Νέα

Εχω προβλημα με τα ωραια μουνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 538
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
πουλακι μου αυριο μεθαυριο θα κανεις μια δουλεια (αν υπαρχει η χωρα δουλειες κτλ) εκει αν συναντας γυναικες που γουσταρεις θα τους κλεινεις το ματακι και θα τις κοβεις; η θα τους λες θελω να σε ξεκολιασω; πρεπει να αποκτησεις κοινωνικοτητα. Δηλαδη την δυνατοτητα επικοινωνιας με κοσμο γενικως  :boobies:

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
396
Πόντοι
36
πουλακι μου αυριο μεθαυριο θα κανεις μια δουλεια (αν υπαρχει η χωρα δουλειες κτλ) εκει αν συναντας γυναικες που γουσταρεις θα τους κλεινεις το ματακι και θα τις κοβεις; η θα τους λες θελω να σε ξεκολιασω; πρεπει να αποκτησεις κοινωνικοτητα. Δηλαδη την δυνατοτητα επικοινωνιας με κοσμο γενικως  :boobies:

πως φαινεται ο ανθρωπος ο καλλιεργημενος...
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Repa ψάξε και το czechstreets. com να δεις τρόπους που πιάνεις συζήτηση...εννοείται μόνο για ιδέες γιατί ο τύπος πληρώνει τα ξεκωλάκια που γαμάει...αλλά είναι ΡΗΤΩΡ...πάω για ύπνο γιατί είμαι από σκοπιά...'Οταν σηκωθώ να έχεις γαμίσει χαχαχαχαα!
 

Captain America

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
648
Like
2
Πόντοι
6
Tραβα δυο τρεις μαλακιες να ξεκαυλώσεις  :jerking: πριν πας γυμναστηριο η για καφε,και αν σου πιασει κουβεντα κανα μωρο σιγουρα δεν θα εχεις ορεξη για να γαμισεις  :grin:
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Παιδια να ρωτησω ειναι καλη ατακα να πεις στη γκομενα ποτε η γλωσσα μου θα μπει στο καυτο μουνακι σου?ξερετε γιατι το λεω αμα μας το λεγε καμια γκομενα σε εμας ποτε η γλωσσα μου θα γλειψει τον πουτσο σου  θα γουσταραμε ετσι δεν ειναι.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
Παιδια να ρωτησω ειναι καλη ατακα να πεις στη γκομενα ποτε η γλωσσα μου θα μπει στο καυτο μουνακι σου?ξερετε γιατι το λεω αμα μας το λεγε καμια γκομενα σε εμας ποτε η γλωσσα μου θα γλειψει τον πουτσο σου  θα γουσταραμε ετσι δεν ειναι.


Φοβερή ατάκα....!!! Λέγεται μόνο σε ειδικές κατηγορίες γυναικών.... Γυναίκες αβέβαιες για τον εαυτό τους και την προσωπικότητά τους, χωρισμένες που τις έχει παρατήσει ο άντρας τους και ψάχνουν την επιβεβαίωση...

Δεν λέγεται ποτέ σε χειραφετημένες και σίγουρες για τον εαυτό τους.... Το μόνο βεβαιο θα είναι μια τσαντιά στο κεφάλι!!  ;)
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
396
Πόντοι
36
Repa ψάξε και το czechstreets. com να δεις τρόπους που πιάνεις συζήτηση...εννοείται μόνο για ιδέες γιατί ο τύπος πληρώνει τα ξεκωλάκια που γαμάει...αλλά είναι ΡΗΤΩΡ...

μουφα...στημενο ειναι
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
Φοβερή ατάκα....!!! Λέγεται μόνο σε ειδικές κατηγορίες γυναικών.... Γυναίκες αβέβαιες για τον εαυτό τους και την προσωπικότητά τους, χωρισμένες που τις έχει παρατήσει ο άντρας τους και ψάχνουν την επιβεβαίωση...

Δεν λέγεται ποτέ σε χειραφετημένες και σίγουρες για τον εαυτό τους.... Το μόνο βεβαιο θα είναι μια τσαντιά στο κεφάλι!!  ;)

γιατι πρεπει να σαι αβεβαιη για να σου αρεσει το γλυφομουνι; τι ακουν τα ομορφα αυτακια μου;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Παλι μπηκε η εριναλ εδω να σας δουλεψει....  :P
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
γιατι πρεπει να σαι αβεβαιη για να σου αρεσει το γλυφομουνι; τι ακουν τα ομορφα αυτακια μου;

  Δεν υπάρχει γυναίκα που να μην της αρέσει το γλειφομούνι...

ΕΡΙ είσαι πολύ πιο έξυπνη από όσο θες να δείξεις.... Μη με βάζεις να επεξηγώ.
  Εστω πως έρχεται ένας άγνωστος και σου ψιθυρίζει στο αυτί αυτήν την ατάκα.... τι θα κάνεις γλυκειά μου; Θα του πεις... έλα ρε παίδαρε να μου το γλείψεις; ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ....

Αν όμως αυτόν τον μάγκα τον γνωρίσεις.... και βγείτε.... και πιείτε λίγο ... και κάνετε κέφι... και γουστάρεις.... τότε αν στο πει θα σαι έτοιμη...

Τα πάντα είναι θέμα timing....

Και στην χωρισμένη με τη χαμηλή αυτοεκτίμηση, αν είναι εκνευρισμένη με κάτι.... τσαντιά θα φάς.

Μην πετάς την μπάλλα στην εξέδρα. Πληζ...
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
  Δεν υπάρχει γυναίκα που να μην της αρέσει το γλειφομούνι...

ΕΡΙ είσαι πολύ πιο έξυπνη από όσο θες να δείξεις.... Μη με βάζεις να επεξηγώ.
  Εστω πως έρχεται ένας άγνωστος και σου ψιθυρίζει στο αυτί αυτήν την ατάκα.... τι θα κάνεις γλυκειά μου; Θα του πεις... έλα ρε παίδαρε να μου το γλείψεις; ΑΜΦΙΒΑΛΛΩ....

Αν όμως αυτόν τον μάγκα τον γνωρίσεις.... και βγείτε.... και πιείτε λίγο ... και κάνετε κέφι... και γουστάρεις.... τότε αν στο πει θα σαι έτοιμη...

Τα πάντα είναι θέμα timing....

Και στην χωρισμένη με τη χαμηλή αυτοεκτίμηση, αν είναι εκνευρισμένη με κάτι.... τσαντιά θα φάς.

Μην πετάς την μπάλλα στην εξέδρα. Πληζ...

ετσι οπως το ειπες αρχικα ο φιλος μας ο εικοσαχρονος δεν θα το καταλαβαινε ;)  αλλα και γω ηθελα μια επεξηγηση εδω που τα λεμε.  :grin:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
με 500 ευρω παιρνεις κουκλα μαν

sex_doll.jpg


και τη γαμας και μια ζωη  ;)

Που να καθεσαι και να σπαs το κεφαλι σου γι ατακεs και τα ρεστα!!!!!
Αυτο ειναι λυση....τηλεκοντρολ εχει ρε?
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Φοβερή ατάκα....!!! Λέγεται μόνο σε ειδικές κατηγορίες γυναικών.... Γυναίκες αβέβαιες για τον εαυτό τους και την προσωπικότητά τους, χωρισμένες που τις έχει παρατήσει ο άντρας τους και ψάχνουν την επιβεβαίωση...

Δεν λέγεται ποτέ σε χειραφετημένες και σίγουρες για τον εαυτό τους.... Το μόνο βεβαιο θα είναι μια τσαντιά στο κεφάλι!!   ;)




:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
ετσι οπως το ειπες αρχικα ο φιλος μας ο εικοσαχρονος δεν θα το καταλαβαινε ;)  αλλα και γω ηθελα μια επεξηγηση εδω που τα λεμε.  :grin:

  Ουφ.... θα με σκάσεις ρε πουλάκι μου....  :idiot: :idiot: :idiot:

Λοιπόν πάμε πάλι από την αρχή.
Το νόημα του λόγου μου είναι πως αυτού του τύπου οι ατάκες πιάνουν συνήθως (πιθανότητες μεγάλες) σε κοπέλες με χαμηλή αυτοεκτίμηση ή χωρισμένες που χουν χάσει τον κόσμο κάτω από τα πόδια τους.
Οχι πως δεν θα πει ΝΑΙ και μία χειραφετημένη γυναίκα, ύπό ορισμένες όμως συνθήκες που περιέγραψα αναλυτικά πρωτύτερα...

Στατιστικά όμως.... περισσότερες πιθανότητες συγκεντρώνει να πει ΝΑΙ σε μια τέτοια ευθεία πρόταση μια γυναίκα με θέμα χωρισμού ή προσωπικών προβλημάτων.


Καταλαβερδούγκος;
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.930
Like
30.199
Πόντοι
5.006
Και γω,τα άτιμα αναρωτιέμαι γιατί δεν μου κάθονται. :rolleyes:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
 Ουφ.... θα με σκάσεις ρε πουλάκι μου....  :idiot: :idiot: :idiot:

Λοιπόν πάμε πάλι από την αρχή.
Το νόημα του λόγου μου είναι πως αυτού του τύπου οι ατάκες πιάνουν συνήθως (πιθανότητες μεγάλες) σε κοπέλες με χαμηλή αυτοεκτίμηση ή χωρισμένες που χουν χάσει τον κόσμο κάτω από τα πόδια τους.
Οχι πως δεν θα πει ΝΑΙ και μία χειραφετημένη γυναίκα, ύπό ορισμένες όμως συνθήκες που περιέγραψα αναλυτικά πρωτύτερα...

Στατιστικά όμως.... περισσότερες πιθανότητες συγκεντρώνει να πει ΝΑΙ σε μια τέτοια ευθεία πρόταση μια γυναίκα με θέμα χωρισμού ή προσωπικών προβλημάτων.


Καταλαβερδούγκος;

ας πουμε ναι. Οποτε αι αλλοδαπαι που σου καθονται ευκολα ειναι τιγκα   στην ανασφαλεια;ο φιλος μας με την γειτονισσα που χαθηκε;

παντως εγω δεν πιστευω οτι τετοιες ατακες δουλευουν σε γυναικες με ανασφαλεια τεσπα δεν εχει και σημασια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom