Νέα

Ελληνίδα vs ξένης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ελληνιδα εναντιον Αλλοδαπης. Ποια τα λεει καλυτερα?

  • Ελληνιδα?

    Ψήφοι: 1 16,7%
  • Αλλοδαπη?

    Ψήφοι: 2 33,3%
  • καμια απο τις δυο?

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • και οι δυο ?

    Ψήφοι: 2 33,3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 16,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    6

Επισκέπτης
δεν τις υποστηριζω αλλα ουτε τις βριζω....!
εγω ειμαι της εξης αποψης......! οπου και να πας οι γυναικες ειναι γυναικες! υπαρχουνε και οι πουτανες στο επαγκελμα στην ψυχη αυτες που θελουνε σπονσορα αυτες που ειναι για σπιτι κοντες χοντρες αδυνατες μελαχρινες,ξανθιες γλυκες.............
υπαρχει καθε καρυδιας καρυδι...!
αυτη ειναι η αποψη μου!

Σε θεμα νοοτροπιας σε καθε χωρα ειναι και πως τις μαθαινουν οι αντρες τις γυναικες.Εδω δυστυχως τις εχουμε κανει και εμεις ετσι...
Τωρα σε θεμα εμφανισης ειναι και θεμα φυλετικο!Στην πλειοψηφια τους πιο ωραιες γυναικες βγαζουν καποιες βορειες χωρες απο την δικη μας αλλα και οχι μονο...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
τεσπα ο καθενας εχει την αποψη του!
εγω σου ειπα!! ειμαι πανω κατω ουδετερος!! και αυτη μου την σταση οτι και καλα υποστηριζω την βλεπεις γιατι δεν μου αρεσει οταν βλεπω να τα ισοπεδωνουνε ολα!
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Τωρα σε θεμα εμφανισης ειναι και θεμα φυλετικο!Στην πλειοψηφια τους πιο ωραιες γυναικες βγαζουν καποιες βορειες χωρες απο την δικη μας αλλα και οχι μονο...

Μεγα λαθος. Αν εχεις στο μυαλο σου την γυναικα στα 20 ΟΚ το συζηταμε αλλα για δες Σουηδεζα,Γερμανιδα Ρωσσιδα στα 40-45 και τα ξαναλεμε. Οσο για τον χαρακτηρα των Ελληνιδων ειναι μαλακισμενες αλλα απο την αλλη καλυτερα μαλακισμενες παρα στο κλαρι.
 

Επισκέπτης
Μεγα λαθος. Αν εχεις στο μυαλο σου την γυναικα στα 20 ΟΚ το συζηταμε αλλα για δες Σουηδεζα,Γερμανιδα Ρωσσιδα στα 40-45 και τα ξαναλεμε. Οσο για τον χαρακτηρα των Ελληνιδων ειναι μαλακισμενες αλλα απο την αλλη καλυτερα μαλακισμενες παρα στο κλαρι.

Λες παπαριες  :jerking: :jerking: :jerking:
Φυσικα και ξερω Ρωσιδες,γερμανιδες στα 40-45 και σε πληροφορω οτι ειναι τα ΘΕΟΜΟΥΝΑ σε αντιθεση με τις δικες μας που απο τα 20 ειναι μεσα στην κυταριτιδα.Στα 40-45 οι Ελεινιδες συνηθως δεν βλεπονται...

Τωρα αν νομιζεις οτι οι ξενες ειναι στο "κλαρι" επειδη εχεις γνωρισει μονο μερικες πουτανες εδω στην Ελλαδα εισαι πολυ γελασμενος και σε βλεπω να την πατας απο το δηθεν "καλο" κοριτσι Ελεινιδα...
 

Alitarxis

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2007
Μηνύματα
190
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
μια μικρή αναφορά στο θέμα επείδη ζω στο εξωτερικό.

παντού υπάρχουν και καλές,σωστές,ομορφές και άσχημες,ηλιθιές,μπάζα, γυναικές(συμπεριλαμβανομένου εμφάνισης-χαρακτήρα-συμπεριφορα..κτλ..)

το θέμα ομως φίλοι μου είναι...σε ποιά ποσότητα????????
δηλαδή..μπορεί σε μια χώρα να υπάρχουν 1.000.000 νουνια και τα 5.000 να είναι στην κατηγορία μπάζα,ηλιθιές, κομπλεξικές κτλ..τι κάνεις?..δεν ασχολείσε μαζί τους, δεν της (μ)άμάς, δεν της βλέπεις συχνά, δεν επηρεάζουν την καθημερινότητα σου και τον τρόπο σκέψης σου, πηγαίνεις με τις υπόλοιπες και όλα μέλη-γάλα.

σε αντίθεση κάθε φορά που έρχομαι στην ελλάδα καταλαβαίνω το εξής. οτι η πλειοψηφία των γυναικών στην ελλάδα βρισκεται στην δεύτερη κατηγορία δηλαδη για όσους δεν κατάλαβαν απο τις 1.000.000 γυναίκες οι 900.000 είναι μπάζα,ηλιθιές, κομπλεξικές κτλ...οπότε δεν έχεις άλλες επιλογές αναγκαστηκά ασχολείσε (ή απέχεις) και τις αντιμετωπίζεις κάθε μέρα κάτι το οποίο επηρεάζει την ψυχολογία σου και τη συμπεριφορά σου άμεσα. υπάρχουν και σωστές γυναίκες αλλά είναι ελάχιστές, πιο εύκολα πίανεις το πρώτο αριθμό στο τζόκερ΄..

οσό για το θέμα αν οι ευρωπαίες μιλφ είναι μπάζα..θα ήθελα να αναφέρω οτι χειρότερά μιλφ απο της ελληνίδες δεν υπάρχουν και αυτό γιατι όταν παντρευτούν και βολευτεούν με 2-3 κουτσούβελα αφήνουν τον εαυτό τους στο χάος...και τι περιμένουν με τέτοια εμφάνιση απο τον άντρα τους??..ενω οι ευρωπαίες εκτιμούν καθέ μέρα το οτι είναι παντρεμένες. επίσης και το ποίο σημαντικό είναι οτι σε καμία περίπτωση η ευρωπαία δεν θα αφησεί τον εαυτό της αμάμητο σε όποια ηλικία και να φτάσει..γιαυτο βλέπεις μιλφ με επιδερμίδα 16χρονης.

 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Λες παπαριες  :jerking: :jerking: :jerking:
Φυσικα και ξερω Ρωσιδες,γερμανιδες στα 40-45 και σε πληροφορω οτι ειναι τα ΘΕΟΜΟΥΝΑ σε αντιθεση με τις δικες μας που απο τα 20 ειναι μεσα στην κυταριτιδα.Στα 40-45 οι Ελεινιδες συνηθως δεν βλεπονται...

Τωρα αν νομιζεις οτι οι ξενες ειναι στο "κλαρι" επειδη εχεις γνωρισει μονο μερικες πουτανες εδω στην Ελλαδα εισαι πολυ γελασμενος και σε βλεπω να την πατας απο το δηθεν "καλο" κοριτσι Ελεινιδα...
οτι και να χει αναφερθει μα Ρωσιδες μα Σουηδεζες βλεπω οτι ξερεις!!
τωρα σου λεει και για μιλφ Ρωσιδες κλπ και παλι ξερεις!!! μηπως ειδες καμια η οποια ξεμεινε και παντρευτηκε ελλαδα?το να δεις 4-5 ρωσιδες σε οποιαδηποτε ηλικια δεν σημαινει οτι αντιπροσοπευουν και την ομορφια των γυναικων της Ρωσιας!το να τις βλεπεις καθε μερα και να της ζεις τοτε ναι!
μας πως ειναι δυνατον!
το να λες δεν ξερω δεν ειναι ντροπη!! εγω το λεω οτι ρωσιδες-σουηδεζες κλπ μιλφ δεν ξερω! δεν θα με κατηγορησει κανενας!ειδεικα αμα ρωτησω για να μαθω! αυτον που κανει τον ξερολα αντιπαθουνε οχι αυτον που ρωταει για να μαθαινει!
 

Επισκέπτης
οτι και να χει αναφερθει μα Ρωσιδες μα Σουηδεζες βλεπω οτι ξερεις!!
τωρα σου λεει και για μιλφ Ρωσιδες κλπ και παλι ξερεις!!! μηπως ειδες καμια η οποια ξεμεινε και παντρευτηκε ελλαδα?το να δεις 4-5 ρωσιδες σε οποιαδηποτε ηλικια δεν σημαινει οτι αντιπροσοπευουν και την ομορφια των γυναικων της Ρωσιας!
μας πως ειναι δυνατον!
το να λες δεν ξερω δεν ειναι ντροπη!! εγω το λεω οτι ρωσιδες-σουηδεζες κλπ μιλφ δεν ξερω! δεν θα με κατηγορησει κανενας!ειδεικα αμα ρωτησω για να μαθω! αυτον που κανει τον ξερολα αντιπαθουνε οχι αυτον που ρωταει για να μαθαινει!

Βρε με δουλευεις?Δεν εχω δει ξενες μεγαλης ηλικιας σχετικα?Ξερεις με ποσους ξενους ερχομαι σε επαφη καθε καλοκαιρι?
Το παραπανω που εγραψε ο τυπας ηταν μεγαλη μαλακια...Οτι οι ξενες δηλαδη στα 45 γινονται σαβουρες :jerking: :jerking: :jerking:
Χαλαρωσε λιγο δεν χρειαζεται να ειναι αποφοιτος κανεις πανεπιστιμιου για να εχεις καποιες εμπειριες και να εχεις δει διαφορες γυναικες διαφορων ηλικιων (χωρις να της εχεις γαμησει απαραιτητα)
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
επειδη συναναστραφικα μια φορα ενα καλοκαιρι σε ενα νησι με μια δυο ρουμανες δηλαδη μπορω να εξκφρασω αποψη για την ρουμανια? π.χ!!
εδω 4 χρονακια και παλι ειμαι επιφυλακτικος με αυτα που λεω γιατι ουτε οι ιδιοι οι αντρες δεν μπορουνε καλα καλα να κρινουνε τις γυναικες της χωρας τους! λεω την αποψη μου αλλα ταπεινα!

εχει τυχει να μου λενε ατομα που ειτανε ελλαδα (ξενοι) περα απο τα καλα και χιλια δυο χρυσα που εχουμε αρχισανε να λενε τα αρνητικα! τους αρπαξα απο τα μαλια......λεω για οπα οπα ρε μεγαλε πηγες 3 μηνες στην ελλαδα και μου μου λες τι παιζει??? να μου πεις την αποψη σου ναι μεχρι εκει αλλα οχι παρακτω γιατι θα μαλωσουμε! εγω δηλαδη στην χωρα σου τοσα χρονια και δεν σου τα λεω (που στην τελικη ξερω τι παιζει γιατι δεν ηρθα για διακοπες) και συ εμαθες και τι παιζει? και κοβεται η συζητηση!
απο εναν ελληνα ομως γενημα θρεμα θα δεχτω να μου πει για τις ελληνιδες και οτι σκατα αρνητικα θελει να μου επι οπως και απο εναν ρουμανο για τις ρουμανες! αλο να σαι ενα διαστημα και αλο να ξερεις και να χεις μεγαλωσει με τις νοοτροπιες απο μωρο παιδι!
το λαθος που γινεται εδω μεσα και ακομη δεν το εχετε παρει χαμπαρι ειναι το εξης....!
μπαινει ο καθενας και αρχιζει και λεει.....οι ελληνιδες ειναι ετσι αλιως οι χειροτερες καριολες χοντρες ασχημες ψαχνουνε σπονσορες κλπ κλπ κλπ.....
μπαινουν αλοι 10 απο πισω που σιγονταρουν και μετα αρχιζει ο καθενας.....εγω στο εξωτερικο μια φορα και ενα καιρο γνωρισα μια Σουηδεζα γερμανιδα,γαλιδα,ιταλιδα μπλα μλπα και ειτανε ετσι ετσι και ετσι....ή ο κολητος μου που ειναι εξωτερικο τρελα σκηνικα κλπ....!

και το αποτελεσμα ποιο ειναι? ο καθενας καθεται και λεει για ολες τις ελληνιδες ποσο για τον πουτσο ειναι και απο ξενες ο καθενας λεει μια,δυο περιπτωσεις για μια σουηδεζα γαλιδα η γερμανιδα?
ειναι σωστες οι συγκρισεις? συγκρινουμε 45.000 ελληνιδες με 5 Σουηδεζες π.χ?(που μπορει να γνωρισαμε και σε ενα νησι-κωλομπαρο κλπ)
δηλαδη συγκρινουμε 1,2 το πολυ 3 περιππτωσεις που ξερουμε ή μας εχουνε πει απο εξωτερικο με τις ελληνιδες που τις ζουμε καθε μερα...! δεν παει ετσι!!
για να γινει σωστα μια συγκριση μπορει να γινει απο καποιον που ζει εξωτερικο και ξερει και τους εκει ανθρωπους και τους εδω(ελλαδα)! ηθη εθιμα νοοτροπιες κλπ!
δεν τις υποστηριζω αλλα ουτε τις βριζω....!
εγω ειμαι της εξης αποψης......! οπου και να πας οι γυναικες ειναι γυναικες! υπαρχουνε και οι πουτανες στο επαγκελμα στην ψυχη αυτες που θελουνε σπονσορα αυτες που ειναι για σπιτι κοντες χοντρες αδυνατες μελαχρινες,ξανθιες γλυκες.............
υπαρχει καθε καρυδιας καρυδι...!
αυτη ειναι η αποψη μου!



Βρε με δουλευεις?Δεν εχω δει ξενες μεγαλης ηλικιας σχετικα?Ξερεις με ποσους ξενους ερχομαι σε επαφη καθε καλοκαιρι?
Το παραπανω που εγραψε ο τυπας ηταν μεγαλη μαλακια...Οτι οι ξενες δηλαδη στα 45 γινονται σαβουρες :jerking: :jerking: :jerking:
Χαλαρωσε λιγο δεν χρειαζεται να ειναι αποφοιτος κανεις πανεπιστιμιου για να εχεις καποιες εμπειριες και να εχεις δει διαφορες γυναικες διαφορων ηλικιων (χωρις να της εχεις γαμησει απαραιτητα)
ενοειται.....και σε πιστευω! αλλα το θεμα ποιο ειναι!!
θα το φωναζω και θα το λεω.....!το να εισαι σε μια χωρα και να τις βλεπεις παντου γυρω σου τοτ ναι!! αλλα αν δουλευω σε μια καφετερια και ολο το καλοκαρι περασουνε 15 γερμανιδες π.χ δεν μπορω να εκφερω αποψη γιατι δεν αντιπροσοπευουν ολη την γερμανια! την γνωμη μου π.χ την λεω οτι δεν μ αρεσουν οι γερμανιδες και ασχημια μου βγαζουν και αντιπαθητικες! αλλα δεν σημαινει οτι επειδη ειδα 10 καπου οτι ολες ειναι ετσι!!!

παραθετω μερικα απο τα προηγουμενα μου ποστ για να μην τα ξαναγραφω!
 

Επισκέπτης
ενοειται.....και σε πιστευω! αλλα το θεμα ποιο ειναι!!
θα το φωναζω και θα το λεω.....!το να εισαι σε μια χωρα και να τις βλεπεις παντου γυρω σου τοτ ναι!! αλλα αν δουλευω σε μια καφετερια και ολο το καλοκαρι περασουνε 15 γερμανιδες π.χ δεν μπορω να εκφερω αποψη γιατι δεν αντιπροσοπευουν ολη την γερμανια! την γνωμη μου π.χ την λεω οτι δεν μ αρεσουν οι γερμανιδες και ασχημια μου βγαζουν και αντιπαθητικες! αλλα δεν σημαινει οτι επειδη ειδα 10 καπου οτι ολες ειναι ετσι!!!

παραθετω μερικα απο τα προηγουμενα μου ποστ για να μην τα ξαναγραφω!

Ρε θανο...Σε ενα καλοκαιρι θα δεις 15 γερμανιδες μονο στον δρομο?100 ξενες μονο θα δεις το καλοκαιρι?Ενα ολοκληρο καλοκαιρι σε τουριστικο νησι θα ερθεις σε επαφη με ενα τοσο μικρο δειγμα ξενων οπως αναφερεις?
 

Sverige1975

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
43
Like
1
Πόντοι
0
παλικαρι thanoss  πολλοι στη σουηδια πανε στη δουλεια με ποδηλατο οχι με ΓΚΑΜΠΡΙΟΛΕ :S
αν γουσταρει η γκομενα θα σε πηδηξει επειδη της αρεσεις και σου αρεσει
στο ελλαντα αυτος που εχει το ΓΚΑΜΠΡΙΟ τραβαει την προσοχη!θα πηδηξει επειδη στη γκομενα γυαλισε το καρο οχι αυτος.
ΚΟΜΠΛΕΞ :grin:
...... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
                :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Γι αυτό και εγω στη Στοκχόλμη πάω με το ποδήλατο /τρένο στη δουλειά..

1) Μιλάς σε Σουηδέζα  στο τρένο και σου γελάει ευγενικά και με την κουβέντα μιλάτε για
    Ελλάδα Ρόδο κτλ και μπορεί χαλαρά να της πάρεις το τηλέφωνο ..
    Μετά βγαίνεις ραντεβού με το λεωφορείο ..(Κανένα πρόβλημα )

    Ας μου πουνε ποσοι Έλληνες έχουν πάρει χαλαρά τηλ στο ΜΕΤΡΟ..
 
    Εδω στην Ελλάδα αμα δεν εχεις εργαλείο(SL 300) και δεν εισαι σπονσορας πήρες πούλο...

2) Bέβαια οι Σουηδέζες είναι ξενέρωτες, κρυόκωλες , και κομπλεξικές ..Μου τα λένε αυτά οι Ελληνιδες που τις έχουν πηδήξει ..Ξέρουν αυτές διότι είναι όλες τους σεξουαλικά ηφαίστεια με τα τέλεια σωματα ...με μισθό 650€ ..PRADA .. και υφάκι Paris Hilton..
 
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
2.072
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
16
Λες παπαριες  :jerking: :jerking: :jerking:
Φυσικα και ξερω Ρωσιδες,γερμανιδες στα 40-45 και σε πληροφορω οτι ειναι τα ΘΕΟΜΟΥΝΑ σε αντιθεση με τις δικες μας που απο τα 20 ειναι μεσα στην κυταριτιδα.Στα 40-45 οι Ελεινιδες συνηθως δεν βλεπονται...

Τωρα αν νομιζεις οτι οι ξενες ειναι στο "κλαρι" επειδη εχεις γνωρισει μονο μερικες πουτανες εδω στην Ελλαδα εισαι πολυ γελασμενος και σε βλεπω να την πατας απο το δηθεν "καλο" κοριτσι Ελεινιδα...

Οι ξενες ειναι στο κλαρι και δεν χρειαζεται να ξερω πουτανες (που ουτως ή αλλως δεν ξερω καμια) για να σε διαβεβαιωσω για αυτο (στατιστικα εννοειται). Τωρα για το τι ξερω εγω απο ξενες αστο δεν υπαρχει επαφη (λογο <<δουλειας>>) απλα δεν σε παιρνει για τετοιου ειδους νιξεις. Τωρα να σου πω οτι ειναι εκατοταδες οι περιπτωσεις που εχουν επιχειρησει να τυλιξουν γνωστους μου Ελληνες και μη? και το κανουν με επιστημονικο τροπο καμια σχεση με τον ερασιτεχνισμο των Ελληνιδων, οτι τσεκαρουν κινητα να σου πω, οτι απαγορευουν τις υποπτες εξοδους του υποψηφιου θυματος ακομα και αν αυτες βρισκονται στην αλλη μερια του πλανητη γη? οτι κατασκοπουουν? οτι στο <<δινουν>> με μετρο για να σε καψουρεψουν? αααστο μεγαλε σου λεω ξερω δεν ειναι οτι προσπαθω να το παιξω μαγκας. Απο τις ελαχιστες εξαιρεσεις ειναι οι βραζιλιανες που αμα βγουν καλες ειναι και γαμω τα παιδια. Για βορεια Αμερικη και Ανατολικη Ευρωπη κυριως+Σκανδιναβια(για αλλους λογους) μακριααααα (στατιστικα παντα εννοειται).
Γενικα οι Ελληνο-Ιταλο καταστασεις γερνανε καλυτερα. Αλλα ενταξη ειναι συζητησιμο.
Φυσικα και εγω λεω στον χαρακτηρα σε φιλικο επιπεδο και σε ελειψη κομπλεξ και εκδικητικοτητας ειναι ετη φωτος μπροστα απο τις Ελληνιδες σχεδον ολες τους.
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
...... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
                :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Γι αυτό και εγω στη Στοκχόλμη πάω με το ποδήλατο /τρένο στη δουλειά..


 
    Εδω στην Ελλάδα αμα δεν εχεις εργαλείο(SL 300) και δεν εισαι σπονσορας πήρες πούλο...

Πώς "εδώ στην Ελλάδα", αφού είσαι στη Στοκχόλμη; :rockon:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Σουηδέζες μαύρο χάλι...

Ριξτε μια ματιά.....

καλα ρε φιλε πλακα μας κανεις??
ειρωνικα μας τα λες?
και τι site μας εβαλες? με τις 7 ποιο hot σουηδεζες....!
πας καλα? και στην ελλαδα και στο ουζμπεκισταν αμα σου βαλω τις 7 ποιο hot λογικο ειναι να ναι ολες μουναρες!
ολες στην Σουηδια ετσι ειναι? μεχρι και στην λαικη στα μαγαζακια?
μιλαμε για απλες κοπελες οχι για σταρ!!μοντελα κλπ.....
απο το ενα ακρο στο αλλο......!κλασικο φενομαινο οταν υπαρχει ελειψη επιχειρηματων! και επισης κλασικο φενομαινο ελειψης επιχειρηματων οταν κρατας φρασεις καποιου για να τι κολησεις με κατι αλλο για να αποδειξεις και καλα αυτο που θελεις!
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Παπουτσι απ'τον τοπο σου κι ας ειναι μπαλωμενο :sunglasses:
 

Sverige1975

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
43
Like
1
Πόντοι
0
Πώς "εδώ στην Ελλάδα", αφού είσαι στη Στοκχόλμη; :rockon:
,


Ρε μεγάλε , Τι να κάνω !?  Οταν έρχομαι  στην Ελλάδα για διακοπές έχω ένα φίλο απο το Λύκειο και τα  λέμε .. 

Οδηγάει μια SL 300 ..

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom