινή επίσκεψη και από εμένα στο μασατζίδικο...
Δεν είχα επισκευθεί το καινούριο μαγαζάκι και μπορώ να πω ότι είναι πίο ωραίο από το παλιό.
Όταν πήγα στο σαλόνι ήταν η Μάγκυ, η Βίκυ και μία ακόμα κοπέλα που δε συγκράτισα το όνομά της.
Παρόλο που είχα πάει για να συναντήσω την Μάγκυ ή τη Νεφέλη όταν αντίκρυσα τη Μάγκυ την είδα λίγο κακοδιάθετη και προτίμησα να μη το ρισκάρο. Αντίθετα η Βίκυ με τράβηξε πιο πολύ με το βλέμα της και γιαυτό και επιλέχθικε.
Εντάξη σαν σωματότυπος δε συγκρίνεται η Βίκυ με τη Μάγκυ αλλά δεν ήθελα να το ρισκάρω με μία κουρασμένη κοπέλα...
Η επιλογή μου με δικαίωσε...
Ικανοποιητικό πρώτο μέρος με καλό μασάζ και αρκετή κουβεντούλα. Οχι κουραστική κουβέντα και ομιλία όλη την ώρα, αλλά τόσο όσο πρέπει.
Στο δεύτερο μέρος έβγαλε ρουχάκια και είχα ευχέρεια να πίανω ελεύθερα. Μπορώ να πω ότι είχαμε καλή χημεία και για αυτό και το απόλαυσα.
Η Βίκυ είναι κοπέλα που θα ξανα προτιμηθεί από μεριάς μου αν και θέλω πάντα να δοκιμάζω κάτι καινούριο...
Υ.Γ. Δεν θα έπρεπε να ρωτάτε δημόσια ή να απαντάτε δημόσια για το αν κάνουν κάτι παραπάνω οι κοπέλες μέσα στο δωμάτιο. ΤΟ μαγαζί είναι μασάζ με happy end και ΜΟΝΟ.
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.788
Κριτικές
8
Like
2.576
Πόντοι
506
Ρε τυπαρα @ZoReN τι εχεις γραψει ρε Θεούλη!Ηθελα εχθες να παω οπως προέγραψα,ομως περασε η ωρα και το έκαψα.Σημερα μετα απο απογευματινές υποχρεωσεις,αφέθηκα στα γραπτα του συναγωνιστή Zoren.Τηλεφωνώ,ζητάω απ ευθειας Μαγκυ κ μ λεει σε 40’ διαθέσιμη.Οκ λεω,μηπως υπαρχει κατι πιο άμεσο;
-Με την ιδια με ρωτάει;
-Παντα,της απαντω.
-Εαν μπορειτε σε 10’ μ λεει…
-Βεβαιως,ανταπαντώ.
-Τοτε σας περιμενω.

Χτυπάω κουδούνι,μου ανοιγει μια φοβερη παρουσια,κοντουλα,εξαιρετικο χαμογελο με όμορφη οδοντοστοιχία,ωραια Tattoo στο σωμα κ στα χερια και μια κορμοστασιά πολυ «δεμένη» γενικα.

Μ λεει εγω ειμαι η Μαγκυ κ μιλαγαμε μαζι λιγο πριν στο τηλ.Της λεω επειδη ειναι πρωτη φορα στη ζωη μ,να με κατατοπίσει τι πρεπει να κανω
-Περασε μεσα,κανε ντουζακι,χτυπα μ πορτα και θα έλθω.
-Οκ της λεω,φοραω κατι;
-Οχι μ απαντα,οπως θα βγεις απ το ντους και Αφου σκουπιστείς θα μ χτυπήσεις πορτα,θα ξαπλώσει σ να χαλαρωσεις κ θα μπω εγω.

Ετσι κ εγινε.

Μπηκε η κοπελα,γυρνα μπρούμυτα μ ειπε,αρχισε ενα εξαιρετικο μασαζ με εμενα οντως μπρούμυτα,εξαιρετικη φωνουλα καθως κ μασαζ σε συνδιασμο με σοσιαλ.

Αρχιζουμε να γνωριζομαστε,φτάνουμε στο δευτερο μισο,μ λεει
-Γυρνα προσεκτικά ανάσκελα μην πεσεις κ να σ ρυθμίσω το κεφαλαρι π θα εισαι ανετα.Ξεκινάμε και οι δυο τα «βρωμολογα» στις εμπειριες μας,της λεω
-μπορω να σε αγγίξω;
-Ναι αλλα με «μετρο»

Αγγίζω το κολαρακι της,μ λούζει το τρομπόνι και μ ξεκινα:
-Μ κανε εντυπωση το πως ζητησες απ ευθειας εμενα,χωρις να γνωριζομαστε και χωρις ανάλογη εμπειρια σου.Αυτο μονο απο πελατες συμβαινει.Εκτος αυτου να σ ενημερωσω πως εγω απ το πρωτο ραντεβου «τυραννάω» τον πελατη και δεν βγαζω κατι.Ισως επομενες φορες…

Της ανεφερα πως δεν νομιζω πως θα υπαρξει,αλλα το σιγουρο ειναι πως αν ναι,θα ναι μονο μαζι σου.
-Γιατι αυτο;Ρωτα
-Γιατι της λεω απ την τηλεφωνική επαφη τακτοποιήθηκαν ολα ευκολα και γιατι μολις μ άνοιξες κ σε ειδα με καυλωσες (Η Μαγκυ τακτοποιούσε την μαλαστουκα ταυτοχρονα)

Μ λεει
-τι ακριβως σε καυλωσε;
-Της λεω το στυλ σου,το χαμογελο,η οδοντοστοιχία σου,τα τατου σου κ τωρα π σ αγγίζω μπορεις κοιτωντας τον «τραμπακουλα» μου να δεις αν καυλωνω μαζι σου.

Μ λεει ειμαι σεξομανής,δε αρκούμαι στο σεξ,παιζω και με τα δονηταρια μ.Τα καίω,καυλωνω γενικως…Της λεω
-Αφου εισαι υπερκαυλα δεν μ
κανει εντυπωση.

Οποτε της λεω θα βγαλεις κατι σε επομενη συνέδρια;
-θα δειξει μ απαντα.

Αρχιζουμε να εξιστορούμε εμπειριες μας οπου της αναφερω ποσο γαματο βυζι εχει η κοπελα που πηδιόμαστε αυτον τον καιρο.(μιλαγαμε για γυναικεία σημεια π λαχταρούν οι αντρες κ εγω)

Μ λεει
-τωρα μ κίνησες την περιεργεια ,σήκωσε μ το μπουστακι γιατι εχω λαδια,το κανω,σήκωσε μ κ το σουτιέν.Το κανω,τι στηθαρα ειχες Μαγκυ μου.Τι όπλο εισαι;

Μ λεει πες μ διαφορές,
-της απαντω μονο με φωτογραφια θα σε πείσω,π εχω.Μ λεει
-εγω ειμαι στο 3αρι
-ειναι μεγαλυτερο της λεω
-ισως μ λεει εβαλε σιλικόνη
- αποκλειεται της λεω.

Τι καυλα σωμα εχεις,τι σφιχτό!Μ λεει
-τελειώνει ο χρονος σου.
- οκ της λεω.Πρεπει κατι να κανω;
-Μ λεει να τελειωσεις.
-Χαχα της απαντω,σ ειπα δεν τελειωνω ετσι.Εκτος αυτου εχω πολυ δραστήρια σεξουαλικη ζωη,δεν τελειωνω με μαλλαξεις.

-Της ειπα,θα μ αφησεις να δω το τατου σου στα πλευρα ως που φτανει;με το στηθος σε κοινη θεα.

-Οκ.Της κατεβάζω το κολανακι,πετρα η κοπελα.Βλεπω στριγκακι και αρχιζω να της τριβω το κωλαρακι.Κολαει μπροστα μ κ αρχιζω να της θηλάζω το στηθος,με πιρσιγκ στην μια της θηλή.

Ανεβαζει ενταση,γλυφω ολη και πιο πολυ το υπέροχο σκληρο αυτο στηθος,ωσπου…

Αρχιζω να χυνω διαδοχικά,τα κανα πουτανα.Η Μαγκουλα μαγκώθηκε.Μπεμπυ μου λεει τι εγινε μολις τωρα;Πρωτη ή το πολυ δευτερη φορα βιώνω τοσο σπερμα να ρέει ανεξελεγκτα!

Της λεω η αποδειξη μου το ποσο με καυλωσες.
-Μ λεει μ εκανες να νιωσω πρωτάρα.Εχω χρονια να δω τοσο πολυ σπερμα.Πες μ σε παρακαλω τι παιρνεις και το κανες αυτο;
-Γελάκια απο μερους μου,της λεω τιποτα.Ειλικρινα…

Χαμόγελα και απ τους δυο,την ευχαρίστησα,εκανα ντουζ,ντύθηκα & βγηκα σαλόνι.

Μ γνώρισε την Νεφέλη και Σοφια (νομιζω),αλλα Μαγκυ δεν ηταν.

50€ πληρωσα.Τα καλυτερα € π εχω πληρωσει τελευταια.

Μαγκυ μου να εισαι παντα καλα.

Τυπαρα μου να εισαι παντα καλα.

Τρεχάτε χωρις ενδοιασμούς οι μασαζονομαχοι.Παντα με προσοχη τα κοριτσια γιατι να στε σιγουροι θα σας περιποιηθούν.

Χαρηκα για την ανταλλαγή τέτοιων εμπειριών εδω μεσα.
Ενας συγγραφέας γεννιέται στο bou. :hi:

Χαίρομαι και που βοήθησα στο να περασεις καλα και για ολο αυτο το εκλπηκτικο κειμενο που μολις διαβασα :wanker:
 

johnbou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
49
Like
100
Πόντοι
0
Λοιπόν προηγούμενο βδομάδα και πέρασμα από το λιοτρίβι. Πήρα την νεφέλη που για μένα είναι σταθερή αξία και δεν έχει μεταπτώσεις. Στα αρνητικά ίσως μιλάει κάπως πολύ και προσπαθεί να κάνει εντύπωση με ανούσιες κάτε με ιστορίες. Στα υπόλοιπα κλασικα εικονογραφημένα μασάζ μέτριο δίνει έμφαση κυρίως στα πόδια η κοπέλα τα βγάζει όλα μένει με το στριγκακι της υπέροχο το Μπορντό χρώματα κι. Γενικά είναι σαν ένα καλό αξιόπιστο αυτοκίνητο. Για καθημερινή χρήση που δεν θα σε αφήσει. Μακάρι να έρθουν και σουπερκαρς στο μαγαζί αλλά αυτό είναι υποκειμενική άποψη. Καλή συνέχεια σε όλους
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom