Νέα

ευτυχως που δεν την πηδαει ο αντρας της και την βρηκα εγω

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Plasido
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 104
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Περνα  καλα,  οσο κραταει και μην το παs μακρυα φιλε
Ποσο νομιζειs οτι θα κρατησει???
 

gmour

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2011
Μηνύματα
148
Like
0
Πόντοι
1
:birdman:τι ζορι τραβας εσυ ρε τυπε? ασε τον ανθρωπο να κανει οτι θελει. εγω προσωπικα πιστευω πως πρεπει οπωςδηποτε να παει και να πιασει τον αντρα της και να του τα πει ολα.μπορει κατι καλο να καταφερει :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
:birdman:τι ζορι τραβας εσυ ρε τυπε? ασε τον ανθρωπο να κανει οτι θελει. εγω προσωπικα πιστευω πως πρεπει οπωςδηποτε να παει και να πιασει τον αντρα της και να του τα πει ολα.μπορει κατι καλο να καταφερει :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
και μπορει να παιξουν τις μπουνιες.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
αν ομως μαθευτει την εκανε :)

Γι αυτον δεν νομιζω ναναι προβλημα, μιαs και αυτοs ειναι ελευθεροs , αν δεν κανω λαθοs....Αν ηταν κι αυτοs παν/νοs τοτε ναι ....θαχε προβλημα
Ασε που .......οπωs δηλωνει , ετοιμοs ειναι να παει να του μιλησει απο μονοs του
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Γι αυτον δεν νομιζω ναναι προβλημα, μιαs και αυτοs ειναι ελευθεροs , αν δεν κανω λαθοs....Αν ηταν κι αυτοs παν/νοs τοτε ναι ....θαχε προβλημα
Ασε που .......οπωs δηλωνει , ετοιμοs ειναι να παει να του μιλησει απο μονοs του
οσο μενει κρυφο μια χαρα ειναι. παντως αν του το πει θα κανει μαλακια,αυτα τα πραγματα δε τα λες ποτε :)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
οσο μενει κρυφο μια χαρα ειναι. παντως αν του το πει θα κανει μαλακια,αυτα τα πραγματα δε τα λες ποτε :)

Αυτο λεω κι εγω......Αs φαει οσο μπορει,  αs το κρατησει μυστικο και κυριωs αs μην θελει γαμουs, βαφτισια και σταυρουδακια
 

mslv

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2009
Μηνύματα
2.921
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
μονο φαπα? :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ευτυχώς που δεν σε απατάει με τον άντρα της, αλλιώς θα σε λέγανε κερατά.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
ολα ξεκινησαν τελειως τυχαια, ετσι οπως ερχονται τα καλυτερα, ηταν πολυ μονη αν και παντρεμενη, προβληματισμενη και σκεφτικη και δεν αφηνε πολλα περιθωρια για προσεγκυση, οι συγκυριες βοηθησαν και ηρθαμε σιγα σιγα κοντα, πρωτα φιλικα, και αργοτερα εγινε δικη μου, ειναι η κοπελλα μου σημερα (τρελλο ε ? λεω η κοπελλα μου και ανηκειι σε αλλον) την λατρευω, ειναι οτι ζηταει καθε αρσενικο. Αυτο που με κανει και τρελλαινομαι ειναι ο λογος που ειμαστε μαζι, εκεινη με θελει σεξουαλικα (με τρελλα) καλο αυτο .... αλλα δεν μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι με αγαπαει, ειναι ερωτευμενη μαζι μου και μου το δειχνει αλλα δεν ειμαι σιγουρος για πιο βαθια. Εγω την αγαπω και την θελω αποκλειστικα δικη μου. Δεν χωριζει τον αντρα της, μου εκμυστηρευτηκε μετα απο πολυ καιρο οτι αυτος ο αντε να μην πω δεν εχει καμμια επαφη μαζι της, της φερεται σαν μπαμπας, και δεν μπορει να ελεγξει τις κινησεις του γιατι ολο λειπει "για δουλεια" . Σιγουρα εχει αλλη αλλα πως το αποδεικνυεις, και ειδικα αν ξερω οτι θα την πληγωσω. Δεν θελει να το συζηταμε αυτο το θεμα αποφευγει και δεν ειμαι σιγουρος για το λογο ακριβως. Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν τον χωριζει, εχει ενα παιδι βεβαια (πως εγινε ) και αυτο ειναι ενα θεμα, αλλα ποιος καθεται σε ενα γαμο μονο για αυτο, οικονομικο προβλημα δεν εχει, βοηθεια εχει, τι να πω. Σημαντικο και καθολου αμελητεο, το κρεββατι μαζι της ειναι απολαυση, εχω ξεχασει το ονομα μου, οπως και καθε γκομενα που ειχα ποτε, δεν εχω καν διαθεση να κοιταξω. Βεβαια βοηθαει σε ολο αυτο και το στερητικο συνδρομο, δεν την βλεπω οποτε θελω, αλλα οποτε μπορει, δεν περασαμε τις γιορτες μαζι, δεν μπορουμε να φυγουμε Σ/Κ κ.λ.π. Φανταζεστε τι γινεται καθε φορα που συναντιωμαστε, αρκετα συχνα μπορω να πω, συνηθως μεσοβδομαδα παντα λογω συζυγου. Οταν εκεινος λειπει και κατι τριημερα και κατι Σ/Κ εξτρα ε τοτε κανω παρτυ. Εγω δεν εχω παιδια και νομιζω οτι αν ποτε χωρισει και ειμαστε μαζι, το παιδι δεν θα ειναι προβλημα για μενα. Ετσι μου ερχεται να τον πιασω και να του μιλησω, (να δω την αντιδραση του του μ.....κα, αλλα νομιζω οτι το μωρο μου τον φοβαται, (περισσοτερο απο το κανονικο), ενταξει λεω χαζομαρες, ειναι δικο της θεμα αλλα ποσο μπορω να περιμενω ρε παιδια, ποσο θα αντεξω
Kαλά ψυχοφάρμακα μεγάλε
έμπλεξες σε κατάσταση από την οποία δεν μπορείς να βγείς..
να εύχεσε να έχει την δύναμη εκείνη να σε σουτάρει..αν κι απο διαισθηση δεν το κόβω ..
οπότε θα φας και βρωμοξυλο να στρωσεις αλλα θα καταληξεις και σε ψυχοφαρμακα..
γατακια πρεπει να καταλαβετε οτι για τον πουτσο καμια γυναικα δεν διαλυει το σπιτι της..
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.389
Πόντοι
2.786
τελικα εδω μεσα υπαρχουν πολλοι εξυπνοι, εμπειροι και που να ξερουν τη ζωη και τις γυναικες.

το αντιλαμβανομαι απο τα σχολια που εγιναν στην ιστορια του φιλου μας που ανοιξε το θεματακι.

φιλε μου ξεκολλα...οσα σου ειπαν οι εμπειροι συναγωνιστες τα περισσοτερα ειναι σωστα και σοφα.

της "κυριας" της αρεσει ο καλος πουτσος και μονο. δεν κανει για σπιτι. κοιτα ξεκολλα με τροπο, κρατα την στην καβαντζα....καλο θα σου κανει για τα χοντραδια...., και βρες μια κοπελιτσα που να κανει για μαμα των παιδιων σου, να ξερει να μαγειρευει κλπ κλπ

καταθετω κι εγω την εμπειρια μου:
ειμαι παντρεμενος πολλα χρονια, με παιδια, και γνωρισα μια μικρουλα, σε σχεση μ εμενα, η οποια και ειχε γκομενο με το οποιο θεωρηρικα την πηγαινε στα σοβαρα.
η κοπελα...δε μπορω να πω, τελεια στο κρεβατι και οχι μονο, καλο κοριτσι,....πολλα τα ****** της.
για πες τε μου εσεις τωρα, θα ηταν εξυπνη κινηση να κλεισω το σπιτι μου για μια γυναικα που κερατωνε τον επισημο γκομενο της μ εμενα??? μαλακια....!!!
σας λεω δε οτι αργοτερα ανακαλυψα οτι μαζι μ εμενα γαμιοταν το ιδιο καλα φαναζομαι και μοναδικα, και με αλλους!!!!

συμπερασμα....δε μπορεις να επιλεξεις για γυναικα μια τετοια "κυρια"

καλη τυχη μικρε μου (υποθετω οτι δεν εχεις κλεισει τα 30) και ν ακους τους παλιους...

Θα συμφωνήσω με τον GEORGIOU. Φίλε Placido σκέψου ΠΟΛΥ απλά: Η γκόμενα είναι παντρεμένη. Έχει παιδί. Έχει έναν άντρα που δεν την πηδάει. Έχει βρει και πηδιέται μαζί σου. ΠΗΔΙΕΤΑΙ μαζί σου. Κατάλαβες? ΑΥΤΟ έχει ανάγκη κι έχει βρει εσένα που είσαι ΟΚ και δεν πρόκειται να την "δώσεις". Σαν κι εσένα άλλοι χίλιοι! Και σαν κι εμένα επίσης! Πιστεύω ότι είσαι σε ιδανική φάση και δεν το ξέρεις! Έχεις μια nympho που γουστάρει πούτσο από εσένα. Αυτό μόνο! Δεν θέλει κάτι άλλο! Μπορείς να σκεφτείς κάτι καλύτερο? :) Εγώ στην θέση σου θα την είχα καβάτζα και παράλληλα θα κοίταζα και την ζωή μου. Κι αν γνώριζα κάποια και ήθελα να το πάω σοβαρά θα ξέκοβα. Περάσαμε καλά, ευχαριστώ πολύ, άντε γεια.

Αν ήταν τρελή και παλαβή για σένα που λένε, θα τον είχε αφήσει τον άντρα της. Οι γυναίκες δεν μασσάνε από τέτοια. Για να μην τον αφήνει σημαίνει ότι δεν θέλει. Και μην κάνεις καμιά μαλακία και την αφήσεις να χωρίσει και σου "φορτώσει" το μικρό! Γιατί ΑΥΤΟ θα κάνει! Και μετά θα μου πεις αν είναι πρόβλημα ή όχι!

Μπορεί να μην σου αρέσουν αυτά που λέω, και να με γράψεις παντελώς! Είναι δικό σου θέμα 100%. Κάνε ό,τι νομίζεις, δικιά σου είναι η ζωή εξάλλου! Απλά εγώ δεν σε ξέρω, δεν έχω να κερδίσω τίποτα από εσένα και σου λέω ποιο είναι το σωστό, κατά την γνώμη μου πάντα!

Good luck!
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Ελληνες...ακομα και κατι τοσο στοιχειωδες οσο το γαμησι μεταξυ δυο ανθρωπων, το εχουν κανει δραματικη υπερπαραγωγη με μυστηριο και ανατροπες.... Αλλα να μου πεις αυτες τις παπαριες βλεπουν τοσα χρονια στην τηλεοραση για "ιδανικες σχεσεις", αυτες ερχονται μετα και μας τσαμπουνανε εδω μεσα μετα για "αληθινες ιστοριες".... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
Να,κάτι τέτοιοι αγαπούληδες κυκλοφορούν και δεν μας αφήνουν να χαρούμε πούτσα ανενόχλητες.
Θέλει να γαμηθεί με την ησυχία της η κοπέλα  και έχει τον άλλο απο δίπλα να περιμένει να τον αποκαταστήσει. :jerking:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Αυτα παθαινουν οι απειροι!!!! 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom