Νέα

Επιθέσεις αλλοδαπών σε συναδέλφους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 398
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Ρε δεν τον βαζουμε να ζευγαρωσει με τη δικια μου. Αντε να πουλησουμε κανα κουταβι.
θα το ζευγαρωσω με πακιστανη για να βγαλω κατι τετοιο

URL]]
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
Να σας πως τώρα λοιπόν και ένα περιστατικό επικό. Συνάδελφος λοιπόν ο οποίος λόγω κάποιον κειμένων του είχε φάει πολύ ξύλο και τον απειλούσαν, κουβαλούσε πάντα σιδερικό μαζί του. Είμαστε στο αμάξι του και μας σταματάει για έλεγχο η αστυνομία. Το πιστόλι ήταν μέσα στο ντουλάπάκι, χωρίς τη γεμιστήρα φυσικά που την είχε στο σακάκι του Αμέσως με το που τον σταματάνε λέει στους αστυνομικούς ότι έχει άδεια οπλοφορίας και το περίστροφο είναι στο ντουλαπάκι του αυτοκινήτου. Οι αστυνομικοί συνεργάσιμοι αφού τους έδειξε και τα χαρτιά και ούτε γάτα ούτε ζημιά. Το μόνο που έκαναν ήταν να του ζητήσουν να διαπιστώσουν αν υπήρχε σφαίρα μέσα στο όπλο.
 

Επισκέπτης
Να σας πως τώρα λοιπόν και ένα περιστατικό επικό. Συνάδελφος λοιπόν ο οποίος λόγω κάποιον κειμένων του είχε φάει πολύ ξύλο και τον απειλούσαν, κουβαλούσε πάντα σιδερικό μαζί του. Είμαστε στο αμάξι του και μας σταματάει για έλεγχο η αστυνομία. Το πιστόλι ήταν μέσα στο ντουλάπάκι, χωρίς τη γεμιστήρα φυσικά που την είχε στο σακάκι του Αμέσως με το που τον σταματάνε λέει στους αστυνομικούς ότι έχει άδεια οπλοφορίας και το περίστροφο είναι στο ντουλαπάκι του αυτοκινήτου. Οι αστυνομικοί συνεργάσιμοι αφού τους έδειξε και τα χαρτιά και ούτε γάτα ούτε ζημιά. Το μόνο που έκαναν ήταν να του ζητήσουν να διαπιστώσουν αν υπήρχε σφαίρα μέσα στο όπλο.
δυο παρατηρησεις 1) ο φιλος σου εχει αδεια
2)ακωμα και ανεχεις αδεια και οπλο αλλα το οπλο ειναι στο ντουλαπακι και η γεμιστιρα πανω σου τι νοιμα εχει? λες να σε περιμενουν?
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
Ναι ρε έχει κανονικά άδεια οπλοφορίας. Το όπλο λειτουργεί αποτρεπτικά σε πολλές περιπτώσεις. Εγώ είμαι της άποψης (πάντα προσωπική) ότι αν το βγάλεις θα πρέπει και να το χρησιμοποιήσεις, αλλιώς την πούτσισες. Δεν είναι παιχνίδια αυτά. Και μπορεί να λέμε τι θα τους κάνουμε, αλλά αν βρέθουμε σε τέτοια φάση ποτέ, κανείς δεν γνωρίζει τι θα συμβεί. Και αν σκοτώσεις τον άλλο. Εχεις τα αρχίδια να αφαιρέσεις ανθρώπινη ζωή; Γιατί πέρα από τις μαλακίες μετά είσαι φονιάς.
 

Επισκέπτης
Ναι ρε έχει κανονικά άδεια οπλοφορίας. Το όπλο λειτουργεί αποτρεπτικά σε πολλές περιπτώσεις. Εγώ είμαι της άποψης (πάντα προσωπική) ότι αν το βγάλεις θα πρέπει και να το χρησιμοποιήσεις, αλλιώς την πούτσισες. Δεν είναι παιχνίδια αυτά. Και μπορεί να λέμε τι θα τους κάνουμε, αλλά αν βρέθουμε σε τέτοια φάση ποτέ, κανείς δεν γνωρίζει τι θα συμβεί. Και αν σκοτώσεις τον άλλο. Εχεις τα αρχίδια να αφαιρέσεις ανθρώπινη ζωή; Γιατί πέρα από τις μαλακίες μετά είσαι φονιάς.
αν ειναι να διαλεξω αναμεσα σε φονιας και μακαριτης διαλεγω το πρωτο
 

Επισκέπτης
ι πιατσα ειναι πολι αγρια!!!!!!!παρτε το χαμπαρι!μιν εχετε αυταπατεσ!απο τιν μια στιγμι στιν αλι μπορει να μιν ιπαρχουμε καν!
με οπλο διστιχοσ αν σε πιασουν θα περασεισ τιν ιπολοιποι ζοι σου στι φιλακι!οποτε κανισ δε ριψοκινδινευει.
με παραλαιζερ παλι θα εχισ ενα σορο τρεχαματα.
αυτα ισχιουν για τουσ ελινεσ νομιμουσ πολιτεσ!

για τουσ εγλιματιεσ δεν ιπαρχι καπιοσ νομοσ!τουσ αφινουν εκι εξο ελευθερουσ να κανουν οτι θελουν!
προστασια απο τουσ μπλε χαζοχιστεσ ΜΙΔΕΝ!!!
ι σιμβουλι μου ειναι!γινετε θιριοδεσ,μιοδεσ,ογκοδεσ αλλα και πομποδεσ και παλεψτε με τα χερια σασ!και οπιοσ ζισι!εξαλου ι ζοι του ελινα δεν εχι κανενα νοιμα!ειμαστε πλεον καταραμενοσ λαοσ,απαξιομενοσ,θλιβεροσ.ετσι μασ εκαναν!

μασ εχουν κλισι τισ εξοδουσ απο παντου!!!πλεον ζουμε σε καταραμενι χορα χορισ διεξοδο!!!
και πρεπει να επιβιοσουμε ι αλιοσ να αφεθουμε στα χερια τον σομαλον!!!!
διαλεκτε!
δε με φοβιζι τιποτα!για μενα ι ζοι μου δεν εχι νοιμα!σε πιθανι μαχι ι εγο θα μινο ι ο σομανοσ!δε μου κεγετε καρφι πιοσ θα νικισι !!!!
 

TSONTAKIAS1

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2007
Μηνύματα
931
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
6
ι πιατσα ειναι πολι αγρια!!!!!!!παρτε το χαμπαρι!μιν εχετε αυταπατεσ!απο τιν μια στιγμι στιν αλι μπορει να μιν ιπαρχουμε καν!
με οπλο διστιχοσ αν σε πιασουν θα περασεισ τιν ιπολοιποι ζοι σου στι φιλακι!οποτε κανισ δε ριψοκινδινευει.
με παραλαιζερ παλι θα εχισ ενα σορο τρεχαματα.
αυτα ισχιουν για τουσ ελινεσ νομιμουσ πολιτεσ!

για τουσ εγλιματιεσ δεν ιπαρχι καπιοσ νομοσ!τουσ αφινουν εκι εξο ελευθερουσ να κανουν οτι θελουν!
προστασια απο τουσ μπλε χαζοχιστεσ ΜΙΔΕΝ!!!
ι σιμβουλι μου ειναι!γινετε θιριοδεσ,μιοδεσ,ογκοδεσ αλλα και πομποδεσ και παλεψτε με τα χερια σασ!και οπιοσ ζισι!εξαλου ι ζοι του ελινα δεν εχι κανενα νοιμα!ειμαστε πλεον καταραμενοσ λαοσ,απαξιομενοσ,θλιβεροσ.ετσι μασ εκαναν!

μασ εχουν κλισι τισ εξοδουσ απο παντου!!!πλεον ζουμε σε καταραμενι χορα χορισ διεξοδο!!!
και πρεπει να επιβιοσουμε ι αλιοσ να αφεθουμε στα χερια τον σομαλον!!!!
διαλεκτε!
δε με φοβιζι τιποτα!για μενα ι ζοι μου δεν εχι νοιμα!σε πιθανι μαχι ι εγο θα μινο ι ο σομανοσ!δε μου κεγετε καρφι πιοσ θα νικισι !!!!

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

vendetta88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
532
Κριτικές
16
Like
3
Πόντοι
606
ι πιατσα ειναι πολι αγρια!!!!!!!παρτε το χαμπαρι!μιν εχετε αυταπατεσ!απο τιν μια στιγμι στιν αλι μπορει να μιν ιπαρχουμε καν!
με οπλο διστιχοσ αν σε πιασουν θα περασεισ τιν ιπολοιποι ζοι σου στι φιλακι!οποτε κανισ δε ριψοκινδινευει.
με παραλαιζερ παλι θα εχισ ενα σορο τρεχαματα.
αυτα ισχιουν για τουσ ελινεσ νομιμουσ πολιτεσ!

για τουσ εγλιματιεσ δεν ιπαρχι καπιοσ νομοσ!τουσ αφινουν εκι εξο ελευθερουσ να κανουν οτι θελουν!
προστασια απο τουσ μπλε χαζοχιστεσ ΜΙΔΕΝ!!!
ι σιμβουλι μου ειναι!γινετε θιριοδεσ,μιοδεσ,ογκοδεσ αλλα και πομποδεσ και παλεψτε με τα χερια σασ!και οπιοσ ζισι!εξαλου ι ζοι του ελινα δεν εχι κανενα νοιμα!ειμαστε πλεον καταραμενοσ λαοσ,απαξιομενοσ,θλιβεροσ.ετσι μασ εκαναν!

μασ εχουν κλισι τισ εξοδουσ απο παντου!!!πλεον ζουμε σε καταραμενι χορα χορισ διεξοδο!!!
και πρεπει να επιβιοσουμε ι αλιοσ να αφεθουμε στα χερια τον σομαλον!!!!
διαλεκτε!
δε με φοβιζι τιποτα!για μενα ι ζοι μου δεν εχι νοιμα!σε πιθανι μαχι ι εγο θα μινο ι ο σομανοσ!δε μου κεγετε καρφι πιοσ θα νικισι !!!!

Επίτηδες γράφεις έτσι ή είναι βίτσιο??? Σε κάνει διαφορετικό όπως τον κύριο μπακάλη???
 

Επισκέπτης
Επίτηδες γράφεις έτσι ή είναι βίτσιο??? Σε κάνει διαφορετικό όπως τον κύριο μπακάλη???
ειναι απο τι πολι γκαυλα που δε με αφινι να βλεπο καθαρα και πορνοσιγκροτιμενα!
εχουν σισορευτει πολα φλοκια στι βαλανο μου και αυτο με οδιγι σε τετια πορνοδεσ αποτελεσματα! :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
ι πιατσα ειναι πολι αγρια!!!!!!!παρτε το χαμπαρι!μιν εχετε αυταπατεσ!απο τιν μια στιγμι στιν αλι μπορει να μιν ιπαρχουμε καν!
με οπλο διστιχοσ αν σε πιασουν θα περασεισ τιν ιπολοιποι ζοι σου στι φιλακι!οποτε κανισ δε ριψοκινδινευει.
με παραλαιζερ παλι θα εχισ ενα σορο τρεχαματα.
αυτα ισχιουν για τουσ ελινεσ νομιμουσ πολιτεσ!

για τουσ εγλιματιεσ δεν ιπαρχι καπιοσ νομοσ!τουσ αφινουν εκι εξο ελευθερουσ να κανουν οτι θελουν!
προστασια απο τουσ μπλε χαζοχιστεσ ΜΙΔΕΝ!!!
ι σιμβουλι μου ειναι!γινετε θιριοδεσ,μιοδεσ,ογκοδεσ αλλα και πομποδεσ και παλεψτε με τα χερια σασ!και οπιοσ ζισι!εξαλου ι ζοι του ελινα δεν εχι κανενα νοιμα!ειμαστε πλεον καταραμενοσ λαοσ,απαξιομενοσ,θλιβεροσ.ετσι μασ εκαναν!

μασ εχουν κλισι τισ εξοδουσ απο παντου!!!πλεον ζουμε σε καταραμενι χορα χορισ διεξοδο!!!
και πρεπει να επιβιοσουμε ι αλιοσ να αφεθουμε στα χερια τον σομαλον!!!!
διαλεκτε!
δε με φοβιζι τιποτα!για μενα ι ζοι μου δεν εχι νοιμα!σε πιθανι μαχι ι εγο θα μινο ι ο σομανοσ!δε μου κεγετε καρφι πιοσ θα νικισι !!!!

Οπως εσύ καυλέα μου; Ζήλεψα τις πορνοπλάτες σου και αρχίζω γυμναστήριο πάραυτα θέλω και εμένα οι μυς μου να στάζουν καύλα.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
ι πιατσα ειναι πολι αγρια!!!!!!!παρτε το χαμπαρι!μιν εχετε αυταπατεσ!απο τιν μια στιγμι στιν αλι μπορει να μιν ιπαρχουμε καν!
με οπλο διστιχοσ αν σε πιασουν θα περασεισ τιν ιπολοιποι ζοι σου στι φιλακι!οποτε κανισ δε ριψοκινδινευει.
με παραλαιζερ παλι θα εχισ ενα σορο τρεχαματα.
αυτα ισχιουν για τουσ ελινεσ νομιμουσ πολιτεσ!

για τουσ εγλιματιεσ δεν ιπαρχι καπιοσ νομοσ!τουσ αφινουν εκι εξο ελευθερουσ να κανουν οτι θελουν!
προστασια απο τουσ μπλε χαζοχιστεσ ΜΙΔΕΝ!!!
ι σιμβουλι μου ειναι!γινετε θιριοδεσ,μιοδεσ,ογκοδεσ αλλα και πομποδεσ και παλεψτε με τα χερια σασ!και οπιοσ ζισι!εξαλου ι ζοι του ελινα δεν εχι κανενα νοιμα!ειμαστε πλεον καταραμενοσ λαοσ,απαξιομενοσ,θλιβεροσ.ετσι μασ εκαναν!

μασ εχουν κλισι τισ εξοδουσ απο παντου!!!πλεον ζουμε σε καταραμενι χορα χορισ διεξοδο!!!
και πρεπει να επιβιοσουμε ι αλιοσ να αφεθουμε στα χερια τον σομαλον!!!!
διαλεκτε!
δε με φοβιζι τιποτα!για μενα ι ζοι μου δεν εχι νοιμα!σε πιθανι μαχι ι εγο θα μινο ι ο σομανοσ!δε μου κεγετε καρφι πιοσ θα νικισι !!!!
αυτο θα επρεπε να κανουμε ομως...
ομως ο αλλος μπορει να εχει γυναικα και παιδι..
να παει δηλαδη να σκοτωθει για ενα γαμοκινητο και 50ε?
το μονο σιγουρο ειναι οτι ειμαστε μονοι μας μεσα σε ενα σωρο απο σκουπιδια..
και η πλακα ειναι οτι τα κοπροσκυλα της βουλης πληρωνονται για να γεμιζουν την ελλδα μ αυτα τα σιχαματα
 

Επισκέπτης
αυτο θα επρεπε να κανουμε ομως...
ομως ο αλλος μπορει να εχει γυναικα και παιδι..
να παει δηλαδη να σκοτωθει για ενα γαμοκινητο και 50ε?
το μονο σιγουρο ειναι οτι ειμαστε μονοι μας μεσα σε ενα σωρο απο σκουπιδια..
και η πλακα ειναι οτι τα κοπροσκυλα της βουλης πληρωνονται για να γεμιζουν την ελλδα μ αυτα τα σιχαματα
εγο μιλαο για αυτουσ που δεν εχουν παιδια...
αμα εχισ πεδι κανισ ιποχορισι και τα δινισ ολα στο σομαλο..και ακνισ και το σταυρο σου μι σε σκτοσι....γιατι εκτοσ απο το οτι θα θελουν να κλεψουν εχουν και τιν μανια να σκοτοσουν!ειναι ουγκα ουκγα λαοσ!
θα σε κλεψι θα σε σκοτοσι κιολασ!ενο αλι λαοι ασ πουμε μονο κλεβουν και σου χαριζουν τι ζοι!κατι ειναι και αυτο!
ενο οι ουκγα ουκγα δε μασανε τιποτα!!!!!!!!!!!
περαστικα σε ολουσ!ξεκιναι ι αντιστροφι μετρισι!
 

vendetta88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
532
Κριτικές
16
Like
3
Πόντοι
606
Μετά από 24 σελίδες λέω και εγώ να αναφερθώ στο θέμα. Αλλά για άλλη μια φορά 15 μήνες εδώ, θα με γράψετε στα αρ@@δια σας.

Το πρόβλημα δεν είναι οι ξένοι. Είναι το ξερό μας το κεφάλι, εδώ και 20-25 χρόνια πριν (για το θέμα αυτό). Τότε λοιπόν με τον παπούλια στην άρση εμπολέμου με την αλβανία και στην συνέχεια του αντωνάκη, μπήκαν στην πόλη οι οχτροί. Ήταν εχθροί ή εμείς οι νεοελληναράδες τους κάναμε? Όταν σταματήσαμε να δουλεύουμε στα χωράφια και καθόμασταν στην πέτρα και βλέπαμε τους αλβανούς να δουλεύουν τζάμπα, γιατί όταν ερχόταν η ώρα της πληρωμής τους απειλούσαμε για αστυνομίες και άλλες αηδίες, και εγκληματίας να μην ήταν, τον κάναμε να μισεί αυτόν τον τόπο και τους ανθρώπους του. Όπως κάνουμε τώρα και εμείς βάζοντας απέναντί μας όλους τους ξένους. Δεν λέω για τις φυλακές που άνοιξε ο μπερίσα και τους έστειλε όλους εδώ. Λέω για έναν απλό ξένο λαθρομετανάστη που την ώρα που τρώει με την οικογένειά του λέει πως του φερόμασταν, όχι όλοι αλλά αρκετοί, πριν 20 χρόνια. Το παιδί του που ακούει τι νομίζετε πως θα κάνει? Θα μας αγαπήσει ξαφνικά?
Λοιπόν αφήστε την κλάψα και τις ιστορίες του internet. Εμείς τους φτιάξαμε. Εμείς τους κάναμε. Γιατί ο δημοκράτης ειρηνιστής σοσιαλιστής σιμιτάκος, κοινώς κινέζος, με φτηνά εργατικά, μαύρη εργασία, έριχνε τον πληθωρισμό και έκανε ανάπτυξη. Ο μαλάκας. Εμείς πεινασμένοι, ηθικά, ψυχικά, πνευματικά και κυριολεκτικά, κοιτάξαμε να εκμεταλλευτούμε την κατάσταση. Γιατί αν δεν ήμασταν τέτοιοι (πεινασμένοι), δεν θα τους νοικιάζαμε τα σπίτια μας (πανάκριβα), δεν θα τους δίναμε δουλειά (με άθλια μεροκάματα για εμάς), και τότε θα έπεφτε σύρμα και στους υπόλοιπους λοιμούτσους οτι εδώ η φάση δεν έχει ψωμί. Τους μάθαμε όμως τις δουλειές μας και τώρα στην οικοδομή, που απασχολεί πάρα πολλά επαγγέλματα, άντε να βρείς έλληνα. Γιατί τα παιδιά μας τα μάθαμε να είναι στην καφετέρια και όχι δίπλα στο μαραγκούδικο του πατέρα μας. Βέβαια το περιβάλον δεν αντέχει σοβαρές αναλύσεις και μαλακίες.
Τώρα τι κάνουμε. Εδώ σε θέλω μάστορα. Τίποτα. Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα απολύτως. Εχεις υπογράψει μαλάκα νεοέλληνα το Δουβλίνο2 και δεν μπορεί να φύγει κανείς...
Είσαι το μεταξουργείο, ο αη..παντελής και η πλ. αττικής της ευρώπης. Ειτε θές είτε δεν θές. Και μην νομίζετε πως το πρόβλημα είναι μόνο στο κέντρο. Με τον ρυθμό που έρχονται και τον ρυθμό που γεννάνε σε λίγο θα υπάρχουν θέματα και σε "καλές" περιοχές...
Να δω τότε τι θα κάνει ο κυρ-αλαβάνος και η παρέα του...θα μετακομίσουν σε άλλη πισίνα, μαζί με τον καρατζαφέρη-πατριώτη και θα τους σερβίρουν αστακουδάκια τίποτα ξεχασμένες φιλιππινέζες.
Και εσύ θα συνεχίσεις να πηγαίνεις τα παιδιά σου στην γκράβα. Και αν γυρίσει το μεσημέρι και δεν το ξεκοιλιάσει κάποιος γόνος από τους πρώτους που ήρθαν εδώ πριν 25 χρόνια. (μα πως θα τους διώξουμε...!!! είναι 20 χρόνια εδώ, τα παιδιά τους πλέον είναι στα ΤΕΙ ή ΑΕΙ, έχουν μια ζωή εδώ κ.α.)
Το πρόβλημα είναι να μην χαθεί ο κυνοβουλευτισμός, η δημοκρατία, και τι θα γίνουμε μετά.
Αυτά, και εις άλλα με υγεία...
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Mη φοβαστε τις απειλες των Εβραιων προδοτων Ελλαδος που σας απειλουν οτι αν τολμησετε να αμυνθειτε εναντιον των λαθρομεταναστων (που οι ιδιοι προδοτικως εφεραν εδω) η ακομα και αν οπλοφορειτε θα σας κλεισουν 20 χρονια φυλακη γιατι σκεφτηκατε να εχετε οπλο για να μπορειτε να αμυνθειτε!

Οι εβραιοι προδοτες που κυβερνουν το ψευδελληνικο αυτο κρατος σας θελουν νεκρους και μονο νεκρους!

Μην τους κανετε τη χαρη να ειστε αοπλοι ως προβατα που τα πανε για σφαγη,ερμαια του λαθροστρατου που εφεραν στην Ελλαδα αυτοι οι εβραιοι και μασονοι προδοτες (300 του κυνοβουλιου-σκυλοβουλιου)  εχθροι σας.

Αν δεν οπλοφορειτε πλεον ειστε μελοθανατοι στην ιδια σας τη χωρα!

Σκοτωστε τους προδοτες τωρα!

Βεβαιως οι εισαγγελεις-δικαστικοι κλπ σαν προδοτικα καθαρματα και προστατες των εβραιων προδοτων Ελλαδος (Πρωθυπουργου-υπουργων κλπ) [size=15pt]αντι να συλλαβουν και να φυλακισουν τους προδοτες και να ορισουν θανατικες ποινες για εσχατη προδοσια (παραβιαση των αρθρων του συνταγματος και του ποινικου κωδικα) θα προτιμησουν να βαλουν φυλακη εσας επειδη θελετε να ζησετε.[/size]

Πρεπει να καταλαβετε οτι αν δε σκοτωσετε τους προδοτες τωρα δε θα επιβιωσετε!

Ο.Ε.Α. ΠΡΟΣ ΕΛΛΗΝΕΣ: ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΤΩΡΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ!

ΝΕΟ ΦΕΪΓ ΒΟΛΑΝ Ο.Ε.Α. ΓΙΑ ΔΙΑΜΟΙΡΑΣΜΟ!

Στη φωτο οι εβραιοι προδοτες:
Εβραιος εξ Ιωαννινων <<παπουλιας>> πραγματικο ονομα Καουτσκι.
Ο Εβραιοτουρκος τουργκουτ-τουργκουτζογλου.
Papandrew-mineiko-chad εβραιος <<πρωθυπουργος>> της Ελλαδας.

 

Συνημμένα

  • εβραιοι-μασονοι-προδοτες-μισελληνες .jpg
    εβραιοι-μασονοι-προδοτες-μισελληνες .jpg
    26,4 KB · Εμφανίσεις: 34
  • ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ_ΣΥΝΑΓΩΓΗ.jpg
    ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ_ΣΥΝΑΓΩΓΗ.jpg
    14,4 KB · Εμφανίσεις: 37

vendetta88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
532
Κριτικές
16
Like
3
Πόντοι
606
Mη φοβαστε τις απειλες των Εβραιων προδοτων Ελλαδος που σας απειλουν οτι αν τολμησετε να αμυνθειτε εναντιον των λαθρομεταναστων (που οι ιδιοι προδοτικως εφεραν εδω) η ακομα και αν οπλοφορειτε θα σας κλεισουν 20 χρονια φυλακη γιατι σκεφτηκατε να εχετε οπλο για να μπορειτε να αμυνθειτε!

Οι εβραιοι προδοτες που κυβερνουν το ψευδελληνικο αυτο κρατος σας θελουν νεκρους και μονο νεκρους!

Μην τους κανετε τη χαρη να ειστε αοπλοι ως προβατα που τα πανε για σφαγη,ερμαια του λαθροστρατου που εφεραν στην Ελλαδα αυτοι οι εβραιοι και μασονοι προδοτες εχθροι σας.

Αν δεν οπλοφορειτε πλεον ειστε μελοθανατοι στην ιδια σας τη χωρα!

Σκοτωστε τους προδοτες τωρα!

Βαβαιως οι εισαγγελεις-δικαστικοι κλπ σαν προδοτικα καθαρματα και προστατες των εβραιων προδοτων Ελλαδος αντι να συλλαβουν και να φυλακισουν τους προδοτες και να ορισουν θανατικες ποινες για εσχατη προδοσια (παραβιαση των αρθρων του συνταγματος και του ποινικου κωδικα) θα προτιμησουν να βαλουν φυλακη εσας επειδη θελετε να ζησετε.

Πρεπει να καταλαβετε οτι αν δε σκοτωσετε τους προδοτες τωρα δε θα επιβιωσετε!

Ο.Ε.Α. ΠΡΟΣ ΕΛΛΗΝΕΣ: ΣΚΟΤΩΣΤΕ ΤΩΡΑ ΤΟΥΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ!

ΝΕΟ ΦΕΪΓ ΒΟΛΑΝ Ο.Ε.Α. ΓΙΑ ΔΙΑΜΟΙΡΑΣΜΟ!

Στη φωτο οι εβραιοι προδοτες:
Εβραιος εξ Ιωαννινων <<παπουλιας>> πραγματικο ονομα Καουτσκι.
Ο Εβραιοτουρκος τουργκουτ-τουργκουτζογλου.
Papandrew-mineiko-chad εβραιος <<πρωθυπουργος>> της Ελλαδας.

Εντάξει νομίζω πως έχεις ξεφύγει.
Εάν δεν έχεις τραυματίσει-σκοτώσει με μαχαίρι ή ακόμα πιο εύκολα με όπλο, είναι το λιγότερο επικίνδυνο να τα λες αυτά. Εσύ μειώνεις τον εαυτό σου έτσι. Χίλια δίκια και να έχεις, έτσι το χάνεις.

Κανείς δεν πρόκειται να ανέβει στην πλάτη σου, εαν εσύ δεν σκύψεις.
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
η βία δεν είναι καλό πράγμα από καμμία πλευρά
για αυτό και οι άνθρωποι οργανώθηκαν σε κοινότητες
αυτά που λες φανάτικ ενώ έχουν βάση ως προς τη συνεργασία καιτην επιλογή
μου μυρίζουν μπαρούτι εναντίον των εβραίων
ότι και καλά αυτοί φταίνε για όλα
όπως υπάρχουν κακοί έλληνες υπάρχουν και κακοί εβραίοι
δεν σημαίνει ότι όλοι είναι εχθροί κλπ
ο φανατισμός και η βία δεν κάνουν καλό
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom