Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.081
Κριτικές
33
Like
5.226
Πόντοι
4.096
Ενδιαφέρον ποστ.

Και πώς ακριβώς η γκόμενα τεστάρει τον αντρισμό σου στο πρώτο ραντεβού; Για φέρε ένα παράδειγμα. Δε θυμάμαι καμία φορά γκόμενα να μου τέσταρε τον αντρισμό σε πρώτο ραντεβού. Αντιθέτως θυμάμαι άπειρες φορές που απλά ήταν αμήχανη, την έβαζα να μιλήσει οδηγώντας τη συζήτηση με ερωτήσεις, τη φάσωσα και τελικά δε γάμησα το ίδιο βράδυ. Πώς κόβεις τη συμπεριφορά αυτή σαν βήτα ώστε να με περάσει για τέτοιο; Επίσης αν επιτρέπεται, εσύ τι ποσοστό περίπου πηδάς στο πρώτο ραντεβού;
τυπε τα ποσοστα γαμησιμοτητας στο μπου ειναι ανω του 90%
Μαλλον εισαι εκτος της καμπυλης Γκαους των χρηστων του σαη
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Ενδιαφέρον ποστ.

Και πώς ακριβώς η γκόμενα τεστάρει τον αντρισμό σου στο πρώτο ραντεβού; Για φέρε ένα παράδειγμα. Δε θυμάμαι καμία φορά γκόμενα να μου τέσταρε τον αντρισμό σε πρώτο ραντεβού. Αντιθέτως θυμάμαι άπειρες φορές που απλά ήταν αμήχανη, την έβαζα να μιλήσει οδηγώντας τη συζήτηση με ερωτήσεις, τη φάσωσα και τελικά δε γάμησα το ίδιο βράδυ. Πώς κόβεις τη συμπεριφορά αυτή σαν βήτα ώστε να με περάσει για τέτοιο; Επίσης αν επιτρέπεται, εσύ τι ποσοστό περίπου πηδάς στο πρώτο ραντεβού;

Δεν μπορω να σε βοηθησω ή να σε κρινω αν κανεις κατι σωστα ή οχι απο εδω μεσα φιλε. Αν το ειχες με το αθλημα δεν θα ρωτουσες αυτα που ρωτας ουτε οδηγεις ποτε μια μουναρα σε ερωτησεις συζητησεις κτλπ.

Ερωτισμο στηνεις ως αντρας που εχεις τη κατασταση στα χερια σου και οχι ξενερωτες φασεις, για αυτο δεν γαμας. Συζητησεις, ερωτησεις...μετα λες οτι δεν γαμας.

Και μονο που ειναι αμηχανες οπως λες, κατι κανεις λαθος φιλε. Δεν ξερω τι ακριβως, αλλα μονος σου λες οτι δεν γαμας. Ψαξε και διορθωσε το. Δεν ειναι δα πυρηνικη φυσικη να γαμησεις ενα μουνακι που ετσι και αλλιως θελει να γαμηθει. Για αυτο δεχτηκε να βγει μαζι σου. Εσυ μετα...απλα το χαλας και τις οδηγεις οπως λες στην αμηχανια ρε συ. Δεν ξερω τι κανεις και πως αλλα αυτο δεν ειναι ερωτισμος.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Δεν μπορω να σε βοηθησω ή να σε κρινω αν κανεις κατι σωστα ή οχι απο εδω μεσα φιλε. Αν το ειχες με το αθλημα δεν θα ρωτουσες αυτα που ρωτας ουτε οδηγεις ποτε μια μουναρα σε ερωτησεις συζητησεις κτλπ.

Ερωτισμο στηνεις ως αντρας που εχεις τη κατασταση στα χερια σου και οχι ξενερωτες φασεις, για αυτο δεν γαμας. Συζητησεις, ερωτησεις...μετα λες οτι δεν γαμας.

Και μονο που ειναι αμηχανες οπως λες, κατι κανεις λαθος φιλε. Δεν ξερω τι ακριβως, αλλα μονος σου λες οτι δεν γαμας. Ψαξε και διορθωσε το. Δεν ειναι δα πυρηνικη φυσικη να γαμησεις ενα μουνακι που ετσι και αλλιως θελει να γαμηθει. Για αυτο δεχτηκε να βγει μαζι σου. Εσυ μετα...απλα το χαλας και τις οδηγεις οπως λες στην αμηχανια ρε συ. Δεν ξερω τι κανεις και πως αλλα αυτο δεν ειναι ερωτισμος.
Μάλιστα. Οπότε το δεδομένο σου είναι ότι κάτι κάνω εγώ λάθος, αλλά δεν μπορείς να μου πεις ποιο είναι αυτό. Το σίγουρο είναι πάντως ότι εγώ τους προκαλώ την αμηχανία, όχι επειδή με βλέπουν πρώτη φορά και δε βγαίνουν με άγνωστο από το ίντερνετ κάθε μέρα. Θέλεις να θεωρήσεις ότι είμαι creepy; Οκ δεν μπορώ να σου αποδείξω το αντίθετο από εδώ.

Λες μετά ότι δε στήνω ερωτισμό σαν άντρας. Ωραία, και πώς υποτίθεται ότι στήνεις ερωτισμό άμα δε μιλήσεις με την άλλη; Τηλεπαθητικά; Και τη συζήτηση προφανώς θα την οδηγήσεις. Δε θα αφήσεις αυτή να πάει την κουβέντα σε θέματα cosmopolitan, ξέρω γω.

Ας συμφωνήσω όμως ότι δεν το έχω και δε γαμάω καθόλου. Αν και το lay number μου είναι 2ψήφιο.. Εσύ λοιπόν που το έχεις για πες μου πως στήνεις ερωτισμό και δε χρειάζεται να κάνεις καθόλου ξενέρωτη συζήτηση με την άλλη.
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.934
Κριτικές
26
Like
2.326
Πόντοι
6.955
Έχω την εντύπωση οτι τα chats ως θεσμός μοντέρνας προξενήτρας πνεύουν τα λοίσθια....
μετά από συνδρομή ενός μηνός σε γνωστό "τυφλό" chat και καθημερινή ενασχόληση με αυτό τα αποτελέσματα μου είναι τα εξής.
1) Έκανα τηλεφωνικό σεξ με δυο χονδρές και ένα μπάζο.
2) Βγήκα ραντεβού με μια χονδρή και εφυγα πετάδειν μόλις την αντίκρισα. (βροουυμμμ έκανε το σκούτερ)
3) Μίλησα στο τηλέφωνο με τέσσερις πέντε ακόμα δίχως κάποια ενδιαφέρουσα συζήτηση ή κατάληξη σε γνωριμία
4) Μίλησα στο τηλέφωνο με ανώμαλο άτομο που δήλωνε γυναίκα αλλά μπορεί και να ήταν τραβεστί. Συμπέρασμα δεν έβγαλα διότι μιλούσε ψιθυριστά και λόγω των ανωμαλιών του τον έκοψα αμέσως.
5) Πάρα πολλά πουστράκια που το παριστάνουν τις γυναίκες αλλά με την εμπειρία που έχω τα αντιλαμβάνομαι άμεσα.
6) Πολλές γυναίκες ψυχασθενείς με αλλοπρόσαλλη συμπεριφορά δηλαδή.
7) Κάθε μέρα μιλούσα με τα ίδια πρόσωπα με τα οποία είχα μιλήσει πριν 2 ημέρες.
8) Έκανα και μια γνωριμία με σοβαρή κι όμορφη κοπέλα χωρισμένη με παιδί με την οποία βγήκαμε και μου έδωσε πολλές προσδοκίες αλλά προτίμησε κάποιον άλλον ως φαίνεται. Μιλούσε με πολλούς δηλαδή! (βλέπε νήμα τι τρέχει με τις ελλεεινήδες τα έχω πει με λεπτομέρεια)
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Μάλιστα. Οπότε το δεδομένο σου είναι ότι κάτι κάνω εγώ λάθος, αλλά δεν μπορείς να μου πεις ποιο είναι αυτό. Το σίγουρο είναι πάντως ότι εγώ τους προκαλώ την αμηχανία, όχι επειδή με βλέπουν πρώτη φορά και δε βγαίνουν με άγνωστο από το ίντερνετ κάθε μέρα. Θέλεις να θεωρήσεις ότι είμαι creepy; Οκ δεν μπορώ να σου αποδείξω το αντίθετο από εδώ.

Λες μετά ότι δε στήνω ερωτισμό σαν άντρας. Ωραία, και πώς υποτίθεται ότι στήνεις ερωτισμό άμα δε μιλήσεις με την άλλη; Τηλεπαθητικά; Και τη συζήτηση προφανώς θα την οδηγήσεις. Δε θα αφήσεις αυτή να πάει την κουβέντα σε θέματα cosmopolitan, ξέρω γω.

Ας συμφωνήσω όμως ότι δεν το έχω και δε γαμάω καθόλου. Αν και το lay number μου είναι 2ψήφιο.. Εσύ λοιπόν που το έχεις για πες μου πως στήνεις ερωτισμό και δε χρειάζεται να κάνεις καθόλου ξενέρωτη συζήτηση με την άλλη.

Φιλε μου δεν σε κατηγορω για κατι, μονος σου εγραψες οτι δημιουργεις αμηχανια στα κοριτσια και δεν γαμας στο ραντεβου. Δεν ειπα κατι παραπανω απο οσα εγραψες. Δεν σε κρινω ουτε σε χαρακτηριζω.

Τι να κατσω να σου πω εδω μεσα; Δεν γινονται αυτα μεσω ιντερνετ ουτε εχω σκοπο να σε διδαξω, το χρονο μας περναμε εδω μεσα. Ο καθενας εχει τη ζωη του και τελος. Μεσα απο αυτη, γραφουμε ο καθενας τη γνωμη του πανω σε ενα θεμα.

Με κοπελες δεν κανεις συζητησεις, δεν μπαινεις καν σε αυτα. Ραντεβου για ποτο σε μπαρακι με καλη μουσικη και μονο. Καθεσαι διπλα της, ποτε απεναντι της λες και εισαι στη γαδα και την ανακρινεις. Την ακουμπας, ομορφα οχι σα μαλακας και λιγουρης. Αν δεις οτι οκ, συνεχιζεις, μετρας εως που αφηνει. Αν δεν αφηνει και γενικα εχει ενα θεμα με τα αγγιγματα, πληρωνεις και χαιρετας στα πρωτα 10 λεπτα. Δεν υπαρχει λογος για παραπανω.

Απο τη γλωσσα του σωματος της και των ματιων της θα καταλαβεις. Εχει απειρα βιβλια και βιντεο περι του θεματος. Αφιερωσε χρονο και μελετα να μαθεις να κοβεις τι παιζει. Πολλα τα σημαδια που δειχνει αν γουσταρει ή οχι. Αν δεν σε αγγιζει καν απο μονη της, παει να πει οτι δεν καυλωνει καν με τη παρτη σου, οσο και να το παλαιψεις..ασκοπος χρονος και ενεργεια. Απλα πληρωσε και φυγε. Δεν ταιριαξες με αυτη, πας στην επομενη.

Ποτε δεν κανονιζεις ενα ραντεβου για μια ημερα. Πρεπει να νιωθεις χορτατος, ανετος. Πρεπει λοιπον να εισαι για να νιωθεις. Ενα διωρο στη καθε μια και στηνεις 2 τη καθε φορα που θα βγεις. Δεν εκατσε δευτερο; Δεν πας ουτε στο πρωτο. Δεν στηνεις καν. Αν κατσουν 2 σε ωρες που ειναι οκ πας. Καμια σχεση η ψυχολογια σου...δοκιμασε και θα το δεις. Οσο καλα και να παει με τη μια...στο διωρο φευγεις...ισως και νωριτερα...εχεις και δικη σου ζωη δεν δινεις αξια γεια πληρωνεις εφυγες. Αν δεν παει καλα...εφυγες στα 10 λεπτα.

Βασικα πραγματα που ομως δεν μπορουν να γραφτουν...αυτα φιλε μου γινονται απλα στη κανονικη ζωη δεν μαθαινονται. Τρως τα μουτρα σου και μαθαινεις μετα τα 20. Αν δεν εχεις μαθει εως τα 22...αστο. Δεν αλλαζει ο ανθρωπος μετα, θα κανεις μπαμ οτι εισαι fake. Μυριζονται το ψεμα απο χιλιομετρα οπως και το αληθινο επισης.

Ανετος, στα αρχιδια σου, χορτατος, χιουμορ, εχω ζωη και χρονο, φροντιζω τον εαυτο μου σε ολα τα επιπεδα, δεν δινω αξια στο μουνι, δεν σεβομαι το μουνι,  εχω δικα μου λεφτα και δεν εργαζομαι για αλλον. Αυτα ειναι τα βασικα. Τα μυριζονται απο χιλιομετρα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Φιλε μου δεν σε κατηγορω για κατι, μονος σου εγραψες οτι δημιουργεις αμηχανια στα κοριτσια και δεν γαμας στο ραντεβου. Δεν ειπα κατι παραπανω απο οσα εγραψες. Δεν σε κρινω ουτε σε χαρακτηριζω.
Έγραψα ότι υπάρχει αμηχανία από τη μεριά τους. Όχι ότι τη δημιουργώ εγώ. Συνήθως άμα κάνω ή πω μαλακία το καταλαβαίνω επιτόπου. Για παράδειγμα, μια φορά θυμάμαι που βγήκα έχοντας πιει πολύ καφέ και υπήρχε μια υπερένταση στον τρόπο που μιλούσα. Το υποψιάστηκα από την αντίδρασή της γκόμενας ότι πρέπει να ένιωσε άβολα από τη φωνή μου.

Με κοπελες δεν κανεις συζητησεις, δεν μπαινεις καν σε αυτα. Ραντεβου για ποτο σε μπαρακι με καλη μουσικη και μονο. Καθεσαι διπλα της, ποτε απεναντι της λες και εισαι στη γαδα και την ανακρινεις. Την ακουμπας, ομορφα οχι σα μαλακας και λιγουρης. Αν δεις οτι οκ, συνεχιζεις, μετρας εως που αφηνει. Αν δεν αφηνει και γενικα εχει ενα θεμα με τα αγγιγματα, πληρωνεις και χαιρετας στα πρωτα 10 λεπτα. Δεν υπαρχει λογος για παραπανω.
Πάντα πιάνω καναπέ και κάθομαι δίπλα τους. Εννοείται αυτό. Την ακουμπάω, αλλά όχι τόσο βιαστικά από τη στιγμή που θα κάτσουμε. Για τα πρώτα 10 λεπτά έχεις δίκιο. Μου έχει τύχει γκόμενα που δε με άφηνε να την ακουμπάω καθόλου και με άφησε μαλάκα. Ένα άγγιγμα έκανα στο χέρι της πάνω σε ένα αστείο και σχολίασε ότι πολύ απλώνομαι.

Απο τη γλωσσα του σωματος της και των ματιων της θα καταλαβεις. Εχει απειρα βιβλια και βιντεο περι του θεματος. Αφιερωσε χρονο και μελετα να μαθεις να κοβεις τι παιζει. Πολλα τα σημαδια που δειχνει αν γουσταρει ή οχι. Αν δεν σε αγγιζει καν απο μονη της, παει να πει οτι δεν καυλωνει καν με τη παρτη σου, οσο και να το παλαιψεις..ασκοπος χρονος και ενεργεια. Απλα πληρωσε και φυγε. Δεν ταιριαξες με αυτη, πας στην επομενη.
Πάνω κάτω καταλαβαίνω πότε γουστάρει κάποια. Το να σε ακουμπάει όμως αυτή είναι θέμα χαρακτήρα. Πρέπει να είναι και λίγο δυναμική. Μια πιο συνεσταλμένη και υποτακτική δεν πρόκειται να σε ακουμπήσει πρώτη.

Ποτε δεν κανονιζεις ενα ραντεβου για μια ημερα. Πρεπει να νιωθεις χορτατος, ανετος. Πρεπει λοιπον να εισαι για να νιωθεις. Ενα διωρο στη καθε μια και στηνεις 2 τη καθε φορα που θα βγεις. Δεν εκατσε δευτερο; Δεν πας ουτε στο πρωτο. Δεν στηνεις καν. Αν κατσουν 2 σε ωρες που ειναι οκ πας. Καμια σχεση η ψυχολογια σου...δοκιμασε και θα το δεις. Οσο καλα και να παει με τη μια...στο διωρο φευγεις...ισως και νωριτερα...εχεις και δικη σου ζωη δεν δινεις αξια γεια πληρωνεις εφυγες. Αν δεν παει καλα...εφυγες στα 10 λεπτα.
Αυτά τα έχω κάνει πιο μικρός που είχα όρεξη. Η αλήθεια είναι ότι τώρα με τη δουλειά με το ζόρι έχω όρεξη να κανονίσω ένα. Όχι δύο απανωτά.

Αν επιτρέπεται, τι ποσοστό περίπου πηδάς στο πρώτο ραντεβού;
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Ρε παιδια το εχετε κανει λες και ειναι πυρηνικη φυσικη για το τι  πρεπει να πεις τι πρεπει να κανεις ενω τα πραματα ειναι απλα της λες απο την αρχη τι θες απ αυτην αν δεν το χεις με το λεγειν πολυ δεν σε βοηθανε οσα βιβλια και να διαβασεις και οσα σεμιναρια να κανεις που τωρα ειναι της μοδας πως να μιλησεις σε μια γυναικα.Ξεκαθαριζεις τι θες απο την αρχη αν δεν θελει οκ πας για αλλα μην κολλατε.
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.144
Πόντοι
366
Ρε παιδια το εχετε κανει λες και ειναι πυρηνικη φυσικη για το τι  πρεπει να πεις τι πρεπει να κανεις ενω τα πραματα ειναι απλα της λες απο την αρχη τι θες απ αυτην αν δεν το χεις με το λεγειν πολυ δεν σε βοηθανε οσα βιβλια και να διαβασεις και οσα σεμιναρια να κανεις που τωρα ειναι της μοδας πως να μιλησεις σε μια γυναικα.Ξεκαθαριζεις τι θες απο την αρχη αν δεν θελει οκ πας για αλλα μην κολλατε.

Άσε το λέγειν μετράει κ αυτό αλλά πρώτα μετράει εάν είσαι ωραίος στυλ μοντέλο. Έπειτα μετράει εάν δείχνεις ή είσαι λεφτας.
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Άσε το λέγειν μετράει κ αυτό αλλά πρώτα μετράει εάν είσαι ωραίος στυλ μοντέλο. Έπειτα μετράει εάν δείχνεις ή είσαι λεφτας.
Δεν λεω οτι το λεγειν δεν μετραει αλλα αυτο ειτε το εχεις ειτε οχι αν οχι τοτε ξεκαθαρισε στην αλλη τι θες γιατι θα τα κανεις χειροτερα αν προσπαθεις να το παιξεις κατι που δεν εισαι.Το ωραιο στυλ μετραει κι αυτο αλλα απο μονο του δεν φτανει το χρημα βεβαια σου λυνει τα χερια παιζεις οπως γουσταρεις.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Ρε παιδια το εχετε κανει λες και ειναι πυρηνικη φυσικη για το τι  πρεπει να πεις τι πρεπει να κανεις ενω τα πραματα ειναι απλα της λες απο την αρχη τι θες απ αυτην αν δεν το χεις με το λεγειν πολυ δεν σε βοηθανε οσα βιβλια και να διαβασεις και οσα σεμιναρια να κανεις που τωρα ειναι της μοδας πως να μιλησεις σε μια γυναικα.Ξεκαθαριζεις τι θες απο την αρχη αν δεν θελει οκ πας για αλλα μην κολλατε.
Υπάρχει καμία που θα της πεις ότι θέλεις να τη γαμήσεις και θα σου πει "πάμε στην τουαλέτα";
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Γιατί το έχω δοκιμάσει χωρίς επιτυχία. Όλες "θέλουν σχέση".
Θελουν σχεση ενταξει αλλα πρωτα σεξ να δειτε αν ταιριαζεται.Ποσα ραντεβου πρεπει να βγειτε για να ανακοινωθει μεταξυ σας οτι υπαρχει σχεση?
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Θελουν σχεση ενταξει αλλα πρωτα σεξ να δειτε αν ταιριαζεται.Ποσα ραντεβου πρεπει να βγειτε για να ανακοινωθει μεταξυ σας οτι υπαρχει σχεση?
Έλα ντε. Ο λαός λέει ότι τα 3 ραντεβού είναι σχέση. :2funny: Εγώ συμφωνώ μαζί σου ότι πρώτα από το σεξ ξεκινάς, αλλά αυτές δεν το βλέπουν έτσι. Δεν έχει συμβεί ποτέ να πω ότι ψάχνω άμεσο σεξ και να το δεχτεί η άλλη.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.617
Πόντοι
4.546
Φιλε μου δεν σε κατηγορω για κατι, μονος σου εγραψες οτι δημιουργεις αμηχανια στα κοριτσια και δεν γαμας στο ραντεβου. Δεν ειπα κατι παραπανω απο οσα εγραψες. Δεν σε κρινω ουτε σε χαρακτηριζω.

Τι να κατσω να σου πω εδω μεσα; Δεν γινονται αυτα μεσω ιντερνετ ουτε εχω σκοπο να σε διδαξω, το χρονο μας περναμε εδω μεσα. Ο καθενας εχει τη ζωη του και τελος. Μεσα απο αυτη, γραφουμε ο καθενας τη γνωμη του πανω σε ενα θεμα.

Με κοπελες δεν κανεις συζητησεις, δεν μπαινεις καν σε αυτα. Ραντεβου για ποτο σε μπαρακι με καλη μουσικη και μονο. Καθεσαι διπλα της, ποτε απεναντι της λες και εισαι στη γαδα και την ανακρινεις. Την ακουμπας, ομορφα οχι σα μαλακας και λιγουρης. Αν δεις οτι οκ, συνεχιζεις, μετρας εως που αφηνει. Αν δεν αφηνει και γενικα εχει ενα θεμα με τα αγγιγματα, πληρωνεις και χαιρετας στα πρωτα 10 λεπτα. Δεν υπαρχει λογος για παραπανω.

Απο τη γλωσσα του σωματος της και των ματιων της θα καταλαβεις. Εχει απειρα βιβλια και βιντεο περι του θεματος. Αφιερωσε χρονο και μελετα να μαθεις να κοβεις τι παιζει. Πολλα τα σημαδια που δειχνει αν γουσταρει ή οχι. Αν δεν σε αγγιζει καν απο μονη της, παει να πει οτι δεν καυλωνει καν με τη παρτη σου, οσο και να το παλαιψεις..ασκοπος χρονος και ενεργεια. Απλα πληρωσε και φυγε. Δεν ταιριαξες με αυτη, πας στην επομενη.

Ποτε δεν κανονιζεις ενα ραντεβου για μια ημερα. Πρεπει να νιωθεις χορτατος, ανετος. Πρεπει λοιπον να εισαι για να νιωθεις. Ενα διωρο στη καθε μια και στηνεις 2 τη καθε φορα που θα βγεις. Δεν εκατσε δευτερο; Δεν πας ουτε στο πρωτο. Δεν στηνεις καν. Αν κατσουν 2 σε ωρες που ειναι οκ πας. Καμια σχεση η ψυχολογια σου...δοκιμασε και θα το δεις. Οσο καλα και να παει με τη μια...στο διωρο φευγεις...ισως και νωριτερα...εχεις και δικη σου ζωη δεν δινεις αξια γεια πληρωνεις εφυγες. Αν δεν παει καλα...εφυγες στα 10 λεπτα.

Βασικα πραγματα που ομως δεν μπορουν να γραφτουν...αυτα φιλε μου γινονται απλα στη κανονικη ζωη δεν μαθαινονται. Τρως τα μουτρα σου και μαθαινεις μετα τα 20. Αν δεν εχεις μαθει εως τα 22...αστο. Δεν αλλαζει ο ανθρωπος μετα, θα κανεις μπαμ οτι εισαι fake. Μυριζονται το ψεμα απο χιλιομετρα οπως και το αληθινο επισης.

Ανετος, στα αρχιδια σου, χορτατος, χιουμορ, εχω ζωη και χρονο, φροντιζω τον εαυτο μου σε ολα τα επιπεδα, δεν δινω αξια στο μουνι, δεν σεβομαι το μουνι,  εχω δικα μου λεφτα και δεν εργαζομαι για αλλον. Αυτα ειναι τα βασικα. Τα μυριζονται απο χιλιομετρα.

Σε αρκετά μεγάλο βαθμό.. μου αρέσουν οι απόψεις σου (σε διαβάζω εδώ και αρκετό καιρό) φίλε Σαββίδη!
  :hi:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Ρε παιδια το εχετε κανει λες και ειναι πυρηνικη φυσικη για το τι  πρεπει να πεις τι πρεπει να κανεις ενω τα πραματα ειναι απλα της λες απο την αρχη τι θες απ αυτην αν δεν το χεις με το λεγειν πολυ δεν σε βοηθανε οσα βιβλια και να διαβασεις και οσα σεμιναρια να κανεις που τωρα ειναι της μοδας πως να μιλησεις σε μια γυναικα.Ξεκαθαριζεις τι θες απο την αρχη αν δεν θελει οκ πας για αλλα μην κολλατε.

Ετσι ειναι απλα δεν το εχουν ολοι με τις γυναικες, βγαζουν ενα στρες που κανει μπαμ ή το προσπαθουν που και αυτο ειναι ντεκαυλε.

Εν συντομια ομως, αυτο που εγραψες ειναι σωστο. Εχει ομως πολλες παραμετρους.

Ενω ειναι κατι το απλο, δες τι συμβαινει γυρω σου, τι υπαρχει. Πως το κατι τοσο απλο το κανουν τοσο τραγικο και αστειο το 90% των αντρων.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
Γιατί το έχω δοκιμάσει χωρίς επιτυχία. Όλες "θέλουν σχέση".

Συμφωνα με αυτο που γραφεις, τους δινεις την εντυπωση οτι εισαι σχεσακιας και για αυτο εχεις προβλημα φιλε. Δεν μπορω να γνωριζω τι συμβαινει ουτε με ενδιαφερει αλλα αυτο που γραφεις αυτο σημαινει.

Ποια σχεση; Να γαμηθουν θελουν αρχικα τα κοριτσια. Αν τους το βγαλεις, γαμας. Το εχουν ηδη μεσα τους. Και αυτες με τη σειρα τους νομιζεις δεν θελουν να περασουν καλα να χαρουν το σεξ με εναν αντρα;

Απλα δεν το δινουν οπου δεν καυλωνουν. Οπως το ακους. Οταν καυλωνουν, το δινουν αμεσως απο ολες τις τρυπες. Ολα τα υπολοιπα...ειναι αδιαφορα.
 

satsok13

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
44
Like
6
Πόντοι
0
Χρησιμα ολα αυτα αλλα δεν υπαρχει κανονας...απλα καποιες γενικες αρχες στο πεσιμο.
Αν μιλαμε αποκλειστικα για ιντερνετογκομενες θα πω οτι συνηθως στο 2ο σε εμενα προσωπικα το εδιναν.
Δεν εχουμε ολοι το ιδιο στυλ και φυσικα δεν μπορουμε να υποστηριξουμε τον ιδιο τροπο προσεγγισης.
Και το κυριοτερο δεν κουβαλαμε ολοι την ιδια φατσα και το ιδιο σωμα.
Παντως αν τους αρεσεις και δεν πεις χοντραδα θα γαμησεις.-
Επισης αλλο να εχεις σπιτι δικο σου και αλλο να τρεχεις σε ξενοδοχειο.
Πχ εγω συνηθως πρωτο ραντεβου κανονιζω σε ουδετερο εδαφος η προς τα μερη της ωστε στο 2ο να ερθει προς σε εμενα να βγουμε και μετα να παμε σπιτι.
Αν της βγαζεις στον σχεσακια θα παιξεις τον ρολο αυτο καλα μεχρι να γαμησεις.
Αν της βγαζεις τον αλητη αντιστοιχα θα κανεις το ιδιο.
Οι γενικες αρχες που ειπα πριν ειναι ευγενεια καθαριοτητα και να τους δειχνεις οτι τις σεβεσαι ακομα και αν μεσα σου λες εχω βγει με την μεγαλυτερη τσοντα.
Επισης δεν λες δυσαρεστα πραγματα εχεις διακριτικο χιουμορ δεν μιλας για πρωην εκτος αν ερωτηθεις και αν ερωτηθεις δεν βγαζεις μισογυνισμο γιατι ψαχνονται να βρουν μια λεξη για να πιαστουν να σκεφτουν την παπαρια τους.Εννοειται δεν πρεπει να δειχνεις οτι βιαζεσαι να γαμησεις.
Καλο ειναι να βρεις την ανασφαλεια τους και να παιξεις μαζι της.
Αυτα τα λιγα απο εμενα (εναν τυπο που δεν εχεις παει καλως η κακως ουτε μπουρδελοτσαρκα)σαν σκορπιες σκεψεις.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Συμφωνα με αυτο που γραφεις, τους δινεις την εντυπωση οτι εισαι σχεσακιας και για αυτο εχεις προβλημα φιλε. Δεν μπορω να γνωριζω τι συμβαινει ουτε με ενδιαφερει αλλα αυτο που γραφεις αυτο σημαινει.

Ποια σχεση; Να γαμηθουν θελουν αρχικα τα κοριτσια. Αν τους το βγαλεις, γαμας. Το εχουν ηδη μεσα τους. Και αυτες με τη σειρα τους νομιζεις δεν θελουν να περασουν καλα να χαρουν το σεξ με εναν αντρα;

Απλα δεν το δινουν οπου δεν καυλωνουν. Οπως το ακους. Οταν καυλωνουν, το δινουν αμεσως απο ολες τις τρυπες. Ολα τα υπολοιπα...ειναι αδιαφορα.
Τυπε, συνεχίζεις να κάνεις παραδοχές και να βγάζεις αυθαίρετα συμπεράσματα. Πως φέρεται ένας σχεσακιας το ξέρω. Τις κερνάει πάντα, τις ακούει στωικά, κάθεται απέναντι τους, δεν τις αγγίζει και, το κυριότερο, δεν τους λέει για σπίτι του από το πρώτο ραντεβού. Εγώ δεν κάνω τίποτα από όλα αυτά. Μπορεί να τους βγαίνει ο σχεσακιας σε μένα, αλλά το ότι αυτό προκαλείται από δική μου συμπεριφορά είναι η εύκολη διαπίστωση που κάνεις πάντα χωρίς να ισχύει σε όλες τις περιπτώσεις. Δεν τους φέρομαι σαν σχεσακιας, ούτε είμαι. Αν αυτές βγάζουν τέτοιο συμπέρασμα, σίγουρα δεν έχει να κάνει με τη συμπεριφορά μου. Μπορεί να ψάχνουν αυτές beta ή να φταίει η εμφάνιση μου. Με casual παπούτσια, τζιν και ένα σκούρο καρό πουκάμισο πάω ντυμένος, δεν ντύνομαι και σαν φλώρος. Τώρα αν πρέπει να βαρεσω και ταττου και πηρσινγκ για να πάρουν χαμπάρι ότι δεν είμαι σχεσακιας, δεν πρόκειται να το κάνω.
 

Porn Gangster

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
12.973
Κριτικές
124
Like
18.764
Πόντοι
20.786
Τις προαλλες μιλουσα με μια στο ζοο

εντάξει δεν κράτησε πολύ 2 μέρες.

Μολις μου άρχισε τα "δεν μπορω να στειλω φωτογραφια σε αγνωστους"

καλα λεω σφυριξα και έφυγες. Ουτε της ξαναέστειλα. Τι μαλακισμενες κυκλοφορουν ρε γαμωτο.

Επομενη

η άλλη ειχε κολλημα δεν πηγαινε με μικροτερους λεει γιατι μωρη μαλακω ετσι και αλλιως χωρισμενη εισαι τι θα πάθεις. Θα χάσεις την ευκαιρια του γάμου :2funny: o ενας σου ξυνιζει ο άλλος σου βρωμαει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom