Νέα

Εχετε παει σε οικο κι αντι να γαμησετε να πιασετε κουβεντα με την κοπελα?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kaboul
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vitaman

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
16
Κριτικές
13
Like
63
Πόντοι
10
Εγω πιανω κουβεντα παντα μετα το γαμισι. Συνηθησμενο θα μου πειτε.....
Παντως εχω ακουσει απο ιεροδουλες και τσατσαδες, οτι υπαρχουν και καποιοι που πανε και πληρωνουν μονο για κουβεντα, γιατι δεν εχουν κανεναν να μιλησουν. Ενταξει αυτο, αλλα ριξτε και ενα πουτσο....
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
387
Like
8.850
Πόντοι
25.056
Μονο κουβεντα χωρις γαμησι ευτυχως δεν μου εχει τυχει! Δεν ειμαι μαλακας!
Ενταξει μερικες κουβεντες στην αρχη για να σπασει ο παγος και ενα χαλαρο σοσιαλ ταιμ μετα τη συνευρεση αναλογως την πουτανα,το πως πηγε το γαμησι,αν δεν βιαζεται να παει στο σαλονι κτλ...
Μου εχει τυχει μια φορα που μια ιεροδουλη ηταν υπερβολικα ομιλιτικη! Μου μιλουσε , μετα μου επαιρνε πιπα , μετα παλι σοσιαλ ταιμ , μετα παλι πιπα κτλ... Μου ελεγε καποια προσωπικα πραγματα για τον εαυτο της χωρις να την εχω ρωτησει εγω κτλ. Δεν βιαζονταν ομως και εκατσα κανενα 20λεπτο στο δωματιο.Η τσατσα με το ζορι περπατουσε και δεν ενοχλησε! :rockon:
 

hounik

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
614
Κριτικές
25
Like
87
Πόντοι
5.765
Νομιζω οτι η μπαρμπορα στην αδανων ειναι ιδανικη για ψυχοθεραπεια.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Μια φορά μονο επηδη δεν μουβγαινε....λογο του οτι ειμουν φρεσκοχωρισμενος με αλλη ιερόδουλη....οποτε κουβεντιασα για αυτό....Όλες της Αλέςφορες με καψουρα ιεροδουλιακη ενοω....κουβεντιαζα μεν....ααλλά παντα γαμουσα μετα η πριν την κουβέντα κανόνας!!!!!!!!!!!!
 
OP
OP
kaboul

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
18
Πόντοι
16
Εγώ είχα ερωτευτεί μια αλληθωρη Πολωνέζα που την λέγανε μαγδα απο φυλής ( δεν ξέρω αν την θυμάστε ) και μια φορα μου ειχε βγει να μιλησουμε χωρίς σεξ .  :S
 

mav1221

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
38
Like
0
Πόντοι
0
προσωπικα δεν μου εχει τυχει,αλλα το θεωρω φυσιολογικο να συμβει σε καποιον με κοπελα με την οποια εχει περασει στο δωματιο καμποσες φορες και υπαρχει καποια συμπαθεια.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Εχω πληρωσει μονο για να τη χαζευω βαζοντας την να παιρνει  ποζες και να τη χουφτωνω μονο.απιστευτο κορμι η γκομενα
 
Εγγρ.
24 Νοε 2014
Μηνύματα
954
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
6
εμενα μου σηνεβει μια φορα ειχα ερωτευτει μια κοπελα απο μαραθωνοαλυσιδα (καποιοι εχουν χαρακτιρισει την μυτη της πλευρωτους :2funny: ) ειχα παει μονο και μονο να της εκμνηστηρευτω τον ερωτα μου..... Φυσικα εφαγα πορτα :grin:.... μετα εβαλα μυαλο!! :erection:
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Μαγκιά θα ήταν να έχει συμβεί το αντίθετο  :grin:
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
Η ύπαρξη και μόνο του συγκεκριμένου thread  φανερώνει ότι οι άντρες δεν ζητάνε μόνο σεξ απο τις γυναίκες.
Θέλουν και άλλα πράγματα.

Σχετίκό θέμα είχα ανοίξει πρόσφατα εδώ.
Μέχρι που το παραπάνω θέμα κανιβαλίστικε και γαμήθηκε απο διάφορα άσχετα μαλακισμένα ποστ ( ως συνήθως ).

Αν θέλει κάποιος και έχει την υπομονή και ψάξει θα βρεί εν μέσω πολλών μαλακιων και κάποιες βάσιμες απόψεις σχετικές και με το θεμα αυτού του thread.
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
Μαγκιά θα ήταν να έχει συμβεί το αντίθετο  :grin:
Εντελώς φιλικά και με απολύτως καλή διάθεση σε πληροφορώ ότι το αντίθετο που περιγράφεις  ενω αρχικά φαίνεται να είναι μαγκιά τελικά μονο σε μαγκιά δε καταλήγει.

Εχω ίδια άποψη απο διαφορετικές περιπτώσεις φίλων για το που κατέληξαν.

Μακριά απο παγίδες !!!!!
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
Εντελώς φιλικά και με απολύτως καλή διάθεση σε πληροφορώ ότι το αντίθετο που περιγράφεις  ενω αρχικά φαίνεται να είναι μαγκιά τελικά μονο σε μαγκιά δε καταλήγει.

Εχω ίδια άποψη απο διαφορετικές περιπτώσεις φίλων για το που κατέληξαν.

Μακριά απο παγίδες !!!!!

έλα μωρέ κοπέλες του θεού είναι και αυτές σιγά..
 

Kilburn

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
736
Κριτικές
54
Like
126
Πόντοι
5.835
ναι και η κουβεντα ηταν περι κινδυνων στο ακαποτο γαμησι κατα περιπτωση. Εφυγα αγαμητος, ξαναγυρισα μετα απο δυο ωρες, περασα κατευθειαν και ηρθε και με βρηκε γυμνο στο κρεβατι οπου η κοινη λογικη οδηγει στο τι ακολουθησε...
 

Mindreader

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Φεβ 2014
Μηνύματα
14.802
Κριτικές
110
Like
20.313
Πόντοι
28.786
γιατι δεν ειναι ετσι φιλε?

Το θέμα του thread είναι άλλο και δεν θέλω να το χαλάσω, γιαυτό δεν θα επεκταθώ άλλο.
Υπάρχουν αρκετά αλλα thread στο site που περιγράφουν σχέσεις και ''σχέσεις'' με γυναίκες του χώρου της πορνείας του στριτπτιζ κλπ. Μπορείς να ψάξεις εκεί.

Αν θέλεις τη συμβουλή μου. Μακριά !!! Αλλη η δουλειά του ναύτη και άλλη του καντηλανάφτη.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.054
Κριτικές
52
Like
16.653
Πόντοι
10.686
Για έναν τακτικό και χρόνιο μπουρδελιάρη ισχύουν οι παρακάτω παροιμίες:''Όποιος πηδάει πολλά παλούκια,κάποιο θα του μπει στον κώλο!'',και ''όποιος ξύνεται στην γκλίτσα του τσοπάνη,στο τέλος θα τις... φάει!'' Ελάχιστοι τυχεροί λόγω ιδιοσυγκρασίας έχουν ξεφύγει από τη μερική ή ολική ανικανότητα με συγκεκριμένη γι'αυτούς ιερόδουλη,απλώς οι περισσότεροι κάνουν τον... Κινέζο και δεν το παραδέχονται...  :zzzzz:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.291
Κριτικές
15
Like
5.790
Πόντοι
1.496
Εμενα μου τη σπαει αφου εχουμε τελειωσει με τη κοπελα να πιανει τη κουβεντα.Ολα καλα;Που δουλευεις;Που θα πας τωρα;Που πηγες διακοπες;Σ αρεσει η μπλουζα μου,ειναι πολυ ακριβη,τη πηρα 30 ευρω.Υπηρχαν βεβαια και μερικες περιπτωσεις που επεδιωκα και γω κατι παραπανω με κοπελες που μου αρεσαν πολυ και ειχα επισκεφθει πολλες φορες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom