Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

miflogrannakias

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2019
Μηνύματα
35
Like
4
Πόντοι
0
όπως τα κες μετά το 09τελος οι Ίντερνετ γνωριμίες ..παρόλο εξελίχθηκε η τεχνολογία η γνωριμίες με Ίντερνετ μειώθηκαν αισθητά ...ξέρεις τον λόγο ;  Γιατί παλιά αντάλλαζες μόνο φοτο ... έκανες μπλα μπλα και ήταν όλο αυτό πιο συναισθηματικό .... τώρα όπως είπες κάμερες και 1000 να τις παρακαλάνε ακόμα και τις χοντρές .....όποτε και οι κοπέλες πάνε με τους πιο διαθέσιμους ... και όχι με τους ψαγμένους σαν εμάς ...αυτά....
εποχες μιρκ δεν ηθελες καν φωτογραφια,οι πιο πολλες εμπαιναν απο ιντερνετ καφε η απο καποια σχολη που πηγαιναν,επαιρνες τοσα τηλ που εσυ εκανες επιλογη με ποιο να ασχοληθεις αν δεν βαριοσουν μπορουσες να εβγαινες με διαφορετικη γκομενα καθε σαββ/κυριακο,φυσικα το 99% ηταν μπαζα αλλα και τωρα μπαζα ειναι και θελουν και παρακαλια
να πανε στα τσακιδια οι πουτανες
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
εποχες μιρκ δεν ηθελες καν φωτογραφια,οι πιο πολλες εμπαιναν απο ιντερνετ καφε η απο καποια σχολη που πηγαιναν,επαιρνες τοσα τηλ που εσυ εκανες επιλογη με ποιο να ασχοληθεις αν δεν βαριοσουν μπορουσες να εβγαινες με διαφορετικη γκομενα καθε σαββ/κυριακο,φυσικα το 99% ηταν μπαζα αλλα και τωρα μπαζα ειναι και θελουν και παρακαλια
να πανε στα τσακιδια οι πουτανες
όπως τα λες σύμφωνο , τώρα που αναπολο τα παλιά θυμαμε όταν πήγαινα λύκειο πρώτη λυκείου βασικά !! Έτσι ήταν μόνο με κινητά  και καπάκι ραντεβού!!! Υπήρχαν και μπάζα υπήρχαν όμως και καλές σε εμφάνιση κοπέλες μένα μου είχαν τύχει 3 μουναρες πιτσιρίκες τότε !! Αλλά και 3 κοπέλες 120 κιλά η κάθε μια !! Πανικός και άντε να φύγεις μετά ...
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Οι περισσότεροι κάνουν επαφή σαν να μιλάνε σε πουτάνες και για αυτό τους κλάνουν (οι κανονικές κοπέλες) ....είναι το παράπονο που ακούω από τις περισσότερες (στέλνουν φώτογραφία τον πούτσο τους , κοιλιακούς και μιλάνε για χρήματα )

Θέλει και η επαφή μεσώ νετ τον τρόπο της ...

Πιστεύω ότι όσοι έχουν άνεση στην επικοινωνία με έξυπνους διαλόγους με χιούμορ προβάλλοντας την προσωπικότητά τους σε πρώτη φάση και στην δεύτερη φάση τα δυνατά στοιχεία τους π.χ οικονομική άνεση, σταθερή εργασία, κοινωνική επιτυχία κτλ κτλ  έχουν επιτυχίες εκτός από έξω και στα date site(για εμένα που δεν έχω πολύ χρόνο τα date site είναι ευλογία).

Φυσικά θέλει εμπειρία η οποία αποκτάτε μεσώ των αποτυχιών(έχω φάει άπυρες χυλόπιτες) διορθώνεις τα λάθη σου και βελτιώνεσαι.
Αν για την αποτυχία της επαφής πάντα τα ρίχνουμε στην άλλη (Ελληνίδα - Ουκρανέζα- κοντή - ψιλή - μελαχρινή - ξανθιά κτλ) το πρόβλημα δεν θα βελτιωθούμε ποτέ ...
Μερικοί λένε ότι πριν 10 χρόνια ήταν καλύτερα , δεν σκέφτονται ότι πριν δέκα χρόνια ήταν και 10 χρόνια νεότεροι και η κοινωνία πριν την κρίση πολύ διαφορετική.
Αν δεν αλλάζουμε σύμφωνα με την κοινωνία σίγουρα θα μείνουμε στην άκρη όπως και οι μεγαλύτεροι σε ηλικία που δεν μπορούν να προσαρμοστούν σε νέους τρόπους ζωής.
-------------
σωστες επισημανσεις, πολυ σωστες, ακομη κ το καμακι εξω θελει τροπο...
δεν γινεται να λες " εισαι για πολυ πουτσο"..κ αλλες μαλακιες..
η στο ιντερνετ να γραφεις ποιηματα, και καρδουλες κ μαλακιες...
γραφω...
ΣΤΟΧΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΑΝ ΣΗΜΕΙΟ....
γαμησε της το μυαλο πρωτα& κ μετα η κατηφορα θα σε βγαλει στο μουνι....
δεν λεω να γινεις φιλεναδα, αλλα ολα θελουν τροπο ακομη κ στην πιο ευκολη γκομενα.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Τυπε με το mirc κάποιες φορές σου εμφανιζόταν στο Ραντεβού τέρατα της φύσης και έψαχνες τρόπο να την κάνεις με ελαφρά  :S. Σήμερα τουλάχιστον βλέπεις φωτογραφία και γλυτώνεις από τα τυφλά αυτά Ραντεβού.
-------
σωστος ειχα φαει φολες...
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Δεν υπάρχει έξω στην Ελλάδα ρε τύπε.Όλες στις παρέες και τα κινητά τους είναι,δεν κοιτάνε τίποτα πέρα απο αυτά.
----
δεν μπορω να παραβλεψω αυτο, εχει ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΜΕΓΑ ΜΑΛΑΚΙΑ...ΘΑ ΕΡΘΕΙ η μερα που αμαξι θα φαει πεζη που εγραφε σμς.
ειμαι σιγουρος οτι εκατονταδες τροχαια εχουν γινει ετσι.
ΤΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ????
ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΓΙΑ ΚΑΦΕ Κ Η ΜΑΛΑΚΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ...ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΡΕ ΜΠΑΖΟ ΤΙΣ ΜΕΤΟΧΕΣ ΣΟΥ?
οκ ολοι μας μερικες φορες απο αμηχανια δεν μιλαγαμε συνεχεια κανα τσιγαρο λιγο παυση κτλ...
αλλο αυτο κ αλλο στο γαμηδι παρεα με 5 ατομα ο καθενας στον κοσμο του
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
ε τυπε το παιχνιδι ειναι εξω αλλα θα πρέπει να βγαινεις , δεν ειναι παντοτε οι συνθηκες ιδανικες να πιάσεις κουβεντα , πρεπει να έχεις παρέα να σε υποστηριζει και οχι κανεναν μαμουχαλο που εχει ξεχάσει το σέξ εκτος και αν εισαι σαν τον vibrator και μιλας πολυ ευκολα και ανετα σε οποια δεις. Ποσοι ειναι αυτοι 1 στους 100
------
δεν εχεις αδικο ξερεις ποια ειναι ομως η αιτια???
Η ΕΥΚΟΛΗ ΛΥΣΗ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΧΩΡΙΣ ΚΟΣΤΟΣ....
ας πουμε οτι ολα τα προφιλ ειναι αυθεντικα & εχεις σοβαρες ελπιδες....σκεψου..
-ποσο θα σου κοστιζε σε διασκεδαση εξω αυτο να μιλαγες σε 30-40 γκομενες...θες ενα μηνα σερι καθε μερα εξω κ αν εβρισκες κ 1 που θα σου αρεσε τοσο πολυ+  μερες δεν θα ειχες ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΒΓΕΙΣ Η ΛΕΦΤΑ ΚΤΛ..
-ΠΟΣΟ ΘΑ ΣΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕ ΜΙΑ ΧΥΛΟΠΙΤΑ...
ΑΛΛΟ ΤΡΩΩ ΧΥΛΟΠΙΤΑ ΣΤΟ ΜΠΑΡ..γιατι καποτε ηθελε κοτσια να διασχισεις ολοκληρο μπαρ κ να πιασεις κουβεντα η σε περιπτωση που δεν γουσταρε να γυρισεις απραγος στην παρεα.
στο ιντερνετ απλα το πολυ να φας ενα block.
----------
στο νετ φτιαχνει κ ο καθενας τον ψευτοκοσμο του κ οι 2.
και η πιο χαζη face to face  καποια στιγμη θα ελεγε " μαλακιες λες"
αν την παραμυθιαζες παρα πολυ...
αυτα κ αλλα πολλα...
 

P_a_u_l_i_n_a{24}.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2016
Μηνύματα
6.505
Κριτικές
4
Like
216
Πόντοι
346
ποια προτιματε?
00dd5b3a66e6e7c973ce7a31d7a9db7f.png
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Ο Αχιλλέας τα λέει πάρα πολύ καλά.
Αχιλλέα ερώτηση: η αποτελεσματικότερη εφαρμογή όλων των εποχών ήταν το  το mirc?
Εγώ λέω ναι. Η πλάκα είναι πως οι νεώτεροι δεν ξέρουν τι ήταν αυτό.
----------
ισως τυπε, δεν μπορω να τα θυμηθω ολα...
ακομη κ απο το pathfinder  ειχα βγει κ ενα αν θυμαμαι meeting  η match  μετα αλλαξε...
στα 32 σταματησα κ μεχρι τα 36 ζητημα να βγηκα 2,3 φορες ειχε χασει το νοημα κ ισως βαρεθηκα...
οπως αν δουλευες μπαρ σε νησι καποια στιγμη θα βαριοσουν το one night stand h week..
μια μερα θα ελεγες what the fuck... οσο κουφο κ αν ακουγεται...
μην νομιζεις οτι τυποι που εχουν γαμησει απιστευτα μουνια η βιζιτες χιλιαδων ευρω γνωστα μοντελα καπου δεν ηρθε ο ΚΟΡΕΣΜΟΣ...
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
-------------
σωστες επισημανσεις, πολυ σωστες, ακομη κ το καμακι εξω θελει τροπο...
δεν γινεται να λες " εισαι για πολυ πουτσο"..κ αλλες μαλακιες..
η στο ιντερνετ να γραφεις ποιηματα, και καρδουλες κ μαλακιες...
γραφω...
ΣΤΟΧΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΣΑΝ ΣΗΜΕΙΟ....
γαμησε της το μυαλο πρωτα& κ μετα η κατηφορα θα σε βγαλει στο μουνι....
δεν λεω να γινεις φιλεναδα, αλλα ολα θελουν τροπο ακομη κ στην πιο ευκολη γκομενα.

Αυτό είναι όπως το γράφεις ακριβός πρώτα γάμα της το μυαλό το σώμα είναι συνέπεια ....αν δεν της γαμήσεις το μυαλό ....ξέχνα το σώμα.

 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.431
Κριτικές
6
Like
10.573
Πόντοι
3.936
γ_μησε της το μυαλο πρωτα κ μετα η κατηφορα θα σε βγαλει στο μ_υνι....
δεν λεω να γινεις φιλεναδα, αλλα ολα θελουν τροπο ακομη κ στην πιο ευκολη γκομενα.
Έτσι.. Θέλει όρεξη πολύ μπλα-μπλα και αφιέρωση ωρών πχ. στο φ/β  για να φτάσεις στον στόχο,αλλά γίνεται

Την μεσαία, γιατί δείχνει να αντέχει τους κραδασμούς   :cool2:
 

lazzio

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
111
Like
1
Πόντοι
1
Αυτό είναι όπως το γράφεις ακριβός πρώτα γάμα της το μυαλό το σώμα είναι συνέπεια ....αν δεν της γαμήσεις το μυαλό ....ξέχνα το σώμα.

Και πως γαμανε το μυαλο?  Με ενα six pack κοιλιακους ή ενα six pack κατοσταρικα?  Ταζεις σου-κου Σαντορινη ή Μυκονο?
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Και πως γαμανε το μυαλο?  Με ενα six pack κοιλιακους ή ενα six pack κατοσταρικα?  Ταζεις σου-κου Σαντορινη ή Μυκονο?

Φυσικά πρέπει να έχεις επενδύσει στον εαυτό σου πρώτα , να έχεις ένα σώμα χωρίς κοιλάρες να έχεις διαβάσει κάνα βιβλίο για να έχεις άνεση στην επικοινωνία και ευρύ λεξιλόγιο και να έχεις ένα βασικό σταθερό εισόδημα που θα σου δώσει αέρα - αυτοπεποίθηση + να έχεις φάει απορρίψεις για να ξέρεις τι δεν πρέπει να κάνεις.
Με αυτό τον τρόπο θα έχεις περισσότερες πιθανότητα για επιτυχία , χρυσός κανόνας δεν υπάρχει....

Μιλάμε πάντα για νορμάλ κοπέλες και όχι για βίζιτες ....αυτές τις βρίσκει και ο παππούς μου ...χρήματα θέλουν
 

Giorgos 1972

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2014
Μηνύματα
437
Κριτικές
3
Like
108
Πόντοι
1
Φυσικά πρέπει να έχεις επενδύσει στον εαυτό σου πρώτα , να έχεις ένα σώμα χωρίς κοιλάρες να έχεις διαβάσει κάνα βιβλίο για να έχεις άνεση στην επικοινωνία και ευρύ λεξιλόγιο και να έχεις ένα βασικό σταθερό εισόδημα που θα σου δώσει αέρα - αυτοπεποίθηση + να έχεις φάει απορρίψεις για να ξέρεις τι δεν πρέπει να κάνεις.
Με αυτό τον τρόπο θα έχεις περισσότερες πιθανότητα για επιτυχία , χρυσός κανόνας δεν υπάρχει....

Μιλάμε πάντα για νορμάλ κοπέλες και όχι για βίζιτες ....αυτές τις βρίσκει και ο παππούς μου ...χρήματα θέλουν
και τελικα;
αν εχεις κοιλια για χ, ψ λογο  αλλα εχεις ευθραδεια στην γλωτταν, κερδιζεις;
αντιθετα αν εχεις νορμαλ σωμα και στο εγκεφαλογραφημα βγαζει ευθεια γραμμη η εστω αδελφε μου δεν εισαι ευστροφος;μιλαγα με χωρισμενες και θελανε πιπινακια...μην το ψαχνεις. αν δεν την βρεις στα φεγγαρια της αποτελεσμα 0
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
και τελικα;
αν εχεις κοιλια για χ, ψ λογο  αλλα εχεις ευθραδεια στην γλωτταν, κερδιζεις;
αντιθετα αν εχεις νορμαλ σωμα και στο εγκεφαλογραφημα βγαζει ευθεια γραμμη η εστω αδελφε μου δεν εισαι ευστροφος;μιλαγα με χωρισμενες και θελανε πιπινακια...μην το ψαχνεις. αν δεν την βρεις στα φεγγαρια της αποτελεσμα 0

Μια μιλφ (40+)που ψάχνει να γαμηθεί(και όχι να επιβεβαιωθεί) με κάποιον νεαρό θα πάει εκεί που θα πάω και εγώ( ΕΊΜΑΙ 40+) στο καλύτερο σώμα ....κουβέντα θα πιάσει μαζί σου?
Οι γυναίκες σε μεγαλύτερη ηλικία ξέρουν τι ψάχνουν ....
Αν έχεις το ωραιότερο σώμα και σε γουστάρει θα το κάνει ....αν όχι άστο...
 

Giorgos 1972

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2014
Μηνύματα
437
Κριτικές
3
Like
108
Πόντοι
1
Μια μιλφ (40+)που ψάχνει να γαμηθεί(και όχι να επιβεβαιωθεί) με κάποιον νεαρό θα πάει εκεί που θα πάω και εγώ( ΕΊΜΑΙ 40+) στο καλύτερο σώμα ....κουβέντα θα πιάσει μαζί σου?
Οι γυναίκες σε μεγαλύτερη ηλικία ξέρουν τι ψάχνουν ....
Αν έχεις το ωραιότερο σώμα και σε γουστάρει θα το κάνει ....αν όχι άστο...
ωραια συμφωνουμε εδω... Για να γαμηθει οπως ειπες. Ομως οταν ζηταει γνωριμια και κατι σοβαρο (εδω γελανε) παλι στην ιδια λουμπα επιστρεφει. Δηλαδη τον πιτσιρικα που θελει να πηδηξει χωρις μα μου,και οταν την παρατησει για το φρεσκαδουρακι, θα παρει τις φιλες και θα κλαυτει λεγοντας οτι οι αντρες ειναι γουρουνια κτλ κτλ
 

MisterGrey

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2017
Μηνύματα
84
Like
22
Πόντοι
0
Ετσι για μια ενημερωση.
Πριν 2 μηνες γνωρισα μιλφαρα 40χρ 7-8αρι, σε γηπεδο ποδοσφαιρου που επαιζε ο πιτσιρικας γυιος της.
Ηταν με φιλη της 6αρακι κ χασκογελουσαν συνεχεια παιζοντας με τα κινητα τους κ συζητωντας μεταξυ τους.
Προσεξα οτι τις χαζευαν αλλοι 2-3 μπαμπαδες κ δεν ασχοληθηκα παρα μονο ανταλαξαμε μερικες ματιες, κ δηλωσα παρουσια.
Μην τα πολυλογω την ξαναπετυχα μονη κ μιλησαμε ανταλαξαμε viber κ μιλησαμε.
Αργοτερα με την γνωριμια μας, Μου ειπε τα εξης.
Αν την κοιτουσα συνεχεια σαν λιγουρης δεν θα μου μιλουσε ποτε, υπαρχουν δεκαδες που την χαζεουν καθημερινα, κ τους θεωρει λιγουρια, καμμενους κ μαλακες.
Η τυπισα εχει μεγαλη οικονομικη ανεση, κ κανει οτι γουσταρει απο αγορες ρουχων, κλαμπακια με παρεες κ τον συζηγο παντα μαζι, διακοπαρες κλπ.σπορ κ τζιπ αυτοκινητα μονοκατοικα ΒΠ κλπ.
Το παιξα χαλαρος ανετος κ μου ειπε τα παντα για τη ζωη της,χωρια διαφορα σοου βιντεο που μου κανε καυλοσηζητησεις κ φωτος με οτι φανταστεις.
Αν νοιωσει ασφαλεια μαζι σου η γκομενα ειναι ετοιμη για τα παντα, μιλαμε για νορμαλ γυναικες απο ψυχολογικης αποψης, κ ανεσης επικοινωνιας, που ξερουν τι θελουν, κ δεν εχουν συζηγικο σεξ συχνο η κ εκτος γαμου.
Η τυπισα εμπαινε 4 χρ στο zoo και μαλλον μπαινει ακομη που κ που zoo, ( το γραφω γιατι το αναφερατε), παιζει 2-3 παιχνιδια αλλα δεν μιλαει με κανεναν ερωτικα, παρα μονο φιλικα κ μονο με συμπακτες. F/B ποτε με αγνωστους,  φυσικα λογω γαμου.

((((Να αναφερω κατι που εχω παρατηρησει με το f/b. Οι μεγαλυτερες καργιολες ανωμαλες παρτουζιαρες,που εχω γνωρισει παλαιοτερα 32-55), εχουν 2,3 δικες τους φωτος, η καθολου η συχνα ασχετες φωτο τοπιων,μεχρι κ φωτο αγιων κ εκκλησιες, ναι σας μιλαω αληθινα, τις εχουν για ξεκαρφωμα κ να μην τις πρηζουν ασχετα,χαζοβλαμενα καθημερινα. Φυσικα εγω δεν τις γνωρισα απο F/B, απλα τα εβλεπα μετα τα προφιλ τους)))
Να συνεχισω με την τυπισα,
Ειναι bi κ επειδη εχω μια φιλη παντρεμενη bi, εχουμε κανονισει να βρεθουμε κ οι τρεις μαζι, αφου καναμε τριο μεσω viber, κ βρηκαμε κοινα κ τι μας αρεσει, οπως κ καποιες διαφωνιες μικρες που υπηρχαν.
Ισως να επεσα σε περιπτωση, αλλα ανα πασα ωρα κ στιγμη σχεδον, ειναι καυλωμενη κ ετοιμη για οτιδηποτε στο σεξ(nymfo) η κ ανωμαλια απο οσο μου εχει μιλησει αναλυτκα ολα τα γουστα της. Μιλαμε ολη μερα με ηχητικα μηνυματα κ ξερω τι ακριβως κ ποτε γινεται.
Συμπερασμα: Εισαι χαλαρος, εισαι ο εαυτος σου, αφηνεις να σε εμπιστευτει, που εχει μια επικινδυνοτητα να σε δει σαν φιλο, αγακαλιτσα,η καληνυχτακια.
Φυσικα μια μετριοκαλη εμφανηση, οχι μοντελε, ειναι αρκετη. Α κ τελος παιζει ρολο ο συγχρονισμος. Αν πχ βρισκεται με τα παιδια η με συζηγο-γκομενο-οικογενεια, απλα λες 2-3 κουβεντες, κ δεν μιλας για σεξ. Οταν ειναι μονη χαλαρη κ ανετη σπιτι αρχιζετε κ ρωτωντας χαλαρα μαθαινεις τι κ πως.
Ποτε δεν ξερετε τι θα σας βρεθει διπλα η απεναντι σας
Ολα στην ωρα τους. ΦΥΣΙΚΑ δεναμφιβαλω οτι απλα μου ετυχε κ ειχε κοιμηθει ο Θεος. Δενξερω το μελλον θα δειξει.
Τολμηστε με μετρο.
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
ωραια συμφωνουμε εδω... Για να γαμηθει οπως ειπες. Ομως οταν ζηταει γνωριμια και κατι σοβαρο (εδω γελανε) παλι στην ιδια λουμπα επιστρεφει. Δηλαδη τον πιτσιρικα που θελει να πηδηξει χωρις μα μου,και οταν την παρατησει για το φρεσκαδουρακι, θα παρει τις φιλες και θα κλαυτει λεγοντας οτι οι αντρες ειναι γουρουνια κτλ κτλ

Νορμάλ μιλφ ξέρει ότι δεν μπορεί να κάνει σοβαρή σχέση με πολύ νεότερό της  (πλην ελαχίστων εξαιρέσεων) νομίζω ότι σου λέει και καλά για σχέση για να μην την θεωρείς πουτάνα..... η γυναίκες δίνουν σεξ για να πάρουν αίσθημα και οι άνδρες δίνουμε αίσθημα για να πάρουμε σεξ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom