Νέα

ευτυχως που δεν την πηδαει ο αντρας της και την βρηκα εγω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Plasido
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Να,κάτι τέτοιοι αγαπούληδες κυκλοφορούν και δεν μας αφήνουν να χαρούμε πούτσα ανενόχλητες.
Θέλει να γαμηθεί με την ησυχία της η κοπέλα  και έχει τον άλλο απο δίπλα να περιμένει να τον αποκαταστήσει. :jerking:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:τι ειπε το ατομο!!!!!
 

gmour

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
Να,κάτι τέτοιοι αγαπούληδες κυκλοφορούν και δεν μας αφήνουν να χαρούμε πούτσα ανενόχλητες.
Θέλει να γαμηθεί με την ησυχία της η κοπέλα  και έχει τον άλλο απο δίπλα να περιμένει να τον αποκαταστήσει. :jerking:

θες να σε κανω να καταχαρεις baby?
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
απο το 0:50 και μετα ο μεγαλος ηλιας τα λεει ολα........


 
OP
OP
P

Plasido

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
εντωμεταξυ(αν ειναι αληθινο το θεμα) αυτη θα ναι 25-30χρονια πιο μεγαλη και θα το ειχε κοζαρει το πιπινι καιρο και του το παιζε καθως πρεπει....ενω θα χει παρει ολη την περιοχη.ριξτης πουτσο και ξυλο και ασε τους ερωτες.ΑΝ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙς ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΛΟς ΓΙ ΑΥΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΒΡΕς ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΤΗς ΚΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΑς ΝΑ ΚΛΑΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ Η ΚΑΛΛΥΤΕΡΑ ΕΧΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΦΙΛΟ ΣΟΥ ΚΟΝΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΒΙΝΤΕΟ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΚΑΥΕΥΘΕΙΑΝ YOUTUBE :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
[/q

εγω ειμαι 31 και εκεινη 29, κουκλα, δεν παει με αλλους, δεν ειναι τετοια, με εμας περασε καιρος για να το αποφασισει, απογοητευμενη ειναι, δεν μου μιλουσε για τον αντρα της δεν τον κατηγορουσε, δεν μου ελεγε οτι εχει προβλημα, για να μην νομιζω οτι δικαιολογειται, υπαρχει αισθημα και απο τις δυο πλευρες, απλα εκεινη προσπαθει να μην μου δινει ελπιδες αφου δεν εχει χωρισει για να με προστατευσει, να με συγκρατησει, εγω ειμαι ο ενθουσιωδης. Η κοπελλα ειναι σοβαρη, μην λετε μαλακιες αν δεν ξερετε, την ηξερα πολυ πριν συμβει κατι μεταξυ μας
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
εσυ το κοριτσι το βλεπεις σοβαρα η πας να περασεις την ωρα σου;
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
εσυ το κοριτσι το βλεπεις σοβαρα η πας να περασεις την ωρα σου;
Kαι να την βλεπει σοβαρα, ακομα κια διατεθειμενος να περασει μεσα απο 1002 κυμματα για να την διεκδικησει να ειναι δεν προκειται εκεινη να διαλυσει το σπιτι της..
θα χορτασει πουτσα, φλερτ, θα τονωθει σαν γυναικα και θα τον στειλει γιατι απλα εκεινη ξερει πως εχει ημ. ληξης το θεμα..
αλλα περα απ αυτο και να ειναι μαζι λεμε τωρα,  ειναι μαλακια να μεγαλωνει ξενο παιδι
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Kαι να την βλεπει σοβαρα, ακομα κια διατεθειμενος να περασει μεσα απο 1002 κυμματα για να την διεκδικησει να ειναι δεν προκειται εκεινη να διαλυσει το σπιτι της..
θα χορτασει πουτσα, φλερτ, θα τονωθει σαν γυναικα και θα τον στειλει γιατι απλα εκεινη ξερει πως εχει ημ. ληξης το θεμα..
αλλα περα απ αυτο και να ειναι μαζι λεμε τωρα,  ειναι μαλακια να μεγαλωνει ξενο παιδι
δηλαδη λες να τον δουλευει τον συναγωνιστη;αν ειναι ετσι μιλαμε για καριολα
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
δηλαδη λες να τον δουλευει τον συναγωνιστη;αν ειναι ετσι μιλαμε για καριολα
μπορει να μην ειναι καργιολα..ουτε να τον δουλευει..μπορει να νιωθει πραγματα..αλλα στα συναισθηματα πιστευω οι γυναικες καυεβαζουν διακοπτες και αντεχουν κι περισσοτερα..μπορει πολυ ευκολα ενα πρωι να τον στειλει στο ξαφνικο οσο δυσκολο να ειναι γι αυτη..εξαλλου ξερει καλα οτι θα τελειωσει αυτο καποια μερα..
ο δικος μας δεν το εχει παρει χαμπαρι κι ειναι σε συνεφακια..
γι αυτο του λεω θα καταληξει σε ψυχοφαρμακα στανταρ
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
γενικα ειναι μαλακια να μπαινεις σε καταστασεις απο τις οποιες θα βγεις χειροτερος..γλυκια η πουτσα στην παντρεμενη αλλα ειναι δσυκολη κατασταση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom