Νέα

Ελληνίδα vs ξένης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xristos1000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ελληνιδα εναντιον Αλλοδαπης. Ποια τα λεει καλυτερα?

  • Ελληνιδα?

    Ψήφοι: 1 16,7%
  • Αλλοδαπη?

    Ψήφοι: 2 33,3%
  • καμια απο τις δυο?

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • και οι δυο ?

    Ψήφοι: 2 33,3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 16,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    6

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
Ρε σαν τις Ελληνιδες τπτ
 

tsapgeo

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2007
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
6
σαν τις ελληνιδες τιποτα?κρατα τις για παρτη σου φιλε...εγω θα βγαινω με δυο σλοβακες μουναρες :rockon: :rockon: :dancing: που ηρθαν με ανταλλαγη φοιτητων στο νοσοκομειο που δουλευω!! :rolleyes:
 

tsapgeo

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2007
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
6
:grin: :grin: :o :headbang:
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    4,4 KB · Εμφανίσεις: 11
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
σαν τις ελληνιδες τιποτα?κρατα τις για παρτη σου φιλε...εγω θα βγαινω με δυο σλοβακες μουναρες :rockon: :rockon: :dancing: που ηρθαν με ανταλλαγη φοιτητων στο νοσοκομειο που δουλευω!! :rolleyes:
να κοιμασαι ησυχος........
και μονες τους να τις αφησεις δεν κινδυνευουν............
Αφου τα κοροιδα εδω γουσταρουν Ελληνιδες................
Θα τους κανουμε εμεις ανθρωπους.............?
Αστους αστους.............
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Το ειπε ο sverig1975 που μενει Σουηδια.......

Oποιος  διαβάζει  αυτό  το thread παθαίνει  7  εγκεφαλικά ειδικά  εγώ που μένω Σουηδία και είμαι περαστικός...

* Cabrio ...Mercedes ..Bίλες ..Κότερα..για μια Ελληνίδα...

  Για Ξυνόφατσες ..Κομπλεξικές ..χωρίς κοινωνικές δεξιότητες με μυαλό τυρόγαλο....

* Οι περισσότερες ψαρώνουν με μαλακίες ..και δεν μπορουν να αρθρώσουν μία άποψη για ένα θέμα.. Οι περισσότερες ψάχνουν για σπόνσορα...

  Ερώτημα πόσοι θα γίνουν πια sponsors?? Kαι πόσοι εχουν την  δυνατότητα ..10% 20% ??

  Οι υπόλοιπες τι θά κάνουν...?? Που θα τους βρούν??


  Ημουν παραλία σήμερα και έβλεπα  Μπάζα ..να έχουν ύφος Paris Hilton ...(HA!!) ..


  Mαύρα χάλια...


--------------------------------------

Τα ακουτε....................
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
να κοιμασαι ησυχος........
και μονες τους να τις αφησεις δεν κινδυνευουν............
Αφου τα κοροιδα εδω γουσταρουν Ελληνιδες................
Θα τους κανουμε εμεις ανθρωπους.............?
Αστους αστους.............
κατσε ρε μαλακα Χρηστο γιατι θα μας τρελανεις τωρα!!!!
σε ποιον να βαλεις μυαλο ρε αδερφε??????????????????????????????????????????????????????????
πλακα μας κανεις???????????????????????????????????????
ακου man και εγω στην ηλικια σου στραβα θα το παιρνα! αλλα μην το παιρνεις!!!!!!!!!!!!! τι εμπειριες εχεις στα 19 και καθεσαι και λες τετια??????δεν ειπα καλα κανεις να  λες την γνωμη σου αλλα οχι και ετσι!!οσες και εμπειριες να χεις ρε μεγαλε 19 εισαι οχι 29-39-49! αλοι εδω μεσα εχουνε καει και στο γαλα και στο γιαουρτι και παλι ετσι δεν μιλανε!
για ονομα του θεου!
ελεος!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
ρε χρησταρα

αν σου πω οτι ειμαι αστροναυτης και σου γραφω απο την σεληνη θα με πιστεψεις?και γιατι οχι?ασε φιλε γαμω κατι εξωγηινες!! αστα να παν! τι ελληνιδες και γηινες!εδω.............


το λεει ο μπαμπης ο σουγιας!!!
ευχαριστημενος???
(δεν σου λεω οτι ο ανθρωπος λεει ψεματα) αλλα βαλε το μυαολο σου να δουλεψει λιγο και θα καταλαβεις τι θελω να πω! (οτι σου λεει εσενα ο καθενας το πιστευεις?)
 

Valentino_Rossi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2007
Μηνύματα
2.626
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
16
thanoo 27 ειμαι καλα τα λεει ο Χρηστος σκατα ειναι οι 99 στις 100 την παρτη τους και την τσεπη σου κοιτανε πουτανες στην ψυχη οτι φαμε και οτι πιουμε, ειναι μονο για την πουτσα να τις κοροιδευεις να τις λες τα καλυτερα θα θα θα θα και να τις πηδας
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
thanoo 27 ειμαι καλα τα λεει ο Χρηστος σκατα ειναι οι 99 στις 100 την παρτη τους και την τσεπη σου κοιτανε πουτανες στην ψυχη οτι φαμε και οτι πιουμε, ειναι μονο για την πουτσα να τις κοροιδευεις να τις λες τα καλυτερα θα θα θα θα και να τις πηδας
κατσε ρε man και συ τωρα! μην τρελαθουμε! οι περισσοτεροι/ες μεχρι μια ηλικια που θα σοβαρευτουμε (οποιος θελει) ολοι αυτα δεν κοιταμε? μην τρελαθουμε!καλοπεραση και γαμησι! τελος! γιατι να μην ζηκλεψει το cabrio του φιλου μου μια γκομενα????
αφου εγω μπαινω και καβλωνω (χυνω)!
σκεφτεσαι αυτη που την πηδαει κιολας!
εμενα ουτε καν που  με πηδαει! την αλη την βαζει αλλα της τα χωνει κιολας!
ρε παιδια! ας σοβαρευτουμε λιγο! ας ψαξουμε ολοι μεσα μας τι θελουμε και τι  ψαχνουμε στην τελικη!
τα λεμε ετσι δεν μας συμφερει! πηδιουνται πολυ??ειναι πουτανες! δεν πησδιουνται τις κατηγορουμε!
ειμαστε κομπλεξικοι!
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ρε thanos πες μου ενα πραγμα που ειμαι λαθος η δεν εχει επιβεβαιωθει απο καποιον αλλο...........

Οσο για τις ηλικιες αστο..........
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Ρε thanos πες μου ενα πραγμα που ειμαι λαθος η δεν εχει επιβεβαιωθει απο καποιον αλλο...........

Οσο για τις ηλικιες αστο..........
τι να σου πω ρε χρηστο?
επιχειρημα ειναι αυτο?? παιδια το λεει ο ταδε!
ε οκ και γω σου λεω οτι το λεει ο πεταλουδας και ο μαχαιρας!
βασιζεσαι τι λενε καπιοι εδω μεσα????
απατασαι man!!
αχ και να ξερες!μονο αυτο σου λεω!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
xristos1000,
οπως και στο σχολειο σε μια παρεα στην κοινωνια στην δουλεια σου υπαρχουνε κλικες ετσι και εδς μεσα! αυτο πιστευω οτι τα λεει ολα! μην βασιζεσαι τι σου λεει ο καθενας πισω απο ενα πληκτρολογιο!! ουτε καν σε μενα!
 
OP
OP
X

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Δεν βασιζομαι σε κανεναν........αλλα πως αλλιως να σου αποδειξω αυτα που λεω????????
 

tsapgeo

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2007
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
6
παλικαρι thanoss  πολλοι στη σουηδια πανε στη δουλεια με ποδηλατο οχι με ΓΚΑΜΠΡΙΟΛΕ :S
αν γουσταρει η γκομενα θα σε πηδηξει επειδη της αρεσεις και σου αρεσει
στο ελλαντα αυτος που εχει το ΓΚΑΜΠΡΙΟ τραβαει την προσοχη!θα πηδηξει επειδη στη γκομενα γυαλισε το καρο οχι αυτος.
ΚΟΜΠΛΕΞ :grin:
 

tsapgeo

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2007
Μηνύματα
862
Κριτικές
1
Like
66
Πόντοι
6
δεν ειναι ολες ετσι αλλα μεγαλο ποσοστο...γενικα στο ελλαντα μας εχει φαει η καταξιωση το γκαμπριο το μοχιτο 12 ευρω το μπλουζακι polo ralph lauren και παει λεγοντας.εξω η γκομενα στο μουνι της αν φορας polo η ξεπολο! :grin:
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Δεν βασιζομαι σε κανεναν........αλλα πως αλλιως να σου αποδειξω αυτα που λεω????????
δεν χρειαζεται να μου τα αποδειξεις!!εχω πιασει!! αλλα σου κανω και λιγο αντιλογο για να σκεφτεις!

παλικαρι thanoss  πολλοι στη σουηδια πανε στη δουλεια με ποδηλατο οχι με ΓΚΑΜΠΡΙΟΛΕ :S
αν γουσταρει η γκομενα θα σε πηδηξει επειδη της αρεσεις και σου αρεσει
στο ελλαντα αυτος που εχει το ΓΚΑΜΠΡΙΟ τραβαει την προσοχη!θα πηδηξει επειδη στη γκομενα γυαλισε το καρο οχι αυτος.
ΚΟΜΠΛΕΞ :grin:
το ξερω!
και???? εγω ενα ξερω
αν εχεις κοτσια οπου και να πας θα πηδηξεις! με η χωρις αμαξι! με η χωρις χρηματ! τροπο θελει! και φυσικα ο καθενας πρεπει να τον βρει για την παρτυ του!
δηαλαδη ολοι μα ολοι εκει εξω που εχουνε γκομενες γιατα λεφτα τους και για τα αυτοκινητα τους ειναι?
απο μικρος θυμαμαι οτι καποια πραγματα που βλεπεις στην κοινωνια τα βλεπες στο ιδιο σου το σχολειο! τον διαχωρισμο του δασκαλου σπο τον γιο/κορης γιατρου! πως ειτανε ντυμενο! ποσα λεφτα ειχε και πηγαινε στο κυλικειο!αν ειτανε και εμφανησιμο τα κοροτσακια γελουσανε.....κλπ κλπ
απο μικρος εβλεπα οτι μεχρι και στο σχολειο υπαρχουνε κλικες με παρεες κλπ κλπ!
απο μικρος παρατηρουσα οτι ο τοτε τυπας που ειχε το στυλ και το μηχανακι το φτιαγμενο ειχε σχεδον παντα γκομενα και παιδια 10 φορες καλυτερα την βγαζανε με την παλαμη!
εγω γουσταρα γιατι ποτε δεν ειχα τοτε μηχανακι που ολες ψοφουσανε να τις πας σπιτι και γω ειχα απο τα πιο ωραια μουνια!!
 

Επισκέπτης
τι να σου πω ρε χρηστο?
επιχειρημα ειναι αυτο?? παιδια το λεει ο ταδε!
ε οκ και γω σου λεω οτι το λεει ο πεταλουδας και ο μαχαιρας!
βασιζεσαι τι λενε καπιοι εδω μεσα????
απατασαι man!!
αχ και να ξερες!μονο αυτο σου λεω!

Η πλειοψηφια θανο λεει ποσο για τον πεολα ειναι οι Ελεινιδες.Δεν ειναι οτι το λεει ο πεταλουδας και ο μαχαιρας...Τι το ψαχνεις τωρα.Ετσι ειναι.Πως να το κανουμε δηλαδη?Εχουμε απο τις πιο χαλια γυναικες στην Ευρωπη (οι περισσοτερες απο αυτες δηλαδη γαμησετα ειναι και εμφανισιακως και σε ολα τους)
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
και τι θες τωρα να μου συγκρινεις τις Σουηδεζες?? τις πιο κρυες γυναικες της Ευωπης??
ε και παλι! ολες αποκλειεται να ναι!
ετσι και με τις ελληνιδες!
 

Επισκέπτης
και τι θες τωρα να μου συγκρινεις τις Σουηδεζες?? τις πιο κρυες γυναικες της Ευωπης??
ε και παλι! ολες αποκλειεται να ναι!
ετσι και με τις ελληνιδες!

Χαχαχα ποιος ειπε ρε Θανο οτι οι Σουηδεζες ειναι οι πιο κρυες γυναικες της Ευρωπης?
Γιατι οι Ελεινιδες δεν θεωρουνται κρυες?  :grin:
Αυτα για τις σουηδεζες και γενικα τις ξενες τα λενε κατι γεροντοκορες ,κατι θειτσες και κατι γυναικες σαβουρες που χανουν τους αντρες τους απο αλλοδαπες  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom