Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

petros preveza

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
72
Like
0
Πόντοι
0
Κάντε στο τιντερ προφίλ αλλά μην αρκειστε μονάχα σ'αυτο. Βασικά αν έχετε καλό σώμα ή/και πρόσωπο θα φάτε καλά έστω και μετά από πολλά σουιπ ραιτ. Κάντε σουιπ ραιτ γρήγορα χωρίς να εξετάζετε τα προφίλ για να κερδιζεις χρόνο.
Αν σας κουράζει κάτι τέτοιο υπάρχει και ή τιντερομηχανη :grin: :rolleyes:


:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny:
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
και έχεις κάνει κοννέ με αυτό??? του βάζει να μου δείξη nearby και βγάζει ολη την ευρώπη εκτός αθήνα....
Μέχρι στιγμής δεν έχω κάνει κονε.
Λίγες είναι οι γυναίκες στην Ελλαδα(μετρημένες στα δάχτυλα των 2 χεριών) που γνωρίζουν την εφαρμογή και καλύτερα να σου πω, γιατί θα μπαινανε και πολλοί άνδρες Έλληνες.
Οπότε, γι' αυτό δεν σου βγάζει πολλές από Αθήνα.
 

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
Οι εφαρμογες ειναι συκε. Σπανια θα βρεις Ελεεινιδα απελπισμενη μουναρα που ψαχνει να βρει τον ερωτα της/γαμησι.
Οι ποιο πολλες (σαπιες) ,στη πετσα πανε και ΑΝ βρεις.. θα ειναι ειτε πουστομπαζα ειτε θαλασιοι ελεφαντες, με φωτογραφιες τιγκα στη παστα και πανω απο τον βύζο για να μην φαινεται ο γυρος χοιρινος στη μεση και στα ποδια.

Tinder,Badoo κτλ κτλ .. (Η απολυτη επιβεβαιωση της πιο αθλιας Ελλεινιδας γυναικας για να ανεβει η αυτοπεποιηθηση της).

Ευγε και σε εμας τους μαλακες, χαιδευοντας οθονες δεξια και αριστερα...  :uglystupid:
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Οι εφαρμογες ειναι συκε. Σπανια θα βρεις Ελεεινιδα απελπισμενη μουναρα που ψαχνει να βρει τον ερωτα της/γαμησι.
Οι ποιο πολλες (σαπιες) ,στη πετσα πανε και ΑΝ βρεις.. θα ειναι ειτε πουστομπαζα ειτε θαλασιοι ελεφαντες, με φωτογραφιες τιγκα στη παστα και πανω απο τον βύζο για να μην φαινεται ο γυρος χοιρινος στη μεση και στα ποδια.

Tinder,Badoo κτλ κτλ .. (Η απολυτη επιβεβαιωση της πιο αθλιας Ελλεινιδας γυναικας για να ανεβει η αυτοπεποιηθηση της).

Ευγε και σε εμας τους μαλακες, χαιδευοντας οθονες δεξια και αριστερα...  :uglystupid:




λες να το σβησω το τιντερ απο το σμαρτφον?
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.176
Like
226
Πόντοι
36
εχεις και φωτό σου εκεί??
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
τυποι πρεπει να εχετε λεγειν για να γαματε μεσω ντειτινγκ σαιτς

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

Συνημμένα

  • gvgv.jpg
    gvgv.jpg
    33,8 KB · Εμφανίσεις: 14

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.197
Κριτικές
5
Like
59.911
Πόντοι
12.056
Facebook μάγκές..γνώστόί μόύ γάμάνέ 2 γκόμένές κάθέ βδόμάδά άπό έκέί. βέβαια όλές έφτάρίά ή έξάρίά..σύνήθώς τίς ψύνόύν κάί κάνόνίζόύν άμέσώς σπίτί χώρίς βόλτά...ολές σχέδόν γάμίόύντάί κάί άπό κώλό..έίδίκά άύτές πόύ εχόύν μάκρόχρόνίές σχέσέίς...μέ τόν άντρά τόύς ντρέπόντάί νά τό κάνόύν γίά νά μήν τίς πέράσέί γίά πόύτάνές

Αυτο ακριβως....καθε 2 μηνες φορτωνω και νεο τεμαχιο..  :hi:
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
λες να το σβησω το τιντερ απο το σμαρτφον?
Ρε συ Ντοπα, μου αρέσει ο λιτός τρόπος που γράφεις. Είσαι μοναδικός στον τρόπο που γράφεις. Κανείς ερωτήσεις σαν τα μικρά παιδιά.Ει' ωραίος. Keep writing and asking. Έχεις αποκτήσει θαυμαστές και θαυμάστριες. Όλο και κάποια που σε διαβάζει θα κάνει προφαιλ για πάρτι σου για να σου στείλει
πριβε
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Ρε συ Ντοπα, μου αρέσει ο λιτός τρόπος που γράφεις. Είσαι μοναδικός στον τρόπο που γράφεις. Κανείς ερωτήσεις σαν τα μικρά παιδιά.Ει' ωραίος. Keep writing and asking. Έχεις αποκτήσει θαυμαστές και θαυμάστριες. Όλο και κάποια που σε διαβάζει θα κάνει προφαιλ για πάρτι σου για να σου στείλει
πριβε


nai alla exo κ εχθρους στο σαιτ που με μισουνε θανασιμα
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.275
Πόντοι
216
Συνμπουρδελιάρηδες πώς στέλνω μήνυμα στο tourbar??? Όποτε πάω να στείλω μου βγάζει κάτι παπαριλίκια για αναβαθμίσεις και VIP!!! Πρέπει να τους τα σκάσεις για να μπορείς να στέλνεις???
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Συνμπουρδελιάρηδες πώς στέλνω μήνυμα στο tourbar??? Όποτε πάω να στείλω μου βγάζει κάτι παπαριλίκια για αναβαθμίσεις και VIP!!! Πρέπει να τους τα σκάσεις για να μπορείς να στέλνεις???

Εξυπακούεται. Συμβουλή ένεκα κάποιων ετών εμπειρίας: Πριν γραφτεούμε σε ντέτινγ, γκουγκλάρουμε πρώτα (πχ. Tour bar is it really free?) για να καρατσεκάρουμε ότι δεν θα πέσουμε σε τέτοια φάση, όχι τίποτ' άλλο, αλλά πήζει το Mailbox μας με άχρηστες ειδοποιήσεις. Δεν ισχυρίζομαι ότι τα vip είναι ντε και καλά μούφα (δεν έχω καμιά πείρα σε ανάλογες υπηρεσίες), αλλά τη στιγμή που η τοπική (και όχι μόνο) αγορά καλύπτεται από τα φρι (τεσπα, αυτά που αν μη τι άλλο σουεπιτρέπουν να ανταλάσσεις μηνύματα), φεν βλέπω τον λόγο να ξεπατώνουμε και τις κάρτες.
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.356
Κριτικές
4
Like
1.275
Πόντοι
216
Δεν υπάρχει περίπτωση να πληρώσω μ@ν για τέτοιες παπαριές.... Ευχαριστω για την απάντηση πάντως.
Free εκτός από badoo που έχει γίνει χάλι μαυρο και μαμβα. Παίζει τίποτα άλλο ???
 

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
Οι ασχετες γνωριμιες μεσω Τιντερ ,μπαντου, αλαχτσατ, ντειτ μι και δε ξερω κι εγω τι αλλο, ειναι καθαρα τυχερο παιχνιδι τυπου Τζοκερ,Λοττο και παει λεγοντας.
Για να κερδισει καποιος ,σιγουρα πρεπει να παιζει με το λεγειν, αλλα ο ανταγωνισμος δε.. ειναι τοσο μεγαλος, καθως με τοση ψωλαρια που υπαρχει, (ακομα και ο καλυτερος στο μπλα μπλα να εισαι) με τοση μαλακια που εχουν ακουσει απορριπτεσαι με τη μια !!

Συμφωνα με τα ορθα βηματα που μας δινει ο αοματος Ρ(ψ,χ) = (ψ ανά χ).

Πχ 1. Εστω οτι επιλεγω μια γκομενα στις 80 και ποια η πιθανοτητα να μου μιλησει. Άρα ψ=1 και χ=1.
Τότε:
Ρ(1,1)= (1 ανά 1)*(79 ανά 19) / (80 ανά 20) = {(1!/1!*0!)*(79!/19!*60!)}/(80!/20!*60!)= 20!*60!*79!/19!*60!*80!= ¼ μετα απο τις πραξεις.. Άρα 25% πιθανοτητα να της μιλησεις.  :grin: :grin:


Απο οτι φαινεται η στατιστικη δειχνει τις πιθανοτητες,αλλα πισω απο τις πιθανοτητες φαινεται οτι το συστημα μας οδηγει σε "ΗΤΤΑ".


Κουραγιο οργανοπαιχτες. Δωσ'τε χαρα στη Μαρια!
 

ZoReN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5.736
Κριτικές
8
Like
2.464
Πόντοι
506
Οι ασχετες γνωριμιες μεσω Τιντερ ,μπαντου, αλαχτσατ, ντειτ μι και δε ξερω κι εγω τι αλλο, ειναι καθαρα τυχερο παιχνιδι τυπου Τζοκερ,Λοττο και παει λεγοντας.
Για να κερδισει καποιος ,σιγουρα πρεπει να παιζει με το λεγειν, αλλα ο ανταγωνισμος δε.. ειναι τοσο μεγαλος, καθως με τοση ψωλαρια που υπαρχει, (ακομα και ο καλυτερος στο μπλα μπλα να εισαι) με τοση μαλακια που εχουν ακουσει απορριπτεσαι με τη μια !!

Συμφωνα με τα ορθα βηματα που μας δινει ο αοματος Ρ(ψ,χ) = (ψ ανά χ).

Πχ 1. Εστω οτι επιλεγω μια γκομενα στις 80 και ποια η πιθανοτητα να μου μιλησει. Άρα ψ=1 και χ=1.
Τότε:
Ρ(1,1)= (1 ανά 1)*(79 ανά 19) / (80 ανά 20) = {(1!/1!*0!)*(79!/19!*60!)}/(80!/20!*60!)= 20!*60!*79!/19!*60!*80!= ¼ μετα απο τις πραξεις.. Άρα 25% πιθανοτητα να της μιλησεις.  :grin: :grin:


Απο οτι φαινεται η στατιστικη δειχνει τις πιθανοτητες,αλλα πισω απο τις πιθανοτητες φαινεται οτι το συστημα μας οδηγει σε "ΗΤΤΑ".


Κουραγιο οργανοπαιχτες. Δωσ'τε χαρα στη Μαρια!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom