Νέα

εχετε παρτουζωσει ποτε την γκομενα σας? την καψουρα σας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 503
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Μου φενεται πως πολοι απο εσας εδω μεσα ειστε παρα μα παρα πολυ ανδρες και αναγνωριζεται την γυναικα σαν πραγμα

1) Το εαν θα κανεις παρτουζα η οχι ειναι θεμα καυλας και τιποτα αλλο σιγουρα ολες οι γυναικες το εχουν καποια στιγμη φαντασιωθει οπως και οι ανδρες

2) Το εαν θα φας κερατο το εαν η γυναικα σου θα γαμηθει με αλλον εξαρτατε οχι απο το εαν θα την αφησεις αλλα απο το εαν το γουσταρει και πιστεψτε με δεν προκειται να το μαθεται ποτε

Τι είπες τώρα....
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
καλο πουτανακι κι ο γλ,αλλα σαν τη σουφρα σου τη μελενια δεν ειναι τιποτα  :fuck1:
Η δικια μου φανταζει μελενια γιατι ηταν ειναι και θα παραμεινει κλειστη......

η δικια σου να δεις τι ειναι .........  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.268
Κριτικές
90
Like
32.325
Πόντοι
24.700



Ντροπή μας.  :(

Μας γλέντησε και τους τρείς ο Μητσάρας.  :(

(Γράφω τρείς, γατί ο gl δεν πιάνεται. Αυτόν τον γλεντάνε όλοι.)
 

bellylove

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2013
Μηνύματα
668
Like
49
Πόντοι
6
αν επαιζε τετοια πουτσα ο φιλος σου και την γαμησε οπως οι αραπηδες ποιο πανω τοτε μαλλον την εχασες φιλε μου...
 

bellylove

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2013
Μηνύματα
668
Like
49
Πόντοι
6
μπας σε καλό σου βάλθηκες να μας καυλώσεις μεσημεριάτικα
ΑΥΤΗ ΣΤΟ VIDEO ΕΙΝΑΙ H JANET MASON ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΤΗΣ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΑΡΑΠΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟ 2000!ΤΩΡΑ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΡΑΠΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΥΣ ΠΟΙΟ ΠΟΥΤΣΑΡΑΔΕΣ(SHANNE DIESEL MANDINGO,LEX,).ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΠΩΣ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΒΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΛΟΥΚΙΑ ΤΗΝ ΕΧΑΣΕΣ!ΟΠΩΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ  ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΞ
 

peonius

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
1.047
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ΑΥΤΗ ΣΤΟ VIDEO ΕΙΝΑΙ H JANET MASON ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΡΑΒΑΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΤΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!ΗΤΑΝ Η ΠΡΩΤΗ ΤΗΣ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΑΡΑΠΗ ΠΕΡΙΠΟΥ ΤΟ 2000!ΤΩΡΑ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΑΡΑΠΑΔΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΟΥΣ ΠΟΙΟ ΠΟΥΤΣΑΡΑΔΕΣ(SHANNE DIESEL MANDINGO,LEX,).ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΠΩΣ ΑΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΒΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΓΚΟΜΕΝΑ ΣΟΥ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΛΟΥΚΙΑ ΤΗΝ ΕΧΑΣΕΣ!ΟΠΩΣ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ ΦΙΛΟΣ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕ  ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΞ
Διαβασμένο σε βλέπω...όσον αφορά τα της ταινίας. Ελπίζω οι βεβαιότητες σου όσον αφορά τις ενδεχόμενες γυναικείες επιλογές να είναι και από πραγματική εμπειρία και όχι μόνο τσόντες :)
 

bellylove

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2013
Μηνύματα
668
Like
49
Πόντοι
6
Διαβασμένο σε βλέπω...όσον αφορά τα της ταινίας. Ελπίζω οι βεβαιότητες σου όσον αφορά τις ενδεχόμενες γυναικείες επιλογές να είναι και από πραγματική εμπειρία και όχι μόνο τσόντες :)
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΚΛΗΡΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ!
 

S.F.E.

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.002
Like
0
Πόντοι
16
παντως μου εκανε εντυπωση οτι στο κατα τ αλλα πολυ καλο αυτο σαιτ που μπαινουν ατομα που πληρωνουν για σεξ αυτο δεν το θεωρουν καθολου υποτιμητικο γι τον εαυτο τους και κατακρινουν ευκολα τους αλλους..μα οταν πληρωνεις συστηματικα εισαι προβληματικος παρτο αποφαση..το μηνυμα αυτο το  γραφω εγω η κοπελα..αγαπηστε το εαυτο σας εκτιμηστε τον και μην το σερνετε στα αθλια μπουρδελα οπου κανετε απλα ενα μηχανικο και ζωωδες σεξ...

αυτο ειναι ενα site για φιληδονους και ιεροδουλες στο σωμα.

οχι για swingers και πορνες ξεκωλα στον νου.




οσο για εσενα

Η αληθεια ειναι οτι την ειχε μεγαλυτερη..αυτο με εφτιαχνε αλλωστε...

πώς το ηξερες αυτο το κριτηριο, ηδη πριν πηδηξει το ξεκωλο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom