Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Όλα καλά αρχηγέ μου.
Εσύ πως είσαι ;;;  :hi:
Βλέπω δίπλα, τους έχεις γαμήσει τα μάτια ε ;;; :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny:

Μπα όχι μωρέ. Έχω βαρεθεί, την ώρα μου σκοτώνω. Τίποτα δεν είναι όπως παλιά.

Νοσταλγώ 4πλό chat στο skype  :2funny: :2funny: :2funny:
 

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
Μην αγχώνεσαι. Η έγκριση του προφίλ σου παίρνει περίπου 24 ώρες. Δεν έχει να κάνει με την έγκριση εισοδήματος. Αύριο μέχρι το τέλος της ημέρας θα δεις έγκριση λογικά. Φρόντισε να συμπληρώσεις το προφίλ σου. Μετά ξεκίνα να χρησιμοποιείς τα χαρακτηριστικά της εφαρμογής, όπως το Match, το Lookbook και τις συζητήσεις που μπορείς να ξεκινήσεις εσύ ή να συμμετάσχεις σε αυτές. Αν γίνει ματς τότε μπορείς να μηνυματιστείς με την γκόμενα. Βάλε και καμιά φώτο από αμάξι.Καλο ονλάιν καμάκι, τύπε-οι!
Εγκριθηκε αρχιγοπουλο.Χρειαστηκε μολις ενα εικοσιτετραωρο.
Το προφιλ ειναι συμπληρωμενο.Και απο πικς και απο στοιχεια.θα ποσταρω και μερικες φωτογραφιες με κατι καλα αμαξια που επλενα καποτε στο πλυντηριο που δουλευα... Ειδωμεν.Θα πετυχω μουνι ονειρου? χαχα
 

Darklord_001

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2016
Μηνύματα
78
Like
16
Πόντοι
0
Το παλιό καλό καιρό παίζαμε μπάλα με το IRC.
Χτύπαγες στα τυφλά, αλλά είχε περισσότερη πλάκα.
Απαράβατος κανόνας, "ότι ήθελε να γαμηθεί, έπρεπε να γαμηθεί".
Κοντές, χοντρές, παντρεμένες, αρραβωνιασμένες, γκόμενες που ειχαν σχέση με τον ιδιο τύπο απο τα 14 τους και ειχαν πάει 22 χωρίς να δουν άλλο πουλί, όλες ειχαν δικαίωμα στον έρωτα.
Απαράβατος κανόνας Νο2, ποτέ δεν της πήδαγα παραπάνω απο 2 φορές max, γιατί μπορούσαν να γίνουν κολλιτσίδες. (τον κανόνα δεν τον τήρησα μια μονο φορά και μαρτύρησα για να ξεμπερδέψω)

Σήμερα δουλεύω facebook, όπου βλέπεις προφίλ και φάτσα, αλλα την ίδια γκόμενα την κυνηγάνε αλλοι 500.
Εκει έχουν κάτσει φάσεις με Αλβανιδούλα, Βουλγάρα και Ρωσσίδα, αλλά πρέπει να πουλήσεις και λίγο έρωτα πρώτα. Ασε που οι ελληνίδες δε τσιμπανε με τίποτα.
Η καλύτερη φάση ήταν με παρα πολύ γνωστή πρώην αθλήτρια (όνομα δεν παίζει να πω ουτε σε pm) με την οποία έπαιξε φάση για κανα διμηνο και ηταν γαμήσι επιπέδου τσόντας.
Νοσταλγώ πάντως τις παλιές καλές εποχές του IRC! ειχε πιο πολύ πλάκα τότε

 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Αναφορά Ανοίξεως. Η κλασσική άνθισις κυριών 40+ στα ντέιτινγκ, ειδικά μιλφ χωρισμένων που ξέρουν απολύτως τι θέλουν και ζητούν, δεν έχει προηγούμενο. Εκλαδεύθησαν 4 ενώ η λίστα παραμένει ανοιχτή καθώς διάφορες καβατζάρουν για θέρος. Προσοχή: Δεν μιλάω για αλλοδαπά ή εγχώρια που θέλουν "σχέση" για "ασφάλεια" (κοινώς ποσρτοφίλι και εξόδους), ούτε επαγγελματίες που κάνουν μπαμ. ΣΑτις κορυφές των επαγγελμάτων, εκπαιδευτικοί (λογικό), Λογίστριες, δικηγόροι. Η διαδρομή, ντέτινγκ - φέις (αμέσως, προς επιβεβαίωση), περιορισμένα ίνμπ[οξ με σαφ΄λη υπονοούμενα, γηλέφωνο, έξοδος. Προσοχή, οι εν λόγω ηλικιακές τάξεις, χρειάζονται (κατά περίπτωση) σχετικό λέγειν εφόσον ψάνχονται για συνομηλίκους κι όχι τεκνά. Γενικώς, αυτή την κλάψα με την ανυδρία στο νετ, ειδικά φέτος με την ανασφάλεια που έχει πέσει ένεκα κ΄ρισης, δεν την αντιλαμβάνομαι καθόλου.

για προτεινε καποιο σαιτ γιγαντα
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
Αναφορά Ανοίξεως. Η κλασσική άνθισις κυριών 40+ στα ντέιτινγκ, ειδικά μιλφ χωρισμένων που ξέρουν απολύτως τι θέλουν και ζητούν, δεν έχει προηγούμενο. Εκλαδεύθησαν 4 ενώ η λίστα παραμένει ανοιχτή καθώς διάφορες καβατζάρουν για θέρος. Προσοχή: Δεν μιλάω για αλλοδαπά ή εγχώρια που θέλουν "σχέση" για "ασφάλεια" (κοινώς ποσρτοφίλι και εξόδους), ούτε επαγγελματίες που κάνουν μπαμ. ΣΑτις κορυφές των επαγγελμάτων, εκπαιδευτικοί (λογικό), Λογίστριες, δικηγόροι. Η διαδρομή, ντέτινγκ - φέις (αμέσως, προς επιβεβαίωση), περιορισμένα ίνμπ[οξ με σαφ΄λη υπονοούμενα, γηλέφωνο, έξοδος. Προσοχή, οι εν λόγω ηλικιακές τάξεις, χρειάζονται (κατά περίπτωση) σχετικό λέγειν εφόσον ψάνχονται για συνομηλίκους κι όχι τεκνά. Γενικώς, αυτή την κλάψα με την ανυδρία στο νετ, ειδικά φέτος με την ανασφάλεια που έχει πέσει ένεκα κ΄ρισης, δεν την αντιλαμβάνομαι καθόλου.
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6
για προτεινε καποιο σαιτ γιγαντα

Για κάποιο λόγο το ποστ κόπηκε και το ξανάστειλα μετά, συγνώμη. Τα κλασικά, παρέα, ΟΚcupid, zorpia, ακόμη και το νεκρό tagged ξαναζωντάνεψε. Φυσικά υπάρχει πάντα και το γκομενικό fb (το άλλο είναι το πολιτικό, αν και φορές επικαλύπτονται), αλλά εκεί χρειάζεται παρατήρηση πρώτα και τακτική. Πάντα να διαβάζουμε μέσα από τις γραμμές και να αφήνουμε σαφή πλην διακριτικά υπονοούμενα για τις διαθέσεις μας. Επαναλαμβάνω ότι στοχεύω σε 40+, κατά προτίμηση μιλφ, υπθέτω ότι στις μικρότερες ηλικίες τα πράγματα απλοποιούνται και δεν χρειάζεται και το ντέιτινγκ ντε και καλά
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Για κάποιο λόγο το ποστ κόπηκε και το ξανάστειλα μετά, συγνώμη. Τα κλασικά, παρέα, ΟΚcupid, zorpia, ακόμη και το νεκρό tagged ξαναζωντάνεψε. Φυσικά υπάρχει πάντα και το γκομενικό fb (το άλλο είναι το πολιτικό, αν και φορές επικαλύπτονται), αλλά εκεί χρειάζεται παρατήρηση πρώτα και τακτική. Πάντα να διαβάζουμε μέσα από τις γραμμές και να αφήνουμε σαφή πλην διακριτικά υπονοούμενα για τις διαθέσεις μας. Επαναλαμβάνω ότι στοχεύω σε 40+, κατά προτίμηση μιλφ, υπθέτω ότι στις μικρότερες ηλικίες τα πράγματα απλοποιούνται και δεν χρειάζεται και το ντέιτινγκ ντε και καλά


tinder????
 

ulavut

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
520
Like
17
Πόντοι
6

Δεν ξέρω καθόλου, δεν έχω, γενικά προτιμώ τα παραδοσιακά. Ας μην ξεχνάμε επίσης ότι οι ηλικίες που ψάχνομαι είναι κι αυτές προηγουμένων γενεών, όπως επίσης ότι καθώς έχουν γράψει τα χιλιόμετρά τους, ψάχνονται και με το γράφειν - λέγειν παρά με το χάζι σε φωτό.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Εγκριθηκε αρχιγοπουλο.Χρειαστηκε μολις ενα εικοσιτετραωρο.
Το προφιλ ειναι συμπληρωμενο.Και απο πικς και απο στοιχεια.θα ποσταρω και μερικες φωτογραφιες με κατι καλα αμαξια που επλενα καποτε στο πλυντηριο που δουλευα... Ειδωμεν.Θα πετυχω μουνι ονειρου? χαχα
Οκ παίκτη μου  :rockon:
Περιμενουμε εβδομαδιαία αναφορά. Παίξε μπάλα στο ματσ και στο λουκμπουκ.Στελνε τα δωρεάν 30φυλλα και κάποιες θα σου στέλνουν πίσω κι αυτές. Τα 30φυλλα ανεβάζουν λίγο το στάτους του προφίλ σου.
Σου δίνω και μερικά tips :
1.Στην ενότητα about my match, βάλε κανένα γουατςαπ ή βαιμπερ ή σκαιπ ή ακόμα και φεις, χωρίς να γράψεις ολόκληρη τη λέξη του.Γραψε fb: username σου
2. Όταν θα παίζεις ματς, δες τα προφίλ τους. Μπορεί να γράφουν στην ενότητα about,στοιχεια επικοινωνίας.
3.Διαβαζε τα τοπικς γιατί εκεί δίνουν στίγμα οι τυπισσες που ταξιδεύουν ή μένουν για να συναντηθούν με όσους ενδιαφέρονται.
Όσοι άλλοι τύποι μπαίνουν στην εφαρμογή ή σκέφτονται να μπουν ας πουν τις εντυπώσεις τους και τις όποιες συμβουλές, αν έχουν.
Μην την διαλαλησετε και πολυ στις Ελλεηνίδες και χαλάσει το σάιτ τουλάχιστον στην ενότητα ματς.Προτιμουμε Ρουμάνικα, σέρβικα και άλλα ευρωπαϊκά και αμερικανικά μοντέλα.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Αναφορά Ανοίξεως. Η κλασσική άνθισις κυριών 40+ στα ντέιτινγκ, ειδικά μιλφ χωρισμένων που ξέρουν απολύτως τι θέλουν και ζητούν, δεν έχει προηγούμενο. Εκλαδεύθησαν 4 ενώ η λίστα παραμένει ανοιχτή καθώς διάφορες καβατζάρουν για θέρος. Προσοχή: Δεν μιλάω για αλλοδαπά ή εγχώρια που θέλουν "σχέση" για "ασφάλεια" (κοινώς ποσρτοφίλι και εξόδους), ούτε επαγγελματίες που κάνουν μπαμ. ΣΑτις κορυφές των επαγγελμάτων, εκπαιδευτικοί (λογικό), Λογίστριες, δικηγόροι. Η διαδρομή, ντέτινγκ - φέις (αμέσως, προς επιβεβαίωση), περιορισμένα ίνμπ[οξ με σαφ΄λη υπονοούμενα, γηλέφωνο, έξοδος. Προσοχή, οι εν λόγω ηλικιακές τάξεις, χρειάζονται (κατά περίπτωση) σχετικό λέγειν εφόσον ψάνχονται για συνομηλίκους κι όχι τεκνά. Γενικώς, αυτή την κλάψα με την ανυδρία στο νετ, ειδικά φέτος με την ανασφάλεια που έχει πέσει ένεκα κ΄ρισης, δεν την αντιλαμβάνομαι καθόλου.
νομίζω οτι τα παραλες...τι ηλικία εχεις?
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.176
Like
226
Πόντοι
36
Οκ παίκτη μου  :rockon:
Περιμενουμε εβδομαδιαία αναφορά. Παίξε μπάλα στο ματσ και στο λουκμπουκ.Στελνε τα δωρεάν 30φυλλα και κάποιες θα σου στέλνουν πίσω κι αυτές. Τα 30φυλλα ανεβάζουν λίγο το στάτους του προφίλ σου.
Σου δίνω και μερικά tips :
1.Στην ενότητα about my match, βάλε κανένα γουατςαπ ή βαιμπερ ή σκαιπ ή ακόμα και φεις, χωρίς να γράψεις ολόκληρη τη λέξη του.Γραψε fb: username σου
2. Όταν θα παίζεις ματς, δες τα προφίλ τους. Μπορεί να γράφουν στην ενότητα about,στοιχεια επικοινωνίας.
3.Διαβαζε τα τοπικς γιατί εκεί δίνουν στίγμα οι τυπισσες που ταξιδεύουν ή μένουν για να συναντηθούν με όσους ενδιαφέρονται.
Όσοι άλλοι τύποι μπαίνουν στην εφαρμογή ή σκέφτονται να μπουν ας πουν τις εντυπώσεις τους και τις όποιες συμβουλές, αν έχουν.
Μην την διαλαλησετε και πολυ στις Ελλεηνίδες και χαλάσει το σάιτ τουλάχιστον στην ενότητα ματς.Προτιμουμε Ρουμάνικα, σέρβικα και άλλα ευρωπαϊκά και αμερικανικά μοντέλα.

για ποιό όλα αυτά???
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.176
Like
226
Πόντοι
36
και έχεις κάνει κοννέ με αυτό??? του βάζει να μου δείξη nearby και βγάζει ολη την ευρώπη εκτός αθήνα....
 

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
Οκ παίκτη μου  :rockon:
Περιμενουμε εβδομαδιαία αναφορά. Παίξε μπάλα στο ματσ και στο λουκμπουκ.Στελνε τα δωρεάν 30φυλλα και κάποιες θα σου στέλνουν πίσω κι αυτές. Τα 30φυλλα ανεβάζουν λίγο το στάτους του προφίλ σου.
Σου δίνω και μερικά tips :
1.Στην ενότητα about my match, βάλε κανένα γουατςαπ ή βαιμπερ ή σκαιπ ή ακόμα και φεις, χωρίς να γράψεις ολόκληρη τη λέξη του.Γραψε fb: username σου
2. Όταν θα παίζεις ματς, δες τα προφίλ τους. Μπορεί να γράφουν στην ενότητα about,στοιχεια επικοινωνίας.
3.Διαβαζε τα τοπικς γιατί εκεί δίνουν στίγμα οι τυπισσες που ταξιδεύουν ή μένουν για να συναντηθούν με όσους ενδιαφέρονται.
Όσοι άλλοι τύποι μπαίνουν στην εφαρμογή ή σκέφτονται να μπουν ας πουν τις εντυπώσεις τους και τις όποιες συμβουλές, αν έχουν.
Μην την διαλαλησετε και πολυ στις Ελλεηνίδες και χαλάσει το σάιτ τουλάχιστον στην ενότητα ματς.Προτιμουμε Ρουμάνικα, σέρβικα και άλλα ευρωπαϊκά και αμερικανικά μοντέλα.
Εβδομαδιαια αναφορα?
Κατσε κατσε τρελο αγορι γιατι δε βλεπω προκοπη.Εδω τα μωρα ειναι Χαι Κλας και δε πιστευω οτι μπορει να γινει Ματς (εκανα και στοιχακι). Θα δουμε ομως γιατι ειναι ακομα η αρχη.

Οσον αφορα στο About my match εισαι σιγουρος οτι εαν γραψω την λεξη FB δε θα φαω μπλοκ του κερατα? Ειναι πασιφανες οτι εννοει το FB. Θα το δοκιμασω παραυτα.

Η εμπειρια μου με το Badoo μεχρι στιγμης ειναι μετρια. Εχω βγει με 3-4 απο εκει και τις 2 τις τρυπησα. Η μια ωραιο κορμακι και πολυ καλη κοπελα ,αλλα ηταν στα 34 της (τελειο κορμακι και προσωπο) και παραλληλα εψαχνε για κατι σταθερο. Μεχρι να το βρει ,καλυπτα το κενο της :P :P :P
Η αλλη δε.. βαλκλάνια με πολυ δυνατο κορμακι και τρομερο κωλαρακι αλλα απο φατσα εμπαζε σαν τρυπιος κουβας. Χαλαλι της ομως. Μια ζωη την εχουμε.

Απο Tinder ..λιγα πραγματα. Εχω κανει αρκετα Match αλλα λιγα τα τσοκαρα σου μιλανε.Τωρα που ειμαι σε νησι υπαρχουν πολλες που βγαινουν (κυριως ξενες που ερχονται με κρουαζιεροπλοια) αλλα κι εκει τιποτα τρελο.
Μονο κανα Hi ,how are you και λουκουμαδες ασαλιωτοι αλλα τι να κανεις.

Απο FB δεν εχω γαμησει ποτε.Εχω κυριως μονο φιλους, η βασικα ΜΟΝΟ φιλους.Οποτε τι να λεμε..

Με το Luxy θα εχουμε αναφορες απο βδομαδα με το καλο.. Για να δουμε.
 

Dynamics

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2009
Μηνύματα
1.630
Like
141
Πόντοι
16
απο φαις γαμησα 2 φορες και οι δυο ηταν του τυπου ελα να γαμηθουμε χυμα!καλα τεμαχια η μια ελληνιδα 21 και η αλλη ρουμανακι στα 19!
απο μπαντου δεν γαμησα ποτε ουτε βγηκα μονο λιγο τσατ
απο τιντερ δεν γαμησα αλλα μιλαω με αρκετες μετριες ομως κατεμε!
γνωμη μ απο φαις παιχνιδι δν παιζει ευκολα πλεον γτ στελνουν 50 και μνμ στην καθε μια οποτε και να θελει δεν μπαινει καν στο κοπο να διαβασει!Μιλαμε για απλες νορμαλ γκομενες της διπλανης πορτας!
μονο απο τιντερ οτι γινει γιατι εκει στις 30 που μιλησα η 29 απαντησαν εστω κ αν δεν συνεχ!απλα το τινερ πρεπει να μενεις και αθηνα η σαλονικα αλλιως δυσκολα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom