Νέα

Φοβαμαι να παω στον οδοντίατρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 250
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
οντως....για 80 ρουπιες [1,13 ευρω]τιποτα δεν ειναι.....βαζεις και 9 ευρω ακομα και να σου το μεταξι........
ολα επιτοπου τυπε
τι ακτινες και αποστειρωσεις και μαλακιες
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
τελικα τι εγινε του σαπισαν τα δοντια η ακομα;
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Κοτοσταμουλη με φωναζετε αλλα εαν ηταν ενα πραμα που πρεπει να φοβομουν πραγματικα ειναι η δαγκανες και τα μαχαιροπριονα του οδοντιατρου...

εχω παει εδω και 1 χρονο μονο για καθαρισμους.. δυστηχως επειδη τρωω πολλους υδατανθρακες και γλυκακια 2-3 φορες την εβδομαδα.. ενα αρχησε να χαλαει στην πανω σειρα και αρχησε να μαυριζει απο μεσα..εχω 3-4 σγραγισματα αλλα τα 3 ειναι ασπρα και δεν φενονται..  Το θεμα ειναι οτι η παροχες που ειχα στο ΙΚΑ παλια δεν της εχω γιατι δεν τους εχω παει φοιτητικο χαρτι και αυτη  η διαδικασια παιρνει για εμενα 2-3 μηνες περιπουε..  :jerking:

το θεμα ειναι οτι εχω πονους μικρους μερικες φορες..δηλαδη εαν πιασω το δοντι με δυο δαχτυλα και το πιεσω ποναω αφορητα.. αυτο ειναι προαγγελος οτι εαν δεν επισκεφτω εναν οδοντιατρο συντομα στο αμεσο χρονικο διαστημα θα υποφέρω  :S

και εδω ειναι μπρος γκρεμος και πισω ρεμα,γιατι το δοντι ηδη ποναει εαν το πιεσω, η οδοντιατρος γιατι παω παντα σε γυναικα  :birdman:
με τα σιδερα δεν θα με πονεσει? Σας εχει τραβηξει ποτε δοντι χωρις αναισθητικο? ΟΧΙ.. σας εχει απνευρωσει πιεζοντας 4-5 βελονες ταυτοχρονα? ΟΧΙ..

αυτα ομως που τα εχει κανει...  Ειχα πει σε εναν οδοντιατρο οτι θελω φτιαξιμο του δοντιου ε ανιαισθητικα γιατι θα εχω την ενοια οτι θα ποναω σε καθε του κινηση και μου ειχε ζητησει περιπου 250 ευρω.. του το κοψα αποτομα.. δεν ξαναμιλησα..

να βγαλω απο την τσεπη μου κατι παραπανω ωστε να πονεσω λιγο, η να παω στο ΙΚΑ και να βγω με δαρμενο στομα?  :helpplea:


:'( :'( :'( :'( :'(
:S :S
 

bull4cuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2012
Μηνύματα
526
Κριτικές
6
Like
559
Πόντοι
306

πες ρε εχεις καμια ωραια οδοντιατρο να απολαυσω τον πονο ? :birdman:
[/quote]

Εχω κάτι να σου προτείνω, όμορφε... Απαλό χέρι, και η βοηθός ρωσίδα μιλφόνι...
 

ΑΧΡΕΚΟΥΛΑ

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Κι εγώ. Είναι φονιάς, σαδιστής, βασανιστής. Τα εργαλεία του θυμίζουν εργαλεία από έργα θρίλερ με βασανισμούς και σκοτώματα. Μόνο στην εξέταση βρήκε κάτι μικρές μαύρες τρυπούλες (τερηδόνα;), έμπηξε κάτι φρικιαστικούς στριμμένους γάντζους, και τράβηξε τόσο δυνατά που νόμισα θα μου τα ξεριζώσει ή θα τα σπάσει! Το ραντεβού που έκλεισα για την επόμενη το ακύρωσα τελευταία στιγμή. Καλύτερα να πάνε από φυσικά αίτια, μπρρρ. Άλλωστε στα γηρατειά, κανείς δεν γλιτώνει τη μασέλα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.206
Κριτικές
1
Like
29.875
Πόντοι
8.006
Κι εγώ. Είναι φονιάς, σαδιστής, βασανιστής. Τα εργαλεία του θυμίζουν εργαλεία από έργα θρίλερ με βασανισμούς και σκοτώματα. Μόνο στην εξέταση βρήκε κάτι μικρές μαύρες τρυπούλες (τερηδόνα;), έμπηξε κάτι φρικιαστικούς στριμμένους γάντζους, και τράβηξε τόσο δυνατά που νόμισα θα μου τα ξεριζώσει ή θα τα σπάσει! Το ραντεβού που έκλεισα για την επόμενη το ακύρωσα τελευταία στιγμή. Καλύτερα να πάνε από φυσικά αίτια, μπρρρ. Άλλωστε στα γηρατειά, κανείς δεν γλιτώνει τη μασέλα.
Οι γαντζοι ειναι για την πετρα.
Οι περισσοτεροι ομως πλεον δεν βαζουν γαντζους, αλλά λειζερ.
Επειδη εχω πολλη πετρα κι εγω, βασανιζομουν με τους γαντζους, αλλά τωρα με το λειζερ ειναι καπως καλυτερα.
 

xwris taboo

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2013
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
148
Πόντοι
1
Οδοντιατροι............ οι μοναδικοι σαδιστες παγκοσμιως με αδεια εξασκησης επαγγελματος...... :S :S :S
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
:grin:
 

Συνημμένα

  • Πονοδοντος και εξαγωγη.jpg
    Πονοδοντος και εξαγωγη.jpg
    20,8 KB · Εμφανίσεις: 40

orgasmo nero

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3.285
Κριτικές
15
Like
33
Πόντοι
26
Οποιος χρειαζετε οδοντιατρο να παει στην Ιακωβιδου. Περιποιείται γυμνη τον πελατη και κατα την διαρκεια της επεμβασης εχετε το δικαιωμα για ελευθερα πιασιματα. Εγγύηση!!! Η γυναικα ειναι επιστημονας!!!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:

12c28_untitled_2.jpg
christina-iakovidou-sexy-dentist-kanoni-9-193x300.jpg
xristina-iakovidou-7063-medium.jpg
URL]]
 

karamba

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
560
Like
12
Πόντοι
6
-Ποια η διαφορά ενός οδοντίατρου και ενός πρωκτολόγου???
-Ο ένας είναι γιατρός του κώλου και ο άλλος κωλογιατρός... :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΑΧΡΕΚΟΥΛΑ

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2013
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Το δωράκι κοστολόγιο της Ιακωβίδου, πόσο είναι; Ψήθηκα να κατεβώ αθήνα... Γιατρός για δόντια + ελεύθερα πιασίματα; Δυό ασθένειες γιατρεύει αυτή! Και με τα ελεύθερα πιασίματα, γλιτώνει και το αναισθητικό! Πω πω... Να και μια καλή πλευρά του μορφώματος των ελλήνων γιατρών. Όταν ισχύει και στις γιατρίνες, αλλά και στον ιδιωτικό τομέα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom