Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
μαγκες το ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ 24/7 ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ Κ ΤΟΤΕ Κ ΤΩΡΑ.

ΞΑΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΕΞΩ Κ ΠΑΡΤΕ ΡΙΣΚΑ

Δεν υπάρχει έξω στην Ελλάδα ρε τύπε.Όλες στις παρέες και τα κινητά τους είναι,δεν κοιτάνε τίποτα πέρα απο αυτά.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.930
Κριτικές
26
Like
2.318
Πόντοι
6.955
Ο Αχιλλέας τα λέει πάρα πολύ καλά.
Αχιλλέα ερώτηση: η αποτελεσματικότερη εφαρμογή όλων των εποχών ήταν το  το mirc?
Εγώ λέω ναι. Η πλάκα είναι πως οι νεώτεροι δεν ξέρουν τι ήταν αυτό.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.930
Κριτικές
26
Like
2.318
Πόντοι
6.955
Δεν υπάρχει έξω στην Ελλάδα ρε τύπε.Όλες στις παρέες και τα κινητά τους είναι,δεν κοιτάνε τίποτα πέρα απο αυτά.

κι αυτό είναι σωστό που λέει ο φίλος. Εγώ εκτιμώ πως για να κάνεις καμάκι σε γυανίκα πρέπει να την πετύχεις μόνη, πχ στην παραλία.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Στην αρχή το ίντερνετ ήταν καλό γιατί τα dating sites εφευρέθηκαν από άντρες για τις ανάγκες των αντρών.Ηθελες να γαμήσεις?Εστελνες μερικά μηνύματα σε γκόμενες που έβαλαν αγγελία και γινόταν η δουλειά.
Μετά τα πράγματα χάλασαν.Αρχισαν οι γκόμενες να διαμαρτύρονται,μας γάμησαν κάτι μαλάκες,ανούσιοι τύποι,γιατί να μην ξέρω τι είναι ο άλλος πραγματικά,πόσες τον γουστάρουνε κι έτσι?
Ετσι βγήκαν οι φλόμπες,facebook,tinder κτλ όπου οι γκόμενες πυροδοτούν το στάτους τους και ελέγχουν ξανά και ξανά το δικό σου.
Ενώ πριν δηλαδή το ίνερνετ ήταν ο παράδεισος του πέουλα,του ελεύθερου γαμέα που πυροβολούσε κατά βούληση θήραμα,τώρα έπρεπε να αποδείξει στάτους,γκαφρά,εμφάνιση,τα πάντα όλα.
Σα να δείχνεις στη μπεκάτσα πρώτα με τι καραμπίνα τη στοχεύεις,πριν την πυροβολήσεις.Αστεία πράγματα.
Γενικά οι γκόμενες σε αυτές τις μαλακίες,social,boost του στάτους κτλ είναι μανούλες ενώ οι άντρες είναι επιεικώς για τον πούτσο.Με την τροπή που πήρε το internet game καλύτερα να ασχοληθείς με κλαμπς και daygame αντί να φροντίζεις το προφίλ σου,τη δημοφιλία σου, να μετέχεις σε events και να κάνεις αποτριχώσεις.
Τις μαλακίες με τα social να τις κάνουν οι γκόμενες αλλού.Οι περήφανοι πέουλες διοχετεύουμε την τεράστια ισχύ μας όπου γουστάρουμε.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606
κι αυτό είναι σωστό που λέει ο φίλος. Εγώ εκτιμώ πως για να κάνεις καμάκι σε γυανίκα πρέπει να την πετύχεις μόνη, πχ στην παραλία.

Μα και μόνες να τις πετύχεις,όλες με κινητά/ακουστικά είναι.Σου λένε δηλαδή μην πλησιάζεις.

Αυτή είναι η μαλακία που μας δέρνει στην Ελλάδα.Ο φόβος να πλησιάσουμε άτομο που δεν το ξέρουμε.Βλέπεις πόσοι μόνοι/ες πάνε για τρέξιμο,γυμναστήριο κλπ αλλά για να γνωριστούν ούτε λόγος.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Εννοείται οι Ελληνίδες πάνε μέσω κύκλου.
1.Γιατί βαριούνται να σκέφτονται,σιγά μην κάτσω να ψάχνω αν ο άλλος είναι αληθινός ή λαμόγιο,θα βάλω μια φίλη μου να εγγυηθεί για το άτομο και αυτή θα πληρώσει τα σπασμένα
2.Γιατί Ελλάδα παίζουν πολλοί παραμυθάδες που τάζουν λαγούς με πετραχήλια και οι γκόμενες βαριούνται να ξεχωρίζουν την ήρα από το στάρι
3.Γιατί και καλύτερο γκόμενο να βρουν αν ανοιχτούν σε περισσότερες επιλογές,φοβούνται οτι θα τις βαρεθεί αφού είναι βαρετές και έχουν λίγα να δώσουν οπότε θέλουν ένα περιβάλλον να μπορεί να πιέζει το γαμπρό κατάλληλα για τα περαιτέρω.
Είναι πολλοί οι λόγοι.Κακό του κεφαλιού τους βέβαια.Αν και τελευταία μάλλον το κατάλαβαν οτι οι αξιόλογοι Ελληνες την έχουν κάνει και μάλλον οι γκόμενες την ψάχνουν και με expats μπας και πιάσουν την καλή και φάνε.
Δηλαδή καλά όλα τα πλεονεκτήματα να γνωρίζεις γκόμενο γαμπρό μέσω κύκλου αλλά το αντικειμενικό πρόβλημα είναι οτι ο τύπος που γνωρίζεις μέσω κύκλου είναι κατά 50% άνεργος ή μισθωτός των 700 ευρώ ή μπούλης γόνος,μαμάκιας με 1000 ευρώ,καλό παιδί βέβαια αλλά οι Ελληνίδες κωλύονται με αυτά τα δεδομένα και απελπίζονται.Δεν είναι αυτά τα όνειρά τους.
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Οι περισσότεροι κάνουν επαφή σαν να μιλάνε σε πουτάνες και για αυτό τους κλάνουν (οι κανονικές κοπέλες) ....είναι το παράπονο που ακούω από τις περισσότερες (στέλνουν φώτογραφία τον πούτσο τους , κοιλιακούς και μιλάνε για χρήματα )

Θέλει και η επαφή μεσώ νετ τον τρόπο της ...

Πιστεύω ότι όσοι έχουν άνεση στην επικοινωνία με έξυπνους διαλόγους με χιούμορ προβάλλοντας την προσωπικότητά τους σε πρώτη φάση και στην δεύτερη φάση τα δυνατά στοιχεία τους π.χ οικονομική άνεση, σταθερή εργασία, κοινωνική επιτυχία κτλ κτλ   έχουν επιτυχίες εκτός από έξω και στα date site(για εμένα που δεν έχω πολύ χρόνο τα date site είναι ευλογία).

Φυσικά θέλει εμπειρία η οποία αποκτάτε μεσώ των αποτυχιών(έχω φάει άπυρες χυλόπιτες) διορθώνεις τα λάθη σου και βελτιώνεσαι.
Αν για την αποτυχία της επαφής πάντα τα ρίχνουμε στην άλλη (Ελληνίδα - Ουκρανέζα- κοντή - ψιλή - μελαχρινή - ξανθιά κτλ) το πρόβλημα δεν θα βελτιωθούμε ποτέ ...
Μερικοί λένε ότι πριν 10 χρόνια ήταν καλύτερα , δεν σκέφτονται ότι πριν δέκα χρόνια ήταν και 10 χρόνια νεότεροι και η κοινωνία πριν την κρίση πολύ διαφορετική.
Αν δεν αλλάζουμε σύμφωνα με την κοινωνία σίγουρα θα μείνουμε στην άκρη όπως και οι μεγαλύτεροι σε ηλικία που δεν μπορούν να προσαρμοστούν σε νέους τρόπους ζωής.




 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
50
Like
5.487
Πόντοι
7.636
Οι περισσότεροι κάνουν επαφή σαν να μιλάνε σε πουτάνες και για αυτό τους κλάνουν (οι κανονικές κοπέλες) ....είναι το παράπονο που ακούω από τις περισσότερες (στέλνουν φώτογραφία τον πούτσο τους , κοιλιακούς και μιλάνε για χρήματα )

Θέλει και η επαφή μεσώ νετ τον τρόπο της ...

Πιστεύω ότι όσοι έχουν άνεση στην επικοινωνία με έξυπνους διαλόγους με χιούμορ προβάλλοντας την προσωπικότητά τους σε πρώτη φάση και στην δεύτερη φάση τα δυνατά στοιχεία τους π.χ οικονομική άνεση, σταθερή εργασία, κοινωνική επιτυχία κτλ κτλ  έχουν επιτυχίες εκτός από έξω και στα date site(για εμένα που δεν έχω πολύ χρόνο τα date site είναι ευλογία).

Φυσικά θέλει εμπειρία η οποία αποκτάτε μεσώ των αποτυχιών(έχω φάει άπυρες χυλόπιτες) διορθώνεις τα λάθη σου και βελτιώνεσαι.
Αν για την αποτυχία της επαφής πάντα τα ρίχνουμε στην άλλη (Ελληνίδα - Ουκρανέζα- κοντή - ψιλή - μελαχρινή - ξανθιά κτλ) το πρόβλημα δεν θα βελτιωθούμε ποτέ ...
Μερικοί λένε ότι πριν 10 χρόνια ήταν καλύτερα , δεν σκέφτονται ότι πριν δέκα χρόνια ήταν και 10 χρόνια νεότεροι και η κοινωνία πριν την κρίση πολύ διαφορετική.
Αν δεν αλλάζουμε σύμφωνα με την κοινωνία σίγουρα θα μείνουμε στην άκρη όπως και οι μεγαλύτεροι σε ηλικία που δεν μπορούν να προσαρμοστούν σε νέους τρόπους ζωής.

Πες μερικά "date site" που μπορείς να κάνεις παιχνίδι αδερφέ!
Ευχαριστώ!
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.056
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
Υπάρχουν πολλά ...εγώ παίζω badoo και okc
Στα οποια πρεπει ομως να πληρωνεις συνεχεια...Αλλιως ο αλγοριθμος σου εινα ισχετικα ανενεργος και δεν σ εμφανιζει σε επιλογες,εισαι δηλαδη περιπου αορατος
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
Στα οποια πρεπει ομως να πληρωνεις συνεχεια...Αλλιως ο αλγοριθμος σου εινα ισχετικα ανενεργος και δεν σ εμφανιζει σε επιλογες,εισαι δηλαδη περιπου αορατος
μπορούν να σε βλέπουν όμως αυτές που ψηφίζεις οπότε να κάνεις με αυτές παιχνίδι. ..βγαίνει γενικά κάτι γίνεται...
 
  • Like
Αντιδράσεις: rokos

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
έχεις βγάλει τίποτα καλό φίλε?

ναι αρκετές και τώρα έχω δύο από το badoo .... είμαι 40++ και πιπινάκια δεν έχω βρει ποτέ αλλά 30-45 έχει πολύ καλά κομμάτια

Δεν εννοώ μοντέλα αλλά εμφανίσιμες κοπέλες που μπορείς να επικοινωνήσεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: ta

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
769
Κριτικές
13
Like
1.156
Πόντοι
3.135
Μια ΑΡΤΕΜΙΣ  ΓΕΡΑΚΙ απο το facebook τρελλή πατούρα ξέρει κάποιος εαν παιζει κατι?
:think: :think: :think:
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
23
Πόντοι
6
ναι αρκετές και τώρα έχω δύο από το badoo .... είμαι 40++ και πιπινάκια δεν έχω βρει ποτέ αλλά 30-45 έχει πολύ καλά κομμάτια

Δεν εννοώ μοντέλα αλλά εμφανίσιμες κοπέλες που μπορείς να επικοινωνήσεις.
ναι κ εγώ 40plus...οι ηλικίες εκεί είναι όπως τα λες..οι πιτσιρίκες μονο ινσταγκραμ δίνουν για να φορτώσουν ακόλουθους...
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
πρεπει να κατσεις να φτιαξεις το προφιλ σου πρωτα.

Παλια με ενα mirc καθαριζες

γαμω την τεχνολογική μας εξελιξη γαμώ.
Τυπε με το mirc κάποιες φορές σου εμφανιζόταν στο Ραντεβού τέρατα της φύσης και έψαχνες τρόπο να την κάνεις με ελαφρά  :S. Σήμερα τουλάχιστον βλέπεις φωτογραφία και γλυτώνεις από τα τυφλά αυτά Ραντεβού.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Τις προαλλες μιλουσα με μια στο ζοο

εντάξει δεν κράτησε πολύ 2 μέρες.

Μολις μου άρχισε τα "δεν μπορω να στειλω φωτογραφια σε αγνωστους"

καλα λεω σφυριξα και έφυγες. Ουτε της ξαναέστειλα. Τι μαλακισμενες κυκλοφορουν ρε γαμωτο.

Επομενη

η άλλη ειχε κολλημα δεν πηγαινε με μικροτερους λεει γιατι μωρη μαλακω ετσι και αλλιως χωρισμενη εισαι τι θα πάθεις. Θα χάσεις την ευκαιρια του γάμου :2funny: o ενας σου ξυνιζει ο άλλος σου βρωμαει
Τυπε αυτό το zoo απορώ πως υπάρχει ακόμη. Εν τω μεταξύ παίζει να είσαι εσύ κι ένας γνωστός μου στο 0,01% των ανδρών που το χρησιμοποιούν.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.615
Πόντοι
4.546
ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΙ ΑΥΤΑ....Η ΚΑΛΗ ΧΡΥΣΗ ΕΠΟΧΗ ΤΕΛΗ 90 ΕΩΣ ΑΡΧΕΣ 2010 ΠΕΡΑΣΕ!
ακομη και τοτε ενα 80% ηταν για τα μπαζα εμφανησιακα η ψυγολογικα ΚΥΡΙΩΣ...
-
ΕΧΟΝΤΑΣ ΦΑΕΙ ΑΠΟ BADOO,TWOO,MIRC TO PALIO KALO MIRC,  ΑΚΟΜΗ κ απο τσατ της βονταφον,κ οτι αλλο υπηρχε
εκτος insta k fb  που ποτεδεν ασχοληθηκα.
μαγκες το ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ 24/7 ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ Κ ΤΟΤΕ Κ ΤΩΡΑ.
ΣΤΑ ΒΑΣΙΚΑ,....
-ΤΟ 80% ΤΩΝ ΠΡΟΦΙΛ απλα δεν υπαρχει-
-οι πολυ πολυ καλες εχουν 1,000 δουλους οποτε θα διαλεξουν τον 1-
-με τοση προσφορα ΤΟ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ= ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ =ειτε οικονομικο ειτε, αλλο
-τα τοπ μουνια θελουν μονο την επιβεβαιωση απο οσο πιο πολλους γινεται.
οχι να γαμηθουν η γνωριμια.
οι εποχες αλλαξαν, κ το παιχνιδι τωρα ειναι καλο για 17 εως 32 ετων το πολυ...μετα εισαι ξεπερασμενος-
--------
κανονες και ΜΑΛΑΚΙΕΣ...
ΕΧΩ ΒΓΕΙ Κ ΤΗΝ ΕΧΩ ΣΙΓΟΥΡΗ ΓΙΑ ΙΔΙΟ ΒΡΑΔΥ= ΠΗΡΑ ΤΑ 3...ΚΑΜΙΑ σχεση με αυτα που εδειξε στο ραντεβου...
ΕΧΩ ΒΓΕΙ Κ ΔΙΝΩ 0,5% ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ Η ΝΑ ΞΑΝΑΒΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΙΑ= ΤΗΝ ΞΕΠΑΤΩΣΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΒΡΑΔΥ...
-------
ΜΕΡΙΚΕΣ στρατηγικες βεβαια πιανουν αλλα το ΓΑΜΗΜΕΝΟ ΚΛΙΚ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΗΣ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΜΑΘΕΙΣ...
----------
ΕΛΠΙΔΕΣ...
-ΜΠΑΖΑ.
-ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ.
-ΧΩΡΙΣΜΕΝΕΣ ΜΕ ΠΑΙΔΙ οι πιο πολλες πιθανοτητες...
-ανωνυμο γρηγορο σεξ... ΣΠΑΝΙΟ ΑΛΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ-
----------------------------------------------------------------
ΠΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΠΛΕΟΝΕΚΤΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΣΟΣΙΑΛ???
ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΚΑΙ ΔΙΑΣΗΜΟΙ...
ΑΠΛΑ ΡΩΤΗΣΤΕ
-------------
ΞΑΝΑ ΒΓΕΙΤΕ ΕΞΩ Κ ΠΑΡΤΕ ΡΙΣΚΑ

:hi:
 

miflogrannakias

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2019
Μηνύματα
35
Like
4
Πόντοι
0
μετα το 2009 ειναι δυσκολο να κανεις γνωριμιες,εχουν ολες ιντερνετ καμερες σοσιαλ κτλ και θελει υπομονη ακομα και για κατι χοντρες,επισης εχουν και 1000 μαλακες θα τις γλυφουν ολη μερα τι ομορφες που ειναι κτλ
στο μπαντου που γραφει ενας πιο πανω γαμας μονο με λεφτα οποιος σας πει το αντιθετο λεει μαλακιες
στο ζοο ειναι ολο πουστιδες και γκομενες που ζηταν καρτα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom