Νέα

εχετε παρτουζωσει ποτε την γκομενα σας? την καψουρα σας...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 503
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
50
Πόντοι
606
Μου φενεται πως πολοι απο εσας εδω μεσα ειστε παρα μα παρα πολυ ανδρες και αναγνωριζεται την γυναικα σαν πραγμα

1) Το εαν θα κανεις παρτουζα η οχι ειναι θεμα καυλας και τιποτα αλλο σιγουρα ολες οι γυναικες το εχουν καποια στιγμη φαντασιωθει οπως και οι ανδρες

2) Το εαν θα φας κερατο το εαν η γυναικα σου θα γαμηθει με αλλον εξαρτατε οχι απο το εαν θα την αφησεις αλλα απο το εαν το γουσταρει και πιστεψτε με δεν προκειται να το μαθεται ποτε
 

simos41

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
συφωνο αν θελη η γυνιακα ...χαιρετισματα
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.600
Κριτικές
90
Like
33.025
Πόντοι
24.700
Μου φενεται πως πολοι απο εσας εδω μεσα ειστε παρα μα παρα πολυ ανδρες και αναγνωριζεται την γυναικα σαν πραγμα

1) Το εαν θα κανεις παρτουζα η οχι ειναι θεμα καυλας και τιποτα αλλο σιγουρα ολες οι γυναικες το εχουν καποια στιγμη φαντασιωθει οπως και οι ανδρες

2) Το εαν θα φας κερατο το εαν η γυναικα σου θα γαμηθει με αλλον εξαρτατε οχι απο το εαν θα την αφησεις αλλα απο το εαν το γουσταρει και πιστεψτε με δεν προκειται να το μαθεται ποτε

Δείτε κ. Σεξοακτή μου,

Αν μια γυναίκα πάρει απόφαση πηδηχτεί, και σε μπουκάλι να την κλείσεις, θα το κάνει με τον φελλό.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Ναι.

Σε αντίθεση με εσάς, έχω πείρα με γυναίκες.

Καλά θα κάνετε, να τις δοκιμάσετε και εσείς κάποια στιγμή.  :)
Ειμαι εκλεκτικος μαν και θελω το κεφαλακι μου ηρεμο ....

Σας τις αφηνω ολες για παρτη σας αρκει να προσεχετε οταν περνατε απο πορτες

Αν ειχες πειρα οπως λες θα ειχες φτιαξει την ζωη σου και δεν θα ησουν εδω σαν κερατας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
εσυ δεν βαζεις στο κωλο σου μπουκαλια μωρη ; :)   οταν δεν βρισκεις πακι με 5 ευρω;
ο κωλος μου ειναι παρθενος μωρη σουφραζετα που χωνεις υποβρυχια και τον εχεις κανει ναυσταθμο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom