Νέα

Γερμανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PPICCASSO
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 283
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Φίλε Vaso
        Πες του φιλαράκου σου να ξεχάσει την πόλη αυτή, να βρει ένα ταξιτζή και να του πει να τον πάει στο OASIS. Είναι σε κάποιο προάστιο της Φρανκφούρτης αλλά δεν διανοείσαι το πως περνάει ένας άντρας εκεί! Είναι η υπέρτατη εμπειρία για έναν άντρα.

για πες τι ειναι αυτο?
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
παιδιά γράφω από γεμανικό pc και γι'αυτο μην μου πείτε για ελληνικούς χαρακτήρες..είμαι εδώ στο Βερολίνο μια βδομάδα και δεν έχω καταφέρει να βρω τίποτα καλο,, πανάκριβα και μάπες γκόμενες,,είναι η τελευταία μέρα μου σήμερα και θα ήθελα να κάνω καμια καλή αλητεία ,,,χέρι κανένας τίποτα καλο?


tks
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
παντως δεν πρεπει να παιζουν και τοπ μουνια οπως στην πραγα ας πουμε....

Παίζουν, απλά η σύνθεση των ομάδων αλλάζει συχνά και δεν μπορείς να δλώσεις ακριβή στοιχεία (π.χ. η τάδε κλπ). Το καλό είναι ότι έχουν πληθώρα μουνιών, οπότε έχεις πολλές επιλογές. Και κάποιες από τις πολύ καλές, είναι και Τσέχες. Με εξαίρεση τις ανατολικογερμανίδες, σπάνια θα βρεις Γερμανίδες νεαρές να εκδίδονται. Μεγαλύτερης ηλικίας ίσως ναι (30+).

Οπότε, αυτά τα club, επί το πλείστον προσφέρουν ανατολικές, όπως στα περισσότερα ανάλογα clubs της Ευρώπης άλλωστε.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
ρε παιδες μηπως υπαρχει σαιτ σχετικα με το μεγαλυτερο σεξουαλικο κεντρο της ευρωπης στην κολωνια?εχει λεει πανω απο 10000 πορνες εκει μεσα!!!!!!!!!!!!
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.150
Κριτικές
4
Like
1.597
Πόντοι
266
Ρε μάγκες, μάλλον δεν πάτε καλά. Ο παράδεισος πέφτει προς την αντίθετη κατεύθυνση από αυτή που ψάχνετε-δηλ. ΑΝΑΤΟΛΙΚΑ. ΞΥΠΝΗΣΤΕ!!
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
παιδια μολις γιρισα απο βερολινο.. σκατα δεν βρικα τιποτα καλο,

πολυ μαπα και τα καλα πανακριβα.

θεσαλονικη εχω εκατο φορες καλιτερες ακρες
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Η αλήθεια είναι οτι στη Γερμανία για να βρείς κάτι καλό θα πρέπει να κάνεις χοντρές καταθέσεις. Αλλιώς μάπα το καρπούζι.

Μιλάω εκ πείρας και όχι εκ μπύρας.
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
Μαγκες παω επαγκελματικο ταξιδι Φρανκφουρτη! εχω ψαξει πολυ και θελω κατι καλο οσο ακριβο και να ειναι γιατι δεν θα εχω χρονο για να ψαχνω εκει. Με ενδιαφερουν κυριος clubs που να κανεις τα παντα. Α και οταν λεω δεν με ενδιαφερουν οι τιμες θελω να πω οτι ασ ειναι και λιγο ακριβο.Περιμενω και τιμες γιατι σε μερικα σαιτ δεν εχει τιμες για τις κοπελες.
 

fotovg

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
217
Like
3
Πόντοι
1
Αν δεν πας εκει δεν εχεις δει τιποτα    αντε και καλο βολι.Ειναι σε ενα προαστιο στην Φρανκφουρτη μπες και παρε οτι πληροφορια θες.
 

nikolas2002m

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
52
Like
0
Πόντοι
0
Και το βράδυ πήγαινε μια βόλτα στα μπουρδέλα στην <<καιζερ στρασε>>

Αξίζει τον κόπο και σαν αξιοθέατο αν το δείς έστω...

Είναι μια μεγάλη λεοφώρος απέναντι από το σταθμό των τραίνων, όσο για τα μπουρδέλα θα τα αναγνωρίσεις από μακρυά...
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
Ξερει κανεις να μου πει τι παιζει στο οαση? Πως γινονται τα κουμαντα? τι χρημα παιζει εκει μεσα? αν υπαρχει κατι που πρεπει να ζητησω σαν εξτρα? καμια γκομενα καλη? Αυτα τα λιγα. Οποιος ξερει κατι θα ηταν καλη φαση αν με βοηθουσε.
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Το θέμα για Φρανγκφούρτη συγχωνεύτηκε με το παλαιότερο για Γερμανία, όπου υπάρχουν και πληροφορίες που ψάχνει ο φίλος.
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
Νομιζω οτι ειναι πιο ευκολο να υπαρχει θεμα για μια πολη ξεχωριστα απο τη Γερμανια. Αν το θεμα αρχιζει να μεγαλωνει θα πρεπει να ψαχνουμε 10 ωρες οπως στα οερισοτερα θεματα.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Kαθώς οι μέρες περνάνε και πλησιάζει η έναρξη της CEBIT (15-21 Μαρτίου) στο Αννόβερο αναρωτιόμουν αν θα την επισκευτούν κι άλλοι Συναγωνιστές... θα μπορούσαμε να συναντηθούμε και να οργανώσουμε καμιά κα-υ-λή εξόρμηση!


 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
83
Πόντοι
66
Νομιζω οτι ειναι πιο ευκολο να υπαρχει θεμα για μια πολη ξεχωριστα απο τη Γερμανια. Αν το θεμα αρχιζει να μεγαλωνει θα πρεπει να ψαχνουμε 10 ωρες οπως στα οερισοτερα θεματα.

Συμφωνω! Κι όχι μόνον για την Γερμανία... γενικά ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ...

Τελικά όμως, τόσους πληροφορικάριους μαζεύει το site... δεν θα πάνε άλλοι στο Αννόβερο; Εγώ πάντως την άλλη Τετάρτη φεύγω για μια βδομάδα... CeBIT έρχομαι :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom