Νέα

Γερμανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PPICCASSO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 283
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Παίδες στην Γερμανία (και πιο συγκεκριμένα στο Αννόβερο) παίζει ΠΟΛΥ καλή φάση ειδικά αυτή την εποχή που ξεκινάει η CeBit. Εγώ την επόμενη εβδομάδα θα πάω για 4 ημέρες. Έχω ξαναπάει πολλές φορές κι έτσι αρχίζω και μαζεύω από τώρα κουτιά με καπότες!

Εκεί, λόγω της έκθεσης, φέρνουν πολύ και καλό "πράμα". Για φάση CG δεν ξέρω γιατί δεν έχω χρόνο να ασχοληθώ τόση ώρα με CG. Εκεί πάμε στα κλασσικά μπουρδέλα που είναι απέναντι από τον σιδηροδρομικό σταθμό. Ωστόσο, δεν είναι ακριβώς σαν τα δικά μας. Μιλάμε για πολυκατοικίες ολόκληρες όπου κάθε όροφος έχει από 4 έως και 6-7 κοπέλες. Κάθονται συνήθως ακριβώς έξω από την πόρτα του δωματίου, βλέπεις, ρωτάς για τα φράγκα κι αν γουστάρεις μπαίνεις επί τόπου μαζί της. Οι τιμές κυμαίνονται σαν τα μπουρδέλα εδώ, από 20-50 ευρώ. Τα μουνιά όμως που γαμάς είναι ασύγκριτα καλύτερης κλάσης από αυτά της Φυλής (καλά, για Μεταξουργείο ουδείς λόγος). Επίσης να πω ότι μπορείς να βρεις και κωλαράκι σχετικά εύκολα, πολλές το δίνουν με μια επιπλέον χρέωση 20-30-40 ευρώ.

Εκτός των μπουρδέλων, στην ίδια περιοχή, παίζουν κωλόμπαρα με αρκετά καλές μουνίτσες (πάνω έχει και δωμάτια), έχει sex-shows (από αυτά που πληρώνεις και βλέπεις live sex), στριπτιζάδικα, κτλ.

Γενικά, αυτή την εποχή όλο το Αννόβερο μυρίζει γαμήσι!
 

Επισκέπτης
Τελικά όμως, τόσους πληροφορικάριους μαζεύει το site... δεν θα πάνε άλλοι στο Αννόβερο; Εγώ πάντως την άλλη Τετάρτη φεύγω για μια βδομάδα... CeBIT έρχομαι :)

Duracell έγραψα το post χωρίς να διαβάσω το δικό σου. Εγώ θα είμαι στην CeBit οπότε θεωρώ πολύ πιθανόν να "τρακάρουμε" σε κάποια από τις "πολυκατοικίες"!!!
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Duracell έγραψα το post χωρίς να διαβάσω το δικό σου. Εγώ θα είμαι στην CeBit οπότε θεωρώ πολύ πιθανόν να "τρακάρουμε" σε κάποια από τις "πολυκατοικίες"!!!

ΠΟΛΥ πιθανόν ;)
Αλλά ο σκοπός του αρχικού μου post ήταν για να οργανώσουμε καμιά βόλτα μαζί όσοι Συναγωνιστές βρεθούμε τις μέρες εκεί...
 

Επισκέπτης
Αλλά ο σκοπός του αρχικού μου post ήταν για να οργανώσουμε καμιά βόλτα μαζί όσοι Συναγωνιστές βρεθούμε τις μέρες εκεί...

OK thanks, απλά να με συγχωρέσεις, εγώ δεν μπορώ να μετάσχω. Η εταιρία που δουλεύω δεν είναι καθόλου τυχαία, ούτε η θέση την οποία έχω μέσα στην εταιρία. Φυλάω τα ρούχα μου γενικώς. Sorry, δεν είναι κάτι προσωπικό μαζί σου, γενικά δεν θα ερχόμουνα ποτέ σε meeting.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
OK thanks, απλά να με συγχωρέσεις, εγώ δεν μπορώ να μετάσχω. Η εταιρία που δουλεύω δεν είναι καθόλου τυχαία, ούτε η θέση την οποία έχω μέσα στην εταιρία. Φυλάω τα ρούχα μου γενικώς. Sorry, δεν είναι προσωπικό αλλά γενικά δεν θα ερχόμουνα ποτέ σε meeting.

Κρίμα...
Ούτε κι εγώ είμαι τυχαίος... αλλά σε τελική δεν δίνω και λογαριασμό σε ΚΑΝΕΝΑΝ τι κάνω στην προσωπική μου ζωή... ΕΡΓΕΝΗΣ ΕΙΜΑΙ, ΟΠΟΥ ΘΕΛΩ ΓΑΜΑΩ ;)
 

Επισκέπτης
Κρίμα...
Ούτε κι εγώ είμαι τυχαίος... αλλά σε τελική δεν δίνω και λογαριασμό σε ΚΑΝΕΝΑΝ τι κάνω στην προσωπική μου ζωή... ΕΡΓΕΝΗΣ ΕΙΜΑΙ, ΟΠΟΥ ΘΕΛΩ ΓΑΜΑΩ ;)

Επειδή λοιπόν ούτε εγώ θέλω να δώσω λογαριασμό για την προσωπική μου ζωή, γι' αυτό και δεν το κάνω. Κι επιπλέον ΔΕΝ είμαι εργένης, οπότε τα "παρανομο-γαμήσια" τα έχω για την πάρτη μου και μόνο.

Και by the way, δεν υπονόησα ότι όλοι οι υπόλοιποι είναι τυχαίοι και εγώ είμαι κάτι το ξεχωριστό... για τον εαυτό μου μίλησα μόνο. Οπότε... λόγω της επαγγελματικής μου κατάστασης δεν μου επιτρέπεται να κάνω τέτοια.

Καλά γαμήσια στο Αννόβερο ;)
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Επειδή λοιπόν ούτε εγώ θέλω να δώσω λογαριασμό για την προσωπική μου ζωή, γι' αυτό και δεν το κάνω. Κι επιπλέον ΔΕΝ είμαι εργένης, οπότε τα "παρανομο-γαμήσια" τα έχω για την πάρτη μου και μόνο.

Και by the way, δεν υπονόησα ότι όλοι οι υπόλοιποι είναι τυχαίοι και εγώ είμαι κάτι το ξεχωριστό... για τον εαυτό μου μίλησα μόνο. Οπότε... λόγω της επαγγελματικής μου κατάστασης δεν μου επιτρέπεται να κάνω τέτοια.

Καλά γαμήσια στο Αννόβερο ;)

οκ... κατανοητόν ;)
Κα-υ-λά να περάσεις κι εσύ...
 

nikolakis1969

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
liomas telika den evales kouloura ? ? ? xexexexexexe pou eisai re psixi zeis ?
 

xxxtester

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
30
Like
1
Πόντοι
0
Μερικες πληροφορηες και για το προτο μου ποστ(ακσιζει να πας γερμανηα για 1 βδομαδα τουλαχιστον για να προλαβεις να δεις αφτα που εχουν,το 1% γιατι για να τα δεις ολλα θελει να μεταναστεφσης εκει !!!)Εμενα με φιλοξενισαν φιλοι που μενουν χρονηα εκει και σε 6 μερες καναμε 3.000 χιλιομετρα ! Κοιμομασταν ελαχιστα και γαμουσαμε πολλυ !περασα τελεια και σκοπεβω να παω ξανα μεσα η μετα το καλοκερι(ειμαι τυχερος γιατι τα φιλαρακια μου ειναι μπουρδελιαριδες και πολλυ περπατημενο ι στη γερμανηα).θα πουμε τορα για το πασσα 11 η 12 οροφοι καβλας 120 γυναικες μεσα στο κτιριο.εισοδος 1 ευρο (πανακριβα)
απο το υσογειο αρχιζουν οι μουνες να καθονται στα μπαρακια και ανεβενοντας εως και τον 7ο οροφο(μακρυα απο τον 7ο ειχει τραβεληα.)Συναντας της γιναικες στους διαδρομους καθετε η καθε μια μπροστα απο το δωματηο της (τιμες 20-35 ευρο)μη παραξενεφτητε αν ακουσετε ελληνικα απο αφτες κσερουν της λεξεις γαμιση κολο πιπα κλπ σε ολλες της διαλεκτους !!!Διαλεγεις περνεις γαμας ετσι απλα !!!Σε καθε οροφο εχει πηγες με νερο να πιεις να ξεδιπσασεις απο τη γλωσα που σου εχει βγει !και μηχανιματα με σοκολατες τσιγαρα και φισικα μπαρ να πιεις το ποτο σου.
Μπορης να ξεχαστης εκει μεσα επισεις μπορεις να πιασεις κουβεντα με τα κοριτσια.
Σε καπιους οροφους εχει και διαφορα {περιεργα}οπως δοματιο με τοιχο με τρυπα βαζεις το εργαληο σου μεσα και σε τσιμπουκονει γκομενα απο την αλλη μερια του τοιχου.επισης δοματιο που εχει μεσα ολοκληρο αφτοκινητο με στρωμα μεσα για τους λατρεις του καρ σεξ.και πολλα αλλα.σε καπια δοματια μπορις να μη γαμησεις να αυνανιστης βαζοντας τη γκομενα να σου στηνετε οπως θελεις.6 οροφοι να γουσταρεις και ο πιο δυσκολος μπουρδελιαρης θα βρει αφτο που φανταζετε.(σε πολλα σημεια υπαρχει ταμπελα στα γερμανηκα που γραφει οτι περνεις τα λεφτα σου πισω αν δεν ικανοποιειθεις απολυτα!!!){{οπως και εδω μωρε  :headbang: :uglystupid:}}6 οροφοι παραδησος του κλασικου μπουρδελιαρη τα δοματηα ειναι ανετα διακοζμιμενα νεανικα με φοτακια κλπ.εχουν μπανιο.ανεβενοντας τωρα στον 7ο ειναι τα τραβεληα για οποιον γουσταρει και εκει εχει μεγαλη ποικηλια γινονται και παρτι  εχει πινακιδες και ξερις ποτε κανουν σοου-παρτουζα παρτυ-κλπ.εχει και μπαρ να πιεις το ποτο σου με 20ποντεςʽ(πσολι)βραζιλιανες γερμανηδες κλπ.(μερηκες ηταν κουκλαρες ομως)αν δε σου πουν οτι ειναι τρανς δε περνεις χαμπαρι.για να ανεβεις τωρα πιο ψηλα στον 8ο κλπ πρεπει να πας στο εισογειο οπου εχει ενα γραφειο και να κουβεντιασεις με την κυρια εκει ευγενικοτατη και ακριβεστατη με ρωτουσε πως θελω να γαμισω τι προγραμα θελω εγω της ελεγα οτι θελω να χυνο μαπες να βαζω μουνοχερα κολοδαχτυλα στη γκομενα οτι θελω και μασαζ κλπ κανονιζεις την τιμη απο 250 και πανω και ανεβενεις στα χαιλικια(8ος και πανω) οπου εισε μεσα σε ενα ζακουζι με σαμπανηες με τη γκομενα η με της γκομενες αγγαληα και βλεπεις απο ψηλα την κολονια μεσα απο τη τζαμαρηα την ωρα που η μια σε τσιμπουκονει και εκσεταζεις της αμυγδαλες της αλλης μεσα απο το μουνακι της !εχει διαφορους χορους και διαφορα προγραματα,εκει γινοντε και πολλα παρτυ παρτουζα και αλλες εβγενικες καταστασεις .(εγω προτινω για καπιον που θελει να χαλασει χρημα) ομως το προτο μαγαζι στο προτο ποστ που εκανα λογο τιμης,πολυτελειας,και εξυπηρετησεις.οχι πως δεν ειναι καβλα και τα χαιλιδικα του πασσα αλλα αν δε μπορεις να χαλασεις πολλα πιγενε βολτα μεχρι τον 6ο και για χαι καταστασεις πιγενε στο αλλο.επεισεις μεσα στο μαγαζι υπαρχουν και κομοτιρια και εστιατορια και μασαζ αλλα αδιαφορισα για αφτα και ετσι δε μπορο να σας τα περιγραψω.τιμες απο 20 εως 35 εως τον 6ο οροφο και ποικιλια τεραστηα(καμηα σχεση με τα ερος τα 2-3 οροφον μπουρδελα που ειναι παντου στη γερμανηα.και απεχουν λιγο απο τα δικα μας(γιαφτο και δεν εχουν πολλυ δουλεια)η γερμανηα εχει τα ερος κοινα μπουρδελα, 3 η 5 πασσα(οπως αφτο που σας περιεγραψα)παρα πολλες απηρες βιλιτσες με 5-10 γυνεκες πανεμορφες μεσα και ωρεα δοματια.τιμες απο 50 εως 60 ευρο αξιζουν !!Τα φκκ σαουνες(μπουρνουζι η γιμνος πισινες μπαρ οργιακια κλπ.εισοδος απο 40 εως και 70 αναλογα το μαγαζι(η πουτανες ειναι εχτρα)τα σουινγκερς κλαμπ(πανε και ζευγαρια  και σολο μουνες σαν τα φκκ κατασταση και λιγο κλαμπ.και πλισιαζεις πχ εναν που τον τσιμπουκονει μια και την ακουμπας την γκομενα του. αν σε γουσταρουν σε αφηνουν να σινεχισεις της τον καρφονεις και αφτος(ο μαλακας) σε βλεπει να του γαμας τη γυναικα !αν δε σε γουσταρουν σου κανουν ενα νευμα και την κανεις για αλους οπεν μαιντ τυπους !εχει επισεις εκατομιρια σπιτακια που τα βρισκεις μεσα απο περοδικα και πας στο χορο της πουτανας σπιτι κανονικα και κανεις τα ακατονομαστα.εχει επισεις πιατσες με τανες εχει επισεις της πολικατικιε ς που καθονται η τανες στα τζαμια σε καθε τζαμι εχει αριθμο βλεπεις πια θελεις ανεβενεις πας στιν πορτα με τον αριθμο που εχεις διαλεκσει.εχει ναιτ κλαμπ που ειναι μπουρδελα πολυτελειας οπως το μπαμπιλον εχει κυλιλε βιλλες μεγαλες σαν αφτην που σας περιεγραπσα στο προτο ποστ εχει διοργανοσεις επισιμες με πορνο και πορνοσταρ στα μεγαλιτερα εκθεσιακα κεντρα της γερμανηας (σα να λεμε στο μεκ οακα ολπ κλπ)εχει απιρα σεξ σοπ με προβολες τενηον και σε μερικα κλαμπ γνοριμιων.εχει εκδρομες στη φυση με γαμιση ! Εχει εχει εχει παιδεια δεν περιγραφετε τι εχει.και αν πας στο αμβουργο ειναι ολοκληρο χωριο με πορνεια κλπ κλπ. Συνεχιζετε......................................................  :dancing: :2funny:{{Να πω και ενα ευχαριστω στον (Tipos)για την βοηθεια του.}}

 

xxxtester

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
30
Like
1
Πόντοι
0
ξεναγηση στο εσωτερικο του πασσα.πριν λιγο καιρο αλλαξαν το σαιτ(το παλιο ειχε πιο πολλες φοτο και λεπτομεριες)
Με τα βελοι απ και νταουν ανεβοκατεβενετε οροφους εως τον 7ο
απο εκει και πανω ειναι τα χαιλικια και ειναι ολλα πριβε.δεν εχει φοτο. :grin:
Αφτο που αξιζει μεσα στο πασσα ειναι οτι με τιμες απο 20 ευρο μπορεις να παρεις μερος στα σεξ και παρτουζα παρτυ.Η με μονο 1 ποτο (4-5ευρο) να αραξεις στα διαφορα μπαρ και χορους που εχει και να διασκεδασεις με μουσικες σοου κλπ.
 

Επισκέπτης

Φιλοι, μια σημαντική λεπτομέρεια που μάλλον δεν είδατε- είναι στα γερμανικά
πατάς  δεξιά στο- >Aktuelles im Laufhaus
Λέει εκεί ότι τώρα πλέον οι πελάτες , ΔΕΝ χρειάζεται να χρησιμοποιούν προφυλακτικά, γιατί όλες οι κοπέλλες  έχουν προμηθευτεί
γυναικεία  τα προφυλακτικά  --και το έχουν τεστάρει κλπ  --και είναι ενθουσιασμένες και  τέτοια--
πολύ ενδιαφέρον
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
110
Πόντοι
16
Εχουν ερθει και εδω αυτα τα προφυλακτικα?
 

Επισκέπτης
Mod SOS  -γράψτε  στον τίτλο  εδώ ,  το ΓΕΡΜΑΝΗΑΣ ....  με γιότα

ασε που .. Γέρμα- νήας  σημαίνει κάτι σαν " Καράβι που έχει γείρει" - και είχαμε  και το  Sea diamond πρόσφατα  ...
 

xxxtester

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
30
Like
1
Πόντοι
0
εχουν ερθει εδω και ενα χρονο αλλα δε νιαστικε κανεις.επισεις ενα καλο ανετο καποτικο ειναι της DUO που η διαφορα του με της κοινες καποτεσ ειναι οτι εφαρμοζει κανονικα στο κατω μερος του εργαλειου μασ αλλα απο τη μεση και πανω γινετε πολλυ φαρδυ και σου δινει μια αισθηση ξεσκουφοτου.αν θυμαμε καλα DUO COMFORT λεγετε.(και απο ολλη την παρουσιαση Palio farsa lows εσενα το {{γερμανηα η το γερμανια}} σου εμεινε (bourdela.com i mpampiniotis com ?)
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
1
Like
760
Πόντοι
96
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

και ειχα παει Κολονια πριν 2-3 χρόνια (οταν επαιξε ο Τσαρτας)και δεν 'ηξερα που να πάω!!!!!!!!!!!

  Κατι στριπτηζαδικα ειχα δει που εμπαιναν κατι Τουρκοφατσες και φοβήθηκα και ειχε και πολλες αδελφες (στην κολονια γινεται το gay parade της Γερμανίας)
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
αχ Deutschland... έχω εμπειρίες από Φρανκφούρτη, δεν έχω επισκεφτεί Κολωνία ακόμη για προσωπική άποψη, αλλά είναι στα καρα-υπόψιν. Είναι μπροστά οι τύπο, πολύ μπροστά τύφλα στο Αβραμό-πουλο και την Φάνη Ορθοπετραλιά μας. Ρε δώστε στον τουρίστα αρχαία ελληνική στυλ κιτς σεξοθεραπεία και κάντε ταμείο.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
12
Πόντοι
2.007
Ενα side/forum σαν το bourdela.com, δεν θα ειχε καμια τυχη σε μια χωρα οπως η Γερμανια. Για να καλυψει τα δρωμενα θα χρειαζονταν δεκαδες βασοι,σαβαλες κ.α.
Προτεινω ο xxxtester να γινει muted (αστειευομαι) και να μας αφησει στην μιζερια μας.
Να συζηταμε δηλ για ποια μασατζου δεχτηκε σημερα να ανοιξει τα σκελια της και ποια οχι.  :headbang:
 
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom