Νέα

Εχω προβλημα με τα ωραια μουνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 538
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
καταρχας να ξεκαθαρισω για μενα μπαζα θεωρουντε οσες ειναι υπερβολικα χοντρες οχι πανω απο 100 κιλα και οχι πανω απο 60 χρονων

εισαικαι επιλεκτικος αααααααααααααχαχαχχα
για πες τι τους λες συνηθως δηλαδη;
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
καλα τα λες φιλε αλλα εγω εχω αλλο προβλημα οι γκομενες ολες με καταλαβαινουν οτι θελω να τις γαμησω
μονο αφου δε μιλαω καθολου και σκεφτομαι οτι τις γαμαω οταν μιλαω θα ειναι μονο με υπονοουμενα ακομα και μπαζα γμομενες δεν μου κατσανε

εδω είσαι άτυχος γιατι όλες σχεδόν οι γυναίκες,ανεξάρτητα από την εμφάνισή τους, θέλουν τον πρόλογό τους.  :blahblah1:
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
καλα τα λες φιλε αλλα εγω εχω αλλο προβλημα οι γκομενες ολες με καταλαβαινουν οτι θελω να τις γαμησω
μονο αφου δε μιλαω καθολου και σκεφτομαι οτι τις γαμαω οταν μιλαω θα ειναι μονο με υπονοουμενα ακομα και μπαζα γμομενες δεν μου κατσανε

Και ποιος μαλάκας σου είπε ότι είναι κακό να καταλάβουν ότι θέλεις να τις γαμίσεις???? νομίζεις ότι δεν το καταλαβαίνει μια γυναίκα μόνο και από το πως την κοιτάς? ο τρόπος ... απλώς πρέπει να προσέχεις πως εκφράζεσαι, να είσαι ευγενικός αλλά και ταυτόχρονα μπίχτης...αν σου ξεφεύγουν προκλητικά υπονοούμενα πρέπει να έιναι καμουφλαρισμένα.
 

Επισκέπτης
εισαικαι επιλεκτικος αααααααααααααχαχαχχα
για πες τι τους λες συνηθως δηλαδη;

αυτο ειναι οτι δε λεω αυτο που σκεφτομαι δλδη οτι θελω να την ξεσκισω να την ξεκολιασω και μετα να σε γραψω σταρχιδια μου και να φυγω

και μετα δεν εχω τι αλο να πω
 

Επισκέπτης
Και ποιος μαλάκας σου είπε ότι είναι κακό να καταλάβουν ότι θέλεις να τις γαμίσεις???? νομίζεις ότι δεν το καταλαβαίνει μια γυναίκα μόνο και από το πως την κοιτάς? ο τρόπος ... απλώς πρέπει να προσέχεις πως εκφράζεσαι, να είσαι ευγενικός αλλά και ταυτόχρονα μπίχτης...αν σου ξεφεύγουν προκλητικά υπονοούμενα πρέπει να έιναι καμουφλαρισμένα.

φιλε αυτο αν το καταφερω ενταξει θα ειμαι πολυ μαγκας αλλα αυτο πως γινεται
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.497
Κριτικές
9
Like
1.317
Πόντοι
216
repas εισαι πανω από 15?
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
αυτο ειναι οτι δε λεω αυτο που σκεφτομαι δλδη οτι θελω να την ξεσκισω να την ξεκολιασω και μετα να σε γραψω σταρχιδια μου και να φυγω

και μετα δεν εχω τι αλο να πω

μικρακι εισαι θα μεγαλωσεις και θα μαθεις :grin:

 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
φιλε αυτο αν το καταφερω ενταξει θα ειμαι πολυ μαγκας αλλα αυτο πως γινεται

αυτό θα το βρείς εσύ...πρέπει να είσαι εφευρετικός...βρες κάτι πάνω της παράξενο που μπορεί να φοράει ή που μπορεί να κάνει και άνοιξε συζήτηση...πχ εγώ σε ένα πουτανάκι στο δρόμο είχα ανοίξει συζήτηση για το δερμάτινο παντελόνι που φόραγε και το ότι καταστρέφει την πανίδα αλλά με σοβαρό ύφος. Καθόταν και με άκουγε με ανοιχτό το στόμα και μετά κανονικά γνωριμία...
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Ρέπα μήπως έχεις και κάποιο πρόβλημα υπερκινητικότητας και επιπλέον όταν αρχίζεις να μιλάς σε πιάνει υπερένταση και μιλάς ασταμάτητα και παθιασμένα χωρίς να προσέχεις τι λες, αν βγαίνει νόημα κλπ?
Γιατί και όπως γράφεις κάτι τέτοιο βγάζεις.  
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Και μην αγχώνεσαι καυλιάρη, ο άντρας μαθάινει όσο μεγαλώνει...24 είμαι στα 20 είχα και εγώ αυτές τις υπαρξιακές αναζητήσεις...μόλις γαμίσεις καμιά 10ρια ξεκωλάκια δε θα χρειάζεται να σκέφτεσαι τι θα πεις καν.
 

Επισκέπτης
αυτό θα το βρείς εσύ...πρέπει να είσαι εφευρετικός...βρες κάτι πάνω της παράξενο που μπορεί να φοράει ή που μπορεί να κάνει και άνοιξε συζήτηση...πχ εγώ σε ένα πουτανάκι στο δρόμο είχα ανοίξει συζήτηση για το δερμάτινο παντελόνι που φόραγε και το ότι καταστρέφει την πανίδα αλλά με σοβαρό ύφος. Καθόταν και με άκουγε με ανοιχτό το στόμα και μετά κανονικά γνωριμία...

καλο φιλε εγω κανω τη μαγκια με το ματι της κλεινω το ματι και μετα  και την κοβω απο πανω μεχρι κατω
 

Επισκέπτης
Ρέπα μήπως έχεις και κάποιο πρόβλημα υπερκινητικότητας και επιπλέον όταν αρχίζεις να μιλάς σε πιάνει υπερένταση και μιλάς ασταμάτητα και παθιασμένα χωρίς να προσέχεις τι λες, αν βγαίνει νόημα κλπ?
Γιατί και όπως γράφεις κάτι τέτοιο βγάζεις.  

καμια φορα ειμαι τωρα οχι χαλαρα ειμαι με τις γκομενες παθαινω κανα τετοιο
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
40
Πόντοι
16
  Α ρε φίλε.... Αυτό που ζητάς δεν γίνεται να το μάθεις.... Με την εμπειρία αποκτιέται η δυνατότητα του σωστού φλερτ που οδηγεί μια γυναίκα στο κρεββάτι.


 Έχω έναν γνωστό στην ηλικία μου πάνω κάτω.... έχει ξεκωλιάσει όλη τη Βούλα... μικρές, μεγαλες, πουρές, γκράνια, χοντρές, λεπτές, ξανθιές, καστανές, μελαχρινές και κοκκινομάλλες....

Δεν κάνει διακρίσεις.... δεν είναι ρατσιστής... ό,τι κινείται εκτελείται....

Το καμάκι του ειναι πολύ πεζό. Αφού κάνει την πρώτη γνωριμία με μία κοπέλα, μαθαίνει τι δουλειά κάνει, προφασίζεται πως έχει μια δουλειά να της δώσει, την κερνάει έναν καφέ και πάνω στη συζήτηση της λέει: " Το ξέρεις πως σε ξεχώρισα μωρό μου από την πρώτη στιγμή που σε είδα και άπό κεινη την ημέρα θέλω σαν τρελός  να πηδηχτούμε;"

4 στις 10 πάνε μαζί του στο κρεββάτι... Κρατάει και στατιστικά!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Jasone

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2012
Μηνύματα
477
Like
24
Πόντοι
1
Αυτο το προβλημα δεν εισαι ο μονος που το εχει το εχω και εγω μερικες φορες στην αρχη λιγο αλλα μετα λεω στον εαυτο τι μπλοκαρεις ρε μαλακα στα αρχιδια σου και κατευθειαν ειμαι ανετος παντως   το ιδιο παθαινουν και οι γυναικες οταν μιλανε σε ωραιο αντρα κομπλαρουν.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
καλο φιλε εγω κανω τη μαγκια με το ματι της κλεινω το ματι και μετα  και την κοβω απο πανω μεχρι κατω

εισαι ωραιος παιχτουρι. κανε δοκιμες στον καθρεφτη με το ματακι. δοκιμασε να κλεισεις το αλλο, μη βγαινει καλυτερο αποτελεσμα.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
88
Πόντοι
866
καλο φιλε εγω κανω τη μαγκια με το ματι της κλεινω το ματι και μετα  και την κοβω απο πανω μεχρι κατω

πουλακι μου αυριο μεθαυριο θα κανεις μια δουλεια (αν υπαρχει η χωρα δουλειες κτλ) εκει αν συναντας γυναικες που γουσταρεις θα τους κλεινεις το ματακι και θα τις κοβεις; η θα τους λες θελω να σε ξεκολιασω; πρεπει να αποκτησεις κοινωνικοτητα. Δηλαδη την δυνατοτητα επικοινωνιας με κοσμο γενικως  :boobies:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom