Νέα

Εχω προβλημα με τα ωραια μουνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 538
  • Εμφανίσεις 38K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
Γεια σας οτι λεει ο τιτλος

Οταν ειμαι κοντα σε μουνια στο δρομο σε καφετεριες σε γυμναστηρια θελω ολες να τις γαμησω μονο αυτο σκεφτομαι αλλες μου πιανουν κουβεντα και εγω σκεφτομαι πως να τη γαμησω την ωρα να με ρωτησουν αυτο σκεφτομαι εχει κολησει ο εγκεφαλος δε μπορω να κανω μια συζητηση με γυναικα
και μετα επειδη δεν εχω τι να πω αν δε μιλανε αυτες φευγω γιατι δεν εχω τι να πω αυτα ποθ σκεφτομαι αν πω θα με κυνηγανε τι να κανω πειτε τιποτα μονο οταν γαμαω καμια πουτανα τις γραφω στ αρχιδια μου τις αλλες γιατι ξεκαυλωνω λιγο αλλα και παλι αν με πιασει συζητηση καμια παλι μαλακιες λεω δε μπορει να λειτουργησει ο εγκεφαλος κανονικα γιατι σκεφτομαι πως να τη γαμησω μονο με καμια τρελη μιλαω κανονικα η με κανα πολι μπαζο γιατι αυτες δε θελω να τις γαμησω
πως θα γινει ρε πουστη να γαμησω καμια ωραια γκομενα γιατι ειμαι και εμφανισιμος μπαζο δε θελω να γαμησω αυτες ευκολα γαμιουντε

υγιές , η χαρά της ζωής :grin:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
66
Οταν ειμαι κοντα σε μουνια στο δρομο σε καφετεριες σε γυμναστηρια θελω ολες να τις γαμησω μονο αυτο σκεφτομαι αλλες μου πιανουν κουβεντα και εγω σκεφτομαι πως να τη γαμησω την ωρα να με ρωτησουν αυτο σκεφτομαι εχει κολησει ο εγκεφαλος δε μπορω να κανω μια συζητηση με γυναικα
και μετα επειδη δεν εχω τι να πω αν δε μιλανε αυτες φευγω γιατι δεν εχω τι να πω αυτα ποθ σκεφτομαι αν πω θα με κυνηγανε τι να κανω πειτε τιποτα μονο οταν γαμαω καμια πουτανα τις γραφω στ αρχιδια μου τις αλλες γιατι ξεκαυλωνω λιγο αλλα και παλι αν με πιασει συζητηση καμια παλι μαλακιες λεω δε μπορει να λειτουργησει ο εγκεφαλος κανονικα γιατι σκεφτομαι πως να τη γαμησω μονο με καμια τρελη μιλαω κανονικα η με κανα πολι μπαζο γιατι αυτες δε θελω να τις γαμησω
πως θα γινει ρε πουστη να γαμησω καμια ωραια γκομενα γιατι ειμαι και εμφανισιμος μπαζο δε θελω να γαμησω αυτες ευκολα γαμιουντε

τύπε καλός ο ρομαντισμός  δεν λέω αλλα εσύ το παρακάνεις...
πρόσεξε μην πληγωθείς από το πολύ συναίσθημα!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.074
Like
2.870
Πόντοι
506
Γεια σας οτι λεει ο τιτλος

Οταν ειμαι κοντα σε μουνια στο δρομο σε καφετεριες σε γυμναστηρια θελω ολες να τις γαμησω μονο αυτο σκεφτομαι αλλες μου πιανουν κουβεντα και εγω σκεφτομαι πως να τη γαμησω την ωρα να με ρωτησουν αυτο σκεφτομαι εχει κολησει ο εγκεφαλος δε μπορω να κανω μια συζητηση με γυναικα
και μετα επειδη δεν εχω τι να πω αν δε μιλανε αυτες φευγω γιατι δεν εχω τι να πω αυτα ποθ σκεφτομαι αν πω θα με κυνηγανε τι να κανω πειτε τιποτα μονο οταν γαμαω καμια πουτανα τις γραφω στ αρχιδια μου τις αλλες γιατι ξεκαυλωνω λιγο αλλα και παλι αν με πιασει συζητηση καμια παλι μαλακιες λεω δε μπορει να λειτουργησει ο εγκεφαλος κανονικα γιατι σκεφτομαι πως να τη γαμησω μονο με καμια τρελη μιλαω κανονικα η με κανα πολι μπαζο γιατι αυτες δε θελω να τις γαμησω
πως θα γινει ρε πουστη να γαμησω καμια ωραια γκομενα γιατι ειμαι και εμφανισιμος μπαζο δε θελω να γαμησω αυτες ευκολα γαμιουντε
Μηπως να ριξεις κανα δυο  :jerking: πριν βγεις για ραντεβου?
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
  Ελα ρε απόλυτε..... Για πάρτη σου.... Εκοψα, έραψα... πάρτο να καβλώνεις....

Τραβηγμένη το μεσημέρι από το κινητό μου.
:2funny: :2funny: :2funny:

index.php
 

θάνατος

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
609
Like
5
Πόντοι
6
και εγώ έχω πρόβλημα με τα ωραία μουνιά! Δε μου κάθονται με τη καμία
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.850
Πόντοι
25.056
Γεια σας οτι λεει ο τιτλος

Οταν ειμαι κοντα σε μουνια στο δρομο σε καφετεριες σε γυμναστηρια θελω ολες να τις γαμησω μονο αυτο σκεφτομαι αλλες μου πιανουν κουβεντα και εγω σκεφτομαι πως να τη γαμησω την ωρα να με ρωτησουν αυτο σκεφτομαι εχει κολησει ο εγκεφαλος δε μπορω να κανω μια συζητηση με γυναικα
και μετα επειδη δεν εχω τι να πω αν δε μιλανε αυτες φευγω γιατι δεν εχω τι να πω αυτα ποθ σκεφτομαι αν πω θα με κυνηγανε τι να κανω πειτε τιποτα μονο οταν γαμαω καμια πουτανα τις γραφω στ αρχιδια μου τις αλλες γιατι ξεκαυλωνω λιγο αλλα και παλι αν με πιασει συζητηση καμια παλι μαλακιες λεω δε μπορει να λειτουργησει ο εγκεφαλος κανονικα γιατι σκεφτομαι πως να τη γαμησω μονο με καμια τρελη μιλαω κανονικα η με κανα πολι μπαζο γιατι αυτες δε θελω να τις γαμησω
πως θα γινει ρε πουστη να γαμησω καμια ωραια γκομενα γιατι ειμαι και εμφανισιμος μπαζο δε θελω να γαμησω αυτες ευκολα γαμιουντε
πιστεψε με φιλε δεν εισαι ο μοναδικος :)
και εγω σκεφτομαι συνεχεια τα ωραια μουνια
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.783
Κριτικές
25
Like
1.786
Πόντοι
2.537

Τα ωραια μουνια πρεπει να απαγορευθουν...

Να μαζευτουν ολες σ' ενα στρατοπεδο συγκεντρωσης και να δουλευουν εκει σαν πουτανες, με 20 ευρω.

Οσο ειναι εξω, αδεσποτες, μας κανουν τη ζωη πατινι... (σσ εγω ΔΕΝ ειμαι εμφανισιμος και δεν μπορω να τις γαμησω, παρα μονο επι πληρωμη... Οποτε ποναω περισσοτερο  :headbang:)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ειτε εξω γαμας.ειτε μεσα στα μπουρδεμα το ιδιο αποτελεσμα κανει.παντου πρεπει να σπρωξεις χρημα για ανοιξει τα ποδια της η γκομενα.απλα συνηθως στα μπουρδελα μπορεις με ελαχιστο χρημα να κανεις σεξ με αψεγαδιαστες γυναικες.εξω πρεπει να σπρωξεις πολλυ χρημα για να παρεις την ιδια αποδοση.καμια δεν το δινει τσαμπα.ολες εχουν την τιμη τους.αμα εχεις χρημα ολες στο τελος ανοιγουν τα ποδια τους
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Ειτε εξω γαμας.ειτε μεσα στα μπουρδεμα το ιδιο αποτελεσμα κανει.παντου πρεπει να σπρωξεις χρημα για ανοιξει τα ποδια της η γκομενα.απλα συνηθως στα μπουρδελα μπορεις με ελαχιστο χρημα να κανεις σεξ με αψεγαδιαστες γυναικες.εξω πρεπει να σπρωξεις πολλυ χρημα για να παρεις την ιδια αποδοση.καμια δεν το δινει τσαμπα.ολες εχουν την τιμη τους.αμα εχεις χρημα ολες στο τελος ανοιγουν τα ποδια τους
Αυτη την καταρα μαs εδωσε ο Θεοs φιλε......Αυτοs ο βλακαs ο Αδαμ για ενα μηλο τα κατεστρεψε ολα....Χαθηκε ο κοσμοs να φαει ενα γερμα??? :S
 

Επισκέπτης
Οταν ειμαι κοντα σε μουνια στο δρομο σε καφετεριες σε γυμναστηρια θελω ολες να τις γαμησω μονο αυτο σκεφτομαι αλλες μου πιανουν κουβεντα και εγω σκεφτομαι πως να τη γαμησω την ωρα να με ρωτησουν αυτο σκεφτομαι εχει κολησει ο εγκεφαλος δε μπορω να κανω μια συζητηση με γυναικα

Που είναι το πρόβλημα ;;
ΌΛΟΙ ΑΥΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ .....
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
187
Πόντοι
3.090
  Ελα ρε απόλυτε..... Για πάρτη σου.... Εκοψα, έραψα... πάρτο να καβλώνεις....

Τραβηγμένη το μεσημέρι από το κινητό μου.

Όσα χρόνια και να περάσουν......θα είναι από τα κορυφαία ποστ... :boobies:
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=158873.0;attach=445174;image[/img[/URL]]
[/quote]
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.642
Like
67.778
Πόντοι
12.756

Η πουτανα η ζωη πως τα φερνει ...ο μπολντυς μιλαει για τον αβραμη  :2funny: :2funny:

xaxxaxa φοβερος !

Θα τον δουμε καμια μερα να συστηνεται σαν "ετων 40 αξιωματικος στρατου και πληροφορικαριος"

:2funny: :2funny:

ειδα χθες στο μετρο εναν που του εμοιαζε.... προσεγμενο στυλ αλλα ειχε γενια
οποτε δεν παιζει να ηταν αυτος  :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom