Νέα

Φοβαμαι να παω στον οδοντίατρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 250
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
πέρα από την πλάκα άραγε υπάρχει τίποτα για τον πόνο αν δεν σε πιάνουν και 2-3 ενέσεις ?  
μου πάει  :badair: για τα καλά λέμε με τον οδοντίατρο... :2funny: :2funny: :2funny:

υγ
φτιαγμένος μπορώ να πάω ?  :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
Κοτοσταμουλη με φωναζετε αλλα εαν ηταν ενα πραμα που πρεπει να φοβομουν πραγματικα ειναι η δαγκανες και τα μαχαιροπριονα του οδοντιατρου...

εχω παει εδω και 1 χρονο μονο για καθαρισμους.. δυστηχως επειδη τρωω πολλους υδατανθρακες και γλυκακια 2-3 φορες την εβδομαδα.. ενα αρχησε να χαλαει στην πανω σειρα και αρχησε να μαυριζει απο μεσα..εχω 3-4 σγραγισματα αλλα τα 3 ειναι ασπρα και δεν φενονται..  Το θεμα ειναι οτι η παροχες που ειχα στο ΙΚΑ παλια δεν της εχω γιατι δεν τους εχω παει φοιτητικο χαρτι και αυτη  η διαδικασια παιρνει για εμενα 2-3 μηνες περιπουε..  :jerking:

το θεμα ειναι οτι εχω πονους μικρους μερικες φορες..δηλαδη εαν πιασω το δοντι με δυο δαχτυλα και το πιεσω ποναω αφορητα.. αυτο ειναι προαγγελος οτι εαν δεν επισκεφτω εναν οδοντιατρο συντομα στο αμεσο χρονικο διαστημα θα υποφέρω  :S

και εδω ειναι μπρος γκρεμος και πισω ρεμα,γιατι το δοντι ηδη ποναει εαν το πιεσω, η οδοντιατρος γιατι παω παντα σε γυναικα  :birdman:
με τα σιδερα δεν θα με πονεσει? Σας εχει τραβηξει ποτε δοντι χωρις αναισθητικο? ΟΧΙ.. σας εχει απνευρωσει πιεζοντας 4-5 βελονες ταυτοχρονα? ΟΧΙ..

αυτα ομως που τα εχει κανει...  Ειχα πει σε εναν οδοντιατρο οτι θελω φτιαξιμο του δοντιου ε ανιαισθητικα γιατι θα εχω την ενοια οτι θα ποναω σε καθε του κινηση και μου ειχε ζητησει περιπου 250 ευρω.. του το κοψα αποτομα.. δεν ξαναμιλησα..

να βγαλω απο την τσεπη μου κατι παραπανω ωστε να πονεσω λιγο, η να παω στο ΙΚΑ και να βγω με δαρμενο στομα?  :helpplea:


:'( :'( :'( :'( :'(

τι φλωρος θεε μου  :headbang:
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
καλως τον διορισμενο δημοσιο υπαλληλακο  :2on1:

τι πουστικα εμοτικον ειναι ρε αυτα που βαζεις?

κατι τετοια ποσταρεις και σε εχουν παρει στο ψιλο οι αλλοι οι λεχριτες

εγω για το καλο σου τα λεω
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
τι πουστικα εμοτικον ειναι ρε αυτα που βαζεις?

κατι τετοια ποσταρεις και σε εχουν παρει στο ψιλο οι αλλοι οι λεχριτες

εγω για το καλο σου τα λεω
ευχαριστω παντως.. αν και χεστηκα για τους λεχριτες εδω μεσα  :P

πες ρε εχεις καμια ωραια οδοντιατρο να απολαυσω τον πονο ? :birdman:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τι σημαίνει αυτό;
υπάρχουν άτομα εδώ μέσα που πιστεύουν στην κλωνοποίηση;
Θέε μου! λες να μπήκα σε κανένα αμαρτωλό σαιτ;
τυπε ετσι λενε
οτι υπαρχουν κλωνοι :S
εγω παντως δεν το πιστευω
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
ευχαριστω παντως.. αν και χεστηκα για τους λεχριτες εδω μεσα  :P

πες ρε εχεις καμια ωραια οδοντιατρο να απολαυσω τον πονο ? :birdman:

μπα

σε γυναικα οδοντιατρο παω

αλλα γεννησε προσφατα και εχει γινει η διπλασια

τι μαλακες που ειμαστε οι αντρες

παμε και παντρευομαστε την καθε βρωμιαρα

και μετα αυτη δενει το γαιδαρο της και γινεται σαν τον κινκ κονγκ
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
μπα

σε γυναικα οδοντιατρο παω

αλλα γεννησε προσφατα και εχει γινει η διπλασια

τι μαλακες που ειμαστε οι αντρες

παμε και παντρευομαστε την καθε βρωμιαρα

και μετα αυτη δενει το γαιδαρο της και γινεται σαν τον κινκ κονγκ

Ηθελα να ξερα για την μανα σου θα ελεγες τα ιδια?
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
214
Πόντοι
616
Κοτοσταμουλη με φωναζετε αλλα εαν ηταν ενα πραμα που πρεπει να φοβομουν πραγματικα ειναι η δαγκανες και τα μαχαιροπριονα του οδοντιατρου...

εχω παει εδω και 1 χρονο μονο για καθαρισμους.. δυστηχως επειδη τρωω πολλους υδατανθρακες και γλυκακια 2-3 φορες την εβδομαδα.. ενα αρχησε να χαλαει στην πανω σειρα και αρχησε να μαυριζει απο μεσα..εχω 3-4 σγραγισματα αλλα τα 3 ειναι ασπρα και δεν φενονται..  Το θεμα ειναι οτι η παροχες που ειχα στο ΙΚΑ παλια δεν της εχω γιατι δεν τους εχω παει φοιτητικο χαρτι και αυτη  η διαδικασια παιρνει για εμενα 2-3 μηνες περιπουε..  :jerking:

το θεμα ειναι οτι εχω πονους μικρους μερικες φορες..δηλαδη εαν πιασω το δοντι με δυο δαχτυλα και το πιεσω ποναω αφορητα.. αυτο ειναι προαγγελος οτι εαν δεν επισκεφτω εναν οδοντιατρο συντομα στο αμεσο χρονικο διαστημα θα υποφέρω  :S

και εδω ειναι μπρος γκρεμος και πισω ρεμα,γιατι το δοντι ηδη ποναει εαν το πιεσω, η οδοντιατρος γιατι παω παντα σε γυναικα  :birdman:
με τα σιδερα δεν θα με πονεσει? Σας εχει τραβηξει ποτε δοντι χωρις αναισθητικο? ΟΧΙ.. σας εχει απνευρωσει πιεζοντας 4-5 βελονες ταυτοχρονα? ΟΧΙ..

αυτα ομως που τα εχει κανει...  Ειχα πει σε εναν οδοντιατρο οτι θελω φτιαξιμο του δοντιου ε ανιαισθητικα γιατι θα εχω την ενοια οτι θα ποναω σε καθε του κινηση και μου ειχε ζητησει περιπου 250 ευρω.. του το κοψα αποτομα.. δεν ξαναμιλησα..

να βγαλω απο την τσεπη μου κατι παραπανω ωστε να πονεσω λιγο, η να παω στο ΙΚΑ και να βγω με δαρμενο στομα?  :helpplea:


:'( :'( :'( :'( :'(




Οι εποχες που πονουσαμε στον οδοντιατρο περασαν.Αν βεβαια πας σε κανονικο οδοντιατρο και πληρωσεις κανονικα κι οχι στο ΙΚΑ.
Για πουτανες που τα βρισκεις τα λεφτα???
Παντως υπαρχει λυση δωρεαν μονο που απαιτει ανεση χρονου.Θα πας να βρεις φοιτητη της οδοντιατρικης σχολης που κανει τα εργαστηρια του στη σχολη.Φτιαξιμο δωρεαν,με απολυτη προσοχη(γιατι το παιδι θελει να παρει το πτυχιο του)και υπο τη συνεχη επιβλεψη του καθηγητη.Ειναι απολυτα ασφαλες,δωρεαν και με μονο μειονεκτημα οτι πρεπει να πας οταν η σχολη εχει αργαστηριο!
Παντως εχεις ζημια.Μην το αφηνεις γιατι θα πονεσεις πολυ και θα πληρωσεις ΠΟΛΛΑ
 

bestman69

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2009
Μηνύματα
2.714
Like
8
Πόντοι
16
μπα

σε γυναικα οδοντιατρο παω

αλλα γεννησε προσφατα και εχει γινει η διπλασια

τι μαλακες που ειμαστε οι αντρες

παμε και παντρευομαστε την καθε βρωμιαρα

και μετα αυτη δενει το γαιδαρο της και γινεται σαν τον κινκ κονγκ

Είδες τύπε μου; Και μετά ζητάνε λεφτά για κέντρα αδυνατίσματος, διαιτολόγους, body line και τέτοια.
Και το φαί και το αδυνάτισμα από την τσέπη σου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom