Νέα

Επιθέσεις αλλοδαπών σε συναδέλφους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 398
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Ωραία ιδέα φίλε ;) ;).Αν χρειαστείς βοήθεια μέσα :sunglasses: :sunglasses:.Βάλε και ψηφοφορία να δούμε πόσοι μαζευόμαστε στο σύνολο :rolleyes:.Απόλυτε προτείνω εσένα για αρχηγό αυτής της αποστολής :rockon: :rockon:
τυπε ο αρχηγος για την ομαδα εκκαθαρισης ειναι ο λακης :rockon:
υπαρχηγος με ειδικοτητα στην εξαφανιση πτωματων ειναι ο φραντζεσκος :2funny:
:2funny:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
81
Like
7.229
Πόντοι
6.265
Μετά απο απουσία 2 μηνών,να σας ενημερώσω και να σας προειδοποιήσω ότι μέρα μεσημέρι,συγκεκριμένα στις 15:00 μ.μ. την 1η Ιουνίου,περπατούσα επι της Πατησίων για να πάω στη στάση του λεωφορείου έξω απο το Αρχαιολογικό μουσείο και ξαφνικά 2 Πάκιδες μου έμπηξαν κοπίδι στην ψύχρα και μου πήραν τον χαρτοφύλακα,ο οποίος πέρα απο χαρτιά είχε και κάτι κριτσίνια.Ο απολογισμός ήταν να χάσω ένα νεφρό και μέρος του ήπατός μου.Είμαι τυχερός που ζώ,γιατί κατα τύχη πέρναγε μπατσάδικο ανακριτικό βανάκι και με μάζεψαν,πηγαίνονάς με στο Ιπποκράτειο.Και η πλάκα είναι αφ' ενός ότι σχεδόν κανένας δεν έδωσε σημασία και αφ' ετέρου ότι οι μπάτσοι που είδαν το σκηνκό δεν έκαναν κάν τον κόπο να τους πιάσουν(βέβαια αν πήγαιναν να τους πιάσουν θα ήμουν μακαρίτης).Αυτά...Οπότε μάγκες προσοχή,γιατί είναι θέμα επιβίωσης!
 

Επισκέπτης
Μετά απο απουσία 2 μηνών,να σας ενημερώσω και να σας προειδοποιήσω ότι μέρα μεσημέρι,συγκεκριμένα στις 15:00 μ.μ. την 1η Ιουνίου,περπατούσα επι της Πατησίων για να πάω στη στάση του λεωφορείου έξω απο το Αρχαιολογικό μουσείο και ξαφνικά 2 Πάκιδες μου έμπηξαν κοπίδι στην ψύχρα και μου πήραν τον χαρτοφύλακα,ο οποίος πέρα απο χαρτιά είχε και κάτι κριτσίνια.Ο απολογισμός ήταν να χάσω ένα νεφρό και μέρος του ήπατός μου.Είμαι τυχερός που ζώ,γιατί κατα τύχη πέρναγε μπατσάδικο ανακριτικό βανάκι και με μάζεψαν,πηγαίνονάς με στο Ιπποκράτειο.Και η πλάκα είναι αφ' ενός ότι σχεδόν κανένας δεν έδωσε σημασία και αφ' ετέρου ότι οι μπάτσοι που είδαν το σκηνκό δεν έκαναν κάν τον κόπο να τους πιάσουν(βέβαια αν πήγαιναν να τους πιάσουν θα ήμουν μακαρίτης).Αυτά...Οπότε μάγκες προσοχή,γιατί είναι θέμα επιβίωσης!
:o :o :o :o :o :o :o :o
ι πιατσα ειναι πιο αγρια απο ποτε.εχουμε αναμεσα μασ τουσ πιο σκλιρουσ,τουσ πιο βαρβαρουσ,τουσ πιο βαλδανουσ εγκλιματιεσ.
οι μπλε χαζοχιστεσ,το club μαλακοκαυλιδον με λιγα λογια  δε προκιτε να προστατεψι κανεναν.
περνουμε το ρολο στα χερια μασ.ι εμισ θα ζισουμε ι αυτι!!!!!ειναι πολι βαρβαρο!πλεον ξερο οτι ι ζοι του ελινα δεν εχι κανεναν νοιμα!
οποτε ι εμισ ι αυτοι!τελοσ!!!!μιδενικι ανοχι!!!!

οποτε λιπον γιμναζομαστε να γινουμε μιοδεσ,θιριοδεσ,ογκοδεσ αλλα και πομποδεσ και επισισ οπιοσ δε φοβατε τουσ μπλε χαζοχιστεσ ενα παραλαιζερ μεσα στι τσεπι θα ιταν καλο! :rockon: :rockon: :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
θα εγινε καλα σε 3 μερες τυπε :grin:
θα ανηκει και αυτος στους x-men με την μεταλλαξη του να του επιτρεπει την γρηγορη επουλωση τραυματων :grin:
κατι σαν τον wolverine :S
URL]]
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
:o :o :o :o :o :o :o :o
ι πιατσα ειναι πιο αγρια απο ποτε.εχουμε αναμεσα μασ τουσ πιο σκλιρουσ,τουσ πιο βαρβαρουσ,τουσ πιο βαλδανουσ εγκλιματιεσ.
οι μπλε χαζοχιστεσ,το club μαλακοκαυλιδον με λιγα λογια  δε προκιτε να προστατεψι κανεναν.
περνουμε το ρολο στα χερια μασ.ι εμισ θα ζισουμε ι αυτι!!!!!ειναι πολι βαρβαρο!πλεον ξερο οτι ι ζοι του ελινα δεν εχι κανεναν νοιμα!
οποτε ι εμισ ι αυτοι!τελοσ!!!!μιδενικι ανοχι!!!!

οποτε λιπον γιμναζομαστε να γινουμε μιοδεσ,θιριοδεσ,ογκοδεσ αλλα και πομποδεσ και επισισ οπιοσ δε φοβατε τουσ μπλε χαζοχιστεσ ενα παραλαιζερ μεσα στι τσεπι θα ιταν καλο! :rockon: :rockon: :rockon:
τυπε τι να κανει αυτο
μια ειναι η λυση που λεει και ο τυπος λακης
shotgun.jpg


και αν εισαι συλλεκτης και αυτο :grin:
URL]]
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Μετά απο απουσία 2 μηνών,να σας ενημερώσω και να σας προειδοποιήσω ότι μέρα μεσημέρι,συγκεκριμένα στις 15:00 μ.μ. την 1η Ιουνίου,περπατούσα επι της Πατησίων για να πάω στη στάση του λεωφορείου έξω απο το Αρχαιολογικό μουσείο και ξαφνικά 2 Πάκιδες μου έμπηξαν κοπίδι στην ψύχρα και μου πήραν τον χαρτοφύλακα,ο οποίος πέρα απο χαρτιά είχε και κάτι κριτσίνια.Ο απολογισμός ήταν να χάσω ένα νεφρό και μέρος του ήπατός μου.Είμαι τυχερός που ζώ,γιατί κατα τύχη πέρναγε μπατσάδικο ανακριτικό βανάκι και με μάζεψαν,πηγαίνονάς με στο Ιπποκράτειο.Και η πλάκα είναι αφ' ενός ότι σχεδόν κανένας δεν έδωσε σημασία και αφ' ετέρου ότι οι μπάτσοι που είδαν το σκηνκό δεν έκαναν κάν τον κόπο να τους πιάσουν(βέβαια αν πήγαιναν να τους πιάσουν θα ήμουν μακαρίτης).Αυτά...Οπότε μάγκες προσοχή,γιατί είναι θέμα επιβίωσης!
!
περαστικα φιλε μου..κουραγιο!
τι να πω..μεσημεριατικα οι σιχαμενοι..
και που εισαι ακομα..σε κανα χρονο δεν θα βγαινουμε εξω ακομα και σε ηρεμες σημερα περιοχες.εχει μαζευτει πολυ σκουπιδι..
σε φιλο αστυνομικο παντως που κανει ελεγχους του εχω πει να ριχνει 4-5 γερες σφαλιαρες και κανα κλωτσιδι κι απο εμενα σ αυτα τα σιχαματα παγκλεντεσιανους-αφγανους - μαροκινους που σταματανε για ελεγχο..κι απο οτι μου λεει παει καλα η προσπαθεια..
παντως εαν ποτε με παρεα πιασετε κανεναν απο δαυτους μην τον πατε σ αστυνομια..εχω ενα boxer θηριο εδω και θα χαρω να τον δωσω να τον κατασπαραξει αφου πρωτα τον αλειψω με κατι καλουδια..μετα θα πουμε οτι μπηκε στο σπιτι και ο σκυλος εκανε την δουλεια του σαν καλος φυλακας..

ας ελπισουμε μονο να μην εχει καμια χολερα-βλενορια-φυματιωση το σιχαμα και πεθανει ο σκυλακος μου..

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
!
περαστικα φιλε μου..κουραγιο!
τι να πω..μεσημεριατικα οι σιχαμενοι..
και που εισαι ακομα..σε κανα χρονο δεν θα βγαινουμε εξω ακομα και σε ηρεμες σημερα περιοχες.εχει μαζευτει πολυ σκουπιδι..
σε φιλο αστυνομικο παντως που κανει ελεγχους του εχω πει να ριχνει 4-5 γερες σφαλιαρες και κανα κλωτσιδι κι απο εμενα σ αυτα τα σιχαματα παγκλεντεσιανους-αφγανους - μαροκινους που σταματανε για ελεγχο..κι απο οτι μου λεει παει καλα η προσπαθεια..
παντως εαν ποτε με παρεα πιασετε κανεναν απο δαυτους μην τον πατε σ αστυνομια..εχω ενα boxer θηριο εδω και θα χαρω να τον δωσω να τον κατασπαραξει αφου πρωτα τον αλειψω με κατι καλουδια..μετα θα πουμε οτι μπηκε στο σπιτι και ο σκυλος εκανε την δουλεια του σαν καλος φυλακας..

ας ελπισουμε μονο να μην εχει καμια χολερα-βλενορια-φυματιωση το σιχαμα και πεθανει ο σκυλακος μου..


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
οι φιλοι μου ο smith και ο wesson
 

Συνημμένα

  • sylektika-opla-800-460x250.jpg
    sylektika-opla-800-460x250.jpg
    37,6 KB · Εμφανίσεις: 61

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
λοιπον ελα παιδια... γιατι θα χασουμε το ποιντ!

Και ειναι και πολυ σοβαρο το θεμα

Τελικα ειναι αληθεια αυτα που λεει ο niceman ??? Και γιατι μετα απο 3 μερες ξαναγραψε

απο το νοσοκομειο εγραφε????
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
λοιπον ελα παιδια... γιατι θα χασουμε το ποιντ!

Και ειναι και πολυ σοβαρο το θεμα

Τελικα ειναι αληθεια αυτα που λεει ο niceman ??? Και γιατι μετα απο 3 μερες ξαναγραψε

απο το νοσοκομειο εγραφε????
τυπε δεν μασαει ο iceman :rockon:
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
Μετά απο απουσία 2 μηνών,να σας ενημερώσω και να σας προειδοποιήσω ότι μέρα μεσημέρι,συγκεκριμένα στις 15:00 μ.μ. την 1η Ιουνίου,περπατούσα επι της Πατησίων για να πάω στη στάση του λεωφορείου έξω απο το Αρχαιολογικό μουσείο και ξαφνικά 2 Πάκιδες μου έμπηξαν κοπίδι στην ψύχρα και μου πήραν τον χαρτοφύλακα,ο οποίος πέρα απο χαρτιά είχε και κάτι κριτσίνια.Ο απολογισμός ήταν να χάσω ένα νεφρό και μέρος του ήπατός μου.Είμαι τυχερός που ζώ,γιατί κατα τύχη πέρναγε μπατσάδικο ανακριτικό βανάκι και με μάζεψαν,πηγαίνονάς με στο Ιπποκράτειο.Και η πλάκα είναι αφ' ενός ότι σχεδόν κανένας δεν έδωσε σημασία και αφ' ετέρου ότι οι μπάτσοι που είδαν το σκηνκό δεν έκαναν κάν τον κόπο να τους πιάσουν(βέβαια αν πήγαιναν να τους πιάσουν θα ήμουν μακαρίτης).Αυτά...Οπότε μάγκες προσοχή,γιατί είναι θέμα επιβίωσης!
έλα ρε
υπάρχουν αυτά τα πράγματα???
διάφοροι εδώ μέσα υποστηρίζουν τους λαθρομετανάστες και όσους ασκούν βία
γιατί είσαι τόσο κακός με τους κακόμοιρους τους λαθρομετανάστες???
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.560
Κριτικές
2
Like
57
Πόντοι
16
λοιπον ελα παιδια... γιατι θα χασουμε το ποιντ!

Και ειναι και πολυ σοβαρο το θεμα

Τελικα ειναι αληθεια αυτα που λεει ο niceman ??? Και γιατι μετα απο 3 μερες ξαναγραψε

απο το νοσοκομειο εγραφε????
μαζεψε οση δυναμη ειχε και σηκωθηκε να γραψει μια κριτικη...!
 

Επισκέπτης
Μαλλον παπαριες λεει ο συγκεκριμενος τυπος για 15:00 στην Πατησιων. Παντως υπαρχει τεραστιο προβλημα και οσο δεν κανει κατι η πολιτεια προβλεπω οτι θα φτασουμε πολυ συντομα στα ακρα και θα λεμε οτι οι Ελληνες ειναι φασιστες,φονιαδες και τετοια.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Μαλλον παπαριες λεει ο συγκεκριμενος τυπος για 15:00 στην Πατησιων. Παντως υπαρχει τεραστιο προβλημα και οσο δεν κανει κατι η πολιτεια προβλεπω οτι θα φτασουμε πολυ συντομα στα ακρα και θα λεμε οτι οι Ελληνες ειναι φασιστες,φονιαδες και τετοια.

δηλαδη σαν τι να κανει η κοινωνια εξυπνε? Να σου παρεχει μπραβους μολις φτανεις στη ΦΥλης να σου λενε περαστε κυριε θα σας προστατεψουμε οσο θα κανετε την πουτανοτσαρκα σας?

ΣΤα αρχιδια τους ρε κακομοιρη για ολους μας. ΑΥτοι εχουν λεφτα και γαμανε τα πιο "καθαρα" μουνια και στα αρχιδια τους για σενα... τον κωλο τους τον προφυλασουν μην ανησυχεις.
Ο μητσοτακης εχει φτασει 100 χρονων ο γυφτος και ακομα να ψωφησει τους καλυτερους γιατρους εχουν απο πανω τους και γενικα τα καλυτερα ΟΛΑ. Χεστηκαν για σενα και μηπως σου επιτεθει κανας μαυρος. 

Τραβαμε για βολτα και ο θεος βοηθος αν ειναι να σου τυχει σου ετυχε
παντως ασφαλεια εκει κατω δεν υπαρχει καμια και ουτε θα υπαρξει ποτε για να χωνευουμε
μερικα πραγματα δηλαδη οσο ειναι νωρις.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom