Νέα

Επιθέσεις αλλοδαπών σε συναδέλφους

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα farkeli
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 398
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.042
Κριτικές
9
Like
124
Πόντοι
16
Ενα σπρέι πιπεριού λύνει εν μέρει τα προβλήματα στο δρόμο, τώρα αν μπουν μέσα στο σπίτι μου, τότε δεν θα τους βρουν ποτέ ξανά καθώς τυγχάνω συλλέκτης παλιών αντικειμένων


Κάτι παρόμοιο, αλλά πιο ακριβό και πλήρως λειτουργικό

Τα κομμάτια που θα μείνουν άθαφτα θα ταϊστούν στο Boxer του foufoutou
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ενα σπρέι πιπεριού λύνει εν μέρει τα προβλήματα στο δρόμο, τώρα αν μπουν μέσα στο σπίτι μου, τότε δεν θα τους βρουν ποτέ ξανά καθώς τυγχάνω συλλέκτης παλιών αντικειμένων


Κάτι παρόμοιο, αλλά πιο ακριβό και πλήρως λειτουργικό

αυτο το σπρευ που λες ποσο κοστιζει?
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.042
Κριτικές
9
Like
124
Πόντοι
16

Πολύ φτηνό. Αν και υποτίθεται ότι αρχικά τα σπρέι αυτά δημιουργήθηκαν για προστασία από αρκούδες, κανουν φοβερή δουλειά. Εχει γίνει δοκιμή άλλωστε με φίλους που δέχτηκαν να γίνουν πειραματόζωα  :dancing:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Ενα σπρέι πιπεριού λύνει εν μέρει τα προβλήματα στο δρόμο, τώρα αν μπουν μέσα στο σπίτι μου, τότε δεν θα τους βρουν ποτέ ξανά καθώς τυγχάνω συλλέκτης παλιών αντικειμένων


Κάτι παρόμοιο, αλλά πιο ακριβό και πλήρως λειτουργικό
τα σπρευ ειναι μαλακια στο σπιτι..
εαν σε πιασουν πανω στον υπνο τον ηπιες..
εαν τους παρεις πρεφα και ειναι 2-3 μονο με πιστολι καθαριζεις..
ενας δεν ειναι ποτε..
εαν σ εμενα μπουν 2-3 δεν μπορω να κανω τιποτα..εσεις ειστε νιντζα και τους καθαριζετε γαμηκουλες..
ενα μπει ενας τον εχω ανετα..εκτος εαν εχει πιστολι..
εαν βεβαια τον πιασω θα εχει βασανιστικο θανατο..θα δει αρχικα τα δαχτυλα του να τα τραβαει η λεκανη της τουαλετας και μετα αφου μυρισει αιμα θ αφησω τον βοχερακο ελευθερο
 

Επισκέπτης
δηλαδη σαν τι να κανει η κοινωνια εξυπνε? Να σου παρεχει μπραβους μολις φτανεις στη ΦΥλης να σου λενε περαστε κυριε θα σας προστατεψουμε οσο θα κανετε την πουτανοτσαρκα σας?

ΣΤα αρχιδια τους ρε κακομοιρη για ολους μας. ΑΥτοι εχουν λεφτα και γαμανε τα πιο "καθαρα" μουνια και στα αρχιδια τους για σενα... τον κωλο τους τον προφυλασουν μην ανησυχεις.

Τραβαμε για βολτα και ο θεος βοηθος αν ειναι να σου τυχει σου ετυχε
παντως ασφαλεια εκει κατω δεν υπαρχει καμια και ουτε θα υπαρξει ποτε για να χωνευουμε
μερικα πραγματα δηλαδη οσο ειναι νωρις.
Αν σου απαντησω σοβαρα θα ξαναρχισουμε τα μπινελικια?  :grin:
Στα αρχιδια μου τι θα κανουν παντως αν δεν κανουν τιποτα συντομα θα ξεσπασει ατυπος πολεμος
Εγω για παραδειγμα εχω σκοπο να πουλισω ακριβα το τομαρι μου και εχω λαβει τα μετρα μου, τωρα αν εσυ θες να φοβασαι να βγεις απο το σπιτι δικαιομα σου
 

forest

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
3.992
Κριτικές
38
Like
451
Πόντοι
6.055
Eγώ σύναγωνηστές είχα ενα Δικασστήριο για αυτήν την ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ που γράφετε πριν από 3 μήνες δύσκολη η κατάσταση και θα γίνει ακόμα πιο δύσκολη,ΜΙΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΥΘΗΝΗ ΕΠΙ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΜΗΝ ΤΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΣΤΟΥΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Έχουμε γαμώ τα νοσοκομεία πάντως. Με wifi για να γράφουν οι μαχαιρωμένοι..
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Ενα σπρέι πιπεριού λύνει εν μέρει τα προβλήματα στο δρόμο, τώρα αν μπουν μέσα στο σπίτι μου, τότε δεν θα τους βρουν ποτέ ξανά καθώς τυγχάνω συλλέκτης παλιών αντικειμένων
Αγαπητέ Φιδέμπορα, νομίζω ότι πρέπει να παραχωρήσεις πάραυτα το νικ νέιμ σου στον αδέκαστο Εισαγγελέα Iceman...  :grin: :grin: :grin:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
μοσχαρια μην το παρετε και κανετε την μαλακια να ψεκασετε μεσα στο σπιτι.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
περιπου 15€ το μονο προβλημα ειναι οτι ειναι παρανομο και αν σε πιασουν στην καλητερη θα στο παρουν στη χειροτερη θα περασεις κανα δυο ωρες για εξακριβωση

ΘΑ ΤΟυς πω οτι το εχω για τις μπορδελοτσαρκες ...

ε δεν γινεται να πηγαινεις τωρα το καλοκαιρι μερα ρε μαλακες

θα πεθανεις απο την ζεστη...

βραδυ μετα τις 9-10 αλλα εκεινες τις ωρες βγαινει και το αφρικανοπακιστανο ταραφι.  :-
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
το σπρευ επιβαλλεται.  :uzi: :uzi: :uzi:
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16

Πολύ φτηνό. Αν και υποτίθεται ότι αρχικά τα σπρέι αυτά δημιουργήθηκαν για προστασία από αρκούδες, κανουν φοβερή δουλειά. Εχει γίνει δοκιμή άλλωστε με φίλους που δέχτηκαν να γίνουν πειραματόζωα  :dancing:
Έχει κι ένα τηλέφωνο - μόνο που αντί να κάνει κλήσεις, ρίχνει volts. :grin:

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
πωπω τυποι δηλαδη παει να μου κλεψει ο αλλος το "κινητο" και γινεται ετσι?

=>

 

Συνημμένα

  • showarticleimage2.jpg
    showarticleimage2.jpg
    14,9 KB · Εμφανίσεις: 29

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
E πάρτε καμιά μικρή συσκευασία λακ να έχετε μαζί άμα είναι.
 

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Πρέπει να βγει και σε dildo να κάνω ένα δωράκι στην πρώην. :2funny:
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.042
Κριτικές
9
Like
124
Πόντοι
16
Εγώ δεν μίλησα ποτέ να ψεκάσεις με το σπρέι μέσα στο σπίτι. Αλλά είναι άκρως πρακτικό αν στην πέσουν στον δρόμο. Ξαδερφός μου αστυνομικός μου είπε ότι αν βρίσκεσαι σε κακοφημη γειτονιά και σε σταματήσουν για αστυνομικό έλεγχο, εξήγησε τους γιατι το θέλεις και να τους το πεις πριν ξεκινήσουν τον έλεγχο ότι έχεις σπρέι για αυτοάμυνα. Η πλειοψηφία καταλαβαίνει ότι στα γκέτο της Αθήνας υπάρχει πρόβλημα ασφάλειας.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.089
Κριτικές
10
Like
1.434
Πόντοι
2.357
Εγώ δεν μίλησα ποτέ να ψεκάσεις με το σπρέι μέσα στο σπίτι. Αλλά είναι άκρως πρακτικό αν στην πέσουν στον δρόμο. Ξαδερφός μου αστυνομικός μου είπε ότι αν βρίσκεσαι σε κακοφημη γειτονιά και σε σταματήσουν για αστυνομικό έλεγχο, εξήγησε τους γιατι το θέλεις και να τους το πεις πριν ξεκινήσουν τον έλεγχο ότι έχεις σπρέι για αυτοάμυνα. Η πλειοψηφία καταλαβαίνει ότι στα γκέτο της Αθήνας υπάρχει πρόβλημα ασφάλειας.
Αυτα τα σπρευ που τα πουλανε ?
Ειναι μικρα σε μεγεθος ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom