Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
Κάντε στο τιντερ προφίλ αλλά μην αρκειστε μονάχα σ'αυτο. Βασικά αν έχετε καλό σώμα ή/και πρόσωπο θα φάτε καλά έστω και μετά από πολλά σουιπ ραιτ. Κάντε σουιπ ραιτ γρήγορα χωρίς να εξετάζετε τα προφίλ για να κερδιζεις χρόνο.
Αν σας κουράζει κάτι τέτοιο υπάρχει και ή τιντερομηχανη :grin: :rolleyes:
χαχαχαχαααχαχα ΚΑΛΟ ΚΑΛΟ... Το κολπακι αυτο διαλεγει ΚΑΙ τις πατσαβουρες ομως
 

queef

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
To tinder στην Ελλάδα χρησιμεύει μόνο για να ανεβαίνει η αυτοπεποίθηση των Ελλεϊνίδων με τα swipe right. Άντε και λίγο καβλάντα. Αν σοβαρέψει το πράμα λακίζουν. :headbang:
 

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
To tinder στην Ελλάδα χρησιμεύει μόνο για να ανεβαίνει η αυτοπεποίθηση των Ελλεϊνίδων με τα swipe right. Άντε και λίγο καβλάντα. Αν σοβαρέψει το πράμα λακίζουν. :headbang:
Γιατι με το Badoo ή με τα αλλα καμμενα Site γνωριμιων τι ισχυει? Για να ανεβαζουν την αυτοπεποιηθηση τους ,βλεποντας οτι εχουν απηχηση με κατι ψευτοφωτογραφιες, που οταν βγεις μαζι τους ειναι εντελως σαπακια και ΚΥΡΙΩΣ ΜΟΝΟ χοντρες..γιατι αλλο?

Προσωπικα εχω βγει με καμμια 5αρια απο Badoo.. Απο το κακο στο χειροτερο..
Μα σκοπός μας είναι να κάνουμε την δουλειά μας με τον λιγότερο κόπο ;) :grin: :rockon:
Σωστοοοοοοοοοοοοοοοοος..... !!! Δεν το ειχα σκεφτει ετσι.Στομα να ειναι και οτι να'ναι ε ?
 

queef

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2010
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Γιατι με το Badoo ή με τα αλλα καμμενα Site γνωριμιων τι ισχυει? Για να ανεβαζουν την αυτοπεποιηθηση τους ,βλεποντας οτι εχουν απηχηση με κατι ψευτοφωτογραφιες, που οταν βγεις μαζι τους ειναι εντελως σαπακια και ΚΥΡΙΩΣ ΜΟΝΟ χοντρες..γιατι αλλο?

Προσωπικα εχω βγει με καμμια 5αρια απο Badoo.. Απο το κακο στο χειροτερο..Σωστοοοοοοοοοοοοοοοοος..... !!! Δεν το ειχα σκεφτει ετσι.Στομα να ειναι και οτι να'ναι ε ?

Έχεις δίκιο, δεν διευκρίνισα ότι μόνο το tinder έχω δοκιμάσει, κι αυτό δωρεάν. Για τα υπόλοιπα δεν έχω άποψη.
 

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
Luxy. Στο τελευταίο μόνο ξένα, μοντέλα υπερμουνα αρκετά και απλές κοπέλες. Από το τελευταίο τσιμπησα Αμερικανα που έρχεται για παρτη μου από Γιοχανεσμπουργκ πριν επιστρέψει Αμερικα. Αφού φύγει θα ποσταρω λεπτομέρειες. Μιλάμε για δυνατή Αμερικανα. Το σώμα της αρκετά ωραίο αδύνατο.
Στο επικοινωνιακό κομμάτι οι ξένες είναι αστέρια. Δεν τίθεται καν σύγκριση με τις δικές μας. Δεν χορταινουν κουβέντακαι απαντάνε σύντομα και λένε κι ευχαριστώ.
Ρε εσυ αγορι..Αυτο ζηταει εγκριση εισοδηματος να ουμ.. Θα μα τρελανει ?
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Δεν το ειχα σκεφτει ετσι.Στομα να ειναι και οτι να'ναι ε ?
Αν γίνουν ανεπιθύμητα ματς απλά τα διαγραφεις. Σκοπός είναιστο λιγοτερο χρόνο να κάνεις όσο γίνεται περισσότερα ματς και να έχεις περισσότερες πιθανότητες να βγεις με ξένη ήΕλλεηνιδα.
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
τινδερ μεχρι στιγμης τιποτα
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Ρε εσυ αγορι..Αυτο ζηταει εγκριση εισοδηματος να ουμ.. Θα μα τρελανει ?
Δεν είναι απαραίτητο να κάνεις. είναι προαιρετική αυτή η τρελοΑμερικανιά. Έγκριση εισοδήματος λίγοι κάνουν. Απαιτείται να στείλεις φωτο του εκκαθαριστικου στο οποίο ναφφαίνεται ότι το εισόδημα σου ξεπερναει το ποσό που εχεις δηλώσει.Τα πόσα είναι 100.000 μέχρι 1.000.000.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Δοπα, τιντερ θέλει υπομονή εκτός κι αν ποσταρει κάποιος πολύ καλές φωτο, κυριλλε ή με κορμί φέτες. Με φωτο από μέση και πάνω που να φαίνονται κοιλιακοι και μπράτσα έχετε σχεδόν σίγουρα λαικ για ματς.

Υ.Γ. Δοπαμινα σου έστειλα πμ ρε παίκτη.Δεν καταδεχεσαι να μας απαντήσεις ρε καμάκι  :rolleyes: ;
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Στο Luxy , αν καταφέρετε και βρείτε αρκετό χρόνο να ασχοληθείτε ίσως να γνωρισετε και πλούσια. Δεν είναι λίγες αυτές που κυκλοφορούν εκεί. Κάποιες πληρώνουν ακόμη και συνδρομη που ξεκινάει από 58 ευρώ το μήνα για εξάμηνο μέχρι 80 για ένα μόνο μηνα για τον luxy black τύπο λογαριασμού.Υπαρχει  και ο οικονομικος luxy plus, 13$ το μήνα που σου επιτρέπει να βάλεις κριτήρια στην αναζήτηση για ταίρι.
Το πιο σημαντικό είναι ότι βρίσκετετε απίστευτες μουναρες που κάποιες είναι καλύτερες και από τα μοντέλα που κυκλοφορούν με διάσημους ηθοποιούς, αθλητές και πλούσιους, ακόμη και εσκορτς, που δεν τις βλέπεται σε άλλο σαιτ τόσες πολλές μαζί.Τωρα τελευταία μου έκανε ματς μία Σερβα απίστευτη.
Υπάρχουν πάρα πολλές Αμερικανες, αλλά και Ευρωπαϊκές, κυρίως Ουκρανια, Ρωσια, Τουρκια, Ρουμανικά. Θα δείτε ακόμη και Ελλεηνίδες ως επί το πλείστον μεγάλες, από 35 και άνω. Κάποιες, Ελληνιδες, ειδικα οι μικρες,  δηλώνουν ότι ψαχνουν τον πρίγκηκα τους. :jerking: Τα προφιλ όλων είναι προσβάσιμα ακόμη και δωρεάν λογαριασμό να έχεις.
 

3xw_sapia_x3ria

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
343
Like
0
Πόντοι
1
Δεν είναι απαραίτητο να κάνεις. είναι προαιρετική αυτή η τρελοΑμερικανιά. Έγκριση εισοδήματος λίγοι κάνουν. Απαιτείται να στείλεις φωτο του εκκαθαριστικου στο οποίο ναφφαίνεται ότι το εισόδημα σου ξεπερναει το ποσό που εχεις δηλώσει.Τα πόσα είναι 100.000 μέχρι 1.000.000.
Δε μπορω να το παραπεμψω δυστυχως και με εχει σε κατασταση αναμονης.
Επισης ημουν για λιγο καιρο ανεργος.Τι διαολο να δειξω απο το εκκαθαριστικο μου???? Περα οτι ενος μεσου Ελληνα δε ξεπερναει τα 15,000-20,000 ακομα και αν δουλευει πχ.Τι να λεμε.Κατωτατο ειναι 200,000$ στην εφαρμογη..Χμμμ βλεπω να τρωμε το ακυρακι.
Αν γίνουν ανεπιθύμητα ματς απλά τα διαγραφεις. Σκοπός είναιστο λιγοτερο χρόνο να κάνεις όσο γίνεται περισσότερα ματς και να έχεις περισσότερες πιθανότητες να βγεις με ξένη ήΕλλεηνιδα.
Μια φορα σωστος μια ζωη σωστος.. Διαγραφη και τελειωσαμε..Βουρ στα σαπακια τοτε.Ολα δεξα !
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Δε μπορω να το παραπεμψω δυστυχως και με εχει σε κατασταση αναμονης.
Επισης ημουν για λιγο καιρο ανεργος.Τι διαολο να δειξω απο το εκκαθαριστικο μου???? Περα οτι ενος μεσου Ελληνα δε ξεπερναει τα 15,000-20,000 ακομα και αν δουλευει πχ.Τι να λεμε.Κατωτατο ειναι 200,000$ στην εφαρμογη..Χμμμ βλεπω να τρωμε το ακυρακι.Μια φορα σωστος μια ζωη σωστος.. Διαγραφη και τελειωσαμε..Βουρ στα σαπακια τοτε.Ολα δεξα !

Μην αγχώνεσαι. Η έγκριση του προφίλ σου παίρνει περίπου 24 ώρες. Δεν έχει να κάνει με την έγκριση εισοδήματος. Αύριο μέχρι το τέλος της ημέρας θα δεις έγκριση λογικά. Φρόντισε να συμπληρώσεις το προφίλ σου. Μετά ξεκίνα να χρησιμοποιείς τα χαρακτηριστικά της εφαρμογής, όπως το Match, το Lookbook και τις συζητήσεις που μπορείς να ξεκινήσεις εσύ ή να συμμετάσχεις σε αυτές. Αν γίνει ματς τότε μπορείς να μηνυματιστείς με την γκόμενα. Βάλε και καμιά φώτο από αμάξι.Καλο ονλάιν καμάκι, τύπε-οι!
 

SG27

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2007
Μηνύματα
49
Like
4
Πόντοι
0
Το tinder παντως ειναι επιεικως για το πουτσο. Πολλα fake προφιλς, βαζεις μια κοντινη αναζητηση και σου φερνει Κινεζες, Ρουμανες, Γκαμπονεζες, μονο οτιδηποτε αλλο εκτος απο ελλεινηδες. Χωρια που οπως ειπε και ενα παλικαρι πιο πανω, ακομα και τα τελειως ακυρα μπαζα δεν ματσαρουν με την καμια, ακομα και φωτο μοντελου να βαλεις
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.671
Κριτικές
11
Like
12.499
Πόντοι
5.060
Το σπορ θέλει υπομονή και χρόνο. Οι περισσότερο το αποδίδουν μεταφορικά με το κηνύγι, αλλά εγώ προτιμώ να το παρομοιάζω με το ψάρεμα. Στο κηνύγι, το θήραμά σου δεν έχει επιλογή αν θα πιαστεί ή όχι. Κι επίσης στον πραγματικό κόσμο το "θήραμα", η γυναίκα, είναι ταυτόχρονα ο κυνηγός, αυτή που έχει τον τελικό λόγο αν θα σου κάτσει. Έτσι το ψάρεμα είναι πιο ακριβές. Όπως ένας ψαράς, θα απλώσεις τα δίχτυα σου, το καμάκι, το αγκίστρι ή όσα σύνεργα έχεις, και θα περιμένεις υπομονετικά ώσπου κάποιο ψάρι να δελεαστεί από το δόλωμα και να τσιμπήσει. Θα περάσεις αμέτρητες ώρες που δε θα τσιμπάει ούτε ένα ψάρι. Ή που νομίζεις ότι κάτι έπιασες, ενώ το αγκίστρι σου απλά βρήκε σε πέτρα. Αυτό που θέλεις είναι ένα καλό δόλωμα (φωτό/μήνυμα), κάμποσο χρόνο να αφιερώσεις (1-2 ώρες την ημέρα είναι αρκετές, όχι παραπάνω), υπομονή και σε βάθος χρόνου έχεις να φας μπόλικο μουνί. Σας μιλάει ένας που έχει βγει 3ψήφιο αριθμό καφέδων από το ίντερνετ και έχει ξαπλώσει 2ψήφιο αριθμό γυναικών. Απολαύστε υπεύθυνα.
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Το σπορ θέλει υπομονή και χρόνο. Οι περισσότερο το αποδίδουν μεταφορικά με το κηνύγι, αλλά εγώ προτιμώ να το παρομοιάζω με το ψάρεμα. Στο κηνύγι, το θήραμά σου δεν έχει επιλογή αν θα πιαστεί ή όχι. Κι επίσης στον πραγματικό κόσμο το "θήραμα", η γυναίκα, είναι ταυτόχρονα ο κυνηγός, αυτή που έχει τον τελικό λόγο αν θα σου κάτσει. Έτσι το ψάρεμα είναι πιο ακριβές. Όπως ένας ψαράς, θα απλώσεις τα δίχτυα σου, το καμάκι, το αγκίστρι ή όσα σύνεργα έχεις, και θα περιμένεις υπομονετικά ώσπου κάποιο ψάρι να δελεαστεί από το δόλωμα και να τσιμπήσει. Θα περάσεις αμέτρητες ώρες που δε θα τσιμπάει ούτε ένα ψάρι. Ή που νομίζεις ότι κάτι έπιασες, ενώ το αγκίστρι σου απλά βρήκε σε πέτρα. Αυτό που θέλεις είναι ένα καλό δόλωμα (φωτό/μήνυμα), κάμποσο χρόνο να αφιερώσεις (1-2 ώρες την ημέρα είναι αρκετές, όχι παραπάνω), υπομονή και σε βάθος χρόνου έχεις να φας μπόλικο μουνί. Σας μιλάει ένας που έχει βγει 3ψήφιο αριθμό καφέδων από το ίντερνετ και έχει ξαπλώσει 2ψήφιο αριθμό γυναικών. Απολαύστε υπεύθυνα.

karxarias-tigris.jpg
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Το σπορ θέλει υπομονή και χρόνο. Οι περισσότερο το αποδίδουν μεταφορικά με το κηνύγι, αλλά εγώ προτιμώ να το παρομοιάζω με το ψάρεμα. Στο κηνύγι, το θήραμά σου δεν έχει επιλογή αν θα πιαστεί ή όχι. Κι επίσης στον πραγματικό κόσμο το "θήραμα", η γυναίκα, είναι ταυτόχρονα ο κυνηγός, αυτή που έχει τον τελικό λόγο αν θα σου κάτσει. Έτσι το ψάρεμα είναι πιο ακριβές. Όπως ένας ψαράς, θα απλώσεις τα δίχτυα σου, το καμάκι, το αγκίστρι ή όσα σύνεργα έχεις, και θα περιμένεις υπομονετικά ώσπου κάποιο ψάρι να δελεαστεί από το δόλωμα και να τσιμπήσει. Θα περάσεις αμέτρητες ώρες που δε θα τσιμπάει ούτε ένα ψάρι. Ή που νομίζεις ότι κάτι έπιασες, ενώ το αγκίστρι σου απλά βρήκε σε πέτρα. Αυτό που θέλεις είναι ένα καλό δόλωμα (φωτό/μήνυμα), κάμποσο χρόνο να αφιερώσεις (1-2 ώρες την ημέρα είναι αρκετές, όχι παραπάνω), υπομονή και σε βάθος χρόνου έχεις να φας μπόλικο μουνί. Σας μιλάει ένας που έχει βγει 3ψήφιο αριθμό καφέδων από το ίντερνετ και έχει ξαπλώσει 2ψήφιο αριθμό γυναικών. Απολαύστε υπεύθυνα.



ποσες εχεις ξαπλωσει απο το τιντερ?
 

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.783
Like
139
Πόντοι
16

Παρότι είμαι σκυλί στο..."ψάρεμα", δεν γαμάω έτσι Παράκμα.
Δεν τσιμπάνε τα μουνιά ρε.
Που έχω πάρει proficiency στο online flirting και μετέπειτα κρεάτωμα και το ξέρεις πολύ καλά εσύ.
Μας έφαγαν οι καρχαρίες Παράκμα. Τέλος πάντων.
Πλέον φορτωτική μόνο face to face.
:hi:
 

Parakmiakos

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Σεπ 2015
Μηνύματα
7.540
Κριτικές
28
Like
559
Πόντοι
1.056
Παρότι είμαι σκυλί στο..."ψάρεμα", δεν γαμάω έτσι Παράκμα.
Δεν τσιμπάνε τα μουνιά ρε.
Που έχω πάρει proficiency στο online flirting και μετέπειτα κρεάτωμα και το ξέρεις πολύ καλά εσύ.
Μας έφαγαν οι καρχαρίες Παράκμα. Τέλος πάντων.
Πλέον φορτωτική μόνο face to face.
:hi:

Τι κάνεις φιλαράκι ?  :)
 

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
60
Πόντοι
166
Παρότι είμαι σκυλί στο..."ψάρεμα", δεν γαμάω έτσι Παράκμα.
Δεν τσιμπάνε τα μουνιά ρε.
Που έχω πάρει proficiency στο online flirting και μετέπειτα κρεάτωμα και το ξέρεις πολύ καλά εσύ.
Μας έφαγαν οι καρχαρίες Παράκμα. Τέλος πάντων.
Πλέον φορτωτική μόνο face to face.
:hi:


προτεινεις μπαρακια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom